פרק שני: הקרניים הקוסמיות- מהדורה מורחבת


מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

(מתוך התכנית ששודרה בתאריך 03/03/2011)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

אנו מודים למאסטרים אל מוריה, לורד לאנטו, פול הוונציאני, סיינט ג’רמיין וישוע בן יוסף, שבאו הנה לחלוק לנו מהידע שלהם, על העולם שבו הם נמצאים ומתפקדים.

מהן הקרניים ומה תפקידן?

הקרניים הינן תדרים של אור הבורא, אשר כל אחת מהן מייצגת תכונה מסוימת של האלוהות. קרניים אלה יורדות אל העולם בן שלושת הממדים ויוצרות בו שדה פעולה נרחב. לכל אחת מהקרניים כוח בריאה, אשר מתקיים דרככם הן באופן עמוק ומטפיזי והן באופן אנרגטי מעשי ביותר. הקרניים הינן הקו והחיבור עם הבורא שלאורו ולאורן נוצרו נשמותיכם. קרניים אלה, בשילוב מסוים, מתפקדות כלהבות החיים בנשמותיכם וידועות כלהבה המשולשת של חיי הנצח, כאשר הן מייצגות את הרצון האלוהי, החוכמה האלוהית והאהבה האלוהית שמהווים חלק מכל נשמה שקיימת בחיים על פני כדור הארץ. כוחות אלה משתלבים ויוצרים את האחדות האלוהית ואת החיבור העמוק שבין האדם לאלוהים. קרניים אלה נובעות כל אחת ממקורה, כאשר כל אחת מהקרניים מתאימה בצבעה ובמהותה לאחת מהצ’אקרות שנמצאות בגוף האדם.

לכל אדם חיבור עמוק ומהותי לקרן אחת מסוימת, הנקראת הקרן של המונאד שלו [המונאד הוא הניצוץ האינדיבידואלי הראשוני שיצא מהבורא, הוא מכונה גם “נוכחות האני הנני”], אשר בראה את רוחו. אך כל הקרניים כאחד בכל אדם ואדם, כמבנה מושלם, המחובר הן למרכזי האנרגיה השונים שבגופו והן לבלוטות הפנימיות האחראיות למערכות שונות בגופכם. קיימות שבע קרניים בתדר האור הנגלה ועוד קרניים רבות בתדרים גבוהים יותר, אשר מביאות איתן תדרים שונים, רטטים שונים ואיכויות שונות. הדבר ניכר בצבעים השונים של כל קרן וקרן. כל אחת מהקרניים מיוצגת על-ידי מאסטר ייחודי שהינו הכוהן של אותה הקרן, זוג רבי מלאכים וזוג ישויות ממסדר האלוהים. כל הישויות הללו עובדות בשיתוף פעולה במטרה לנתב את האנרגיה של הקרן הספציפית מאור הבורא אל הממלכות השונות שבכדור הארץ.

כעת נביא ייצוג של כל שבע הקרניים, כאשר את שלוש הקרניים הראשונות יציג אל-מוריה בשיתוף עם המאסטרים המייצגים שלהן.

שלום, הנני אל-מוריה. הקרן הכחולה אשר אני מייצג את חוכמתה, שייכת לרצון האלוהי, לביטויו ולכניעה אליו, ולחיבור העמוק עם רוחכם, עם החלק האלוהי שבתוככם. זוהי קרן ממוקדת וחדה, קרן זו מחוברת לאמת האלוהית ומביאה איתה גם איכויות של לחימה למען האמת, בצד חמלה, אהבה ואף הקרבה. למעשה היא מאפשרת לאדם להתחבר באמצעותה למקור הגבוה ביותר, להפוך את האדם לישות המממשת את האלוהות על פני האדמה, באמצעות חיבור חלק הבורא הנשמתי שבו עם הבריאה, עם הבורא בעצמו. קרן זו עוזרת לבני האדם להיטהר ולשחרר מתוכם מחסומים, פחדים ועכבות המקשים עליהם להתחבר פנימה לתוך עצמם. קרן זו מחברת בין רצון הבורא לבין רצונו הנשמתי של האדם. אך תפקידו של האדם הוא להתחבר באמצעות קרן זו אל הרצון האלוהי האמיתי הנמצא בנשמתו.

