משפט וצדק אלוהי


מאת המתקשרת נועם קורל-גלעד

בשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

 (מתוך תוכנית מס’ 42, ששודרה ביום 7.2.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

 עמיחי: היום נעסוק במשפט וצדק, ולשם כך נעשה מסע במרחב ובזמן למקדש פיזי ואתרי של האחווה הלבנה העוסק במשפט וצדק. המקדש הפיזי נמצא בעיר פריז, בכנסיית “סנט שאפל” (La Sainte Chapelle), ומעליו נמצא המקדש האתרי. המאסטרים והמלאכים שקשורים למקדש זה הם המאסטר של פריז, ג’רמיין הקדוש, ליידי פורטיה (המכונה גם “אלת הצדק”), המלאך צדקיאל (שהוא גם המלאך של הלהבה הסגולה), ובת זוגתו, המלאכית אמטיסט [אחלמה].

קחו נשימה ארוכה לתוך הלב, היכנסו למרחב של לבכם, פתחו בו שער במרחב ובזמן, והיכנסו דרכו למרחב של המקדש הזה.

נועם: אני חווה שם עוצמה חזקה מאד של אנרגיה. את המקדש הפיזי אני רואה כמבנה עם המון כיפות וחלונות של ויטראז’ים בשלל צבעים, כשקרני האור הנכנסות דרכן מזדהרות בגוונים שונים.

עמיחי: אכן, כך הכנסיה הזאת נראית במציאות, על פי התמונות המופיעות באינטרנט.

נועם: את המקדש האתרי אני רואה בצבע נדיר של לבן זוהר עם גוון סגלגל בהיר מאד. זוהי אנרגיה חזקה ועוצמתית מאד, ועם זאת עדינה ונינוחה מאד, ומשרה רוגע ושלווה. במרכז המקדש יש אולם עם מסדרונות משני צדדיו, ועם חצי עיגול מצד אחד, וחצי עיגול בצד השני. במרכזו מקור אור סגול מדהים, כמו שמש סגולה שקורנת את אורה הסגול מסביב. כעת נזמן את המאסטרים והמלאכים של מקדש זה כדי לשוחח עמנו.

האם המאסטר של פריז יכול לספר מעט אודות עצמו?

המאסטר של עיר האור פריז

 (נועם: המאסטר של פריז מדבר במבטא צרפתי. דבריו נאמרים בעברית וצרפתית יחדיו, תוך שאני מתרגמת את החלק הצרפתי לעברית).

שלום לכם, חבריי. אני המאסטר של פריז. אני לא המאסטר של העיר התחתית, כי אם של עיר האור פריז. למעשה הנני הנציג הקשור לעיר זו. בדומה לתפקידי ראש העיר, ראש הממשלה ושר החוץ הקיימים אצלכם. אני הנציג שמייצג את המהות של פריז.

העיר שלנו קיימת אף היא בממד החמישי והיא בנויה כפירמידה גדולה בעלת בסיס מרובע. חיים בה מאות אלפי אנשים, שחיים במשפחות ובקבוצות קטנות. לא ניתן לומר שאלה שבטים, אך קיימות קבוצות מרכזיות, שמסביבן קבוצות ששייכות לאותה קבוצה מרכזית.

נועם: מראים לי שהמבנה החברתי של העיר דומה לפרח: יש משפחה גדולה, הנראית כמו עיגול גדול, וסביבה משפחות קטנות שקשורות אליה, ושנראות כמו עיגולים קטנים (כמו עלי כותרת קטנים). השלטון המרכזי נמצא במרכז, וממנו הכל יוצא החוצה, לכל הכיוונים.

עיר זו מאפשרת את החיים בממד השלישי באותם אזורים. היא ממתנת אנרגיות, ומתווכת בין אנרגיות שבין הממדים הגבוהים יותר לממד השלישי, ובין הממדים הנמוכים יותר לממד השלישי. למעשה, היא זו שמאפשרת את האווירה העירונית בעיר פריז התחתית, ובכל הערים השוקקות הקשורות אליה. קיים מעבר אנרגטי רב עוצמה, מעין כבל עמוק וגדול המחבר בין העיר פריז העליונה, לפריז הפיזית.

