מצב כדור הארץ

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

מונטנה, ארה״ב

4 ביוני, 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. הלילה אני רוצה לספר לכם סיפור. זה סיפור אהבה ובמקרה הוא כולל גם את ההיסטוריה של הפלנטה, את ההווה ואת העתיד. אלה הם דברים שברצוני לספר לכם ודברים שברצוני להבהיר. אקרא למסר: ״מצב כדור הארץ ביוני 2017״.

זהו סיפור אהבה בשל המקום שבו הוא מתחיל והאופן שבו הוא מתחיל. אם תחזרו לאחור 24 שנים, פרסום התקשורים של קריון החל בספר הראשון של קריון. ביסודו, המידע היה הקדמה לשינוי, שאני וכה רבים אחרים החלו לספר לכם עליו ועל בואו. לא היה זה מידע אזוטרי ממני, אלא במקום זאת, היה זה דבר מה שהאבות הקדומים ואנשי קדם ידעו עליו. הם התבוננו בכוכבים שבשמים במשך אלפי שנים. הם הבינו שהכוכבים השתנו מעט מעשור לעשור והם החלו להבין את דרכי הפעולה של מערכת השמש ואת מסלולו של כדור הארץ סביב השמש הרבה לפני הופעת הטלסקופים המודרנים.

הם הבינו שכדור הארץ סובב את השמש ושחייבת להיות תנודה קלה של הפלנטה עצמה שגורמת לשמים להשתנות כפי שהם משתנים. הם אפילו חישבו את משך הזמן האיטי כל כך של התנודה, ועם הזמן, הנבואות התפתחו סביבה. אולם נבואות אנשי קדם דמו כל כך זו לזו שאפילו היום, אלה שחוקרים נושא זה נפעמים. כיצד יכלו הסיפורים הללו להיות כה דומים, כאשר אנשי קדם לא הכירו כלל אלה את אלה? כיצד יכול המידע להיות זהה כל כך, אף על פי שהפרידו ביניהם תרבויות ומרחקים עצומים?

לוחות השנה העתיקים המוכרים לכם החלו בספירה הארוכה שלהם (יותר מחמשת אלפים שנים), ו״הדיבור״ על שינוי התודעה הפוטנציאלי החל. סופו של לוח השנה חל בשנת 2012 – ה״מירכוז״ של התנודה.

בשנת 1989, השותף שלי החל לדבר עמי, שנתיים לאחר ״ההתכנסות ההרמונית״. בשנת 1993, השותף שלי קיבל ופירסם את הספר הראשון של קריון. הוא חשף את הבאות: ״השינוי עשוי להתרחש עכשיו לאחר שקרו דברים רבים שביטלו את פוטנציאל מלחמת העולם״. אמרתי לכם מדוע הקבוצה של קריון נמצאת כאן, מה מתרחש, מה עשוי להתרחש בהמשך וכמה מהנבואות המספרות למה יש לצפות. היה זה ספר חידתי מעט – ספר קטן, כיוון שהשותף שלי למד עדיין כיצד לשהות בלכידות מוחלטת עם המקור המרכזי (תקשור). התקשור העצים את האינטואיציה ואת הגשר לצד האחר של הצעיף. הספר חשף את תחושות האהבה והחמלה המוחלטות כלפי האנושות כולה.

בספר הראשון של קריון, נתתי מידע על השינויים המתרחשים במגנטיות של הפלנטה ועוד. אמרתי גם כמה משפטים שהכילו רמזים לשינויים הקרבים במזג האוויר. השותף שלי פירש זאת באופן הבא: הוא אמר שיגיעו זמנים ושיהיו מקומות שבהם ירד גשם היכן שלא ירד גשם מעולם, ומקומות שבהם הגשם שתמיד ירד, יחדל לרדת. במילים אחרות, שיחול שינוי אדיר במזג האוויר – הדבר היה בשנת 1993.

