קריון בישראל – תקשור אחד-עשר

האות ה״א – באנגלית A
קריון בישראל
לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
תקשור אחד עשר
6 באוקטובר, 2015
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן


ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

האם כבר הרגשתם זאת? בעומק של הסיור הזה? זה רק עוד מקום תיירותי, נכון? [הקהל צוחק, קריון צוחק], אתם תזכרו את העת הזאת. יש כאן אנרגיות שלא תחזורנה באופן זה פעם נוספת. קבוצת נשמות ייחודית נאספה לחגוג, לקפוץ משמחה, לרקוד, להרהר בהיסטוריה ולזרוע את זרעי התודעה החדשה.

זוהי ארצו של אליהו, אתם יודעים את זה ולמדתם זאת – כבר דנו באליהו ובאלישע ובדברים שרצינו שתדעו על אותו אירוע התעלות. האות היא ה״א (A) והיא נמצאת באמצע המילה ״שלום״ (peace) ותחשבו אולי שהמילה שבחרנו עבור אות זו היא ״התעלות״… לא בדיוק. נקרא לתקשור זה: ״התעלות כדור הארץ״. ואיזה מקום טוב יותר בחרנו להעביר תקשור זה, מאשר מקום שהוא דוגמה להתעלות, והאנרגיה של ההתעלות שנמצאת באזור זה. שרבים כל כך חוגגים אותה.

המסר הזה מחולק לשני חלקים, ואני רוצה להבהיר דבר מה. חלק מהדברים יחשבו לסקירה חוזרת מבחינת האנשים שעקבו אחרי במסרים של קריון במשך השנים. אני יודע מדוע אני כאן והתמקדתי בסוג זה של תפיסה של פלנטה מתעלה. אבל יקרים, יש אנשים רבים כל כך שלא שמעו. הם לא שמעו את הסיפור, אין להם מושג מה אני עומד לומר, בייחוד אלה שמתגוררים באזור. רבים מאזינים. ושלושה עשר התקשורים הללו יכונו בסופו של דבר ״התקשורים של ישראל״, יצורפו בחבילה המונה 13 ואני אומר לשותף שלי ברגע זה: יש לפרסם אותם… בשפות רבות. ובשל כך, אנו חייבים לתת לכם מידע זה, מידע שהוא ישן לאנשים מסוימים, ומהפכני לרבים אחרים שמעולם לא שמעו אותו.

כאשר אנו אומרים ״התעלות״ ומתכוונים ל״פלנטה מתעלה״, אין משמעות הדבר בהכרח שהאוכלוסיה של הפלנטה נמצאת בזמן של התעלות. אנו מדברים על דבר מה שונה. הדרך הטובה ביותר שבה נוכל לתאר זאת בממד השלישי, היא ״התעלות רטט תודעה הפלנטה״. אפילו משפט זה הוא מטפורה, אולם אילו  יכולתם למדוד את התודעה האנושית על גבי סולם מאחד עד עשר, כאשר עשר הוא מאסטריות, אתם נמצאים ב״שלוש״ [צחוק]. אבל יקרים, כבר הייתם ב״שלוש״, אף פעם לא זזתם מ״שלוש״. היו לכם תפיסות של ״ארבע״ ו״חמש״ ויותר. התפיסות ניתנו לכם על ידי המאסטרים הנעלים. אבל לא תבעתם עליהן בעלות, לא מימשתם אותן ואתם תקועים ב״שלוש״.

אנא, אל תכבו עדיין את התקשור הזה. יש סימנים רבים לכך שאני צודק. כיוון שאם תביטו באנושות – לא למדתם כלום. לא למדתם עובדה בסיסית – מלחמה אינה פתרון. אמרנו זאת בעבר, שנאה מולידה שנאה, היא יוצרת אותה; מלחמה יוצרת מלחמה. כל מי שנלחם למען משהו מכל סיבה שהיא, יברא עוד מלחמה. זה אמור להיות ברור, לאור ההיסטוריה האנושית. כל שעשיתם היה לכבוש, לכבוש מחדש, לכבוש שוב… ושוב. בפעמיים האחרונות, כל כדור הארץ לקח בכך חלק. והיא תוכננה פעם נוספת (מלחמת עולם).

אני רוצה שתחשבו איתי לרגע, האם לא תסכימו איתי, שטבע האדם שברא מחזוריות זו אינו חכם. הוא ילדותי, הוא לא הבין את יסודות האהבה. לאמתו של דבר, הוא לא הבין דבר. על כך אנו מדברים. דומה שטבע האדם נשאר זהה ואם אתם פסיכולוגים, אתם משוכנעים שכך הוא. ועל כך אתם עובדים כאשר אתם עוזרים לאדם אחר. תודעה סטטית, לא משתנה של האדם. ולכן אין פלא, שאתם מתוסכלים, כיוון שרק לטבע זה הייתם עדים.

