קלפי הג׳וקר של הפלנטה

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

19 בנובמבר, 2016

וילמינגטון, צפון קרולינה, ארה״ב

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] במטרה לספק הבנה ברורה אף יותר. לפעמים הוספנו או ריכזנו מידע. תכופות התקשור מול קהל מכיל בתוכו אנרגיה נוספת, הנושאת תקשורת מסוג מסויים שהדף המודפס פשוט אינו נושא. הנה להנאתכם מסר מורחב זה שניתן בווילמינגטון, צפון קרולינה.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

היום אני רוצה לדבר איתכם על ״קלפי ג׳וקר״ (אירועים בלתי צפויים). ברצוני להסביר מה או מי הם היו במשך הזמן, אבל כדי שנשמתכם תבין, תקבל ותראה את היופי של הסבר זה, יהיה עליכם להעמיד פנים במעט.

התאמת הגישה שלכם

אם הייתם מדען שמגיע מפלנטה אחרת לבחון את ההיסטוריה האנושית, היה עליכם לעשות זאת ללא רגש או דעה מוטה. אני יכול לספר לכם את סיפור קלפי הג׳וקר, הן בזמנים של הסבים שלכם והן בזמנים שלכם, אבל תכופות מעורבים בכך רגש ודעה מוטה. בשל כך, אומר דבר אחד, ואתם עשויים לשמוע דבר אחר. יקרים, אל לכם להבין מסר זה בדרך זו.

אזהרה: את הדברים הבאים יש לנתק ממה שאתם חושבים שאתם יודעים, או מהרגשות של מי שאתם חושבים שאתם, ממה שאתם חושבים שהתרחש, או אפילו ממה שאתם מרגישים שהוא היסטורי. זכרו, בתרחיש העמדת פנים זה, אתם חוצנים שמגיעים מפלנטה אחרת ללמוד מה אירע. אתם מעמידים פנים כדי לבצע את הניתוק המתבקש. העמידו פנים שאתם שומעים היסטוריה של מין שאינכם מהווים חלק ממנו. זאת כדי שלא תרגישו כל קשר לשום דבר בעת שאתם מקשיבים. זו הדרך היחידה באמצעותה תבינו שיעור זה היום. זו הדרך היחידה באמצעותה תבחינו ביופיה של המערכת הרוחנית שדוחפת אתכם כאשר יש צורך לדחוף אתכם.

בחינת קלפי הג׳וקר

קלף ג׳וקר, בשפה הרוחנית, הוא מונח שקשה להגדיר. קלפי ג׳וקר יכולים להיות אירועים, הם יכולים להיות המצאות, הם יכולים לכלול אדם אחד או כמה אנשים. הם יכולים להיות דבר אחד מתוך דברים רבים, או דברים רבים שהם דבר אחד, אבל הם מתרחשים בקו זמן שניתן לראותו. אנו רוצים לדבר על כמה מקלפי הג׳וקר שהיו לכם בעבר, ועל כמה מהתכונות של התרחשותם שעליהן אולי לא חשבתם.

התכונה הבסיסית של כל סוג של קלף ג׳וקר היא שהוא אירוע המגיע בהפתעה. תכופות הוא מדהים, לפעמים חושף, אבל תמיד הפתעה. כמו כן נדבר גם על הנומרולוגיה ונבחן את האנרגיות שעוזרות להגדיר איזו אנרגיה סובבת קלפי ג׳וקר ספציפיים.

הנומרולוגיה היא מערכת עתיקה שמסייעת להגדיר אנרגיה הסובבת דבר מה. למשל, אירוע עשוי להיראות כדבר אחד, אך הנומרולוגיה תספר סיפור שעשוי לתת הסברים נוספים. כאשר אתם עדים למה שאנו מכנים ״נומרולוגיה סנכרונית״ – אותם מספרים חוזרים על עצמם ביחס לקלף ג׳וקר – יש בכך מידע רב, כיוון שאין מקריות.