המסרים בישרו את מה שאתם חווים עכשיו על הפלנטה. אין זה סיפור על סוף העולם! זהו סיפור אהבה, יקרים, והסיפור הוא אהבת האלוהים, אהבת המקור המרכזי, אהבת כל הקיים – גאיה עצמה – לבני האנוש. שמו של הספר היה ״זמני הקץ״, כיוון שהיה זה סופה של האנרגיה הישנה.

מה שקורה עכשיו קשור אליכם לחלוטין, יקרים. הנשמות העתיקות שעל הפלנטה נמצאות כאן בשל תכלית ובזמן הנכון. אין זו טעות שאתם יושבים בכיסאות שלכם בזמן הזה. כמה מכם החלו ללמוד על הדברים הללו לא מזמן וכמה מכם מודעים אליהם מאוד. לכל אחד מכם נתיב אישי משלו וכל אדם מחליט החלטה ייחודית במה להאמין ובמה לא להאמין. אבל אתם כאן מתוך כוונה תחילה!

אני כאן כדי לספר לכם סיפור אהבה מדהים, שבשנת 1993 עמד להתחולל שינוי ושכדור הארץ עצמו התכונן אליו. הפיזיקה של הפלנטה מיקמה את עצמה עבור בן האנוש החדש, כדי שתהיו מסוגלים לקדם את עצמכם, ללמוד על הלכידות עם הפלנטה, ועם העצמיים האישיים שלכם. כל המידע דיבר על זמן שבו בן האנוש יתחיל לצאת מהאנרגיה הישנה שאתם מכנים בשם ״הטבע האנושי״. מושג זה מתייחס לדרך ההתנהגות של בני האדם. הוא מעולם לא זז ולא השתנה, אבל שכעת הוא הולך להשתנות.

הנבואות לא היו דיברו על אירועים, אלא על שינוי בתודעה. לא משנה אם הן נכתבו בלוח השנה של המאיה או על סלע הנבואה של שבט ההופי, הן היו זהות. הן דיברו על נתיבים שונים שבני האדם יהיו חייבים ללכת בהם בשל השינוי, אבל הפיצול שבין החושך והאור היה הנושא. בדרכן שלהן, הן דיברו על פלנטה המצויה בעיצומו של שינוי גדול ושאם האנושות לא תשמיד את עצמה עד למירכוז התנודה (ה-21 בדצמבר, 2012, מרכז נקיפת ימי השיוויון), דבר מה מדהים יחל להתרחש – אבולוציה של האנושות בדרך שמעולם לא הייתם עדים לה קודם לכן. היא תתחיל עם תודעה משופרת וחכמה יותר ועם כל המתלווה לכך. אמרנו לכם בשנת 1993 שכדור הארץ חייב להתכונן לכך, ובשל כך, שהרשת המגנטית תנוע, שמזג האוויר ישתנה, ואפילו שהמיקום שלכם בחלל ישתנה. הייתם עדים לכל הדברים הללו. אך מכל אלה, בואו נדבר תחילה על מזג האוויר.

על השינוי במזג האוויר

במשך שנים רבות, דיברתי על מה שקורה למזג האוויר שלכם. כאשר התחלתי, המידע שלי היה שנוי במחלוקת במידה רבה מאוד, כיוון שהוא לא תאם למה שנאמר לכם בתקשורת. באותן שנים דווח לכם על מה שכונה ״ההתחממות הגלובלית״. אני אמרתי לכם שלמעשה מדובר בהתחלה של ״התקררות״. עשיתי זאת כדי למנוע את מה שתמיד מתרחש עם רואי השחורות: רציתי להציב את הדברים על דיוקם לפני שיגיעו אחרים ויבנו תרחיש כלייה נוסף בשל השינוי במזג האוויר, שהוא שכיח מאוד על הפלנטה. הפחד הוא ידידה של האנרגיה הישנה, והשינוי תמיד יוצר פחד.

