עבודת אור לריפוי האדמה


וכן: 
מהות החושך – חלק 1

מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

 (מתוך תוכנית מס’ 9 ששודרה ביום 28.4.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

 נועם: היום נעסוק בסוגיית האור והחושך, אך לפני כן נעשה עבודת אור בקבוצה לריפוי האדמה, וזאת בעקבות תופעת הצונאמי שאירעה לאחרונה ביפן ורעידות האדמה שהתרחשו אף הן לאחרונה בכדור הארץ, וכן בעקבות חלומות מסויימים שחלמתי.

יובהר כי עבודת אור אינה יכולה למנוע תופעות טבע כאלה שאמורות להתרחש מבחינה קרמתית או מבחינת החלטה קולקטיבית של עם/מדינה/יבשה, כיוון שאלו שינויים שכדור הארץ אמור לעבור כיום במסגרת תהליך ההתעלות (גם אם הם לא נראים סימפטיים), אך היא יכולה לעדן ולרכך אותם.

לשם כך תיקשרתי עם גאיה, אלת האדמה, שהציעה לעשות את העבודה לריפוי האדמה, ונתנה לי את האישור לכך. אנו נעשה כעת עבודת אור לריפוי האדמה על פני כל כדור הארץ, בכלל, ועל פני אזור המזרח התיכון שלנו, בפרט.

עבודת אור לריפוי האדמה

נראה את עצמנו נכנסים כקבוצה לתוך פירמידת הקריסטל.

ננשום נשימות רכות, ונבקש להתמלא באור של אהבה, אנרגיה ורודה של אהבה ללא תנאי.

נראה את עצמנו מתמלאים באנרגיה רכה ועדינה זו עד שאנו זוהרים באור ורוד זה.

גם אם איננו מכירים את האנשים שעומדים סביבנו, נרגיש אהבה לקבוצה זו, נרגיש את האהבה גדלה בינינו כקבוצה ענקית, שיכולה למנות את כלל האנושות הקיימת כיום, את כל העמים הקיימים במזרח התיכון. יש מקום לכולם, מאחר שאנו עובדים כעת ברמה אתרית יותר, נשמתית יותר.

חשוב להתמקד ולפתוח את לבנו לאהבה פשוטה, להתחבר לאהבת הבורא, ולמעשה להיות צינורות של שפע ושל אהבה עבור כל העולם הסובב אותנו.

נדמיין שהאהבה זו ממלאת את כולנו, ושמרגלינו יוצאים שורשים אל תוך האדמה, לשם הם מעגנים את האנרגיה הזו.

כעת נתחיל לעבוד עם כדור הארץ, ובשלב מתקדם יותר עם הישות של גאיה עצמה.

כעת נזמין את הלורדים של אמנטי, אדוני הקרמה, הבורא והשכינה וגאיה, להצטרף לעבודה שלנו, להחזיק אותה, לפתוח מרחב עבורה ולעזור לנו לממש את מטרתנו כרגע.

נתחיל לדמיין את הגרעין של כדור הארץ, שנמצא בלב כדור הארץ, פנימה, וברכות ובעדינות רבות נתחיל לשדר אליו אנרגיה של אהבה, שאמורה לעטוף אותו ברכות, ללטף אותו ולאט לאט להיספג בתוכו.

כיוון שקיימים לחצים אדירים בתוך כדור הארץ, הן בתוך הגרעין עצמו והן מסביבו, נזדקק לעזרה קוסמית מסויימת, שגם אם היא אינה נראית הגיונית, היא אכן עובדת באמצעות ההדמייה שלנו.

לשם כך נבקש מהיקום לשלוח לכל אחד מאיתנו מעין שואב אבק קוסמי, מעין צינור אנרגטי המחובר ליקום ולבורא, אשר ביכולתו לשאוב ברכות ובעדינות אנרגיות, גזים, נוזלים, וכל דבר אחר שניתן לשאיבה מתוך גרעין כדור הארץ.

ננסה לחבר בעדינות את שואבי האבק העדינים, הקטנים והקוסמיים הללו ישירות אל תוך גרעין כדור הארץ, אפשר דרך לועות הרי הגעש, ובעדינות וברכות לשאוב את הגזים שנפלטים מתוך הגרעין, וזאת תוך כדי התהליך שעושה עליו אנרגית האהבה שאנו משדרים אליו.

נבקש מהבורא שיהיה אחראי להפעלת והפסקת העבודה של שואבי האבק הללו.

