קריון בישראל – תקשור שני

האות אל״ף – באנגלית E
קריון בישראל
לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
תקשור שני
30 בספטמבר, 2015
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

שוב אני מצהיר שאין כל שאלה לגבי מקום הימצאי, או מה שאירע היום או מה שנחווה אפילו עכשיו. לומר שזה יפהפה תהיה אמירה בלשון המעטה. יש משהו, האין זאת, בראיית בני אנוש מדברים בדרכם שלהם אל מקור הבריאה. מחזיקים כל חייהם במחוייבות לאמונה שלהם באלוהים אחד. האלוהים שלהם… אלוהים היסטורי… שהוא יפהפה בעיניהם, ובעיניכם.

אנו ממשיכים בסדרת האותיות. האות הבאה היא האות אל״ף – והיא תייצג את האנרגיה של האזור. ברצוני להיות זהיר כאן כדי שתבינו לאן אני חותר. הדבר עליו ברצוני לדבר עתה קצרות שונה מכפי שאולי אתם חושבים. לא אמרתי ״האנרגיה של ישראל״, כיוון שהגבולות כאן השתנו עם הזמן וזאת למדתם היום – מי כבש את מי, מתי, מדוע ומה קרה. כמה מקדשים היו, מה נותר – הכול עוסק בהיסטוריה האנושית.

אני רוצה לדבר על האזור ועל מה שקרה כאן, אני רוצה לדבר על העבריים, על היהודים הקדומים ועל מה שקרה כאן. אני רוצה לדבר על אברהם ועל מה שהתרחש באזור. אם תבחנו כמה מהאמירות שאולי שמעתם, הן בכתבי הקודש והן מאת האנשים החכמים ביותר, שלא נכללים בכתבי הקודש, הם השתמשו במילה ״נבחרים״, כאשר הם מדברים על היהודים. ואני עומד לומר לכם שהם צודקים וזה לא מה שאתם חושבים. כיוון שהיהודים נבחרו לתת לכדור הארץ דבר מה שלא היה לו. והדבר אירע כאן, באזור. הם איחדו פילוסופיות והם מצאו את האלוהים האחד. ״פלנטה מונותאיסטית״ (כפי שתכנו זאת), הפכה כזו בגלל מה שאירע באזור זה. אני רוצה שתחשבו על כך לרגע.

היהודים העניקו אפוא לכדור הארץ את הרעיון של האלוהים האחד והוא התפשט. ובשל כך הם שילמו, בדרכים כה רבות – כ״נבחרים״ – לאחד את כדור הארץ, להאמין באמונה מונותאיסטית. הרשו לי לשאול אתכם: מהיכן אתם? במה האמינו ההורים שלכם? במה אתם מאמינים? האם יש רבים או אחד (אלים/אלוהים)? מכל הארצות מהן הגעתם – גיאוגרפית – מכל מקום שממנו באתם – יש אלוהים אחד. וכך אירע בגלל מה שקרה באזור זה.

נכון, ״הנבחרים״ נבחרו כדי להעניק לפלנטה אחדות, שהפלנטה ממשיכה להבין אותה וליהנות ממנה גם כיום.

אחדות זו היא אחדות (מלשון, אחד) של הרוח. אני מדבר אליכם ממקור הבריאה אל פלנטה מונותאיסטית בשל מה שאירע במקום הזה ממש. זה מה שקרה. השושלת של אברהם היא שאירעה, שהפכה למעשה לשושלת של הפלנטה מבחינה רוחנית. וזאת אני רוצה לספר לכם, אולי מעט באופן שונה מכפי שאתם חושבים. לאחדות זו (מלשון, אחד) יש עכשיו הזדמנות להתרחב, ושוב הדבר נופל על כתפי ״הנבחרים״ ואתם תשמעו אותי מדבר עוד על כך בתזמון הנכון. אלה שמאזינים לדברים עכשיו, עשויים להבין לאן אני חותר… שבאנרגיה החדשה הזו, במשך הזמן שיידרש כדי לגדול בתוכה, להתבגר בתוכה, למערכות האמונה להשתנות בתוכה – ״הנבחרים״… השושלת של אברהם… יתמודדו אז עם המשימה לברוא אחדות על אדמתם, עם האויבים שלהם, עם הגבולות שלהם.

שוב, הם יעניקו לכם דבר מה, הם אלה שחייבים לעשות זאת, הם נכונים לכך, הם מוכנים לכך – לאחד.. הפעם… שלום על פני האדמה. לשנות אולי את הדברים כפי שאתם רואים אותם כאן… עם החומות שכאן, עם ההבדלים והתסכולים. יבוא יום, יקרים, שאדמה זו שהייתה אותו הדבר במשך אלפי שנים תשנה למעשה את מהותה. אתם תראו פריצות דרך והן תהיינה קטנות, ואתם תראו חמלה של אדם לאדם והיא תהיה קטנה ואז היא תגדל. הרעיון שהגבולות יהיו פתוחים – בשל אמון – דבר שאף פעם לא אירע – יתרחש. והדבר יקרה, באופן חלקי, בגלל שאתם כאן. אתם זורעים זרעי תודעה ואתם לומדים על ״הנבחרים״ – מה שהם עשו ומה שהם יעשו, והם יעשו זאת כיוון שאתם תתמכו בהם במאה אחוזים. וכיוון שאתם לא גרים כאן, אתם נוסעים הביתה ומותירים זאת בידי ה״נבחרים״. זו המשימה של העבריים והישראלים. קדומים וחדשים.

תמיד אמרנו, במשך 26 שנים. אנו יושבים כאן עכשיו ומצהירים הצהרה זו פעם נוספת, בשנה זו, לאחר שחלף זמן רב כל כך, באנרגיה חדשה זו: ״לאן שילכו היהודים – תלך הפלנטה״ [בחגיגיות]. שמעתם?! מה אתם עומדים לעשות בקשר לכך? אני רוצה שתקחו את המסר הזה הביתה וכל אדם ואדם שאתם פוגשים, אני רוצה שתאמצו אותו אל לבכם בשל המשימה שהם חייבים לעשות. אני רוצה שתזכרו את הפרצופים, אני רוצה שתזכרו את הלבוש ההדור. אולי זה לא מה שחשבתם, אולי לא מה שאתם הייתם עושים – אבל אני רוצה שתזכרו את החמלה שיש להם כלפי האלוהים שלהם, היא תתחיל להשתנות ולהפוך לחמלה שתהיה להם כלפי האנושות והאלוהים שלכם.

האלוהים נמצא בתוככם. זו האות אל״ף.

וכך הוא,

קריון