שאלה כללית: מהי מהות המשפט והצדק בעיניכם?

ליידי פורטיה

(נועם: ליידי פורטיה מתגלה כעת כאלת הצדק המצרית, שמחזיקה בידיה מאזני צדק, ועיניה קשורות, על מנת לסמל ולהדגיש את הרעיון של משפט ללא משוא פנים).

שלום לכם. עליכם להבין כי משפט וצדק הינם מושגים שתחילתם בעצם הבריאה, וסופם בחוקי הממד השלישי, כפי שאתם מכירים אותם. עליכם להבין כי מושגי המשפט והצדק מתגלגלים ומשתנים בכל ממד. בכל ממד הם מקבלים צורה שונה ופרשנות אחרת, שלעתים מרחיבה מושגים, ולעתים מצרה אותם.

המושג משפט, בעיקרו, לקוח מהתבוננות מוטעית מעט של בני האדם, ומניתוחה, דבר שבא לידי ביטוי בכל שלוש הדתות המונותיאיסטיות, והן בדתות האחרות. דברים המושתתים על דואליות, עונש, שכר, גן עדן וגיהינום.

בשפתכם, משפט ושיפוטיות נובעים מאותו המקור ומאותו השורש. אך עליכם להבין כי קיימים חוקים קוסמיים, וקיימים חוקים חברתיים. הדברים שונים, כיוון שהחוקים החברתיים הותאמו לחברה שעבורה הם נוצרו. הם לא באו מחוק אלוהי עמוק, אלא כתוצאה מפרשנות של אנשים אשר כיוונו אותם בהתאם למטרות מסוימות.

החוקים האלוהיים, הצדק האלוהי והמשפט האלוהי, נותרו והיו נקיים כביום היווצרם, ללא משוא פנים. אכן, כפי שתוארתי בסמלי תרבויות שונות, כאשר מאזניים בידי ועיני מכוסות, כך היו פני הדברים. כאשר  בתרבויותיכם השונות, בהתאם לתפיסה האנושית ולמגבלותיה, משפט וצדק אלוהיים, נחשבו פעמים רבות לעבודתם של אדוני הקארמה, היושבים, שוקלים, שופטים ודנים כשופטי בית הדין האלוהי העליון – כל אדם בהתאם למעשיו, זכויותיו וחובותיו. בהתאם לאמונה הרווחת, על פי תפיסה זו הם קבעו מה יהיה שכרו של האדם ומה יהיה עונשו, אם לא מילא חוקים מסוימים שניתנו על ידי אלוהים ואדם.

עמיחי: ליידי פורטיה, וגם ליידי נאדה וקוואן ין, נמנות על גבירות הקארמה.

המשפט האלוהי, לא קיים כפי שאתם מכירים אותו, כיוון שקיימים חוקים קוסמיים שכאשר האדם פוגע בהם, בסופו של דבר הוא יצטרך לתקנם, בצורה זו או אחרת. קיים חוק של דומה מושך דומה, קיים חוק של בחירה חופשית, קיים חוק של שיוויון בפני הבורא והבריאה כולה. כאשר אחד מבני האנוש לוקח לעצמו דין לקבוע דברים אחרים עבור אדם אחר, את ערכו או את חייו על מנת להשפיע עליהם בצורה כזו או אחרת מתוך מניעים אנוכיים למען טובתו האישית, בסופו של דבר הוא ייאלץ – מתוך בחירה נשמתית כמובן, לחוות את אותו הדבר מהכיוון השני, גם אם לא בצורה ישירה, של אחד מול אחד.

צדק פירושו שיוויון. צדק פירושו שכל הוויה שווה להוויה אחרת. אין יותר ואין פחות. צדק פירושו סדר אלוהי. בבריאה אלוהית קיים סדר של נתינה ושל קבלה, וכאשר משובש סדר זה, נוצרות פרצות אנרגטיות שעלולות להביא להגברת הכוח השלילי. ולכן הצדק, כפי שהוא מתואר אצלנו, מהותו שונה מכפי שהיא אצלכם.

