מסע לירושלים של מעלה

ספרי המסתורין של ערי האור

מסע לירושלים של מעלה

מאת המתקשרת נועם קורל-גלעד

רדיו “החיים הטובים”

 (מתוך תוכנית מס’ 5, ששודרה ביום 7.11.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

שלום לכולם. היום נמשיך במסע שלנו מאותה נקודה שבה הפסקנו בתוכנית הקודמת, כאשר הגענו לעיר האור “ירושלים של מעלה”.

אני מזמינה את כולנו לעצום עיניים, לנשום נשימות רכות ועמוקות אל תוך לבנו ולדמיין שכל אחד מאיתנו נמצא מתחת לצינור שמחובר לאהבה העמוקה של הבורא האחד. נאפשר לעצמנו להישטף באהבה הזו ולשאוף אותה לתוכנו. עם השאיפה, נשאב אותה פנימה דרך צ’אקרת הכתר, ועם הנשיפה, נפזר אותה בכל הגופים. וכך נעשה, עד שנרגיש שאנו מלאים באהבת הבורא האינסופית.

תוך כדי הנשימות וההתמלאות באהבה האינסופית, נתמקד בלב שלנו. נבקש לכוון את האהבה אל הלב שלנו, אל המקומות בהם הילד/ה הפנימי/ת שלנו זקוקים לאהבה. באמצעות הנשימות שלנו, נכוון את האהבה פנימה, אל הלב. ולאט לאט, כשנתבונן בלב שלנו, נראה כיצד נוצר שם ורד, בגוון של ורוד מעט כהה. נראה כיצד עם כל שאיפה, הוורד נפתח יותר ויותר, עד שהוא פתוח כולו. נדמיין שאנו מסוגלים להריח את ריחו המבושם, לראות ולהרגיש את האור והאהבה שבוקעים מתוכו. כשנתבונן בעלי הכותרת הפרושים, נראה מספר טיפות שקופות. אלו הן טיפות של קריסטל מותך, של מים, מי החיים. ניתן להן להזין את הוורד שבתוך לבנו.

ומתוך המקום הזה, נדמה את עצמנו מגיעים אל תוך פירמידת הקריסטל הענקית והזוהרת ופוגשים שם את כל בני משפחת האנושות, כאשר כל אחד ואחת מהם זוהר בצבעים שלו, המיוחדים לו.

כעת פשוט נדמיין שאנחנו מתחילים להזרים את האהבה שבתוכנו, שבוקעת מלבנו, לכל הכיוונים: ימינה, שמאלה, מעלה, מטה, לצדדים. נראה כיצד היא מתחברת עם כל האורות שבוקעים מכל ההוויות שלידינו, עד שנוצר מבנה של אנרגיית אהבה בהיר שמכיל את כולנו, מתחת לפירמידה הזו. המבנה הזה נמשך עד אינסוף.

כעת נראה כיצד אנו מכוונים את האהבה אל מרכז המעגל שנוצר. ובמקום שבו נפגשות כל קרני האהבה, נוצרת מעין מזרקה של אור, של אהבה, שעולה מהנקודה הנמוכה ביותר כלפי מעלה, מתפרצת ושוטפת את כולנו באור האהבה שלה, ויוצרת מבנה של מעין “כעך”, הדומה לתפוח שנחתך באמצע.

האנרגיה זורמת, נשפכת כמו מזרקה לכל הכיוונים, יורדת עד לאדמה ועולה מחדש מתחת לכפות הרגליים שלנו, אל תוך צ’אקרת הבסיס. משם היא עולה עד לצ’אקרת הכתר וממשיכה בזרימה אינסופית. ככל שהזרימה ממשיכה, כך היא מתעצמת, כך היא מתגברת, כך היא מגדילה ומעצימה את האיכות ואת העוצמה של האהבה שזורמת בין כולנו.

כעת נבקש להתכוונן ולשלוח את האהבה הזו אל אדמת כדור הארץ, ולימים, לנהרות, לאוקיינוסים, לקרום של כדור הארץ, ליבשות. נבקש שאהבה זו תחזק, תרפא ותרכך את כל שיש בו צורך לריפוי. ומתוך המקום הזה, שאנו נאפשר עוד מעט זמן עבורו, נתחיל, כל אחד מאיתנו, להתכוונן וליצור את המרכבה הפרטית, על מנת שנמשיך במסע שלנו. אך נאפשר בינתיים עוד זמן מועט להמשך הדרך, על מנת לרפד את כל כדור הארץ באהבה הזו.