״קריון היקר״, אתם עשויים לשאול, ״האם הרוח בוראת קלפי ג׳וקר עבור הפלנטה?״ התשובה היא: ״לא, אתם עושים זאת״. בנקודת זמן מסוימת התודעה שלכם נותנת רשות להופעת קלף ג׳וקר. הרוח מוכנה להעצים כמה תרחישים של קלפי ג׳וקר או שלא להעצימם. אבל האנרגיה והתודעה של האנושות מאפשרות את התרחשותם.

קלף ג׳וקר יכול להיות אדם, המצאה, דבר, אירוע, מערכת חדשה או פרדיגמה חדשה שמשנה את הפלנטה. הוא בלתי צפוי, לפעמים מבהיל ותכופות דרמתי בהשפעתו. אם זו המצאה, היא חייבת להיות מחוץ לתחום הדברים שהתרחשו באופן נורמלי באמצעות התפתחות המדע או תזמון של התפתחות מדעית צפוייה. לעתים קרובות, זה אדם שמשנה פרדיגמה, ובדרך כלל אדם אחד. כאשר תהיו עדים לכך, אתם תדעו שזהו קלף ג׳וקר. זו לא תמיד המצאה אינדיבידואלית, ולפעמים היא קולקטיבית. אבל יקרים, אתם יכולים לדעת, כיוון שקלף ג׳וקר בודד מפתיע את כולם.

קלפי ג׳וקר בהיסטוריה

היו לכם כמה מהם, ואמנה כמה כדי שתבינו את הרעיון. כמו כן, תראו מערכת של רוחניות שהממציאים מקבלים. אתם תהיו עדים לכך בהמשך.

טסלה היה קלף שכזה. הרעיונות שלו היו בלתי צפויים, שנויים במחלוקת ומתקדמים כל כך שאפילו היום אנשי מקצוע בתחום הנדסת החשמל מנידים בראשם. הם יציצו במה שהוא המציא ויגידו: ״איך זה ייתכן שאדם אחד ראה זאת? אם אתם חוקרים זרם חילופין, זוהי חידה. הגדרת הפרשי הפאזות של זרם החילופין היא מבריקה״. זה היה טסלה.

אולם, כל שאתם יודעים עליו הוא את מה שהוא הביא לכם. עכשיו, מוח מבריק שכזה היה מכיל דברים אחרים, נכון? בהחלט, הוא הכיל, ולכן אתם עשויים לשאול: ״נו, היכן אפוא הם הדברים הנוספים הללו?״ התשובה היא שכל הדברים האחרים הללו נעצרו עצירה מוחלטת – כולם. הוא הצליח לקדם רק את הדבר האחד שהייתם צריכים עבור הפלנטה. המוח המבריק שלו הפיק דברים מדהימים נוספים, אבל הוא לא הצליח ליישמם. הוא ראה דרכים כיצד לשנות מסה במעבדה שלו, אבל לא הצליח. הוא היה מתוסכל שלא היו בידיו הכלים המתאימים כדי להיות מדויק דיו כדי לבצע זאת על בסיס קבוע. זה דבר אחד. העברת חשמל ללא חוטים דרך הקרקע הייתה דבר נוסף. אולם, לא היה נכון באותם זמנים להציג דברים אלה בפני האנושות. לא הייתם מוכנים, אבל הייתם מוכנים לזרם חילופין, אחת מההמצאות הדרושות ביותר באותו זמן. טסלה מת מתוסכל, עני, בודד בחדר קטן. הוא הגיע כדי לעשות דבר אחד, שאר הדברים שהגה נעצרו והוא מת. אם תנתחו את חיי האנשים שהם קלפי ג׳וקר בהיסטוריה שלכם, תגלו דפוס.

ממציאים אחרים שהם קלף ג׳וקר הגיעו לפלנטה רק משום שכדור הארץ היה מוכן להמצאה מסוימת. זכרו, הרוח לא נותנת את המידע, אלא מאפשרת לו להשתחרר, תכופות בבת אחת, בכל רחבי הפלנטה. הניחו לי לתת לכם כמה דוגמאות.