למעשה, הצדק אצלנו אינו מופיע בצורה שדנה את האדם לעונש כלשהו, אלא הצדק נעשה יחד עם האדם, מתוך בחירתו. פעמים רבות אתם רואים דבר כצודק או לא צודק בעיני הבשר שלכם, כאשר הצדק האלוהי רואה את הדברים מנקודת מבט גבוהה הרבה יותר. פעמים רבות, על מנת שנשמה תוכל להתמחות בתחום כלשהו, עליה לחוות את שני צדי המטבע, ולכן, לעתים היא תצטרך להיות בצד שפועל בהתאם לחוקי החברה וחוקי ההיגיון, ולעתים תצטרך להיות בצד ההפוך. לכן, קשה להשוות בין הצדק האלוהי לבין צדק האנושי.

עמיחי: כלומר, אם אדם גרם, למשל, למוות של הרבה אנשים, אזי יהיה זה צודק ונכון שהוא יחווה זאת מהצד השני?

צדק פירושו איזון. איזון בין שני הצדדים. התבונן בי: הנני מחזיקה מאזניים. מהו פירושם של המאזניים, אם לא איזון?! האיזון בין האור לחושך, בין הטוב והרע, בין? הדואליות הקיימת בעולמכם. למעשה, אותו משפט, אותו איזון, חייב להישמר, כיוון שזהו חוק היקום: שמירה על איזון. כיוון שכאשר מופר האיזון, קיימת זרימה שאינה חיובית, ושעלולה לגרום לעיוות ולשיבוש חמור בזרימת האנרגיה ובזרימת החיים, עד כדי עצירתם. ולכן, משמעות צדק היא איזון. השקילה היא למעשה ההתבוננות העמוקה בכל הנקודות הקשורות לאותו מצב. לכן, המשפט הוא אכן ללא משוא פנים.

עיני השופט מוסתרות, על מנת שהעיניים העמוקות יותר שלו יוכלו לראות בהתבוננות עמוקה יותר את המצב, על כל צדדיו העמוקים והאמיתיים, הן על פי הרמה הנשמתית, הן לפי התוכנית האלוהית, והן לפי תנאי ומצב האדם העומד למשפט. עיני השופטים מכוסות, על מנת שלא יטעו ויראו את דמותו החיצונית של האדם, דבר שעלול להסיח את הדעת מהראיה העמוקה ביותר. לכן, יש צורך להגביל את הראיה האנושית, ולהעצים ולהעמיק את הראייה האלוהית יותר. זהו משפט צדק: משפט שרואה את האדם כפי שהוא, משפט שמכיל בתוכו חמלה, התבוננות, יושר, אהבה וחיבור עמוק ואמיתי לחוקים האלוהיים, למטרת נשמתו של אותו אדם, חולשותיו, יכולותיו. למעשה, התבוננות בתמונה הכוללת: גם של האדם, גם של הסיטואציה, גם של האדם הנוסף שמולו קיימת ההתדיינות.

כלומר, בדרך כלל במשפט יש שני צדדים: תובע ונתבע. עיני השופטים הדנים אותם צריכות להיות עצומות, כדי שהם יוכלו לראות את התמונה בכללותה: גם את מקום התובע, וגם את מקום הנתבע. האם התובע ישר בלבבו? האם הוא פועל מתוך אינטרסים? האם הוא מחובר באמת לאמת הפנימית שלו? האם הוא מגיע ממקום של אמת, חמלה, צדק, יושר? האם הוא פועל מתוך לחץ, כאב? האם מופעל עליו לחץ מגורם אחר? מה קורה איתו ברמה הרגשית, וברמה השכלית? וכן הלאה. זו התבוננות עמוקה על כל הרבדים. אותו דבר לגבי הנתבע ולגבי הסיטואציה. ההתבוננות היא עמוקה: האם הדברים נעשים בהתאם לתוכנית האלוהית? מה היה החוזה הנשמתי ביניהם? וכן הלאה.