וכעת, אט אט נתחיל ליצור את המרכבה שלנו, מתוך כוונה לעלות פעם נוספת אל עיר האור “ירושלים של מעלה”, שבממד השמיני, כאשר הפעם ניכנס אל הספרייה שנמצאת שם ונוכל להתוודע למידע נוסף. אנחנו מוזמנים להתחיל להניע את המרכבה שלנו, להתמקד בתוך לבנו, בתוך הוורד שזורח בו, ואט אט נראה את עצמנו ממריאים עם המרכבה, כל אחד בקצב שלו. נבקש שהמבנה האנרגטי שייצרנו ימשיך להתקיים גם כאשר איננו נמצאים באופן פיזי מתחת לפירמידת הקריסטל. כל אחד ממריא עם המרכבה בקצב שלו, עד שאנו מוצאים את עצמנו למעלה בקבוצה גדולה. ואנחנו טסים אל “ירושלים של מעלה”.

ככל שאנו מתקרבים, אנו רואים אור זהוב שמתחיל לקרוא לנו, שמתחיל למשוך אותנו אליו. כאשר אנו מתקרבים עוד יותר, קרני הזהב המלטפות כבר מגיעות אלינו, נוגעות במרכבה שלנו וכאילו הופכות אותה קלילה ומהירה הרבה יותר. אנו פשוט מרגישים נישאים על קרני הזהב, כמעט ללא משקל, כמעט ללא תחושת הגוף הפיזי, אך אנו מודעים לכך שאנו נמצאים בתוך גופנו ובתוך המרכבה שלנו, ושאנחנו מוגנים.

והנה אנו מגיעים לשער זהב גדול. זהו השער של העיר “ירושלים של מעלה”. כאשר הדלת נפתחת, מחכים לנו בפתח מאסטרים רבים, ביניהם לורד סנאנאדה, דוד המלך, ועוד נשמות עתיקות רבות, הוויות אור אוהבות. הן מקבלות אותנו באהבה ובשמחה, ומתחילות להוביל אותנו בתוך העיר.

כאשר אנו מתבוננים בעיר הזו, אנו רואים רבדים על גבי רבדים, שאת חלקם אנו מסוגלים לראות, אך את חלקם אנו רואים רק כקווי מתאר, כיוון שהם נמצאים בממדים גבוהים יותר, שאין לנו אפשרות לראותם באופן פיזי. “ירושלים של מעלה” מתחילה בממד החמישי, אך היא מסתיימת ברבדים שונים ולעתים היא גם מגיעה לרבדים שמעבר לממד השנים-עשר, שם יכולת הראייה שלנו עדיין מוגבלת, כל זמן שהנשמה מחוברת לגוף.

לאט לאט אנחנו מובלים ומגיעים למגדל גדול. גם הוא מעוצב כמו מקדש של זהב. למעשה, הגענו אל המקדש המרכזי. כל אחד מאיתנו יעבור חניכה במקדש הזה ולאחר מכן נוכל להמשיך בדרכנו לספרייה, לשם מועדות פנינו. אנו עוברים בפתח ומוצאים את עצמנו פוסעים בשביל זהב, כאשר משני צידנו עומדים בשורה כוהנים וכוהנות. כל אחד מאיתנו יחווה כעת דבר הדומה במקצת למה שמוכר לחלקנו כ”הליכת המלאכים”, במסגרתה אדם אחד עובר באמצע, בין שתי שורות של אנשים, ומקבל את האהבה מכל הנוכחים שם; אנחנו עוברים בתוך חופה של זהב שהם יוצרים עבורנו. ובכל פעם שאנו מגיעים אל זוג מסוים (כאשר אחד נמצא מימיננו, והשני משמאלנו), אנו מקבלים תשדורת אהבה אל תוך הלב שלנו, מעין חיבוק אנרגטי. וכך יכולת הכלת האהבה שלנו מועצמת יותר ויותר.