יש לכך מטפורה שכל הורה יבין. כאשר ילדים גדלים, הם עוברים שינויי תודעה. בגילאי שש עד שמונה, יש להם תודעה מסוג מסוים, הם בעלי תפקוד חברתי לקוי. הם לא הבינו איך להתנהג עם ילדים אחרים, הם ממוקדים בעצמם לחלוטין, הם רק גדלים. הם נמצאים במוד הישרדות, יש להם אגו אדיר או בעיות של ערך עצמי. ילדים מעטים מאוד בגילאי 6-8 באנרגיה ישנה הם חכמים ומאוזנים. זה יגיע אחר כך. כאשר הם נפגשים במגרשי המשחקים של בתי הספר, יש לחץ קבוצתי, הם לא מבינים אלה את אלה. לפעמים הם יתקבצו בקבוצות ספציפיות של מגדר, אמונות, אפילו שכונות. לפעמים הם ישליכו אבנים אלה על אלה [צוחק], הם יהיו בריוני מגרש המשחקים. זו תקופה קשה. הם יהיו מעורבים אולי בקטטות. הם יחזרו הביתה וההורים שלהם יראו מה אירע. זו תופעה שכיחה לאורך ההיסטוריה. אז הם גדלים. כאשר הם מגיעים לגיל 17 או 18, יש להם אלגנטיות שהם למדו, חכמה; הם גילו שאנשים אחרים בני גילם – דומים להם. הם יכולים ליהנות יחד, לבלות יחד, ליהנות ממוזיקה יחד כפי שלא עשו קודם לכן. לא משנה היכן נולדו או באיזו שכונה הם מתגוררים. בני 17 או 18 אינם דומים לבני שש או שבע.

זה פשוט מדי בשבילכם? האנושות תקועה במגרש המשחקים. יש לכך הוכחה – פשוט הסתכלו סביבכם. ראו מה מתרחש על הפלנטה ברגע זה, עדיין. לפלנטה מתעלה יש תודעת רטט שעומדת לעלות ולצאת ממגרש המשחקים, כך שהאנושות תתחיל לפתח טבע אדם חכם יותר. אני מפשט זאת מאוד למען אלה שלא שמעו תפיסה זו מעולם. כאשר אנו מדברים על מה שאירע על הפלנטה, דבר שאעשה בעוד רגע, הדברים יעניקו אמינות לדבריי. האם ייתכן שתהיו עדים להתפתחות הטבע האנושי? שהוא יתפתח אל מעבר למה שהיה ואל תחום שלא ראיתם מעודכם. ואף על פי כן, סיפרו לכם על כך. המאסטרים שצעדו כאן סיפרו לכך על כך.

כעת ברצוני לעבור לנושא אחר. אני רוצה לדבר על ההיסטוריה, אני רוצה לתת לכם מידע שלא כולם שמעו. בחלקים מסוימים של העולם, הדבר ידוע היטב כל כך; כאן? לא כל כך. באזור זה אתם שקועים בהיסטוריה של האזור. אתם מתמקדים בנביאים שהכרתם באזור, ולא בהרבה מעבר לכך. יכול להיות שאינכם מודעים למה שאני עומד לספר לכם – יש תמונה גדולה יותר ואני רוצה שתטמיעו אותה ושתבינו אותה, אני רוצה שתלכו לחקור אותה, אני רוצה שתבדקו אותה – כיוון שהיא לא הגיעה מקריון. אני עומד לספר לכם על היסטוריה ועל נבואה שאפשר שלא שמעתם מעודכם.

כאשר היינו באיסטנבול, הגשנו תקשור ששמו ״ההיסטוריה הלא ידועה של כדור הארץ״ והגשנו אותו שם, כיוון ששם ובקרבת מקום התגלו תגליות חדשות מאוד על מקומות שהם לא יכולים להבין, שמעידים על מתרבויות שאולי לא התקיימו, עם שפות שהם לא ראו מעולם. יש היסטוריה עתיקה הרבה הרבה יותר ממה שלדעתכם התרחש באזור ההוא. אפילו באזור הזה ישנה היסטוריה עתיקה יותר מכפי שאתם חושבים. אנו מדברים על התרבות השומרית, בעמק האינדוס. לכו ומצאו אותה – היא בת יותר מ-9,000 שנים. וזה רק כאן.

יקרים, ההוראה שלנו מציינת שאלה שהגיעו מהמקום שאנו מכנים בשם ״למוריה״, הם בעלי אקאשה על הפלנטה הזאת שהיא בת יותר מ-30,000 שנים. האם אתם מאמינים לכך? אלה שנמצאים באזור זה ושמקשיבים למסר הזה, אל תכבו את התקשור, תנו לו הזדמנות. יש עדות לכך שהאנושות הייתה כאן הרבה הרבה יותר זמן מכפי שאתם חושבים, כך שאזור זה עשוי אפילו להיחשב ״צעיר״.