אני רוצה להצהיר: תרחיש הכלייה של האנושות כה טמוע בכם שהוא הפך להרגל. בכל פעם שאתם עדים למשהו בלתי רגיל, הדבר הראשון שאתם חושבים עליו הוא קץ ואבדון! יקרים, למדתם לחשוב באופן זה! באנרגיה הישנה, חשיבה זו נבעה מן ההיסטוריה, מכתבי הקודש שלכם, מההורים שלכם, מכל אלה שהתכנסו יחד בחברה, ומתיאוריות הקונספירציה על פיהן כל האנושות ניצבת בפני קץ נורא – ודומה שהיו מי שנהנו מהרגל זה! יקרים, תרחיש הכלייה הוא הרגל. הסרטים שלכם בעת הזאת לא מסייעים, כאשר כמה מהם מתארים תרחישי אבדון בשל מזג האוויר והשינויים הגלובליים. עדיין לא התגברתם עליו. ההרגל חי וקיים.

אולם זהו סיפור אהבה. אני רוצה לומר לכם משהו לגבי מזג האוויר.

אם ברצונכם לעקוב אחר המתרחש מבחינה מדעית, פשוט בחנו את הפעילות הסולרית. זו הסיבה וזו תמיד הייתה הסיבה. קריון לא הביא זאת לאנושות. אתם יכולים לראות את מחזורי מזג האוויר שעל פלנטה על פי מחזורי הפעילות הסולרית, כפי שתועדו בהיסטוריה. הם תואמים אלה לאלה, והדבר התרחש בעבר. מה שאתם רואים היום אינו אובדן קרב ובא. זו לא טעות שמחזור נוסף מגיע, ואמרנו לכם שהוא מגיע לפני ארבע-עשרה שנים. הקשיבו, המחזורים מגיעים בין אם חיים כאן בני אנוש ובין אם לא. האם עלינו לומר זאת שנית? המחזור מגיע בין אם בני אדם קיימים ובין אם לא.

מדובר בנושא שנוי במחלוקת. הניחו לתיעוד ליבות הקרח וטבעות העצים להראות שהמחזור קבוע מאוד. הוא מתחיל בהתחממות ובעליית רמות דו-תחמוצת הפחמן, ובסופו של דבר הוא הופך להתקררות. מחזור זה הופיע שוב ושוב במשך מאות שנים ובדרגות עוצמה שונות.

הפעם, בדיוק על פי לוח הזמנים, אנו עדים להתחלה של מיני עידן קרח. אנשים שואלים: ״מתי?״ אם שמתם לב, אתם לא זקוקים לנביא. במקום זאת, בחנו את המחזור על פי טבלאות העבר והתנהגות השמש. התזמון כבר כאן, אבל למרות זאת אומר לכם. אתם תתחילו לראות את התקופה הקרה בתוך חמש-עשרה שנים (2032).

כמה מכם נהנים עדיין מהתקופה החמה של המחזור. הוא יחל לנוע לאיטו. ההתחממות חייבת לבוא לפני ההתקררות, והתרחיש הזה ידוע לאנשים שחוקרים את דרכי הפעולה של הפלנטה. העניין הוא שלא באמת שמעתם רבות מקבוצת מומחים זו, כיוון שתכופות אנשיה מועסקים על ידי הממשלה או שיש להם מענקים אוניברסיטאים. ולכן מה שהם רוצים לספר לכם מנוגד עדיין לסיפור הפופולרי שאחרים רוצים שתאמינו בו.

מיני עידן קרח מגיע. ״קריון, האם הוא לא יביא חורבן לפלנטה?״ רבים ראו את הדימויים האמנותיים של ערים גדולות תחת הקרח וכל שאר הדברים שתואמים לסרטי המדע הבדיוני. אלה הם פשוט דימויים של תרחישי אובדן של אדם כלשהו, לא מציאות המבוססת על ההיסטוריה של המחזור. אם אתם רוצים לדעת כיצד נראה מיני עידן קרח, לכו וחקרו את ההיסטוריה ואת מה שאירע בסביבות 1650. זה היה מיני עידן קרח. בשל השינוי בזרם הגולף (באוקיינוס), נהר התמזה שבלונדון קפא. יקרים, היה קר, אבל הפלנטה לא נחרבה. זה היה מיני עידן קרח.


