קריון בישראל – תקשור ראשון מהסמינר – האם זה אמיתי?

האם זה אמיתי?
קריון בישראל – תקשור ראשון מהסמינר
לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
8 באוקטובר, 2015
הבימה, תל אביב
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן


ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

ועכשיו אנחנו בתל אביב, רק כדי שתדעו, למול 900 אנשים. ואתם מניחים שכולם נמצאים כאן כמחפשים, שלכולם שאלות שונות, כולם רוצים לראות את מה שיש כאן, וזה לא בדיוק נכון. ולכך ברצוני להתייחס עכשיו, כיוון שיהיה זה סוג של הכנה לשאר היום. הרבה דברים מתרחשים בעקבות דבריי, מבחינת הוראה, רעיונות, אנרגיה… אתם מאמינים לכך? האם אתם מאמינים לכך?

האיש יושב בכיסא, הוא נמצא בתל אביב, הוא מעביר מסר… אולי על ישראל. ויש מי שיאמרו: הכול כאן שגוי. ראשית, איך הוא מסוגל לעשות זאת? הוא בכלל לא יהודי. הוא לא יכול באמת, באמת לדעת את מה שיודע כל יהודי שנולד כאן. המצב לא מצוי בדמו. לא רק זאת.. יש כרגע אנשים שאומרים: האיש רק מעמיד פנים… בכיסא. הוא הרוויח הרבה כסף בדרך זו – מעמיד פנים… בכיסא.

אז הנה מה שאנו רוצים לומר, אני רוצה להיות מעשי: האם זה אמיתי? לכל אדם ואדם שנמצא כאן יש מנוע הבחנה פנימי, ויש לכם יכולת להרגיש באמת. השותף שלי אומר שהוא לא ״רגיש״, ואף על פי כן, הוא בוכה כשהוא שומע מוזיקה; מצבים מסוימים בחיים נוגעים בו. לכולכם היכולת להיות מודעים. אבל מה בנוגע לתקשור? כולכם מגיעים מנתיבי חיים שונים, משלבי אמונה שונים, אפילו ביחס לאמונה שלכם – אתם נמצאים בשלבים שונים שקיימים בה. יש כאן רבים שיאמרו שמה שמתרחש אינו אפשרי. מקור הבריאה, האלוהים הכול-יכול, לא מדבר אל אדם שיושב בכיסא. באמת? מכל המקומות על הפלנטה, מכל ההיסטוריה שאתם מכירים, היא מלאה בדיוק בדבר הזה [צוחק].

האנרגיה על הפלנטה השתנתה. היו זמנים שבהם השושלת שלכם הייתה חשובה, הנביא היה חשוב ועכשיו הנביא נמצא בפנים. אמרתי זאת לעתים כה קרובות, הפלנטה משתנה, בני האדם מתעוררים לאלוהים גדול יותר מכפי שאתם חושבים. אלוהים גדול יותר מכפי שאתם חושבים… וגם בני האדם. האם זה אמיתי?

אני רוצה שתקשיבו לדברים הבאים: כולכם נולדתם עם תכלית שונה, סיבות שונות להיותכם. ואתם נושאים איתכם קופסה אישית של דעות קדומות או דעות מוטות, שמבוססת על מה שאמרו לכם, על מה שלימדו אתכם. התקשור משמעותי או מטופש. קופסת האמונות תפריע… ואשאל אתכם שאלה ששאלתי בעבר אנשים רבים: מה יש לכם להפסיד היום? אם תשהו את קופסת האמונות הזו רק לכמה שעות… רק לכמה שעות, אם תרחיקו לכת אל מעבר למה שאתם חושבים שהוא אפשרי ואמיתי.

האם האלוהים האחד דיבר אל הנביאים שלכם שוב ושוב? התשובה היא כן, כן וכן. האם אפשרי שהאלוהים האחד מדבר אליכם היום בדרך שונה, בדרך אישית? האם אפשרי שמהות הבורא מדברת אליכם אפילו עכשיו באמצעות אדם שיושב בכיסא? האם תבטלו זאת רק משום שאמרו לכם שזה לא אפשרי? האם תדבקו בהוראה של מישהו, תשייכו אותה לעצמכם ותעצרו זרימה זו או האם תבחרו בעצמכם? האם זה אמיתי?