האבוריג׳ינים הם עם ילידי, אנו נשתמש במילה הזאת שוב ושוב, משמעותה ״קבוצות טבעיות וראשוניות  באזור מסוים״. ילידים, הראשונים – לרובם אין מדינה, יש להם משפחה, שבט, שמות שלא שמעתם שמייצגים אותם. האבוריג׳ינים תועדו באדמתם במשך יותר מ-30,000 שנים. זאת משום שלא היה כובש. יבשת מבודדת, דבר לא נגע בה. לא היו קרבות. האם תוכלו לדמיין דבר שכזה. והממשלה המודרנית באוסטרליה תיעדה זאת, הם היו כאן במשך 30,000 שנים. הם כבר היו שם בין 15,000 ל-20,000 שנים כאשר אברהם נולד. האם אתם מאמינים לי? אני רוצה שתלכו לבדוק את זה. אני רוצה שתבדקו בעצמכם, כדי שתבינו את העתיד לבוא ואת מה שאני עומד לספר לכם.

ישנן נבואות אותן לא שמעתם והן מגיעות מבני האדם הראשונים. נבואה שהיא קולקטיבית, קולקטיבית במובן שהיא מגיעה ממקומות רבים מאוד מאוד מאוד, משבטים ילידים שמעולם לא פגשו אלה את אלה. רק לאחרונה התגלה על הפלנטה שאותה נבואה, שהיא בת יותר מ-10,000 שנים ידועה – לעמים הילידים המקוריים.

האם שמעתם על לוח השנה של המאיה? רבים מכם לא שמעו. זהו דבר מסתורי, בתרבות פאגנית במקום רחוק מאוד. בואו נפריך שמועה – הם לא היו פאגנים. הם האמינו באלוהים אחד, לא כפי שהאמין האזור הזה. האלוהים האחד שלהם היה מקור הבריאה שהתרכז סביב כל הדברים החיים. הכול הגיע ממקום אחד והם ידעו זאת. לוח השנה של המאיה נכתב לא רק על ידי המאיה. שלוש תרבויות השתתפו באותה נבואה על פני עידנים רבים. האצטקים, הטולטקים והמאיה. בחברות שלהם, הייתה להם מערכת כיבוש בלתי רגילה. היו להם מלחמות משלהם, בעיות ומאבקים משלהם [צוחק], אבל כאשר הם הגיעו למקדש של העם אותו כבשו, הם שמרו אותו והם הוסיפו לו, כדי להפוך אותו גדול יותר. תוך זמן קצר, לאחר שלושה או ארבעה כיבושים – הוא היה עצום. שונה מעט ממה שאירע כאן. לכו תבדקו.

הניחו לי לספר לכם מה הייתה הנבואה שלהם. יקרים, כאשר אסיים לספר לכם על הנבואה שלהם, זו אותה נבואה שמופיעה אצל כמעט כל העמים הילידים של הפלנטה. הקשיבו, כיוון שזו נבואה שהיא עתיקה הרבה הרבה יותר מכל שקיים באזור. אנא הקשיבו. אנא המשיכו להקשיב. היא לא מפחיתה מהנבואות שיש לכם, היא מוסיפה להן והיא עוזרת לכם להבין את התפקיד שלכם.

לוח השנה של המאיה היה לוח שנה של תודעה, לא של תאריכים, הוא לא כלל את מערכת שנים-עשר החודשים, זו הייתה מערכת שונה לחלוטין. היה להם משהו שכונה ״הספירה הארוכה״ (the long count). הזכרתי זאת בעבר, זה היה לוח שנה ארוך מאוד מאוד, שלא תואם לימים ולחודשים, אפילו לא לעונות. היה זה לוח שנה של אנרגיה, לוח שנה של תודעה. הם עקבו אחר הטבע האנושי. אם תבחנו את לוח השנה שלהם, הוא תואם למעשה למלחמות שהיו לכם, כיוון שהם עקבו אחר תקופות שלום ומלחמה על הפלנטה. ואתם יכולים לראות זאת באופן שבו הם בנו את לוח השנה.

מומחים בחנו זאת וראו את קו התודעה האנושית עולה ויורד בעת עתות שלום קצרות לפני שהמלחמה חזרה. האמינו או לא, הנבואה שלהם הייתה למעשה מכווננת למה שאירע כאן. הם חזו את כיבוש דרום אמריקה ועוד. והייתה להם נבואה, והיא הייתה נבואה גדולה. והיא תאמה לתנועת הכוכבים. תנועת הכוכבים תמיד הייתה חלק מהמסורת, אפילו באזור זה. אני מבקש מכם לזכור – היוונים ידעו על תנועת הפלנטות, הם ידעו. נקיפת ימי השוויון, תנודת כדור הארץ במחזור של 26,000 שנים, היו ידועים ליוונים, לרומאים, למצרים, שבנו את הפירמידות שלהם כך שיערכו עם תופעות השמים. אני נותן לכם מידע זה כדי שתבינו שהוא חלק גם מהתרבות שלכם.