והנה אנו מגיעים אל אולם עגול ורחב ידיים שבתוכו ישנה בריכה עגולה גדולה. דפנות הבריכה עשויות מאנרגית זהב, אך המים שבה הינם בצבע תכלת בהיר ושקוף מאוד, כמעט כמו קריסטל אקווה-מרין, ואף בהיר יותר. זוהי למעשה בריכת הבבואה שלנו. כל אחד מאיתנו, בזמנו החופשי, מוזמן להתבונן אל תוך הבריכה, לבקש לראות את הפנים האמיתיים שלו, את ההוויה האמיתית שלו, ולראות כיצד המים מתחילים לשקף לו יותר ויותר את ההוויה האמיתית שלו.

כאמור, יקרים, הדבר ייעשה בהתאם ליכולת ההכלה שלכם. כיוון שלחלק מאיתנו יש ולעתים אגו נמוך או גבוה מדי, ולכן לא תמיד האגו מאפשר לנו (בין אם הוא נמוך או גבוה) לראות את התמונה האמיתית של הווייתנו. ולכן, כל אחד מאיתנו יקבל אותה בהתאם ליכולת ההכלה שלו.

אתם מוזמנים לנשום כמה נשימות, לעמוד מול המים, ואף לשכב על דפנות הזהב, או להתבונן פנימה. אפשרו למים לנוע ולהחליף אט אט את פניכם, את האור הבוקע מכם; התבוננו פנימה. ייתכן, יקירים, שתראו דמות מוארת בחלקה ובחלקים אחרים שלה עדיין מטושטשת, או שאינה זוהרת כמו החלקים האחרים. התבוננו היטב, הבחינו ובקשו לדעת מהם החלקים שזקוקים עדיין לריפוי, על מנת שתוכלו לראות את הווייתכם האמיתית כפי שהיא. בקשו לראות זאת באמצעות תמונות, צבעים, סמלים, מילים או בכל דרך אחרת שמתאימה לכם, שאיתה תוכלו להשתמש לצורך עבודתכם בהמשך.

אמנם כולנו נמצאים מסביב לבריכה, אך כל אחד חווה את עצמו כמי שנמצא בפרטיות מושלמת, כיוון שהבריכה נבנתה בצורה כזו שהיא מאפשרת לכל אחד לראות רק את עצמו. כעת, פישטו את בגדיכם, קיפצו וצללו אל תוך המים. בקשו כי יחד עם הטבילות שתעשו בתוך המים, יתגלו בפניכם, בצורה ברורה יותר ויותר, החסימות שעדיין יש לשחררן, הפחדים שמונעים מכם לגלם את מלוא תפארתכם, ההגבלות שאתם רואים אותן כחדות וכמוצקות ובלתי פתורות. בקשו גם לראות את הפתרונות המוצעים עבורכם. בקשו שהפתרונות יגיעו בצורה ברורה, הדרגתית, תהליכית, על מנת שתוכלו להתבונן בהם, לנשום אותם לתוככם כחלק מהווייתכם ולספוג אותם באופן רב-ממדי ולא רק בחלק הנראה בלבד. אנו נאפשר זמן לתהליך כעת.

בקשו שהדברים יגיעו בסדר הדרגתי, בהתאם לשלבים שמומלצים לכם לעשות, בהתאם לטובתכם העליונה. כאשר השלב הראשון ברור כשלב ראשון, וכך גם כל שאר השלבים אחריו. בקשו קודם לראות, לדעת ולהרגיש, ולאחר מכן שאפו את הפתרונות, אחד אחד, פנימה. כאשר הנכם בתוך המים,  ואל לכם לדאוג, אלה מי חיים, ולא ניתן לטבוע בהם, לאט לאט כל אחד מכם, בהתאם לקצב שלו, מודה למים, עולה מהם ברכות, נספג בבגד אור לבן שמונח שם עבורכם ונכנס מחדש למרכבה, כל אחד בהתאם לקצב שלו.