הקרן הצהובה היא הקרן השניה, מביאה איתה את הידע האלוהי מהידע של הבורא, ועד הידע הצפון בגוף האדם ובנשמתו. קרן זו מכילה בתוכה את עוצמת החוכמה האלוהית. קרן זו מממשת על פני הממדים הנמוכים יותר את עוצמת החוכמה האלוהית האינסופית. קרן זו עוזרת לאדם להתחבר אל הידע האינסופי וליישם בחייו את אותה התכונה האלוהית של ידע עמוק. קרן זו עוזרת לאדם להתחבר אל הידע הקיים בתוכו, בתוך הדנ”א שלו, כל הידע שנצבר מיום שירדה הנשמה אל העולם ועד לעצם חייו בתקופה הנוכחית. הכוהן של קרן זו הוא לורד לאנטו. (הוא החליף את קותומי).

שלום לכם, כאן לורד לאנטו. מאסטר החוכמה העתיקה הקיימת מימי בראשית, מימי הבריאה. הקרן הצהובה מכילה אמת אינסופית של חוכמה המשתרעת על פני עולמות וממדים רבים. חוכמה זו מהווה בתכונתה הן את הידע הנסתר הקדום והן את הידע הגלוי. חוכמה זו היא שהביאה לעולמכם את מדעי הרפואה, האסטרונומיה, את כל המדעים כולם. קרן זו מעבירה את רמות הידע הגבוהות ביותר. פעמים רבות, קרן זו עובדת גם עם מנהיגים ומלמדת אותם כיצד לנהוג בחוכמה בנתיניהם. קרן זו מתחברת לכתר ומשם יורדת אל הלב ומאירה אותו. האנרגיה שלה היא בעיקר שכלית, אך אין מקורה בגוף השכלי. מקורה בחוכמה ובידע העמוקים האינסופיים של הבורא. ברוכים תהיו.

מהות הקרן השלישית, הוורודה, היא מהות האהבה המוחלטת, האינסופית שבבריאה, קרן זו היא מקור האהבה השמימי שבין הבורא לברואיו. זוהי אהבה עמוקה, עוצמתית, חומלת ומקבלת, שאין בה תנאים כלל. זהו הכוח שמוביל את הבריאה, זוהי נקודת החיבור שבין הניגודים. וזהו אחד הכוחות שקשה ביותר עבורכם כבני אדם, להתחבר אליו במלואו באמת, גם ברבדים הנמוכים יותר. המאסטר האחראי על קרן זו הוא לורד פול הוונציאני.

שלום לכם. הנני פול הוונציאני. קרן האור הוורודה, יקיריי, מייצגת את חוכמת האהבה, את חוכמת היופי והטוהר. הקרן הוורודה מקשרת בין אהבת הבורא לאהבת האדם. קרן זו מייצגת את היופי הקיים באמנות, בשירה, במוסיקה. קרן זו מייצגת את יפעת החיים בכלל, ואת האהבה האינסופית, האהבה הקיימת ללא תנאי. קרן זו, יחד עם שתי הקרניים הנוספות – הכחולה והצהובה, מייצגות את להבת הרצון, האהבה והחוכמה. קרן זו מכילה בתוכה הן את הטוהר של הלבן והן את העוצמה של האדום. קרן זו מכילה בתוכה את הרוך של האהבה ואת העוצמה שבה. קרן זו מביאה לעולם את איכות האהבה, איכות זו שבאה לידי ביטוי בין בני האדם לבין עצמם, בין בעלי חיים לבני האדם, ולמעשה בין כל הברואים בכל הממלכות הקיימות בכדור הארץ. קרן זו מביאה לידי ביטוי את היופי הקיים בכל החיים ובכל הבריאה, הן ביופיו של פרח או ביופייה של ציפור, והן ביופי נשמתו של אדם אחד. ברוכים תהיו.