אלוהי ישראל הוא האלוהים של כולם, כך היה תמיד. זה מה שהבאתם לפלנטה, ישראלים, זה מה שלימדתם וזה מה שנראה עתה. ואף על פי כן, רבים מכם עכשיו, בעודי מדבר, לא מאמינים. אני מבקש מכם, ברגע זה, להרחיק לכת אל מעבר להיסטוריה שלכם, להרחיק לכת אל מעבר להוראה שחרטה את עצמה בשכלכם, שמפקפקת במתרחש. ובמקום זאת, אני רוצה שתפנו אל הלב. האם זה אמיתי?

עברתם מדיברת החוק אל דיברת האהבה ועכשיו אל דיברת החמלה. מערכת היחסים של האנושות עם הרוח או האלוהים שונה עתה בהרבה מכפי שהייתה לפני אלף שנים. בן האנוש מתפתח מבחינה רוחנית ומקבל מסרים באופן ישיר. האם כך יקרה עכשיו? היום? האם תאפשרו זאת? האם תבטלו את החיבור בין סמכות לאלוהים? סמכות שייכת להורים שלכם ולמשפחה שלכם – אלוהים הוא משפחה, לא סמכות. האם אתם מסוגלים להאמין בכך? האם אתם מאמינים, בעודכם מבטלים את הקופסה עמה הגעתם ופונים אל הלב – האם אתם מאמינים שייתכן שאלוהים אוהב אתכם ויודע את שמכם? ויודע את שמכם? ויודע את שמכם? רואה אתכם כאן ויודע על הטרדות שלכם, על הבעיות שלכם, על המצב ומוכן לחולל בכם שינויים, אם תאפשרו זאת.

האין זה מטופש להחזיק בקופסת אמונות שסיפרו לכם עליהן, שתמנע מכם לאחוז בידה של הרוח שמושטת אליכם ברגע זה? האם הדבר אמיתי? או האם זה האדם שיושב בכיסא? האינטלקט שלכם לא יעניק לכם תשובה טובה. אם אתם רוצים לנתח את זה, כלום לא יקרה, אתם תעזבו כשהייתם. אולי כמה מכם נמצאים כאן כדי לכתוב סיפור על מה שהתרחש כאן, אולי כבר הוצאתם את העיפרון והמחברת שלכם. אני מבקש מכם להניח אותם, ולרגע, להיכנס באמצעות לבכם ולחוש באהבה הזאת. אולי אף פעם לא חשתם בה, אולי היא הייתה רחוקה מדי; רבים מדי אמרו לכם: אלוהים שם, אתם כאן. הם אמרו לכם שתהליך הרוחניות כולו כרוך בטיפוס בסולם עד לאלוהים. יש לי חדשות בשבילכם – אלוהים נמצא בלבכם, עכשיו, אם תפתחו אותו. אלוהי ישראל, אלוהי הפלנטה, מקור הבריאה נמצא בתוככם, תמיד היה… אבל לא אם אינכם מאמינים בכך.

האם ייתכן שהמסר שאני מעביר לכם עכשיו מלא באמת ואמיתי יותר מכל דבר שבו אתם יכולים לגעת בממד השלישי? חלקכם המתינו להזדמנות שתגרום לכם לשנות את דעתכם, כיוון שאומר לכם, ישראלים, שום דבר לא יקרה במקום הזה, באזור הזה, בלי שתשנו את דעתכם, בלי התקווה, בלי האמונה שלכם שאתם חלק ממשהו חדש… לא משהו ישן, לא תסכול ״שכלום לא ישתנה, לא יכול להשתנות, לא יקרה״. אם זה הלך הרוח, זה בדיוק מה שתקבלו.

