קריון בישראל – התקשור האחרון

קריון בישראל
תקשור אחרון
לי קרול מתקשר את קריון
11 באוקטובר, 2015
מוזיאון ישראל, ירושלים
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן


ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

זהו התקשור האחרון שיוגש בישראל. זהו סופו של הסיור עבור רבים. אנו נמצאים בירושלים ולא רחוק מכאן נמצאת בית לחם. תקשור מסוים זה יהיה שונה – הוא שונה כיוון שזו תהיה הפעם הראשונה שבה אזכיר דבר מה. בכל התקשורים שאי פעם הגשנו – מעולם לא דיברנו על הכוכבים, והגיע הזמן. יקרים, ייתכן שחלקכם לא שמעו את הסיפור, חלקכם אולי שמעו את השמות שבסיפור, חלקכם אולי יחלוק על המסופר בסיפור. אבל שוב הגיע הזמן לחזור ולספר את שאירע כאן ולספר על היסטוריה שקדמה אפילו להיווצרות הפלנטה. בני האדם מכבדים את הכוכבים בדרך יפהפייה. בעוד רגע אשאל אתכם כמה שאלות בקשר לכוכבים. אך לעת עתה ברצוני לחזור ולספר את סיפור הולדתו של מאסטר האהבה.

נאמר, ויש שיאמרו שזוהי מיתולוגיה, שכוכב התייצב מעל העיר בית לחם וכיבד את לידתו של מאסטר האהבה. ונאמר גם שהיו מי שהלכו בעקבות כוכב זה וניצבו סביב מקום לידתו. הרבה מזה היא מיתולוגיה, אך כל הדברים הללו הם מטפוריים ויש להם משמעות… והם מדוייקים. שלושה מלכים הגיעו. האם הם היו באמת מלכים או לא? זו עובדה שיש חולקים עליה. הם נקראו ״החכמים״. מה עשה אותם חכמים? ומדוע ששלושה חכמים ילכו בעקבות כוכב שדומה שנע בשמים והגיעו לכאן? כעת אגלה משהו שרובכם יודעים, אך שרבים יסברו שהוא שנוי במחלוקת – שלושת הגברים שהיו חכמים, היו אסטרולוגים. הם ציפו לאירוע, הוא נכתב בשמים והם ראו אותו בכוכבים.

יקרים, הכוכבים מילאו תפקיד בכל הדברים. הכוכבים מילאו תפקיד בחייהם של אנשי קדם בכל רחבי הפלנטה. הכוכבים נתפסים לעתים קרובות כעוזרים חכמים, אפילו על ידי אלה שיש להם מערכות רוחניות אחרות, חוץ מהכוכבים. מה הדבר שמושך אתכם אפוא לשמים? וכאשר אתם מציירים ציורים בין הכוכבים וקוראים להם קבוצות כוכבים. אספר לכם את הסיפור. כאשר אתם צופים בשמים בעת לילה, רבים מכם שאלו את עצמם את השאלה: ״מה נמצא שם למעלה?״

אני רוצה לשאול שאלה הגיונית ואני רוצה שתחשבו עליה יחד איתי, רק לרגע… זה חשוב לסיפור. כאשר אתם מביטים מעלה ורואים את הכוכבים המעטים שאתם מסוגלים לראות בעין בלתי מזויינת, לאמתו של דבר, הם לא רבים. ישנם מיליארדי כוכבים בגלקסיה שלכם ואנו מדברים על הגלקסיה שלכם ברגע זה. האם לדעתכם, באופן שבו הרוח פועלת ובאופן שבו הדברים פועלים במה שאתם מכנים אקראיות, האם לדעתכם ישנם חיים שם למעלה? אלה שתוהים על הדברים הללו באופן מתמטי אומרים שחייבים להיות. והטיעון שלהם הוא שאם זה קרה כאן, הסיכויים גדולים מאוד מאוד שזה קרה בכוכבים, לא פעם אחת אבל אולי מיליוני פעמים.

אמרתי לכם בעבר שאינכם לבד בגלקסיה הזאת ועכשיו אמשיך לדבר על כך. יקרים, גיל הפלנטה הזאת זהה פחות או יותר לגילן של כל שאר הפלנטות סביב כל שאר הכוכבים… מיליארדי שנים. ואף על פי כן, האנושות זה עתה הגיעה, אתם הילד החדש בשכונה, הייתם כאן זמן קצר מאוד מאוד בהשוואה לגיל הגלקסיה הזאת. כעת חשבו על כך פעם אחת נוספת יחד איתי – האם ייתכן שהיו פלנטות אחרות, תרבויות אחרות לפניכם? שאולי זקנות מכם עכשיו במיליוני שנים, וחכמות ובעלות טכנולוגיה ודברים נוספים שאינכם מסוגלים כלל לדמיין? שיש להן אפילו יכולות רב-ממדיות? האם זה רעיון מוגזם מדי, אפילו מבחינת מדען, לתהות על כך ולומר שהסבירות לכך טובה.