לכך פניכם מועדות, ואומר זאת שוב. אם אתם חיים באקלים קר, הקשיבו לעצה: הוא עומד להתקרר עוד יותר. התנתקו מהתלות בחברת החשמל! בחמש-עשרה השנים הבאות, מצאו דרך להפיק חשמל באופן עצמאי או בקבוצות קטנות יותר. הדבר יכול להתבצע באופן שכונתי או באופן נפרד בבתים. יקרים, אתם תזדקקו לכך, כיוון שהרשת הקיימת עכשיו בכל רחבי העולם לא מוכנה לקור שמגיע, והיא תכשל. זה לא תרחיש אובדן, זה פשוט מידע מעשי וידוע לכול. תשתיות החשמל שלכם עדינות, עדינות מדי. התכוננו לתקופה קרה שעשויה להימשך כמה עשורים. בכך מדובר. הטכנולוגיה אצה קדימה כדי לאפשר זאת. אל תניחו לפוליטיקה להפריע להישרדותכם.

מדוע זהו סיפור אהבה? הקשיבו: מדוע גאיה עושה זאת? מה המטרה של דברים מסוג זה? אומר לכם זאת שוב – הדבר שנוי במחלוקת, רבים אפילו לא מאמינים כלל. לכמה מכם יש בבית אקווריום עם דגים? אלה שמקשיבים ושקוראים: לכמה מכם יש או היה אקווריום של דגים? לאלה מכם שיש אקווריום, אספר לכם משהו שאתם כבר יודעים: אתם יכולים לטפל במים בדרך הנכונה במשך תקופת זמן והם יחזיקו מעמד. אתם יכולים לשנות את רמות הPH, אתם יכולים לשנות את הטמפרטורה, ואתם יכולים להוסיף להם חמצן. אולם בסופו של דבר, יגיע זמן שבו יהיה עליכם להחליף את המים! בכך מדובר בכל הקשור לשינויי הטמפרטורה על הפלנטה.

הנושא שנוי במחלוקת. הפלנטה לא יכולה פשוט ״להחליף את המים״. במקום זאת, היא עושה זאת על ידי ״אתחול של חיים באוקיינוס״, משתמשת במחזור המים. חפשו אחר ראיות לכך בעודן מתרחשות, ואז זכרו תקשור זה. מחזור מזג אוויר זה נועד לרענן את החיים באוקיינוס כדי שכל הנמצאים על הפלנטה יזכו למזון הדרוש להם מהאוקיינוס. גאיה עושה זאת בעצמה, עשתה זאת בעבר, ויש סיבה לכך שהיא עושה זאת – כדי שלא תתעפש.

יקרים, נכון, פלטתם דברים רעילים אל האוויר ואל המים, אבל לא הם גרמו למחזור זה. אמרנו במשך זמן רב מאוד, הפסיקו להרוג את הסביבה! הסיבה לכך? היא תהרוג אתכם. לא גאיה, גאיה עמידה באופן מדהים והיא תשרוד כל דבר שתעשו. אולם אתם אלה שלא ישרדו אם תמשיכו לזהם. הדברים הללו מתחילים לשנות את המודעות שלכם, ואתם מתחילים לראות זאת ולפעול. אבל בני האדם לא גרמו לשינוי הנוכחי במזג האוויר. הדבר יוודע בסופו של דבר.

מה שמתרחש אירע בעבר, והוא דומה ל״אתחול״ של האוקיינוסים וכולל אירועים דיכוטומיים רבים. אתם תהיו עדים לדוחות על אוקיינוס גוסס, אבל בו בזמן תהיו עדים לדוחות בלתי רגילים על דגים רבים מדי וחיים אחרים בים, במקומות שבהם אמורה הייתה להיות הפחתה. אתם תראו את מחזור החיים של האוקיינוס עצמו מתחיל לעבור שינוי ואתחול.

השחקן העיקרי בהתחדשות זו הוא מקום שלא הייתם מצפים שימלא תפקיד זה: אנטרקטיקה. אני רוצה שתתכוננו לקסם באנטרקטיקה. היא תמיד הייתה הליבה לרענון המיקרואורגניזם וסוגי חיים אחרים שבאוקיינוסים שלכם והיא פעילה במיוחד בזמנים אלה של מיני עידני קרח. התהליך יגרום לזרמים שמתחת לים להתמלא בחיים חדשים, יניעו אותם אל שני חצאי הכדור כמעט כמו מסוע תת-ימי.