אם כך, איך בכל זאת קורה שהשופטים שבעולמנו לא מתנהגים כך?

ראשית, עליכם לזכור כי השופטים האלוהיים אינם שופטים באמת. הם רואים, מדריכים, מייעצים, אך הם אינם שופטים. כיוון שאין באמת מקום שנקרא “גן עדן”, או מקום שנקרא “גיהינום”. הדברים אינם קיימים ברובד הפיזי, ואף לא ברובד האנרגטי. מדובר, כפי שתואר בעבר, בלמידה, בהתפתחות, לעתים בתקופות של טיהור, אך אין טיהור זה שייך לאש הגיהינום כלל וכלל. למעשה, אין משפט במובן המוכר לכם ברבדים העליונים יותר.

ברבדים התחתונים יותר, אכן מדובר על “שמירת האמת”, החיבור לאלוהי. המשפט והצדק האמיתי פירושם חיבור לאמת האלוהית, על כל צדדיה. על הישירות, האמת, החמלה, ההתבוננות העמוקה. כאשר הדבר יורד בממדים השונים, מותאמת אנרגיה זו לממדים השונים, בהתאם גם לדיירים המאכלסים את אותם ממדים, המשתמשים בחוקים היקומיים כדי ליצור דברים, וכדי לקיים את העולם.

כאשר הדברים מגיעים לממד שלכם, הם מגיעים דרך צעיף ההסתרה. ולכן, רבים מהשופטים אצלכם אינם מחוברים לדבר מלבד לספר החוקים הכתובים, החברתיים, שנחקקו על ידי ממשלות ושלטונות כאלה ואחרים, כדי ליצור סדר ושליטה רבים יותר במערכת שתחת ידיהם. ברוב המקרים אין ולו חיבור קטן בין החוקים האלוהיים של כיבוד האדם, כיבוד חייו, אהבה, הכלה, צדק, יושר, איזון, אמת, לבין החוקים החברתיים. אין בינם לבין החוקים החברתיים כמעט דבר, כיוון שפעמים רבות, החוקים החברתיים הוסטו לטובת הקבוצות השולטות.

כעת נאמר עוד ונזכיר: אותה אמת אלוהית, לצערנו, ואף לצערכם, אינה כה גלויה על פני השטח. ולכן, על מנת להתחבר אליה באמת, על האדם להיות נקי בלבבו, זך מיסודו ובעל רצון אמיתי להתחבר פנימה, לתוך האמת הפנימית, שתראה לו את התמונה השלמה. אך תכופות מוסטות עיני השופטים על ידי פיתויים כאלה ואחרים הקיימים בעולמכם הפיזי. החל מאינטרסים כספיים, חברתיים, איומים, פחדים, ולעתים אף אינטרסים פשוטים של רווח כזה או אחר, בין אם מדובר בתגמול פיזי, או תגמול כספי, או בכל סוג אחר של תגמול. לכן, תכופות השופטים אינם מתחברים לאמת האלוהית, אינם מתחברים לחוקים האלוהיים האמיתיים של האיזון וההתבוננות העמוקה, על מנת להכריע ולשפוט דין צדק.

נראה שבעולמנו כוחות החושך עסוקים בלצבור כוח רב על חשבון ההמונים. האם יש כוחות שמאזנים זאת?

ראשית, עלינו להזכירך כי זהו כוכב הבחירה החופשית. פעמים רבות אתם שוכחים את כוחכם, ומתנהגים כאילו נכפו עליכם דברים, כאילו עליכם להתמודד עם מכות שהונחתו עליכם, כאילו אתם חסרי כוח, חסרי טעם וחסרי יכולת החלטה ושיפוט. פעמים רבות אתם בוחרים לתת את כוחכם לאחרים, ולוותר על המתנה העמוקה והעוצמתית ביותר שניתנה לכם בשלושת הממדים, והיא יכולת הבחירה, יכולת יצירת המציאות והבריאה המשותפת עם הבורא.