בקשו שהפתרונות ששאפתם פנימה לתוככם, יחלו להסתדר ולהתארגן בתוככם, בצורה המתאימה והטובה ביותר עבורכם, ושיתחילו לבוא לכדי הגשמה ומימוש בעזרתכם ובעזרת ההנחיה הגבוהה של הבורא האחד, באופן המיטבי ביותר עבורכם. אט אט אנו מתחילים להפעיל את המרכבות שלנו, יוצאים מהאולם המוזהב היפהפה הזה, מודים לבריכה, למתנות שקיבלנו בתוכה, ולאט לאט אנחנו מתחילים לטוס לממדים גבוהים יותר, בתוך “ירושלים של מעלה”.

והנה אנחנו מגיעים למקום צלול ומדהים ביופיו. מבנה כמעט שקוף לחלוטין, קריסטלי, זוהר, כאשר בפתח עומדת דמות גבוהה ומדהימה. דמות בעלת סמכות, שמשדרת עוצמה, נוכחות, אך גם אהבה, חמלה וקבלה. זהו מאסטר ראקוזי, שידוע גם בתור מאסטר R, ולחלק מהאנשים גם מוכר בתור לורד מלכיאל. הוא הספרן הראשי של “ירושלים של מעלה”, אך הרבה יותר מכך: הוא המנהיג של אדוני וגבירות הקארמה, וכן מוכר בשם  “המנהל האלוהי הדגול”. הוא מקבל את פנינו באהבה, במאור פנים, בשמחה. הוא פותח את השער ואנחנו זורמים אחריו, עם המרכבות שלנו, אל תוך אולם רחב ידיים.

כאשר אנו מתבוננים, אנו רואים דבר מדהים: בתוך הקירות הבנויים, למרות שהם נראים כבנויים, יש כאילו פתחים מסויימים, שכמעט ולא ניתן לראות אותם, כיוון שאלו פתחים שקיימים בממד גבוה יותר. כל הממדים משולבים זה בזה, ויכולת ההתבוננות והראייה שלנו מתחדדת יותר ויותר, ולכן אנו מסוגלים לראות את הממדים שאנחנו רגילים אליהם, ואילו ממדים גבוהים יותר ויותר נראים לנו כערטילאיים. למעשה, כרגע אנחנו נמצאים בספרייה, שנמצאת בממד התשיעי. המקום שאנחנו רואים דרך הפתחים, חלקו מוצק יותר, שייך לממד השמיני, וחלקו גבוה יותר, שייך לממדים העשירי והאחד-עשר.

מאסטר ראקוזי מודיע לנו שהספרייה הזאת מכילה חומרים רבים, עוצמתיים ביותר. יש כמה אגפים בספרייה הזו. אחד האגפים שאליו הגענו קשור לחוזים הנשמתיים הראשוניים שכל אחת מהנשמות שלנו יצרה עם הבורא האחד ועם אדוני וגבירות הקארמה ברגע שהיא נולדה כנשמה אינדיבידואלית, מתוך הנשמה-האם, ומתוך המונאד ורחם הבריאה.

אולם זה מכיל את כל החוזים הנשמתיים הראשוניים שייצרה כל נשמה שקיימת בגוף על כדור הארץ, הן בהווה והן בכל זמן, מקום ומרחב שהם. כל נשמה שנוצרה, מתחילת הזמן ועד אינסוף. כל החוזים הנשמתיים של כל הנשמות המוכלות בבורא האחד, נמצאים במרחב זה.

ראשית, נבקש ממאסטר ראקוזי לעשות לנו סיור בכל האגפים שמותר לנו לראות בספרייה זו. לאחר מכן, נחזור אל המקום הזה, על מנת לגלות את החוזה הנשמתי האישי שלנו.

מאסטר ראקוזי ממשיך להוביל אותנו, והנה אנו רואים גרם מדרגות שלא הבחנו בו קודם לכן, שמוביל אותנו לתדר גבוה יותר. ככל שאנחנו עולים במדרגות, כך התדר שסביבנו ובתוכנו מתעצם, עולה והופך להיות עדין וגבוה יותר. אנו גם מתחילים לשמוע את הצלילים של שירת המדריכים. ככל שאנחנו עולים יותר, גם החושים שלנו “שמעבר לחושים”, מתפתחים ומתחדדים עוד יותר לקלוט את המראות, הצבעים, הקולות, הריחות וגם את הטעמים, שמעבר למוחשי.

