רטט אחרית הימים ניצב בפתח

 מאת עמיר כהן

 

אהובים יקרים, אתם שואלים פעמים רבות מהו המועד שבו יתרחש שינוי, מתי תחל תקופה חדשה, היכן הוא העידן החדש? התשובה המדויקת היא, שמדובר בתהליך, לא במועד ספציפי. אתם אמנם רגילים לחיות בלוחות זמנים של שנים, חודשים, ימים ושעות, אך השעון הקוסמי עובד באופן שונה: מדובר בשעון תודעתי, שעון רטט (ויברציה), ומשעה שהרטט משתנה –  משתנים גם לוחות הזמנים. כלומר, בקוסמוס קיים לוח רטטים היוצר לוח זמנים.

משעה שאתם, כחלק מתהליך יצירת המציאות הקולקטיבית שלכם, מעלים מהר את הוויברציה, לוח הזמנים המקומי מתקצר, ומשעה שהוויברציה עולה לאט לוח הזמנים מתארך. מכאן, שאין יום או שעה מסוימים לשינוי, אלא שאתם עצמכם מעצבים את הרטט, ולכן אתם הם אלו המחזיקים בידיכם את לוח הזמנים המקומי שלכם.

בתקופה זו מגיע אור נוסף  לעולמכם, ומשעה שאור ברטט גבוה מפנה את מקומו של אור ברטט נמוך יותר, שלום, שלווה ואהבה רבה יותר באים לעולמכם. אמנם קשה לכם, בשעה שאתם מצויים בלב ההתנסות, לראות כך את פני הדברים, אך כדי שהתהליך שבו אתם מצויים יהיה ברור יותר, נסקור בקצרה את אחת הנקודות החשובות שמעסיקה אתכם – מערכת היחסים ביניכם ובין אחֵיכם בני מדינות ערב:

מלחמת הקיום האחרונה התרחשה במזרח התיכון לפני כארבעים שנה (מלחמת יום כיפור) וכידוע לכם, מאז חתמתם על הסכמי שלום עם מצרים וירדן. עיראק, שהייתה לאורך שנים רבות אויבת של מדינתכם, שינתה פניה לחלוטין, סוריה מתפרקת מנשקה ולבנון איננה אויב במובן הצבאי.

בפרק זמן קצר, בתוך כמה עשרות שנים בלבד, האיום החיצוני על קיומכם נעלם ועובדת נוכחותכם באזור זה של העולם הפכה מוגמרת. אמנם יעבור עוד זמן עד שהתהליכים יחלחלו מרמת המאקרו לרמת המיקרו של חיי היום-יום, אך השינוי הינו עובדה מוגמרת, “אויביכם” השתנו, הם אינם כפי שהיו.

בימים אלו אתם מצויים בתהליך של שיחות עם אחֵיכם הפלסטינים. פוטנציאל ההסכם עימם מונח זה שנים על השולחן, והשאלה היחידה היא מתי תחתמו עליו. תחת שלטונו של איזה מנהיג יתרחש הדבר? איננו יודעים, “הרשות נתונה” לכם, אתם הם אלו המעצבים את התהליך. יחד עם זאת, ברמה הקוסמית הדבר חסר חשיבות, שכן בין אם ההסכם הכתוב ייחתם עכשיו או בעוד חמש שנים, מדובר בתהליך רציף, שבו אור חדש מחליף את מקומו של אור ישן. רטט גבוה שפירושו שלום, אחווה ורעות מחליף את מקומו של רטט נמוך יותר של שנאה, פחד ונפרדוּת.

בסופו של התהליך כל מדינות ערב תהיינה ידידות, וכך גם אחיכם הפלסטינים, שאיתם תקיימו יחסי שכנות נורמאליים. אין אנו בטוחים שהדבר יתרחש באנרגיה של השלטון הנוכחי, אך כאמור ברמה הקוסמית אנו מזהים תהליך ברור המוביל לשלווה, לשגשוג, ולהפניית המשאבים כלפי פנים.

משעה שתחתמו על הסכם עם אחיכם הפלשתים (הפלסטינים), הרי שגם לאיראן לא תהיה כל סיבה לאיים עליכם בכוח הזרוע. משעה  שתגיעו להסכמי שלום עם שכניכם יהיה מיותר הצורך בהשמדתכם. האיראנים מפנים בימים אלו את עוצמותיהם פנימה, כדי לתקן עיוותים הקיימים בתוככי החברה האיראנית, וכך גם המצרים, העיראקים, הסורים, הלובים, התוניסאים, הטורקים, התימנים והאחרים – כולם כולם עסוקים בענייני פנים.

כשהסובב אתכם משתנה גם אתם משתנים, ומשעה שאין בנמצא, ומתוך תכנון מוקדם, מנהיג שהעם נוהה אחריו, האנרגיות מופנות פנימה, וגם אתם תפנו בשנים הקרובות את כוחכם פנימה כדי לתקן את שיש לתקן בתוככי החברה הישראלית.

עבדתם קשה אהובים: זרעתם, דישנתם, השקיתם, עדרתם, גזמתם, והנה האנרגיה שנבנתה אט אט, זו שהייתה עצורה בתהליכי הכנה –  מבשילה. אביב הגיע –  ובפרק זמן קצר הניצנים מֵנֵצים, הפרחים פורחים, ושדה חייכם נעטף בשלל צבעים ובניחוחות משכרים. בפרק זמן קצר הרטט של עולמכם משתנה, תהליכים מבשילים ומגיעים לידי סיום, רטט אחרית הימים ניצב בפתח.

תודה לכם,

הבית, אתם עצמכם בזמן ובמרחב אחר