שוב, זיכרו יקרים, היכולת קיימת אצל כל אחד ואחת מכם, כיוון שכולכם נוצרתם שווים. כאשר החשיבה הקולקטיבית, או הבחירה הקולקטיבית, מאפשרת מצב זה – נוצר מצב זה. אילו כל אותם המונים היו לוקחים את כוחותיהם בחזרה, אילו היו מבינים שהם אינם תלויים באנשים שצוברים כוח, והכוח הוא שלהם בלבד ואיש אינו יכול לקחתו מהם, אלא אם הם בוחרים לתת אותו לאחרים, אז דברים רבים ושונים היו מתרחשים בעולמכם. אך כיוון שכוח הבחירה האנושי קיים הן ברמת הפרט והן ברמת הקבוצה, אל לנו להתערב בדברים שמתרחשים בכדור הארץ בממד השלישי, והנובעים מכוח יכולת הבחירה החופשית שלכם.

כאשר תבחרו לאמץ מחדש את כוחותיכם, ייאבד החושך מכוחו. כל כוחו של החושך ניתן לו מכם, מתוככם, מתוך האמונות המגבילות אתכם, את יכולותיכם והממעיטות בערככם. אותן אמונות שמאפשרות לכם לראות את עצמכם כקטנים מול הבריאה, כקטנים מול כל כוח אחר העומד מולכם. אך יקירים, לו רק הייתם מבינים שהכוח אינו שייך לאחר כי אם לכם, והדבר תלוי ברצונכם ובבחירתכם החופשית, הייתם פועלים בדרך אחרת. אך הדבר נתון לבחירה החופשית, ולכן דובר כבר שנים רבות על נושא המסה הקריטית, שמדבר על כך שכאשר תהיינה מספיק ישויות, מבחינת כמות, שתבחרנה להתחבר לאור ולפעול מתוך האור, אותה עוצמה תגדל בכוחה, בעוצמתה ובגודלה, על פני כוח החושך, ואז הוא ייאלץ להצטמצם ולפנות את מקומו, יותר ויותר.

האם בכל זאת אתם משפיעים מתוך המקדש הזה על בתי המשפט הארציים, והממשלות הארציות באירופה?

עליכם להבין כי ממקדש זה יוצאות קרניים שמגיעות לכל אחת מהממשלות, ולכל אחת מהערים (גם ערי האור, וגם הערים הפיזיות הקיימות ביבשת אירופה). אך עליכם להבין כי קרניים אלה הן פוטנציאל, ופוטנציאל הינו כפוטנציאל, כלומר: פוטנציאל ניתן למימוש, ולעתים אינו מתממש. הדבר תלוי בבחירת האנשים שאליהם מגיעה קרן זו. חלק מאנשים אלה יודעים בצורה כזו או אחרת על קיום אנרגיה זו. אך רבים מהם אינם יודעים, ומתפקדים ללא חיבור לעוצמות אלה ולקרניים אלה.

המלאך צדקיאל

שלום לכם, כאן המלאך צדקיאל. עליכם להבין כי אין צדק ללא חמלה. הצדק האלוהי כולל בתוכו אהבה, חמלה והתבוננות מעמיקה, ומתוך כך נעשים הדברים בהתאם לבחירות הנשמות, והתוכנית האלוהית הגדולה. לעתים, הדברים נראים בעולמכם כחסרי צדק. פעמים רבות אתם נתקלים במצבים, הן בחייכם האישיים, והן ברמות הגבוהות יותר, הנוגעות לקבוצות עם, שנראים שהדברים פועלים כאילו אין שליט לעולם הזה, כאילו אין הדרכה לעולם הזה. ולא כך הם פני הדברים.