קלף ג׳וקר נוסף היו האחים רייט. האין זה משונה בעיניכם שרק לא מזמן קיבלתם תעופה ממונעת? זה היה רק אתמול! כמה מקרובי המשפחה שלכם היו בחיים בימי המצאת התעופה! יקרים, הסינים העיפו עפיפונים מזה אלפי שנים. האם לדעתכם הם לא הכירו את הדינמיקות של מעוף הציפורים? האם אתם חושבים שבמשך מאות שנים אף אחד אך הבין כיצד לטוס באמצעות מקור כוח כלשהו? שני בוני אופניים הבינו כיצד!

זה מוזר למדי, אבל העובדה שהם הקדימו את הצרפתי בשבועיים היא עניין שראוי לבחון אותו. זה משונה! דומה כמעט שהמצאה משמעותית זו הייתה מוכנה להגיע לפלנטה בו-זמנית, בכל רחבי כדור הארץ, באותו זמן. מי שיצליח לעשות זאת ראשון יהיה מי שיזכה בתהילה. הדבר המוזר האמיתי הוא התזמון. זה לא הגיוני שדבר היה כה סמוי, ולפתע אנשים רבים כל כך עבדו עליו באותו זמן.

האחים רייט היו כאן כדי להראות לכם את התעופה, ואז עצרו. כל מה שהם עשו היה מה שראיתם בקיטי הוק (המקום שבו ביצעו האחים את טיסות הניסוי שלהם). הם מעולם לא הרחיקו לכת מעבר ל״קיפול הכנפיים״, ולא הייתה להם כלל מחשבה אינטואיטיבית לגבי מאזנות (חלק בכנף המטוס), או את יסודות ההטסה שיש כיום. עבורם, זה נעצר שם. יקרים, היה תסכול גדול, ואולי אפילו בעיות בריאות שנבעו ממנו, מכך שאנשים אחרים נטלו את היסודות ופיתחו את התעופה מהר כל כך מעבר למה שהם עשו. חוסר תפקוד וצער היו מנת חלקם של השניים, והם מתו מבלי שהצליחו להשתתף באופן מלא בתעופה מעבר להמצאה הראשונית. האחד מת מוקדם הרבה יותר מהשני, והותיר את אחיו שקוע באבל. הם הגיעו לעשות את מה שעשו והמשיכו הלאה. הדבר שכיח יותר מכפי שאתם יודעים לגבי קלפי ג׳וקר, בייחוד כאשר הדבר קשור להמצאות ששינו את הפלנטה.

מי המציא את הרדיו? האם היה זה גוליילמו מרקוני האיטלקי או טסלה – קלף הג׳וקר המתוסכל שלנו? מרקוני קיבל את הקרדיט, אבל ההמצאה הייתה בכל מקום, מוכנה להילקח. כדור הארץ היה בשל ומוכן לה, והיא הוגשה לתודעת הפלנטה בזמן הנכון. אבל שני אנשים קיבלו אותה באותו זמן, זה בנפרד מזה. אני נותן לכם חומר למחשבה.

אמרנו לכם שהמצאות שהן קלף ג׳וקר יגיעו בעתיד. אחת מהן מוכנה במיוחד, אבל אתם תקבלו אותה רק כאשר יגיע הזמן לכך. דומה כמעט שקיימת ״תקרת חשיבה״ לגבי הדברים שאתם יכולים לעשות. נתנו לכם אפילו כמה מהתכונות של המצאה עתידית זו, אבל לא אמרנו דבר על מי שיביא אותה. אנו לא חוששים כלל שתעשו זאת בהקדם, כיוון שאנו יודעים שקלף הג׳וקר מגיע. המצאה מגיעה. זו המצאה שתשכתב את הפיזיקה כפי שאתם מכירים אותה. אתם תראו את הדפוסים בשדות הקוונטים, ותהיה הפתעה גדולה! הדבר ידמה להמצאה מחדש של הגלגל.

