קריון בישראל – תקשור שמיני

האות אל״ף – באנגלית I
קריון בישראל
לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
תקשור שמיני
3 באוקטובר, 2015
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן


ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

שוב שותפי זז הצדה. אם לא שמעתם זאת קודם לכן, זה התיאור לסוג תקשור זה. הוא כאן, אבל הוא לא משתתף. זו לא חוויה חוץ גופית עבורו, הוא עדיין כאן. הוא יודע מה נאמר, בתודעה, בתרבות ובשפה שלו. זה ההסכם שהיה לנו למן ההתחלה. זו לא השתלטות, זה מיזוג יפהפה שהוא השיג בין העצמי הגבוה שלו לעצמו. אני נכנס דרך שער בלוטת האצטרובל – חלון נשמתו – ואני משתמש בעצמי הגבוה שלו כערוץ לתקשור. לאלה שאינם כאן ושמאזינים, אנו נמצאים על הר החרמון, לא רחוק כל כך מרמת הגולן, בישראל.

הר חרמון הוא ההר הגבוה ביותר והוא מאפשר תצפית אל לבנון וסוריה. לא רחוק מכאן נמצא מה שחזיתי שיקום על הפלנטה הזאת – צבא חשוך ללא גבולות, אפילו ללא שפה משותפת. בדיוק על פי לוח הזמנים על הפלנטה הזאת, והוא יובס.

ברצוננו לבחון את האות אל״ף (באנגלית I). ואות זו משלימה אפוא את המילה השניה מתוך שלוש מילים במסע זה בישראל. והאות אל״ף מייצגת את המילים ״אל העתיד״. תקשור זה הוא אפוא הרחבה או המשך של התקשור הקודם. אנו מדברים על עתיד הפלנטה, על עתידה של ישראל, העתיד של כולכם.

אנו מדברים על דברים כמו ״קלפי הג׳וקר״ (קלף שיכול לבוא במקום כל קלף אחר) – זוהי מטפורה לסינכרוניות. השתמשנו בטרמינולוגיה בעבר – ״אינכם יודעים את שאינכם יודעים״. במילים אחרות, אם עדיין לא הייתם עדים למשהו – אינכם מסוגלים לחשוב עליו. עתידנים מנסים לעשות זאת, המומחים לניתוח מגמות עתידיות יעשו כמיטב יכולתם. אנשים בעלי ראייה על חושית ינסו להגיע לאותו מקום עתידי שאף אחד לא מכיר. יקרים, הם כולם טעו. והסיבה היא שהם לא יכולים לדעת את מה שאף פעם ראו או המשיגו. אנו מדברים על ״קלפי ג׳וקר״ שמתרחשים על הפלנטה. קלף ג׳וקר הוא סינכרוניות קיצונית שמשנה מקומות, אנשים, את הפלנטה בדרכים שאף אחד לא מסוגל לחשוב עליהן. ״קלף ג׳וקר״ אמיתי שכזה יהיה מעבר להישג ידם של אותם עתידנים. במילים אחרות, הוא יהיה בלתי צפוי לחלוטין.

יש כמה סוגים של קלפי ג׳וקר ואתם חוויתם רבים. הניחו לי לתת לכם כמה דוגמאות. בהיסטוריה של הפלנטה, החשמל שבו אתם משתמשים היום הומצא על ידי אדם אחד. כעת הקשיבו לדברים הבאים, כיוון שזו המהות של התקשור כולו. המצאת זרם החילופין, שזה סוג החשמל שבו משתמשת הפלנטה, לא הומצא על ידי ועדה של מדענים, הוא לא הומצא על ידי אוניברסיטה שחקרה את החשמל. לא היו ועדות שהמציאו אותו, שהיו חכמות יותר משאר האנושות. אדם אחד הגיע לפלנטה הזאת עם תכלית אקאשית ועם נשמה שהוצבה כאן לשם כך, בזמן הנכון ובמקום הנכון – ניקולא טסלה הגיע! זה קלף ג׳וקר.

תוכלו לזהות קלפי ג׳וקר כיוון שהם לא נבראים על ידי תודעות רבות, בדרך כלל הם ניצבים לבדם. הם קבוצה, הם איש אחד, אישה אחת, לפעמים מנהיג בלתי רגיל עם רעיונות חכמים. לפעמים ממציא, תכופות אמן או משורר, לעתים מוזיקאי דגול. והם מטביעים את חותמם בעוצמה רבה כל כך ובאופן מוחלט כל כך שהעולם זוכר אותם לנצח. זה קלף ג׳וקר.