ניתן לדמיינם כמו מכשירי “הסקשן” העדינים שיש לרופאי שיניים, שנועדו לשאוב את הרוק תוך כדי הטיפול בשיניים. כלומר, יש לראות את שואבי האבק ככלי עדין ולא מסיבי מדי, כיוון שכדור הארץ שלנו נתון עכשיו במצבים מאד עדינים.

נמשיך לשדר את האור והאהבה לגרעין של כדור הארץ, ונרגיש כיצד הם מרככים ומעדנים את כל הלחצים והמקומות הבוערים שנמצאים בתוכו.

אנרגיה זו אינה מקררת ואינה מקשה את גרעין כדור הארץ, אלא מאפשרת ללחצים שבו להתפרק ולהשתחרר כרגע ללא הרס כלשהו.

חשוב להבין – כך מסרה גאיה – שכדור הארץ וכל המגמה שנמצאת בתוכו, הגרעין ותנודת היבשות, קשורים בשדה מגנטי גם אל השמש, וכאשר מתרחשות סערות אנרגטיות על השמש, הדבר משפיע גם על תזוזת הנוזלים שנמצאים על פני כדור הארץ ובתוכו, ולכן הדבר גם משפיע על רמת ועוצמת הלחצים שמופעלים על הקרום מלמטה. לכן, אין באפשרותנו לשלוט על הדברים שקורים אלא רק לשחרר מעט לחץ.

נתבונן בגרעין ונראה כיצד הוא הופך להיות יותר ויותר זוהר, ונרגיש את האהבה שזוהרת בתוכו, האהבה שאנו עצמנו משדרים.

חשוב לזכור שכל זמן שאנו מעבירים את האהבה, אנחנו בעצמנו מחוברים בצינור ענקי לאהבת הבורא, וממשיכים לקבל אהבה זו בצורה זורמת ושוטפת, ללא גבול, ללא תנאי, באופן אוהב, רציף וזורם.

והנה, אנו מתחילים לראות כי על פני הגרעין עצמו מתחילים להופיע ורדים אנרגטיים שנפתחים, ורדים של אהבה, וזהו עבורנו הסימן לעבור לרמה הבאה: רמת המגמה, רמת הלבה הקיימת ומפרידה בין הגרעין לקרום הדקיק עליו אנו חיים.

נתבונן במגמה, ונראה שהיא סוערת, נראה את עוצמת הלחצים הקיימת שם.

שוב נבקש להפעיל את שואבי האבק האנרגטיים בעדינות וברכות, בכל האיזורים, ולשאוב בעדינות וברכות את הלחצים ואת הגזים שלוחצים, כאשר נתחיל למקד את האהבה שבליבנו אל תוך אותה המגמה, על מנת לעשות עבודה מסויימת של התמרה בתוכה.

נבקש שנית מהבורא שהוא זה שיהיה אחראי על הפעלת והפסקת השאיבה, כיוון שהוא היחידי שיודע באמת מהי רמת הלחצים הנדרשת על מנת שהכדור שלנו יישאר במצב מאוזן, מבלי להתכווץ ומבלי להתפרק. ולכן אנו מעבירים את התפקיד האחראי הזה אליו.

נרגיש כיצד גלים עדינים של אהבה זורמים מאיתנו לתוך המגמה והלבה. נרגיש כיצד הם מחבקים, מלטפים, ומעסים את אותה הלבה. וככל שנעשה זאת יותר ויותר, נרגיש כיצד משתחררת מעין אנחת רווחה מתוך הלבה הסוערת, וכיצד הסערה הופכת להיות פחות ופחות עוצמתית.

נעשה סריקה מתוך הלבה על קרום כדור הארץ מתחת, ובכל מקום שנראה שקיים שבר מסויים המפריד בין הלוחות הטקטוניים שקיימים על פני הקרום של כדור הארץ, נטעין את אותו מקום באנרגיית אהבה לאורך כל השבר מלמטה.

למשל, אנו מכירים היטב את השבר הסורי-אפריקני הקיים באיזורנו, והעובר לאורך מדינות ערב וארצנו שלנו, דרך איזור ים המלח והכנרת, וכל האיזור שנמצא שם. זוהי רק דוגמה לשבר כזה, וישנם מספיק שברים נוספים על פני כדור הארץ, ואנו פשוט נעשה סריקה ובכל מקום שנגלה רגישות, או עודף רגישות, או עודף אנרגיה קשה, או עודף לחצים – נעשה שם עבודה של ריפוי ונשלח לשם אהבה.