״קריון, למה איננו מקבלים אותה עכשיו? מה עוצר אותה?״ אמרנו לכם, קל מדי להפוך אותה לנשק. כאשר תגיעו לנקודה שבה לא תהפכו אותה לנשק, היא תהיה שלכם. היא תגיע. היא טבעית והיא תגיע בזמנה ממש כמו האחים רייט, ממש כמו טסלה, ממש כמו איינשטיין.

איינשטיין היה קלף ג׳וקר אמיתי. הוא לא היה הוגה קוונטי כלל, אבל מה שהוא הביא חי עדיין היום והם עדיין מחפשים בתוך האטום את התפיסות שהוא נתן לכם. ולכן אצהיר את ההצהרה הבאה: איינשטיין עדיין לא סיים, כיוון שהתפיסות הללו שממשיכות לנבוע מהעבודה שלו ייושמו להמצאת המאה. לכן העקרונות של איינשטיין, אף על פי שהן לא קוונטיות, יהיו מעורבות ביותר במה שמגיע. תוכלו לומר שהוא היה קלף ג׳וקר ושהוא ממשיך להיות כזה. הבדיחה היא שהתפיסות שלו נמשכות ונמשכות, מחוץ לזמן, אך הרעיונות העיקריים שלו היו קשורים לזמן. אם תשאלו את איינשטיין אם הוא היה מאושר לגבי מה שהביא לפלנטה, הוא ישיב בשלילה. הוא היה מתוסכל שלא הצליח לעשות את מה שבאמת רצה. כמו טסלה, הוא הרגיש שמשהו נמצא ממש ״מחוץ להישג ידו״ והוא לא הצליח לעשות זאת.

ואז הגיעה מלחמת העולם השניה. יקרים, העמידו פנים שאתם מדען-חוצן. נתקו את הרגשות שלכם. הגעתם מפלנטה אחרת לחקור פלנטה זו.

מלחמת העולם השניה לא הייתה קלף ג׳וקר, אבל האיש שברא ושהעצים אותה – היה. הפלנטה הזאת התנדנדה על סף של אנרגיה חשוכה והרס מוחלט. אף אחד לא ציפה לכך. קלף האנרגיה הישנה המתועב מילא את תפקידו בדיוק כפי שצריך היה לעשות, ותודעת הפלנטה הזאת הלכה לאן שהביאה את עצמה. זה עתה סיימתם את מלחמת העולם הראשונה, ואף על פי כן, מלחמת העולם השניה החלה ונמשכה. לכן, מלחמת העולם השניה הייתה רק המשך של מלחמת העולם הראשונה. עשיתם זאת שוב, רק שהפעם כלי הנשק היו גדולים יותר והרסניים יותר לכלל האנושות. זוכרים את הנבואה של כתבי הקודש שלכם? פניכם היו מועדות להשמדה המונית. מלחמת העולם השניה תהפוך למלחמת עולם שלישית, ועד שנת 2000 כמעט ותושמדו כליל.

כפי שהזכרתי, מלחמת העולם השניה לא הייתה קלף ג׳וקר, היה זה האדם שהוביל את התודעה הנמוכה ביותר בהיסטוריה המודרנית. הוא היה קלף הג׳וקר ואתם יודעים על מי אני מדבר. קלף ג׳וקר זה הרג מיליוני אנשים שכלל לא השתתפו במבצעים הצבאיים של המלחמה. השמדת עם החלה, מלחמת גזעים החלה, ורבים הלכו בעקבותיו. תקופה זו הראתה את הצד החשוך ביותר של האנושות – יותר מאי פעם בעבר, והיא כמעט והביאה להשמדת הציוויליזציה אם הוא היה מנצח.