עליכם לזכור, יקירים, כי הצדק האלוהי הינו צדק שעומד מעל לכל צדק אנושי, כיוון שהוא רואה את התמונה בכללותה, דבר שאתם, יקרים ואהובים, מוגבלים ביכולת ההתבוננות, האבחנה, וההבנה שלכם, לגבי אותו צדק.

הצדק נובע מסיבה וממסובב, מהנראה לעין ומהסקת מסקנות בהתאם לכך. אך הצדק האלוהי כולל את כל אותם חוזים, קטנים כגדולים. כלומר, חוזים נשמתיים אישים, חוזים נשמתיים קבוצתיים וקרמתיים, שנחתמים בין הבורא לבין קבוצות נשמות רבות ושונות, ובין נשמות בודדות. ולכן, הצדק האלוהי כולל את התמונה כולה. ולכן, הוא אינו יכול להתאים את עצמו אך ורק לנקודה ספציפית אחת, שמתאימה תמיד ליכולת ההתבוננות והסקת המסקנות שלכם. כיוון שאתם, ברובכם, אינכם מסוגלים לראות חוזה נשמתי, ומה בחרה הנשמה לעבור, ומה עברה בגלגולים אחרים שבהם הייתה על פני כדור הארץ או על פני כוכבים אחרים, במה בחרה לשרת, וכיצד היא ממלאת את תפקידה. ולכן, פעמים רבות אינכם זוכרים גם מהו תפקידכם באותו החוזה, ומתוך כך נוצרים תכופות תסכול, התמרמרות ותחושה של חוסר צדק בעולם. אך עליכם להבין, אהובים, שכאשר אתם עוזבים את גופכם הפיזי, אז ניתנת לכם האפשרות לראות את התמונה במלואה, ואז מתבהרים כל החלקים.

עליכם להבין כי עבורכם, הצדק – כפי שאתם מבינים אותו – הוא התבוננות בחלקי פאזל בלבד, במספר חלקים שלעתים יש קשר ביניהם ולעתים אין, כאשר התמונה הגדולה הכוללת אינה קיימת, ועל סמך כך אתם מנסים להסיק לגבי כל התמונה, כאשר תכופות אינכם יודעים כלל עד כמה גדולה תמונה זו.

כאשר מתבוננים מנקודת הצדק האלוהי, מבינים בדיוק את כל מערכות היחסים שהיו בין כל אחת מהנשמות לבין כל נשמה אחרת, לאורך כל הגלגולים, ולעתים גם לאורך כל המחזורים שבחרו הנשמות לחוות ביחד, בתפקידים שונים, על מנת לתמוך זו בזו.

פעמים רבות התמיכה האלוהית, התמיכה הנשמתית, אינן נראות לעין, כפי שאתם רואים זאת. נחזור על דוגמה שכבר נתנו בעבר. חשבו על אב ובן. האב יורד כל הזמן לחיי הבן, מציק לו וגורם לו להגיע למקומות קשים. לכאורה, על פי הצדק האנושי, האב אינו חיובי, והבן סובל ממנו, וניתן לבנות תמונה שלמה וסיפור שלם ממקום זה. אך כאשר מתבוננים מנקודת הצדק האלוהי, ניתן לראות כיצד לפני גלגול זה, הסכימו שתי הנשמות, שהאב, על ידי דחיפה של הבן, יוביל אותו למקומות מסוימים שיאפשרו לבן בחירה עמוקה יותר לקראת התפתחות וצמיחה, והאב יקבל גם כן רווח כלשהו מחוזה זה. כלומר, לעתים הרווח יהיה חיבור לרגשות, או חיבור לנקודת מבט גבוהה יותר, בהתאם לחוזה הנשמתי שנחתם.

עליכם לזכור שחוזים נשמתיים נחתמים גם בין קבוצות שלמות, וגם בין אותן שתי נשמות כדוגמה, נחתם חוזה עתיק יומין, שבא לידי ביטוי בצורות שונות לאורך הגלגולים. ולכן, התמונה הגדולה כוללת את כל החלקים והמרחבים שבהם פעלו אותן נשמות, מתוך הסכמים שונים, כדי ללמוד שיעור משותף כלשהו.