אז כיצד משפיע שינוי מזג אוויר זה על האנושות במסגרת סיפור האהבה שלנו? כיצד הוא עובד בדיוק? המשמעות היא שלכם, כמו גם למחזור החיים העיקרי על כדור הארץ, יהיה מספיק לאכול! האוקיינוס מעניק חיים, מזון עבור הפלנטה, עבור מחזור החיים של גאיה עצמה. כדור הארץ חייב לעשות זאת למענכם, והדבר קשור מאוד לפעילות הסולרית ולדברים רבים נוספים.

סיפור האהבה ממשיך, נכון? הביטו בתזמון. האוקיינוס מרענן את עצמו ממש לפני השינוי. מהו השינוי? הוא התחדשות, התחדשות מוחלטת של הציוויליזציה כפי שאתם מכירים אותה. עברתם את הסמן בו ציפיתם לחורבן ולהשמדה. זמן המלחמה המצופה חלף עבר ואתם יודעים זאת. הסוציולוגים תוהים. גם המדענים תוהים. זהו זמן בלתי רגיל ביותר עבור האנושות. כאן, בסמינר שלכם, יש אנשים שמלמדים אתכם את האמת על מה שמתרחש והם מדענים! הנסים ניצבים למולכם; ומה שהם מתארים, יקרים, הוא את סיפור האהבה. כדור הארץ מתכונן כדי שיהיה לכם די מזון. השינוי הוא ההחלטה שלכם, כנגד כל הסיכויים והנבואות, להישאר על הפלנטה ולא להשמיד את עצמכם. פניכם מועדות לתודעה גבוהה יותר, והרעיונות שמתחילים לצוץ בראשיכם יתקבלו בסופו של דבר, ולא יידחו. זו תהיה הפעם הראשונה בציוויליזציה שלכם שהרעיונות הללו יתחילו להתקבל.

בנוגע לתודעה גבוהה יותר – בסופו של דבר יבוא יום שבו לא תהרגו אלה את אלה. יקרים, אמרתי זאת בעבר. הקשיבו לי – סוף המלחמות על כדור הארץ אינו המטרה הסופית. זו התחלה, כיוון שכאשר לא תהיה עוד מלחמה, יינתנו לכם המצאות ותינתן לכם פיזיקה – פיזיקה חדשה אותה לא תהפכו לנשק. זו תהיה ההתחלה האמיתית. תהיינה פרדיגמות חדשות באמצעותן תזינו את עצמכם, תחממו את עצמכם ותבראו בריאות טובה יותר לכל בני האדם. לאט לאט, חוש יושרה וחמלה נעלה יותר יברא סוף לסבל על הפלנטה ואת תחילתה של פוליטיקה שיש בה הגיון, ממשלות ש״מסתדרות״ אלה עם אלה והתאחדות כללית של הציוויליזציה. בנוסף לכך, לא תסבלו מפיצוץ אוכלוסין, כפי שמספרים לכם רואי השחורות. קיימת סיבה לפיצוץ אוכלוסין וזו לא מתמטיקה – זו בורות. כיצד אני יודע את העתיד? ראיתי אותו, ראיתי אותו! אתם לא ראיתם, לכן אתם שומעים את המידע הזה, יוצאים מכאן, מגלגלים את עיניכם ואומרים: ״אולי זה לא יתרחש, אולי לא. זו פנטזיה שלא יכולה להתרחש״.

מבחינה חברתית, זה מתחיל עכשיו. שמתם לב לכך? שום דבר לא יהיה כפי שהיה. כאשר השינויים הללו יתחילו, תכופות התגובה תהיה פחד. כאשר תראו את הכלכלה מתחילה להשתנות ופרדיגמות חדשות מתחילות להגיע, יהיה פחד. הפרדיגמות החדשות נמצאות כאן כדי להציל למעשה מערכות ישנות שבורות. אבל כאשר הן תתחלנה, רבים לא יאהבו זאת. בני האדם רוצים שהכול יישאר כפי שהיה, וכאשר מתחיל שינוי, יהיו אלה שיאמרו: ״אתם רואים? זהו סופה של הפלנטה! הנה בא הקץ! אמרנו לכם״. הם כבר אומרים את זה. 