אתם מדברים על המאסטר ישוע, על מאסטר האהבה, באזור זה, הם מכירים אותו. שלושת החכמים שלכאורה ועל פי המסורת הגיעו לבית לחם להשתתף בהולדתו של משיח – היו אסטרולוגים! [צוחק] מה זה אומר לכם? נאמר עליהם שהם היו ״שלושה מלכים״. יקרים, הכוכבים תמיד היו חלק מהנבואה. נחזור למאיה – לוח השנה שלהם נעצר בשנת 2012. הם היו חייבים לסיים אותו, בגלל הנבואה – זו שכולם מכירים, אלה שהם ילידים ושחקרו את הנושא. בכל רחבי העולם זמן זה נראה כקץ הזמנים; תרבויות רבות מאוד היו מודעות לסיומו של לוח שנה זה – ב-21 לדצמבר, 2012. היה פחד על הפלנטה. הארמגדון לא התרחש ואף על פי כן, ניצבנו מול נבואה שנראתה מאיימת ומפחידה – סוף העולם בשנת 2012. לא זו הייתה הנבואה – הנה הנבואה. הקשיבו, הדברים שאני עומד לומר לכם עכשיו הם בגדר הכללה של נבואת העמים הילידים של הפלנטה, אלה שהיו כאן מוקדם הרבה יותר מכל דבר שאירע כאן, ושכתובה בברור בלוח השנה של המאיה. הקשיבו… הקשיבו. אם הפלנטה תחצה סמן זה, תחילת תנודת כדור הארץ ואת שובו של המחזור שהוא בן 26,000 שנים, אם היא תחצה אותו – תחל תודעה חדשה על הפלנטה בהתפתחות של הרטט. זו הנבואה, ואתם תעברו משלוש לארבע… לחמש ויותר. בני האדם יתחילו לחשוב באופן שונה, ההתעלות תחל… של כולכם.

עכשיו, אם באמת הבנתם זאת, ואתם משתמשים בהגיון רוחני ואתם מבינים את האקאשה ואת העובדה שהיו לכם תקופות חיים קודמות – אתם באמת מוכנים לכך. הייתם כאן זמן רב, אתם יודעים איך ה״שלוש״ ״מרגיש״ ונשמות עתיקות מוכנות ל״ארבע״. אתם יודעים מה אתם עושים, רבים מכם המתינו לזמן הזה.

אבל באזור הזה, האם שמעתם על כך? האם באמת שמעתם על כך, או האם אתם חושבים שהדברים הללו אינם אפשריים? שאין שינויים ואין סיבה לשינויים, לכן אנו מספרים לכם את הסיפור. יש תקווה פלנטרית, אבל היא מתרכזת כאן ולכן אנו נמצאים כאן, כיוון שכאן זה יהיה הכי קשה. בסופו של דבר היא תדבר אליכם, ברמה מסוימת, בדרך מסוימת ואפשר שזה יקרה באמצעות הילדים שלכם, שאולי לא מסכימים אתכם. מדור אחד לאחר, אפשר שהם לא יטמיעו את ההיסטוריה של האזור כפי שאתם עשיתם, הם עלולים לעשות דברים שיזעזעו אתכם ויפנו גבם לדברים בהם אתם רוצים שהם יאמינו, הם עשויים להפנות את גבם לדרך הישנה. זה יתרחש לאורך הדורות.

זה התקשור, גדול מכפי שאתם חושבים ואף על פי כן, היא מתמקד במקום זה. גדול מכפי שאתם חושבים. יקרים, אילו יכולתי לתת לכם נבואה, חזון – אילו יכולתי להעניק לכם חזון שתבינו במקום הזה… אסיים בדברים הבאים: אני יכול לראות בניה, אני יכול לראות דברים מתרחשים עם אלפי עובדים, אני יכול לראות משהו נבנה בשמחה ובאמצעות פתרון, ללא שנאה – ודבר זה, בחזוני, הוא אמיתי. לא אגיד לכם מתי, כיוון שאתם לא תאהבו את התשובה. זו הבניה מחדש של המקדש השלישי. חשבו על כך, ללא שנאה או מלחמה, בעזרת פתרון שאף אחד לא חשב עליו. תגליות, אולי, שלא חשבתם מעודכם שתגלו. די בכך לעכשיו. ההתעלות – גדולה מכפי שאתם חושבים.

וכך הוא.

קריון