ולכן, יקירים, כאן אנו מראים לכם עד כמה שונה הצדק מהתפיסה האלוהית, מזו האנושית. מהתפיסה האנושית, אתם רואים אדם כראוי לעונש על דבר מה שביצע. מנקודת מבט אלוהית, רואים את הדברים אחרת. פעמים רבות, אותו אחד שעשה דבר מסוים, למעשה סגר מעגל עם אותה נשמה, מעגל שנפתח עידנים ועידנים לפני כן.

לכן, בתוכנית האלוהית אין ענישה. לכן, התוכנית האלוהית הגבוהה מתבוננת על אתגרים, צמיחה, למידה, התפתחות, אך לא על ענישה.

האם יש קשר בין הצדק האלוהי ללהבה הסגולה, שאתה המלאך שלה?

הלהבה הסגולה היא להבה של התמרה, של אלכימיה.זוהי גם הלהבה של הסליחה, ושל החמלה. היא הלהבה שגם מסמלת את הצדק האלוהי. ולכן הלהבה הסגולה מהווה נקודת מבט שלמה, עמוקה ורחבה יותר, כיוון שהיא מכילה בתוכה הן את האיכות של האמת האלוהית האחת מהקרן הכחולה, עם איכויות החמלה והאהבה, עם יכולת ההתבוננות העמוקה, והן את מהות האלכימיה שנעשית אצל כל אדם כתוצאה מבחירה בשינוי, צמיחה ולמידה.

ולכן, הלהבה הסגולה מכילה בתוכה אמת אלוהית, רצון אלוהי, אהבה, חמלה והתמרה, וכמו כן, גם את יכולת ההתבוננות הגבוהה מנקודת מבט גבוהה ורחבה יותר על האמת בכללותה.

האם יחול איזה שהוא שינוי לגבי הצדק האלוהי, והאיזון בין החושך לאור, לקראת שנת 2012?

הדבר תלוי, יקירים, בבחירתכם, ברצונכם. האפשרות ניתנת. אכן, זו עומדת להיות שנה של שינוי עמוק, שיחל בעיקר לקראת סופה. אך כל החודשים עד לאותו מועד, מהווים הכנה אינטנסיבית ביותר לקראת אותו שינוי.

כפי שנאמר קודם לכן, לא מדובר במעבר מיידי, ובהיעלמות של גופיכם הפיזיים לתוך ממד ערטילאי כלשהו, אלא מדובר בפתיחת פוטנציאל הקיים בכם מימים ימימה. אותו פוטנציאל של הדנ”א שאתם כוללים בתוככם, רדום כעת בחלקו הגדול, ורק חלקו הקטן ביותר פועל ביחס לשלמותו. החל מהשינוי העומד להתרחש לקראת סוף 2012, עומדים להיפתח הפוטנציאלים של כל הסלילים הנותרים, לעלות, לבוא לידי ביטוי, ולהתחיל לפעול ולממש את היכולות האדירות שלכם בעולם הזה, בממדים הללו, הפיזיים, הגשמיים.

עד עתה נכחתם כאן, אך נכחתם במובן שהוא חלקי בלבד. כאשר יתחילו הסלילים החדשים-ישנים להתעורר ולפעול, נוכחותכם על פני כדור הארץ תוכל להיות אלוהית ועוצמתית הרבה יותר מכפי שהייתה. אך הדבר תלוי בבחירתכם, אם תבחרו לשנות את ההתבוננות ולהשתמש באותן יכולות כדי ליצור חברה מוארת, אוהבת, חומלת, אמיתית, וישרה יותר.

קיים בכל אחד מכם הפוטנציאל לפתח במקום זה. האמינו, בחרו והשתמשו.

ברוכים תהיו.

עמיחי: נחזור דרך השער שפתחנו בלבנו למרחב ולזמן של הממד השלישי, תוך שאנו נושאים בתוכנו, באינטגרציה מלאה, את הידע שקיבלנו בתוכנית זו.