אתם חווים את השינוי כבר חמש שנים. אימא, כמה זמן לוקח לגדל ילד? אני שומע מהקהל את התשובה: ״ארבעים שנה״, אבל זה לא תמיד נכון [צחוק]. בואו נגיד: ״עשרים שנה״. במשך הזמן הזה, סיפור האהבה שלכם אל הילד תמיד נמצא שם, ואין זה משנה מה מתרחש. כאשר הם בני שלוש או חמש או אחד-עשר או שבעה-עשר, סיפור האהבה ממשיך ואין זה משנה אם הם בועטים וצורחים, מקללים אתכם או מתוסכלים מהחיים. סיפור האהבה ממשיך גם כאשר הם חווים בעיות הקשורות לערך עצמי או דיכאון. אתם שם ואתם עושים כמיטב יכולתכם, כיוון שאהבת ההורה – אין דומה לה.

אתם מולידים אנרגיה חדשה ופרדיגמה חדשה על הפלנטה, ואתם בני חמש שנים [הזמן שחלף מאז החל השינוי]. אתם מתחילים לשאול שאלות: ״האם זה באמת קורה? האם באמת מתרחש שינוי, או האם זהו סופו של העולם כפי שנאמר לנו לפני שנים?״ זהו טבע האדם, לחוש פחד בכל מקרה.

חזרו עמי בזמן כמה אלפי שנים. חזרו לעבר והעמידו פנים לרגע שאתם שייכים לקבוצה קטנה ששמה ״העבריים״. אתם עומדים לעשות דבר מה משמעותי – לצאת מארץ מצרים. סבלתם שנים רבות של אימה כעבדים. תוחלת החיים של בני עמכם אינה ממושכת ואתם יודעים מדוע. דור אחר דור, הייתם עבדים, אך לפתע הדבר משתנה. ראיתם זאת במו עיניכם, עבריים. ראיתם את הנסים מתרחשים בזה אחר זה, ששינו את דעתו של פרעה. ראיתם אותם ממש עד לנס הגדול – כאשר פָסַח ה׳ עַל-הַפֶּתַח*. זכיתם לראות זאת במו עיניכם. לא היה זה משהו אזוטרי. אלה היו החיים האמיתיים.

הגיע הזמן להימלט, ואתם אספתם את מטלטליכם וכקבוצה קטנה, חציתם את המדבר, תמיד הבטתם מאחורי כתפכם בציפיה לצרות. הגעתם לים האדום (שנקרא אז ים הקנים [the Reed Sea]), חציתם אותו ופרעה לא בא בעקבותיכם. זה היה נס הנסים! הצלחתם! יצאתם לחופשי! ראיתם זאת במו עיניכם, והדבר חקוק כזיכרון במוחכם. אתם יודעים זאת, וזה היה אמיתי.

ואז צעדתם במדבר אל הארץ המובטחת – הארץ החדשה שלכם. אך לא הגעתם אליה. התחלתם לחצות את המדבר וללכת במעגלים, והצעקה הייתה: ״הנה היא! הנה היא הארץ המובטחת.״ אך לא הגעתם אליה במהירות, נכון? בתוך חמש שנים, איבדתם כמה מהזקנים החכמים ביותר שהיוו את הגרעין המרכזי של יציאת מצרים. אלה שנותרו ניסו כמיטב יכולתם להעניק לכם הדרכה וללמדכם סבלנות, אבל היא נפלה על אוזניים חרשות. האנשים הצעירים החלו מתנגדים להנהגה. ציוויליזציה מכובדת זו שבאופן אישי הייתה עדה לנסים של ״האל האחד״ החלה לפקפק ולברוא אלים אחרים. הארץ המובטחת לא הגיעה מספיק מהר והקבוצה הייתה מתוסכלת. אתם מזהים את הדפוס? יקרים, ודאו שאתם מזהים צמיחה איטית ואת דרך החוכמה. אל תהפכו חסרי סבלנות במידה שתגרום לכם לשכוח את מה שהתרחש.