אנו ממשיכים את העבודה גם עם הלבה וגם עם קרום כדור הארץ מתחת, בו זמנית.

כעת נתבונן בלבה, ונראה שהיא הרבה יותר רגועה מבחינת רמת הלחצים שהיו בה קודם. נשלח לה את אהבתנו, ונעביר את תודעתנו לשברים עצמם שקיימים בקרום מתחת.

נתחיל להלחים אותם באמצעות שליחת אנרגית אהבה למקומות שמחברים ביניהם, אם כי עלינו להבין שהלחמה זו אינה קבועה ואינה סופית, אלא זו פשוט אנרגיה שנועדה לרכך את המפגש בין הלוחות ואת המגע ביניהם.

כעת אנו נעבור בתודעתנו אל פני כדור הארץ.

נתחיל ליצור רשת של אור ורוד לבן זוהר, הן מליבנו והן מכפות ידינו, ונתחיל לשדר אותה אל תוך האדמה. נדמיין שהרשת הזו מתחילה להיכנס לתוך הקרום עצמו, להתפשט בתוכו ולמלא באהבה את הקרום וכל מקום שיש בו צורך. אנו ניצור רשת של אהבה גם מתחת למקווי המים, בין אם מדובר בנהרות, באוקיינוסים, בנחלים, בימים, בימות, באגמים. נשלח לשם שכבת אהבה, ונבקש שהיא תמלא את כל הקרום, מבפנים ומבחוץ.

והנה, נתבונן ונראה כיצד ישות יפהפיה, גדולה, עולה אלינו מתוך האדמה, ומתייצבת בפנינו.

 

זוהי גאיה.

אנו נמשיך לעשות את העבודה על הקרום, על מקווי המים, מבפנים ועל פניהם, בתוכם, על פני האדמה, ונקשיב למסר שיש לגאיה למסור לנו, באהבה.

גאיה: אכן, אנשים יקרים, סוערת אני בתוכי, ועוברת תהליכים מתהליכים שונים, מהחוצה לפנים, ומבפנים החוצה. כן, אנשים יקרים, עליכם להבין כי כל אותם שינויים שכבר נעשו ושעתידים להיעשות, הינם בהתאם לתוכנית האלוהית הגבוהה. הינם חלק מההתמרה שעוברת אני, אתם וכל הקיים, מהממד השלישי בו נמצא הכוכב, בו נמצאת אני, אל הרמות הגבוהות יותר.

עליכם להבין כי כל אנרגיה שאין לה קיום עוד, צריכה להשתחרר ולעזוב את עולמכם, על מנת לאפשר מקום לחדש. אך עבודתכם יכולה למלא את הדברים בחסד, באהבה ובחמלה. לכן, חשוב שתעשו את עבודת האור שאתם עושים.

כפי שכבר נאמר לכם, עבודה זו לא תוכל למנוע תהליכים שנשמתכם בחרה לעבור בתור בני אנוש כאשר ירדתם אל כדור הארץ בגלגול זה, כיוון שכולכם ידעתם לקראת איזה שינויים גדולים מתקדם הכוכב עליו בחרתם לחיות. ולכן, עליכם להבין כי ברמה הקוסמית הגבוהה, הכול נעשה בהסכם ומתוך אהבה ללא תנאי, אהבה אינסופית, ומשום שמונח הצעיף על עיניכם, ותודעתכם מוגבלת, וכך גם יכולת שכלכם להבין את הנראה, הרי שאינכם רואים כעת את אותו מקום, את אותה אהבה, את אותה החלטה, של עבודה עמוקה ועוצמתית זו, על מנת להעלות את כדור הארץ, אתכם ואותי, כאחד, בתדרים.

כיוון שעליכם לזכור: הבורא האחד, אני וכל ישותי, ואתם – הננו אחד. אין זה אומר כי מדובר בהשמדה המונית. אין זה אומר כי כדור הארץ יושמד או יתפוצץ, אך יצטרכו להיות תהליכים מסויימים של שינוי ושחרור, על מנת להתאים את כדור הארץ ואתכם לקליטה של אנרגיות הגבוהות והעוצמתית יותר. שינויים אלו יבואו לידי ביטוי גם ברובדים הפיזיים, ולכך עליכם להיות מוכנים.

