קריון בישראל – תקשור עשירי

האות חי״ת – באנגלית C
קריון בישראל
לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
תקשור עשירי
5 באוקטובר, 2015
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

אני מגיע שוב לאות נוספת. אתם כבר יודעים מהי – באל״ף-בי״ת הלועזי זו האות C. אומר לכם מהי בעוד רגע. אנו עומדים לדבר בקצרה על שינוי תודעה, בדרך שאולי לא דיברנו עליו קודם לכן מעולם, שתראה לכם שהפלנטה הזאת תוכננה למעשה לשינוי התודעה. זה קרה בעבר. אנחנו יושבים עכשיו במקום שבו אנו יכולים לדבר על הדברים הללו והם רלוונטיים, פשוטו כמשמעו, לאדמה שעליה אתם יושבים.

אני רוצה לדבר אתכם על מערכת היחסים שלכם עם אלוהים. יש אנשים שמרגישים שטבע האדם לא משתנה לעולם. ואף על פי כן, הוא השתנה. הוא השתנה באופן עמוק כל כך, שאתחלתם את השעון [ספירת הזמן] שלכם [צוחק]. הנביאים שחקרתם עד כה, היו שייכים ברובם למה שאנו כינינו בשם ״אלוהי החוק״. למעשה, חוקרי התנ״ך יקראו לברית הישנה ״דיברת החוק״. אבל לפני אלפיים שנים, הנביא ישוע העניק לכם תפיסה חדשה. הוא היה כאן עם אקאשה, כן אקאשה, הוא היה בן אנוש, הוא היה יהודי, בזמן הנכון, במקום הנכון – הוא שינה הרבה כל כך. הוא שינה את תפיסת מערכת היחסים עם אלוהים.

כתבי הקודש הפכו לכתבי קודש חדשים, לברית החדשה. היא הפכה למה שחוקרי התנ״ך מכנים ״דיברת האהבה״. מוחמד המשיך בזאת, בהיותו הנביא שבא אחר כך. ואם תבחנו את שנאמר על ידי הנביא, פעמים רבות כל כך הוא מתייחס לאהבת האלוהים. אהבת האלוהים, פעם אחר פעם אחר פעם הוא מתאר את האהבה האינסופית של אלוהים.

עברתם מחוק… לאהבה. במסגרת התהליך הזה, שהיה כה עמוק ומשמעותי, מדדתם את הזמן באופן שונה: לפני הספירה, אחרי הספירה (before christ, aftar christ – לפני ישוע, אחרי ישוע). אתם מבינים מה עשיתם? יש הכרה בשינוי תודעה, שהיה חדש באופן משמעותי כל כך שהיה עליכם לאתחל את השעון. כעת… האם אלוהים השתנה? מה אתם אומרים? [צוחק] לא. מה השתנה בסיפור הזה? אנחנו. אתם. השותף שלי. כל האקאשה, כל תקופות החיים הקודמות מספרות על מעבר בן האנוש מאלוהי חוק לאלוהי אהבה. האות חי״ת [C] מסמלת את ״דיברת החמלה״.

אתם יודעים שלרוב הישראלים אין מושג מהו לוח השנה של בני המאיה? יש כאן נבואות רבות כל כך, היסטוריה רבה כל כך, שלאמתו של דבר, זה כל מה שהם יודעים, ודי בכך כדי למלא את מסע החיפוש הרוחני שלהם. אבל האמת היא שיש גם נבואה פלנטרית, כפי שיש נבואה יהודית. ואם אתם יודעים מה עשו בני המאיה, הרי שהם יצרו לוח שנה – לוח שנה ארוך ולוח השנה נעצר בשנת 2012. לוח שנה חדש נוצר בדצמבר 2012. אם האנושות תצליח לעבור תאריך זה, ללא ארמגדון – יהיה עליכם לאתחל את השעון… שוב. השעון הוא שעון של תודעה אנושית. זה השעון השלישי.

עת ״דיברת החמלה״ הגיעה. חמלה של אדם לאדם, עם חכמה שעוד לא נראתה. נוכל לדבר על כך עוד ועוד. יש שיאמרו שמדובר רק בדיבור אזוטרי, אבל יקרים, אני רוצה שתבחנו את אנשי קדם ואת מה שהם עשו עם השעונים שלהם. זה לא מידע חדש. זו הוכחה שהדברים עליהם אנו מדברים ושדיברנו עליהם במשך 25 שנים, אינם רק דבריו של קריון, זוהי חכמת אנשי קדם, שאתחלו את השעון שלהם כאשר התודעה השתנתה על הפלנטה. נאמר זאת שוב: היכונו לחשיבה חדשה; מדובר עכשיו ביותר מאשר אהבה – זו אהבה עם חמלה.

לפני שאסיים, איזו מן חמלה? מהיכן היא מגיעה? הפעם זה שונה. אין נביא בודד ששינה הכול, נכון? בני האנוש מתחילים להתבגר, להפוך חכמים. מה היה קורה אילו הייתי אומר לכם, באנרגיה חדשה זו, שהנביא נמצא בפנים. העצמי הגבוה שלכם יודע הכול, זה הנביא שבעקבותיו אתם הולכים. זו החכמה החדשה – חמלת העצמי הגבוה. מה דעתכם על המידע הזה? איך הוא ״מרגיש״ לכם? הניחו לאמת זו להיראות באופן שבו אתם רואים אנשים אחרים; הניחו לאמונה שלכם בכך להיראות באופן שבו אתם נוהגים אלה באלה. אני שואל, כפי ששאלתי בתקשור הראשון, האם תוכלו לראות את האלוהים בכל האנשים כולם? בכל מצב? זהו מבחן החמלה.

וכך הוא.

קריון