כאנשים רוחניים, אתם חייבים אז לשאול את עצמכם האם הם חוו את האלוהים האחד? האם ייתכן שאלוהי ישראל, שאלוהי הפלנטה, פלנטה מונותאיסטית, הוא גם אלוהי כל הבריאה בכל מקום ושנראה למעשה על ידי אחרים? אתם מבינים הגיון זה? אינכם לבד! אתם צעירים. האם ייתכן שקיימת היסטוריה עתיקה מאוד שקודמת להגעת בני האנוש למקום זה, שקשורה לאלוהים האחד, למקור המרכזי ולאהבה? האם ייתכן שאהבת האלוהים התקיימה לפני כל דבר אחר על הפלנטה?

כתבי הקודש המסורתיים אומרים שאלוהים ברא את הארץ, את השמים ונח ביום השביעי. מנוחת היום השביעי עדיין נחגגת כאן. ייתכן שהיא מטפורית, אבל מכבדים אותה. האם ייתכן שהסיפור הזה מצוי גם אצל אחרים? אחרים שמעולם לא פגשתם, זמן רב לפני זמנכם. והתשובה שאתן לכם היא ״כן״. סיפור הבריאה על הפלנטה הזאת ידוע היטב. הוא כתוב וידוע גם כאן (בישראל), משום שהוא קשור במי שאתם מכנים ״אדם וחווה״. אמרנו לכם שסיפור מסוים זה הוא מטפורה להגעת הפליאדים, שהביאו לכם את זרעי האלוהים האחד. מידע זה שנוי במחלוקת במידה רבה. אך כך היה.

קיימת מערכת בגלקסיה על פיה פלנטה אחת זורעת פלנטה אחרת, אחת לאחר השניה, עם שינויי הדנ״א עצמם של האלוהות. המדע מתחיל לבחון זאת, לא באופן רוחני אלא באופן מדעי. האין זה מוזר ששניים מהכרומוזומים שלכם מאוחדים יחדיו כדי להעניק לכם עשרים ושלושה כרומוזומים במקום עשרים וארבעת הכרומוזומים שיש לכל שאר בעלי החיים? מה קרה? אפילו המדע שואל: מה קרה? המדע יספר לכם שחייבת להיות חוליה חסרה, כדי שתתפתחו כהלכה באופן כפי שהתפתחתם מכל דבר על הפלנטה הזאת. יקרים, החוליה החסרה הייתה ביקור הפליאדים.

זהו סיפור הבריאה. בגן העדן, שמייצג את הפלנטה על כל יופיה, הפאצ׳ה מאמא, גן העדן, ניתנה לאנושות האפשרות לבחור שינוי בדנ״א, שלמעשה העניק להם את ההבדל בין אור לחושך. בפעם הראשונה הם נשאו בתוך נשמותיהם את מקור הבריאה. אפשר שהיו להם נשמות קודם לכן, אך לא כמו הנשמה הזאת. הייתה זו תחילת המודעות והבחירה החופשית על הפלנטה.

הפליאדים הם ההורים הרוחניים שלכם ונתנו מידע זה בעבר, אך לא יכולנו לעשות זאת כאן לפני המקהלה. הדבר לא היה הולם, כל האנשים מכל המדינות לא רצו לשמוע חלק זה, לא באמת, לא היה בכך כבוד למקומות בהם ביקרנו, המידע לא התאים להיסטוריה של האזור. וכיבדנו זאת לאורך כל הדרך, עד עכשיו. אבל המקהלה שרה את הטונים שניתנו על ידי הפליאדים, ולכן אנו מדברים על כך, על אדמת ישראל היקרה לכל מי שירצה לשמוע זאת.

האל הכול-יכול, האלוהים האחד ברא אחרים, והייתה זו משימתם להעניק לכם מידע זה. אל תסגדו את הפליאדים, כל שהם עשו היה להביא לכם מידע על האלוהים האחד אל תוך הדנ״א שלכם, שהפך אז אינטואיטיבי. הנה הסיבה מדוע אני מספר לכך כל זאת כאן, דיברנו על שינוי, דיברנו על פלנטה משתנה, דיברנו על ההיסטוריה וכיצד הדברים פועלים על הפלנטה הזאת, הענקנו לכם דיברות מסוגים שונים, הכול כדי להביא אתכם לדברים הללו. נקיפת נקודת השוויון, שוב משהו שאתם יכולים לראות בכוכבים.

הנה שאלה והנה תשובה. מה בנוגע לפליאדים? מה ההיסטוריה שלהם? האם היה להם משהו שדומה לכם? האם הם חוו סיפור אדם וחווה משלהם? האם הם קיבלו זרעים מפלנטה אחרת וממערכת אחרת? והתשובה היא כן. אינכם הראשונים. מה בנוגע להיסטוריה שלהם? האם ידעתם שבתוך האקאשה שלכם אתם נושאים את ההיסטוריה הפליאדית? היא לא התעוררה עדיין. היא חייבת להיות שם, יקרים, משום שחלק מהרכב הדנ״א שלכם הוא הם! יש לכם דנ״א פליאדי, לכל אדם ואדם על הפלנטה במידה מסוימת. זה החלק האלוהי.