ישבתי לא מזמן על במה בישראל וסיפרתי לישראלים את מה שהם לא רצו לשמוע. אמרתי להם שהם הולכים עדיין במעגלים ושהארץ המובטחת היא ״ירושלים החדשה״. הם הולכים במעגלים בתוך הפרדיגמה הישנה של הוריהם: שנאה, פחד, מלחמה וציפיה שהצד השני ינהג באופן דומה. אמרתי להם שהם ימשיכו לצעוד במעגלים עד אשר ינטשו את הדרכים הישנות. אחרים שהיו אויבים רק לפני שבעים שנה נטשו את התודעה הישנה, אבל הם לא עשו זאת – גם לאחר אלף שנים. הזמן הגיע והם יראו את הדרך לשלום על כדור הארץ.

אתן לכם עתה אמת רבת משמעות, יקרים. אהבת האלוהים לא תחסל את הפלנטה הזאת לאחר שהגעתם לגיל חמש הרך. כל שהתרחש, קרה בשל הבחירה החופשית שלכם. לנקיפת ימי השיוויון יש מסגרת זמן בעודה נעה דרך הפס שבשמים [שביל החלב]. נדרשו שמונה-עשרה שנים להגיע למרכז [השינוי של ה-21 בדצמבר, 2012] ויידרשו שמונה-עשרה שנים לצאת ממנו. יחד מדובר אפוא בשלושים ושש שנים – שהם הספרה ״תשע״ המייצגת השלמה וסיום.

עברתם רק חמש שנים מתוך חלון שינוי של שמונה עשרה. אמרנו לכם שזה הזמן שבו תוכלו לחולל שינוי. הקשיבו למה שהוצג היום, ואל תפחדו מפני דברים שאנשים אחרים אומרים לכם לפחד מפניהם. מיני עידן קרח קרב ובא כדי לטהר את האוקיינוס ולהזין את הפלנטה, ואף על פי כן, ישנם אנשים שאומרים שכדור הארץ נידון לכלייה ושאתם תקפאו למוות. האם הדבר עולה בקנה אחד עם אהבת האלוהים אליכם?

האם אתם יכולים לדמיין את התהליך כולו – חוויית השינוי, המידע החדש שהופך נגיש, התגליות המדעיות שנחשפות, לחימה מוצלחת בצבא החושך – ואז אלוהים וגאיה מחסלים אתכם? מה דעתכם? יקרים, זוהי פנטזיית כלייה שהיא שארית של אנרגיה ישנה מאוד.

אני רוצה שתחגגו את אהבת האלוהים ואת המחזורים הנמצאים כאן. הם חדשים מבחינתכם, ולכן אתם חייבים לפענח את המשמעות שלהם. יהיה עליכם לשכתב את תרחיש החורבן והכלייה על ברכיו התחנכתם ושעליו אתם ממשיכים לשמוע.

ראיתם סרט לפני כמה ימים, מדע בדיוני מסוג אחר [מתייחס לסרט ״המפגש״ שהוקרן למשתתפים]. סרט זה הוא הראשון מסוגו מזה שנים העוסק בחוצנים המבקרים בכדור הארץ, והם לא דומים לכם בתודעתם. הם זקוקים לעזרתכם. בסיפור, הם לא הגיעו כדי להשמידכם; הם לא נושאים כלי נשק מתקדמים; הם לא באו לגזול את הזהב או את האוקיינוסים שלכם. איזו תפיסה!

יש חיים ביקום, יקרים, חיים מפותחים בהרבה משלכם. זאת משום שהם היו כאן זמן רב יותר מכם. הם מפותחים הרבה יותר. אני לא אומר שיש להם מוחות גדולים יותר. אני מדבר על העובדה שיש להם חמלה, חוכמה ואינטליגנציה גדולות הרבה יותר משלכם. הם יישבו את בעיות השלום שלהם אלף שנה לפניכם. הם מתבוננים בכם, אבל יש להם מדיניות של אי-התערבות, כיוון שיש לכם בחירה חופשית. הם תמיד התבוננו בכם. הם באים והולכים ואף פעם לא ״מכריזים על נוכחותם״. אתם ראיתם רבים מהם במשך מאות שנים, אבל הם שומרים מרחק כיוון שאינכם מוכנים עדיין.