היה זה קלף ג׳וקר נוראי, והפלנטה בראה אותו. אולם, כאשר הסתיימה המלחמה, העולם כולו נשם לרווחה ולרגע, רק לרגע, היה הבזק של הבנה: ״זה לא יכול להמשיך, כיוון שנעשה זאת שוב״. דברים רבים אירעו בשל הבנה זו. ללא קלף הג׳וקר, לא הייתם מקבלים את האיחוד האירופי, לא הייתם מקבלים את האומות המאוחדות ולא היה מתרחש כל ניסיון לאיחוד על כדור הארץ. התנתקו מההגיון ומהרגש שלכם, יקרים. דברים אלה לא נוצרו על ידי הרוח, אלא במקום זאת, מעומק אנושות נמוכה יותר. זהו הצד האפל ברגעיו הנוראים ביותר, מראה את עצמו כמעט ללא מעצור, אבל העולם דחה אותו והחל לטפס ולצאת מהבור שנוצר. לפני יותר ממחצית מאה החל מה שאתם רואים עכשיו כתמורה עולמית.

התמורה המדהימה שאתם חווים עכשיו היא משהו שמתנהל לאיטו. זה לא קורה בבת אחת. המלחמה הקרה הייתה התרחשות טבעית שנבעה מתודעה שהייתה חלק מסוף מלחמת העולם השניה. אבל, יקרים, מעולם לא הייתם מחוללים את השינוי אם אותה מלחמה קרה הייתה ממשיכה כפי שהיא. כאן מגיע קלף ג׳וקר נוסף: התפוררות ברית המועצות.

המלחמה הקרה לא יכולה הייתה להימשך, והיא נעצרה כפי שנעצרה. יקרים, עבור אלה שקוראים עכשיו, זה היה אחד מקלפי הג׳וקר הגדולים ביותר. תודעת כדור הארץ אמרה ״לא״ והיא הסתיימה. היה זה קלף ג׳וקר אדיר. הוא שינה הכול; לא היה צפוי; אף אחד לא חזה את בואו, והוא שינה הכול. אולי הוא לא שינה דברים באופן מיידי, אבל הוא ברא את מה שהיה דרוש לכם באותו זמן.

ואז הגיע סטיב ג׳ובס. הוא היה קלף ג׳וקר. מה שהוא עשה לא היה קשור כל כך לטכנולוגיה, כיוון שזה היה קורה בכל מקרה. במקום זאת, מדובר היה בפרדיגמה של עסקי המוזיקה על כדור הארץ. הוא שחרר אותה, והפרדיגמה שקובעת כיצד המוזיקה מושגת ונשמעת לעולם לא תשוב להיות כפי שהייתה. אולם, סטיב ג׳ובס עשה, ביסודו של דבר, משהו אחד למען כולכם, ואז הוא מת. האם אתם ״מחברים את הנקודות״ של כמה מהממציאים שהגיעו והעניקו לכם דבר אחד, ואז עזבו? אם היה נשאר בחיים, האם היה עושה עוד דברים? כן, אבל אתם לא מוכנים לכך. התודעה צריכה לתמוך במה שקורה.

כן, דומה ששכחנו להזכיר כמה דברים – את המצאת הדנ״א, את הפצצה האטומית וכן הלאה. אולם אלה לא היו קלפי ג׳וקר. זו הייתה התרבות שלכם, במסגרת ההתפתחות הרגילה של המדע. קלפי ג׳וקר הם דברים בלתי צפויים ביותר, ועוד כמה מהם עומדים להגיע.

קלף הג׳וקר של שנת 2016

זכרו: ללא רגש עכשיו. הגעתם מפלנטה אחרת ואתם בוחנים את סיומה של 2016 – ונערכות בחירות. הבינו ללא דעה מוטה.

בואו נבחן את הנומרולוגיה של 2016. מחברים את המספרים ומקבלים תשע. תשע הוא סיום והשלמה בנומרולוגיה פשוטה, וכאשר אתם רואים תשע, תכופות משמעות הדבר סיום של דבר מה. לעתים קרובות מדובר במחזור זמן, באנרגיה או בסיום של פרדיגמה. אבל הוא חזק ביותר.