עד כאן, אל מוריה, המפנה את מקומו למאסטר ג’רמיין הקדוש. שלום לכם, יקרים. כדי לעזור לכם, כבני אדם אשר בחרו לשרת בכדור הארץ, הוצעו וניתנו לכם כלים שבעזרתם תוכלו לקדם את דרככם אל מחוז חפצכם האמיתי, רצון נשמתכם להתחבר עם הבית. הבית שבתוככם פנימה והבית הרחב יותר, המחובר לממדי הרוח. לכן, יקרים, ניתנה לכם האפשרות להיעזר בקרן הרביעית, הלבנה הטהורה, לצורך תהליך ההזדככות וההתעלות שבחרתם לעשות. קרן זו מאפשרת חיבור קל יותר אל מחוזות הרוח, על-ידי זיכוך החומר והתאמתו לתהליך. לתהליך זיכוך הארץ, על מנת שניתן יהיה לחבר בין הנשמות התאומות. בין החומר לבין הרוח, ולמזג ביניהם בהיותכם כאן, במקומכם הראוי, על פני כדור הארץ. המאסטר העובד עם קרן זו הוא סראפיס ביי.

הקרן הירוקה מביאה איתה ריפוי עמוק, הן ברבדים הפיזיים והן ברבדים של הגוף הרגשי. קרן זו, קשורה לכוחות הטבע ולחיבור בין המדע לבין האינטואיציה. בקרן זו יש כוח של התמרה לריפוי, וניתן להשתמש בה ובשדה שלה, לצורך ריפוי עמוק שיש בו בנייה מחדש. המאסטר האחראי עליה הוא מאסטר הילריון.

הקרן השישית, היא הקרן של ישוע, וכאן אפנה את מקומי בכבוד לאחד המאסטרים המשמעותיים ביותר שהכרתם לאורך דורות. קבלו את מאסטר סאנאנדה. אחזור מאוחר יותר.

ישוע בן יוסף: יקרים ואהובים, ברוכים תהיו. מה עוד נותר לומר על הקרן הזהובה וטרם נאמר? זוהי קרן התחייה המחברת בין גוף לרוח, המכלה את עוף החול ובוראת אותו מחדש, זוהי הקרן השייכת במהותה לאיכות האנרגיה של סיום וויתור על הישן מתוך בחירה של יצירה, של היוולדות גבוהה יותר. זוהי אנרגיה הטומנת בחובה את אנרגיית הזרע והתחדשות החיים. זוהי תחיית הנשמה בתוך הגוף. כאשר אתם עוסקים בריפוי, יקירי, ניתן להשתמש בקרן זו על מנת לחבר מחדש רסיסים שנשברו, על מנת לחזק כוח חיים שנחלש, על מנת לאפשר לנשמה בתוך הגוף בחירה מחודשת, להתחדש במסגרת הגוף הישן, הקיים, ללא צורך לבחור בעזיבה סופית ומוחלטת. שימוש בכוח להשיל את המיותר, על מנת ליצור גוף מכיל חדש. בין אם מדובר בגופים הנמוכים, ובו זמנית בגבוהים יותר, מכיוון שהכול אחד.

יקרים, מעביר אני את מקומי למאסטר ג’רמיין הקדוש, על מנת שיסיים ויסגור בדבריו את המפגש הזה. ברוכים תהיו.

ג’רמיין הקדוש: ובכן, חברים, סקרנו כאן בקצרה כמעט את כל שבע הקרניים, כאשר למעשה נותרה לנו הקרן השביעית, הסגולה. קרן זו, אשר אני אחראי על פעולתה בממדים שלכם, מהווה מקור לטיהור עמוק ויסודי. חזקה ממנה רק קרן אור הקריסטל, עליה לא נשוחח כעת. כאמור, לקרן הסגולה כוח טיהור והתמרה עמוק ביותר, כאשר היא מסוגלת להתמיר כל אנרגיה קשה שהיא, מכל סוג, לאנרגיה של אהבה ללא תנאים. קרן זו גם מגינה. בזאת אסיים את דברי, ברוכים תהיו.