איך יוצאים מהתסכול? אתם עייפים כל כך מדברים מסוימים, מדרכים מסוימות, איך יוצאים מזה? והתשובה, יקרים, נמצאת בלבכם. האם תוכלו לאפשר לאלוהים לבקר במקום פרטי זה ולבטל את הקופסה לכמה דקות? זה לא יכאב. ואם לאחר מכן, לא תבואו על סיפוקכם ותאמרו: ״אין כאן כלום, זה רק האיש שיושב בכיסא״, אתם יכולים להחזיר את הקופסה ולעזוב כפי שבאתם. אבל אם יש כאן משהו, אינכם צריכים לבנות מחדש קופסה ישנה שתרחיק אתכם מנפלאות האהבה.

אתם מתוסכלים? אני יודע מדוע. אבל אתם יכולים להחזיק בחמלת הרוח בתוככם, ופשוטו כמשמעו, לשנות את ארשת חיי היום-יום שלכם, של הדברים להם אתם עשויים לצפות. כאשר אתם מדברים עם אחרים, מה אתם אומרים, בקול שיוצא מגרונכם, לו מקשיבים כל התאים – מה אתם אומרים? האם אתם מתלוננים? האם אתם כועסים? האם אתם אומרים בקול רם: ״דברים לא ישתנו לעולם״?

קיים דבר מה המכונה ״הפיזיקה של התודעה״; התודעה היא אנרגיה, אנרגיה עוצמתית ועמוקה ואתם משדרים אותה באמצעות מחשבותיכם וקולכם בכל מה שאתם אומרים ובכל מה שאתם עושים. ואם אתם משדרים את העובדה שכלום לא ישתנה – שום דבר לא ישתנה. שמעתם אותי? לאהבת האלוהים יש את היכולת, בעזרת החמלה, לשנות את התודעה, לשנות דעות, לשנות חיים – אם תאפשרו לה. אם מדובר באלוהי סמכות, הוא הורה והוא יעניש אתכם; אם מדובר באלוהים פנימי – הוא ידיד נשמתכם.

מה תעשו? האם האיש שיושב בכיסא מעמיד פנים, ישראלים… או האם יש כאן דבר מה? אתם מצויידים בהיסטוריה שאומרת שאלוהים מדבר אל בני האדם. מכל העמים, אתם אמורים להרגיש בממשיות של מה שקורה כאן ולדעת שהוא לעולם לא הפסיק, בייחוד בישראל. כיוון שאתם עומדים לקבל מסרים אם תפתחו, שישנו כאן הכול, בדרכים שאינכם מצפים להן ושאינכם מסוגלים לחשוב עליהן, כיוון שאינכם יודעים עדיין.

קוראים לזה אמונה. אדבר על כך עוד בשלב מאוחר יותר, אך לעת עתה… זה אמיתי? אם הדבר אמיתי, ואתם מרגישים בכך, אני מציע שתפתחו את הקופסה ההיא ותאזינו. כיוון שאתם תשמעו את הניגון האישי שלכם, ניגון הנשמה שהגיעה לפלנטה הזאת, בזמן הזה, כדי להתחיל להבין מדוע אתם כאן. זו העת… זו העת! לא במקרה אתם חיים עכשיו, לא במקרה נולדתם עכשיו, בזמנים קשים אלה. אתם מגיעים עם הציוד, עם הידע, עם האקאשה, כדי לחולל את אחד השינויים הגדולים ביותר בהיסטוריה האנושית. אלא אם כן, כמובן, אתם בתוך קופסה של תסכול תמידי.

מי אתם? אתם אלה שיכולים להיות הראשונים לחולל שינוי. אדבר על כך עוד בהמשך, אך לעת עתה, סלקו את הקופסה כדי שבשאר היום תוכלו לראות את האלוהים בכל הדברים, כדי שתשמעו את הברכות שלימדו אתכם לשמוע, שתתחילו להבין שיש כאן משהו שונה, שיש כאן פמליה שתומכת, שיש כאן שמחה וחגיגה מדהימה שאתם סוף סוף יודעים מי אתם. תחליטו אתם – האם הדבר אמיתי? 

וכך הוא.

קריון