כאשר אתם עושים עבודת אור, אתם משנים גם את תודעתכם, מעלים אותה לרמה גבוהה יותר, עוצמתית יותר, לרמה של אהבה אינסופית, המשותפת לכל בני האנוש, אשר כולכם חיים כאן על פני הכדור הזה, על פני הממדים הללו. ולכן, נצלו עבודת אור זו על מנת לפתח, להעמיק ולהעצים את האהבה שבין בני האדם. חפשו את המחבר ולא את המפריד; חפשו את החלק האלוהי שבכל אחד ואחת מכם, ובעזרתו התחברו לאמת ולאהבה.

הנני מזמינה אתכם כעת להתמקד באיזור המזרח התיכון, ולהעמיק את אנרגית האהבה שאתם משדרים למקום זה, לכל האיזור, הן ברמת הקרום, הן ברמת מקווי המים, הן ברמת השברים הקיימים, והן ברמת הלבה והגרעין, כיוון שאיזור זה שלכם זקוק להרבה אהבה. הרבה מלחמות, הרבה דם, כאב וקושי ספגה האדמה באיזור זה, ולכן אנרגיית האהבה אשר עליכם להקרין למקום עמוקה וצריכה להיות עמוקה אף יותר.

הקרינו את האהבה מלבכם ומכפות ידיכם, אל תוך קרום כדור הארץ באיזור כל המזרח התיכון, הים התיכון, הימות, האגמים, הנהרות, והימים הנמצאים בסביבתכם, ושילחו את אהבתכם לכל האיזור. שילחו אנרגיה של אהבה על פני המקום ובתוך הקרום. שילחו אנרגיה של אהבה אל השברים הקיימים בלוחות באיזורכם.

ברוכים ואהובים תהיו.

נועם: תודה לגאיה.

כעת נמקד את תודעתנו באיזור המזרח התיכון, ונמלא את כל האיזור באנרגיה ורודה לבנה זוהרת של אהבה, הן לקרום, הן למקווי המים, הן לחיבורים בין הלוחות הטקטוניים, ונשלח אהבתנו ללב כדור הארץ. ניצור רשת בתוך הקרום שתפיץ את אור האהבה לכל האיזור, ונבקש להתחבר בליבותינו ללבבות של שכנינו ושל כל העמים מסביב. נבקש להפיל את הקרומים ואת המסכות אשר מונעים מאיתנו לראות כל אדם באשר הוא אדם, באשר הוא יציר אלוהים, וחלק מהבריאה. נבקש מהמקום העמוק והאמיתי בתוכנו להתחבר באהבה למקומות העמוקים והאמיתיים ביותר שבלבבות כל בני האנוש מסביבנו.

לאט לאט, כאשר נרגיש כי אנו צינור מאוחר של אהבה ואנרגיה עם כל המין האנושי על פני כדור הארץ, נשלח זרם אחרון של אהבה עדינה, עוצמתית ורכה אל לב כדור הארץ, אל הגרעין, אל המגמה, אל הקרום ונשלח אהבה ללבה של גאיה. נרגיש כיצד האהבה של גאיה מתפשטת ועוטפת גם אותנו. נודה לבורא על כך שהעביר דרכנו את אהבתו. נשחרר את שואבי האבק הקוסמיים חזרה למקומם, למעלה ביקום, ברכות ובעדינות, ונראה כיצד גאיה מושיטה לנו ורד נפתח, המלא אור ואהבה, והמבשם את כל סביבתנו.

זוהי תודתה של גאיה השולחת אהבה.

לאט לאט נודה על כל התהליך, נחזור לתוך גופנו, ניקח בחזרה את תודעתנו מכל המקומות אליהם הלכה, נחבר אותה לתודעה אחת אל תוך גופנו, ונחזור אל הגוף, ואל הכאן והעכשיו.

ברצוני לומר כי כל אדם אשר רוצה, מוכן ויכול ליזום לעשות עבודת אור על כדור הארץ עם קבוצה אותה יארגן (כאשר גם כבודדים אפשר, אם כי הכוח של קבוצה עוצמתי הרבה יותר), מוזמן באהבה רבה להמשיך ולעשות עבודה בכל התקופה הקרובה על פני כדור הארץ, ובעיקר לאיזור שלנו, איזור המזרח התיכון.

תודה.

מהות החושך – חלק 1

 מהי מהות החושך, ומה ההבדל בין חושך לרוע? 