מספרי התשע חזקים יותר מרבים מההיבטים הנומרולוגיים האחרים ואתם מרגישים בהם. הנשיא הנבחר (בזמן הזה) הוא קלף ג׳וקר חזק. הוא מתוכנן להפוך לנשיא ה-45. איזו מקריות! ארבע ועוד חמש שווה תשע. ותשע ועוד תשע יחדיו הם משמעותיים אף יותר. הם מספרים את הסיפור של מה שמתרחש. אומר לכם משהו נוסף. הסיפור הזה לא נגמר עדיין. אינכם יודעים את שאינכם יודעים, ולכן אל תחליטו מראש לגבי תוצאות כלשהן. אתם מפלנטה אחרת, זוכרים? אין רגש, אין דעה מוטה, אין פוליטיקה ואין שום דבר שעליכם לשפוט. ראו את הדברים כפי שהם.

מקל גדול הוחדר זה עתה לתוך מה שהוא רגיל והוא עומד להסתובב. כאשר המקל הגדול יסתובב, דברים אחרים יגיבו, שבמצב אחר לא היו מגיבים כלל. אני רוצה לומר לכם, יקרים, נשמות עתיקות, הירגעו לגבי קלפי הג׳וקר העתידיים. הם עושים את מה שהם עושים בכוונה כדי שתהיה לכם ציוויליזציה טובה יותר בעתיד. לפעמים הם מראים לכם מה לא עובד, ולפעמים הם משנים פרדיגמות שלא היו משתנות בשום מצב אחר. אבל מה שיש לכם עכשיו הוא קלף ג׳וקר משמעותי. זה המסר.

שכיח כל כך שתגיבו בדרכים מסוימות כאשר אתם מושקעים רגשית בתהליך. התגובה האוטומטית שלכם היא משהו צפוי או שלא הייתם בני אנוש. אולם לטובת השיעור הזה, אתם מפלנטה אחרת ואתם מביטים מטה ואתם רואים כל זאת. העמידו פנים.

נכון שזה מעניין לראות תשע ועוד תשע יחד? משמעות הדבר היא שמשהו באמת עומד להסתיים. אולי זה סוף הדרך הישנה שבה נעשו הדברים? אולי זה ניעור של המערכת כדי שהיא תוכל לתקן את עצמה? אל תעזו להחליט מראש לאן הכול הולך, כיוון שזה עדיין לא נגמר. אך חכו רגע. הבנתם כבר ששנת 2017 היא שנת ״אחד״? לא רק שזו אנרגיה של סיום והשלמה עם שני מספרי תשע, אלא שהיא נעה אל ״התחלה חדשה״ (ההגדרה של ״אחד״ בנומרולוגיה).

יש לי עוד לספר לכם על הנומרולוגיה, וכמו כן משהו שיהיה ברור יותר לגבי כל המצב הזה. אספר לכם זאת בתקשור הבא.

האם אתם יכולים להירגע לנוכח חוסר הוודאות כאשר מדובר במדינה שלכם? האם אתם יכולים להירגע לנוכח חוסר הידיעה מה צופן העתיד? כאשר אתם מעורבים כל כך, האם אתם יכולים להתנתק משני הצדדים היריבים? זהו מבחנו של עובד האור.

דבר מה נוסף עומד להגיע. יקרים, הוא יפהפה. אין זה משנה מה אתם חושבים ואין זה משנה מהי תגובתכם לתקשור הזה, מה שמתרחש נכון לזמנכם ודרוש לעתיד המיידי שלכם. אדבר על כך בשלב מאוחר יותר. היופי מתרחש כאשר אתם מתרחקים מעט ורואים כמה נפלא הוא הדבר, שלרוח אכפת מספיק כדי שהיא תאפשר למקל גדול להופיע, שיוציא אתכם משאננותכם בזמן הזה. הסיבה האמיתית? התמורה כבר כאן.

איך אתם מרגישים? אני רוצה שתרגעו ושתחייכו אל מה שהשינוי הביא לכם. עבור אלה מכם שמרגישים שכל ״הפטפוטים הללו על השינוי״ הם שטויות, זו עשויה להיות קריאת ההשכמה שלכם. הוא אמיתי. הנה הוא בא.

זה היה המסר להיום. אני קריון, מאוהב באנושות, ומסיבה טובה.

וכך הוא.

קריון