הסינים צפו בציפורים ובנו עפיפונים במשך אלפי שנים. ואף על פי כן, רק לפני מאה שנים, שני אחים שבנו אופניים העניקו לכם את התעופה הממונעת. מה שאתם רואים היום במסעות המודרניים שלכם המתאפשרים בעזרת טיסות באוויר לא נברא על ידי אוניברסיטה או קבוצת מדענים שחקרו את נושא התעופה. לא, שני אחים עם תכלית אקאשית לרדת לפלנטה בזמן הנכון ולפתוח את הידע שיעניק לכם את מה שיש לכם היום.

אתם מתחילים להבין את התמונה? רוב הנמצאים בחדר זה נושאים מכשיר אלקטרוני, שאתם מכנים ״מכשיר חכם״, שנוצר על ידי תודעה של אדם אחד, בזמן הנכון ובמקום הנכון. היו לכם טלפונים, היו לכם מכשירים ניידים, למה ועדה לא המציאה אותו? למה המוחות הטובים ביותר לא התאחדו והמציאו את המכשיר החכם שאתם נושאים? כיוון שלא כך הדבר עובד. זה היה קלף ג׳וקר. והאיש ששמו היה ג׳ובס ביצע את הג׳וב שלו [צחוק], עם אקאשה, בזמן הנכון, במקום הנכון, ששינה את הפלנטה הזאת לתמיד. זה קלף ג׳וקר.

חוויתם קלף גדול בשנות השמונים המאוחרות. כנגד כל הסיכויים מבחינה פוליטית, ברית המועצות התפרקה. כך פורק מנשקו פוטנציאל למלחמת עולם. אם כל צד היה מתפרק מנשקו, פוטנציאל זה היה נברא. אם עומד להתרחש משחק אליפות בין שני שחקנים מצוינים ואחד מת – המשחק נגמר. זו סינכרוניות. אם הייתם שואלים היסטוריונים האם הם ציפו לכך, הם היו אומרים: ״לעולם לא… לעולם לא״. היה זה קלף ג׳וקר.

האם היו קלפי ג׳וקר אחרים בהיסטוריה של ישראל? רבים. הרשו לי לספר לכם על אחד שאולי לא חשבתם עליו. ואני מספר לכם עליו כדוגמה. בארץ זו, בין האנשים שנולדו שהם יהודים, חוויתם קלפי ג׳וקר בחברה שלכם. מה מונע מכם לחשוב שעשויים להיות נוספים? היו רבים. בואו נחזור לאחד שהוא משמעותי מאוד. כל ישראלי שנולד כאן שומע בנקודה מסוימת את סיפור יציאת מצרים. הסיפור הנהדר של היציאה מעבדות לארץ המובטחת. והאיש האחראי לכך, הוא משה. מה אתם חושבים עליו? בואו נבחן זאת לרגע. בואו נבחן משהו שהרבה ישראלים לא שמעו עליו. איך היו החיים במצרים לפני משה? האם הוא היחיד שאי פעם המריד את העבדים? בעת שתרבות שלמה שועבדה, האם הם פשוט ישבו שם ולא עשו דבר? וסבלו? עד אשר משה הגיע? והתשובה היא ״לא״. היו התקוממויות רבות, הם ניסו למרוד ללא הרף, ושום דבר לא הצליח. המצרים היו חזקים. הם היו הורגים אנשים רבים, יהודים רבים, על בסיס קבוע ולעיני כולם כדי לדכא כל מרד שהוא.

הייתה היסטוריה לפני משה. מי היה משה? מה היו הסיכויים שהיהודי שיביא אתכם אל הארץ המובטחת יחשב למצרי? זו סינכרוניות. בחנו את הסיפור וראו כיצד התרחש. הייתה לו אקאשה שהייתה ״משה״. האדם שהיה אמור לעשות זאת, שחולל שינוי גדול בהיסטוריה עבור היהודים.

מדוע אתם מפקפקים שדבר שכזה עשוי להתרחש בשנית? שתגיע מנהיגות, לא רק כאן, אלא ממקומות אחרים בעולם, שתתאחד במה שאנו מכנים בשם ״התכנסות של סינכרוניות״, שעשויה לשנות את הפלנטה הזאת לתמיד. ישראלים, זה קרה פעמים רבות – לכם. ולכן אנו אומרים לסיום, אם אינכם יודעים את שאינכם יודעים – אל תשפטו מראש את מה שעומד להתרחש.

וכך הוא.

קריון