 הבורא: שלום לכם אנשים יקרים. זוהי אכן שאלה שמעסיקה את רוב האנושות החל מראשיתה. ברצוני להסביר לכם כי משעלה בי הרצון להכיר את מהותי, נוצר בי הצורך לצמצם ולהגביל את אורי, על מנת לאפשר לדברים אחרים נוספים להיווצר. וכאשר צמצמתי את מהותי, נוצר חלל. אותו חלל הוא ה”חושך“, כלומר, “החושך” הוא למעשה החלל שנוצר כאשר צמצמתי את אורי.

אין החושך מחובר בהכרח עם רוע. הרוע נוצר בסופו של דבר על ידי החושך, אך אל אקדים את המאוחר. ראשית, ברצוני להסביר כי כאשר צמצמתי את אורי, נתתי לאותה בריאה שנוצרה, היא החושך, כוחות בריאה משל עצמה, על מנת שאוכל להתבונן ללא התערבות בהשתלשלות הדברים, על מנת שאוכל להכיר מהי מהותי, דרך אותו דבר שיצרתי, אשר נתתי גם לו כוחות בריאה. אך עליכם להבין כי חושך הוא למעשה חוסר, חוסר באור, וכיוון שלאותו חוסר ניתנה יכולת בריאה, הדבר היחידי אשר אותו חוסר יכול לברוא, הוא חוסר נוסף, עמוק יותר. למעשה, אותו החוסר תמיד כמה לאור שימלא אותו. אך כיוון שהבורא הינו אינסופי, כך גם הבריאה היא אינסופית, ולכן גם החוסר שנוצר בתוך החושך הפך להיות אינסופי במהותו.

כאשר נבראה ונוצרה התוכנית האלוהית על ידיי, וכאשר נוצר הצורך בהיפרדות, חולקו התפקידים בין כל נושאי התפקידים, בין כל אותן הנשמות אשר היו מוכנות להתנדב ולקחת חלק בתהליך. וכחלק מהצורך שנוצר, נוצר גם צורך במה שהיום אתם קוראים “רוע”. ולכן הרוע אינו מובן מאליו כמחובר עם החושך, אך הוא יציר בריאתו של החושך, כחלק מהתוכנית האלוהית שנועדה להתממש על פני כוכב שלושת הממדים, הוא כוכב הבחירה.

מהי דרך החושך, ואילו ישויות שייכות אליה? 

ראשית יקיריי, כפי שכבר נאמר, בחושך עצמו אין רע. החושך הינו אותו חלק אשר חסר באור, הוא החלק של החוסר אשר מוליד חוסר נוסף. עליכם להבין כי גם בכם קיים אותו החלק, כאשר אותו חלק מייצג בעיני העיניים האנושיות שלכם את כל אותם מקומות שאתם שופטים בתוככם כרגשות לא חיוביים, כמצבים לא חיוביים, כדברים בעלי אנרגיות קשות יותר, שפעמים רבות אתם מעדיפים שלא להתמודד עמם.

יש כאלו אשר יקראו לזה גם “הצל שבאדם”. ולכן בכל אדם באשר הוא קיים אותו חלק של הצל, אשר אינו רע בהכרח, אך זהו אותו חלק שזקוק לריפוי, שזקוק שיוציאו אותו לאור, שימלאו אותו באהבה, שירפאו אותו. זהו בדיוק אותו החלק אשר אינו זקוק למלחמה, כיוון שכאשר אתם נלחמים בו, אתם רק מגבירים את החוסר הקיים בתוכו, ואינכם מרפאים אותו. מטרתכם ומטרת הריפוי בכלל היא לקדם ולהביא את אותם מקומות חשוכים אל האור, ולהפוך אותם לאחד עמכם, לאחדות אחת מלאה. לכן, יקיריי, החושך קיים בכל אחד ואחת מכם.

דרך החושך, כפי שהיא מתוארת, פעמים רבות מתבלבלת עם דרך הרוע. אך כפי שציינתי קודם לכן, אין הדברים זהים. דרך החושך היא הדרך של הצמצום, היא הדרך של החוסר, היא הדרך של העוני, היא הדרך אשר קשורה בכל מה שאינו, בכל מה שחסר.

אך דרך הרוע שונה. דרך הרוע משרתת במובן מסוים את דרך החושך, כאשר פעמים, דרך הרוע יכולה להופיע גם בצורות שאינן ברורות, כאור אשר חסר באהבה. לעתים דרך הרוע יכולה להופיע בצורה ברורה, כאשר מטרתה לשאוב אנרגיה, כוחות, ידע, עוצמות ולהזין דרכם את הכח השואב.