מה בנוגע להיסטוריה שלהם? האם היו להם מלחמות? האם היו תסכולים? האם הם השמידו אלה את אלה באופן פלנטרי? האם הם היו במוד הישרדות כמוכם? האם הם חוו את אותם דברים שאתם חוויתם? והנה הדברים שברצוני לגלות, אני רוצה שתשבו לרגע ותנשמו – כן, היו להם, הם חוו כל זאת בדרכם שלהם, על הפלנטה שלהם, כל שאתם עברתם – הם עברו. האם הם חוו מצב שבו פליאדים מסוגים שונים חוו שואה כפי שחוו היהודים כאן? ויכול להיות שלא תאמינו כלל למה שאני עומד לספר לכם – התשובה היא כן, ושלוש פעמים. שלוש פעמים. איך פלנטה שחוותה צער, סבל ואנרגיה נמוכה שכאלה, מצליחה להגיע לנקודה שבו היא תהיה מסוגלת לזרוע בכם את זרעי הבורא? והתשובה היא שחלה בהם תמורה, באמצעות בחירה חופשית, חל בהם שינוי. דורות החלו להשתנות ושלום על הפלנטה שלהם התאפשר.

לא הייתה להם טכנולוגיה מתקדמת, כפי שאתם חושבים, כיוון שהפליאדים שונים. התרבויות שלהם התפתחו באופן שונה. האם ידעתם שהדנ״א נמצא בכל רחבי הגלקסיה. פיזיקה היא פיזיקה, ולא משנה באיזה מקום היא נמצאת בגלקסיה. קיימת זהות של חיים עם אבני הבנין של הדנ״א. מדוע שתפקפקו בכך? הוא קיים בכל רחבי הפלנטה, לירק יש דנ״א – הוא אבני הבנין של החיים. היה להם דנ״א, לאחרים היה דנ״א אבל לא כל הדנ״א זהה. לאמתו של דבר, קיימות רק כמה פלנטות בגלקסיה שלכם שיש להן דנ״א כמו שלכם. בתוך הדנ״א הזה מצוי מקור הבריאה עצמו. מה שאני אומר לכם הוא שאתם מאוד מאוד מיוחדים וגם הם וגם אלה שקדמו להם. זו מערכת של מודעות גלקטית והיא תמשך כיוון שהשלב הבא הוא שלום על פני האדמה. ותתחיל התפתחות כפי שהייתה להם, להביא יכולת רב-ממדית לפלנטה הזאת, כפי שהם קיבלו. הטכנולוגיה הגבוהה שלהם התרחשה באמצעות התודעה שלהם, הם הצליחו לפתח דנ״א מהיר דיו לאחר השינוי, לאחר דורות רבים כדי שהם יוכלו להתחיל להגשים דברים באמצעות התודעה שלהם במקום באמצעות טכנולוגיה או מכשירים.

יקרים, דבר זה אפשרי גם עבורכם. אך אני רוצה לומר לכם את הדברים הבאים. הקשיבו לי. הסיבה שאני מדבר אליכם כפי שאני מדבר, הסיבה שאני מעביר את המידע שאני מעביר, הסיבה שאני אומר ״הצבעים באים״ כפי שאני אומר, הסיבה מדוע יש שמחה וחגיגה בגלקסיה – היא משום שראינו זאת בעבר. יש תקדים למה שמתרחש כאן, עומד להתרחש כאן, יתרחש כאן בלוח הזמנים שהפלנטה תברא. ורק הפלנטה יודעת זאת. אתם חייבים לדעת, היינו עדים לכך בעבר ועוד קודם לכן וקודם לכן. זה תהליך עתיק, זה תהליך שאנו מכירים. ולכן כאשר אנו באים ונותנים לכם מידע, ואתם מגלגלים את עיניכם ואומרים: ״אני לא מאמין, זה בלתי אפשרי״, הוא מבוסס על ניסיון. אלה שזרעו אתכם, עברו את מה שאתם עברתם וגרוע יותר והגיעו להתעלות. עם דנ״א שעובד בשמונים או בתשעים אחוזים, הם כולם מאסטרים על הפלנטה שלהם ויש להם שלום שימשך לנצח נצחים. ברוכים הבאים לכדור הארץ החדש, הדברים הללו אפשריים, כיוון שהיינו עדים להם. אין לכם מושג, אין לכם מושג מה עומד לבוא.

זה יקרה על פי לוח הזמנים שלכם, אלוהים יתבונן בכם עושים זאת, אבל כדור השלג מתגלגל, כפי שנוהגים לומר, והוא מתגלגל מטה, כפי שנוהגים לומר, וכדור השלג הוא ירושלים החדשה. אני רוצה שתחשבו על הדברים הללו, הם אירעו בעבר. אנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים. הגיע הזמן שתאמינו להם.

אני קריון, מאוהב באנושות. עכשיו אתם יודעים למה.

וכך הוא.

קריון