אנו עולים ומגיעים לאולם מדהים ביופיו, שונה, רבוע. אנחנו רואים כמעין ספרים שמונחים על מדפים סביב-סביב. מהתקרה (שכמעט ולא ניתן לראותה) יורדים מוביילים, אליהם קשורים מעין ייצוגים של הכוכבים הקיימים הן בגלקסיה שלנו, הן ביקום כולו והן ביקומים אחרים.

כאשר אנחנו מתבוננים בתקרה, מאסטר ראקוזי מתחיל להסביר לנו את המבנה כפי שהוא באמת. למעשה, יש אינסוף יקומים, והוויה אחת אדירה שמכילה אותם. קיימים צברים שונים של יקומים, כאשר כל צבר יקומים מזכיר מעט בצורתו אשכול ענבים, כאשר כל עינב הוא יקום בפני עצמו. קיימים צברים רבים ושונים של יקומים, ובכל צבר יקומים קיימים יקומים רבים, בעלי תכונה אחת מיוחדת שהופכת אותם לצבר ושמאחדת ביניהם.

בתוך כל אחד מהיקומים שמתפשטים, מתרחבים, מתעצמים ואף יולדים יקומים חדשים נוספים, קיים אינסוף גלקסיות, אינסוף מערכות שמש. ולמעשה, יקירים, מאסטר ראקוזי מסביר שהגענו אל האולם שמכיל את כל הידע שמדבר על הבריאה עצמה, ועל החיבור עם התרבויות הכוכביות השונות, שהיה להם קשר כזה או אחר עם כדור הארץ.

באולם זה צפון כל המידע שנצבר הן באשר לבריאה עצמה והן באשר לתרבויות כוכביות, למידע החשוב שהועבר מהם, והיה שותף בבריאה. אנו נאפשר לעצמנו להסתובב מעט, לנשום את ההוויה של המרחב הזה. ניתן לנו מעט זמן.

אם נראה שיש ספר מסוים שקורא לנו או שמשדר אלינו קרן אור, נבקש שהספר הזה יהיה רלוונטי לגבינו, לגבי מתנות נוספות שאנחנו יכולים לקבל, של ידע, תובנות ועוצמות שקשורות לתפקיד ולייעוד המיוחד לנו, בעידן החדש, המתפתח; בין אם מדובר בידע מיקום זה או מיקום אחר, ובין אם מדובר ברענון של ידע שקיים בתוכנו. אנו מוזמנים לגשת, להוציא את הספר.

מאסטר ראקוזי נמצא, שולח לנו אהבה, שלווה וקבלה. אם יש מישהו מכם שרוצה לגשת למאסטר ראקוזי ולשוחח איתו – הוא מוזמן. מאסטר ראקוזי מאיר פנים ומלא אהבה.

כאשר אתם מוצאים ספר שמדבר אליכם, לפני שאתם פותחים ספר זה או מייד כאשר אתם עושים זאת, בקשו שתמונות או הכתב שנמצאים בספר יהיו ברורים דיים עבורכם, על מנת שתוכלו להבינם. תוכלו לבקש שהכתב יופיע גם בצורת סמלים, צבעים, צורות, או בכל דרך שהיא. גם אם הוא אינו מפורש או אינו ידוע לכם ברובד המודע, בקשו כי הווייתכם הרב-ממדית תקלוט אותו בהוויה המלאה שלו. אנו נאפשר מעט זמן לתהליך.

יקרים, בקשו והתכווננו שהמידע יהיה רלוונטי, הן לגביכם אישית והן לגבי התקופה הנוכחית, שמתרחשת ובאה לידי מימוש בשלושת הממדים. אין אדם על הפלנטה הזו שאינו מרגיש בשינוי, בין אם באופן מודע יותר ובין אם ברובד ובמודעות פחותים. אך כולם שווים, כולם יקרים, כולם מרגישים את הקריאה הפנימית לקראת שינוי, גם אם לא תמיד הם יודעים כיצד לפרש ולהבין קריאה זו.

אנו נבקש כי המידע הרלוונטי ביותר יגיע וייספג בתוככם.