ישויות אשר מחוברות לדרך החושך הולכות – נגדיר זאת בצורה יותר מדוייקת עבורכם – בדרך אשר מובלת על ידי רוע מסויים. אלה הן ישויות אשר מחוברות לאותו של מקום של חוסר, ממנו הן מקבלות את כוחן. אלו ישויות אשר מחוברות לאותן עוצמות החסרות באהבה.

פעמים רבות כאשר מדובר בבני אנוש אשר מחוברים לכוחות החושך, מדובר באנשים אשר אינם מחוברים לרגשותיהם, גם לא לרגשותיהם הנמוכים, מלבד שנאה, הרס ודברים נוספים אשר אתם מגדירים כשליליים. אך שוב עלי להדגיש כי מנקודת מבטי האלוהית לכל דבר יש תפקיד בתוך אותה תוכנית, בתוך אותה המערכת וגם אותם אנשים לקחו על עצמם תפקידים בתיאום עם אדוני הקרמה ובתיאום איתי, והם מבצעים את תפקידם נאמנה בהתאם לתכנון שניתן.

האם קיים “אור מוחשך”, ואם כן, למה הכוונה?

יקירי, כאשר מדברים במושג של “אור מוחשך”, הרי אין האור חלש מפני החושך. כוחו של האור רב על פני כוחו של החושך, אלא אם כן ניתנה רשות, אלא אם כן ניתן לאור תפקיד (בהתאם לתוכנית הגבוהה) לצמצם את עצמו, על מנת לאפשר לחושך להיות נוכח, לקבל כוחות.

כאשר מדובר על “אור מוחשך”, מדובר על כך שניתנה רשות לחושך להגביר את כוחו, להגביר את עוצמתו, ובתקופות שונות שהיו בעברכם הרחוק, אף לשלוט בעוצמות הקיימות בכוכב הזה, במטרה להביא לדרגת הנפרדות העמוקה והגבוהה ביותר האפשרית, כדי – בסופו של דבר – להפוך את נקודת הפירוד לאחדות. ומתוך המקום של החושך העמוק ביותר, הפירוד הגבוה ביותר מהניצוץ האלוהי, לחפש ולמצוא מחדש את אותו ניצוץ אלוהי הקיים בנשמתכם, ובעזרתו להתחבר מחדש אליי, אל אהבתי, אל אחדותנו.

האם התקופה בעבר הרחוק שבה החושך שלט בכדור הארץ, מתייחסת לתקופת הנפילה הגדולה של אטלנטיס?

אכן, אך לא רק. היו תקופות נוספות, ועליכם להבין דבר נוסף. כאנשים החיים על פני כדור הארץ, אתם רואים את כדור הארץ כמרכז היקום. אך עליכם להבין כי כוחות האור וכוחות החושך קיימים בכל היקומים, ולא רק בעולמכם וביקומכם. לכן, תקופות המאבק בין כוחות האור לכוחות החושך התקיימו בו זמנית ביקומים רבים ובמקומות רבים, ולא רק בכדור הארץ. אכן היו תקופות מסויימות אשר בהן כח החושך גבר על כח האור, אך תקופות אלו אינן קיימות עוד. כיום, הן בעולמכם והן בכל היקומים, כח האור גדול פי כמה מכח החושך, ולכן הוא זה שמנחה היום את כל ההתקדמות וכל ההתמרה שאתם עוברים, הן ברמה האנושית והן ברמה הפלנטרית.

האם המלחמה בין כוחות האור וכוחות החושך תיפסק אי פעם?

יקירי, שאלה טובה שאלת. המלחמה בין כוחות החושך והאור הינה למטרה מסויימת, כאשר מטרה זו נועדה למצוא את האחדות מתוך המקום של הפירוד. ולכן, ככל שמתקדמות הנשמות, ככל שמתקדמת האבולוציה, כך גדל כוח האחדות, ולכן מלחמת האור והחושך אינה קיימת עוד כפי שהייתה קיימת בעבר וגם בעתיד לבוא (וזאת נפרט בהזדמנות אחרת), מדובר בצורה שונה של מאבק בין כוחות, כאשר המטרה הסופית היא להגביר את אור הבורא, את אורי, בכל היקומים כולם, מתוך הכרה, מתוך שלמות מלאה.

ברוכים תהיו.