אתם עומדים לחוות שינויים נוספים. אמרנו לכם הבוקר שהחשכה מחייכת כאשר אתם מפחדים. כמות החיוכים שלה תלויה בכם. אמרנו לכם שאינכם יכולים להרוג את החשכה, ושהדרך היחידה לצמצם אותה היא לברוא עוד אור. ככל שיש יותר אור, כך תהיה פחות חשכה על הפלנטה. אתם ניצבים עתה על סף תגלית חברתית. האם שמעתם מה הוצג על הבמה היום? המדע מתחיל להבין חמלה, לכידות ואת משמעות ותכלית הלב. המדענים מגלים שלכידות זו יוצרת ריפוי, שינויים גדולים בחשיבה ושהיא אחראית להבאת חמלה לאלה שלא חשבו שהדבר אפשרי. יקרים, זוהי התחלה של שינוי נדיב משמעותי, לא תחילתה של כלייה. אני רוצה שתזכרו זאת.

כאשר אתם עוזבים מקום זה ומקשיבים לאנשים אחרים, תמיד יהיו אלה שיאמרו לכם ש״הסוף קרב ובא״. כאשר השותף שלי היה ילד, הדבר הראשון שהוא למד בכנסיה היה: ״הסוף קרב ובא״. הוא המשיך לשמוע זאת במשך שנים. ״הסוף קרב ובא״. דומה שהוא תמיד קרוב. זו הייתה הציפיה של החברה שלכם במשך עשרות רבות בשנים. לכן, קופסת המציאות בתוכה גדלתם דורשת כמעט שתפחדו. ביקשנו מכם לפרק את הקופסה הזאת. אולי הגיע הזמן לברוא פרדיגמת אמונה חדשה שאומרת שכל הקופסאות האחרות אינן עוד.

נשמות עתיקות, אתן החלוצות של כל הדברים שעומדים להגיע. השינוי הוא הסיבה בשלה אתן יושבות בחדר זה, מקשיבות או קוראות תקשור זה. נשמות עתיקות, התייחסו לכך ברצינות. אם מישהו אומר לכן ש״סוף העולם הגיע״, אני רוצה שתחייכו ושתספרו להם מדוע זה לא יקרה. ספרו להם שאלוהים אוהב אותם יותר מדי מכדי לאפשר זאת. זהו מסר ישן שבני אנוש מספרים, לא אלוהים.

מה שמתרחש עכשיו הוא סיפור האהבה הגדול ביותר מכולם – מידת אהבתו של אלוהים אליכם. הצלחתם לחולל את השינוי והתחלתם לטפס על גבעת התמורה. מפחיד? יכול להיות. מבהיל? יכול להיות. קשה? כן, זה יהיה קשה. מי יכול לעשות זאת טוב יותר מאלה שחיו מאות תקופות חיים ושיכולים להסתמך על חוכמת האקאשה שלהם? מי יכול טוב יותר לסייע לפלנטה לעבור כל זאת? התשובה היא: ״אתם״.

זהו סיפור האהבה הגדול ביותר מכולם. סיפור אהבה ביניכם לבין הרוח. האם אתם יכולים להרגיש בכך? האם אתם יכולים אולי להרגיש בלכידות שקיימת היום ביניכם לביני, בעודי מספר לכם את האמת? אלה הן חדשות טובות, רעננות ומבטיחות. אתם תראו. הדברים אינם תמיד כפי שהם נראים.

לכו ממקום זה שונים מכפי שבאתם. הבינו שאינכם לבד בכל ההתרחשויות הללו. זה היה המסר של קריון. מי ייתן וכך יהיה.

וכך הוא.

קריון

* מכת בכורות, שמות, פרק י״ב