ויש באפשרותכם גם לשאול את השאלה הידועה והמוכרת: “בורא כל שישנו, מהו הדבר שאתה רוצה ללמד אותי עכשיו, בהקשר לדברים החשובים ביותר עבורי?” אפשרו לתשובות להגיע, כאנרגיות, כמראות, כחוויות, כתחושות ובכל דרך שהיא.

בקשו שכל מה שיינתן – יינתן בהתאם ליכולת ההכלה הנוכחית והמתפתחת שלכם. כלומר, בצורה כזו שתוכלו להכיל את הידע, לעבד, לספוג ולקבל אותו, ולהשתמש בו באופן ישים בחיי היומיום שלכם, בצורה שלא תדרוש מכם לעבור שלב הסתגלות ארוך או קשה מדי. הרגישו כיצד המידע מוטבע באהבה גם בהילה שלכם, בגופים השונים, בכל הווייתכם.

ואט אט, אנחנו ניאסף שוב, כל אחד בהתאם לקצב שלו, ליד הדלת הראשית של הספרייה. וכאשר נגיע לשם, מאסטר ראקוזי מצביע על קיר, הקיר נפתח ומאחוריו גרם מדרגות נוסף. אנו עולים אחריו, נפרדים בלבנו מהחדר המדהים שהיינו בו, ומגיעים לחדר נוסף.

קשה קצת לקרוא למקום זה “חדר”. מדובר למעשה באולם אדיר, שמכיל כלים רבים ושונים, ומגילות רבות שונות, שקשורות לידע עתיק שהתקבל בלמוריה, באטלנטיס, במצרים העתיקה, ביוון העתיקה. אם תתבוננו, תראו שיש כלים רבים שמונחים שם, כלי קסם למעשה, שבתוכם קיימת מהות של בריאה, יצירה ושינוי, וכן מגילות רבות שמכילות ידע בנוגע לכלים אלה. ידע עלום וגנוז, שנגנז עם נפילת היבשות הללו. גם כאן מאסטר ראקוזי מאפשר לכם להסתובב, ולקחת כלי או מגילה שמתאימים לכם. הוא מראה לכם שמעבר לקיר קיים חדר נוסף. אך בחדר הנוסף קיים כל המידע וקיימים כל הכלים שהזמן, המקום, הבשלות, והתדר אינם מתאימים עדיין על מנת להעלותם על פני השטח.

אתם מוזמנים להסתובב מעט, לבקש לדעת מהו הדבר המתאים עבורכם, לגשת ולקבל מתנה זו.

כאשר אתם לוקחים את הכלי או את המגילה בידכם, בקשו לקבל באופן טלפתי, אינטואיטיבי, הן לתוך לבכם והן לתוך מודעותכם, את המהות האמיתית של כלי זה או מגילה זו, ותנו להם להיטמע ברכות ובעדינות בתוך הווייתכם.

וכעת, יקירים, אנו עומדים לגשת אל הדבר שמחכה עבור כל אחד מאיתנו. אט אט אנו נאספים ליד הפתח. מאסטר ראקוזי בודק שכולם הגיעו, שאכן כולם נמצאים, שאכן כולם סיימו את העבודה שהיו צריכים לעשות, שבחרו את הכלי ושהטמיעו אותו פנימה. כעת, אאפשר לו לדבר דרכי, לקראת הדבר שאליו אנו הולכים.

מאסטר ראקוזי

“שלום לכם בני ובנות אור יקרים. כעת אנו עומדים לגשת אל ההיכל. ההיכל שהוא קודש הקודשים עבור כל אחד ואחת מכם. בהיכל זה תוכלו למצוא את החוזה הנשמתי הראשוני שלכם, שייצרתם עם הבורא האחד. בחוזה זה מופיע תחום שבחרה נשמתכם ללמוד, לאורך כל גלגוליה, עד הזמן בו תבחר להשיל את גוף האנוש בפעם האחרונה, ולהצטרף מחדש אל מקור הבריאה שלה.

יקרים, יש באפשרותכם לבחור. קיימת האפשרות לבדוק מהו החוזה הנשמתי והשתלשלויותיו, וקיימת אפשרות להתמקד ולבחור חוזה נשמתי ראשוני עם אדם נוסף. כלומר, ביניכם ובין הוויה כלשהי, שקיימת בחייכם, ושמשמעותית עבורכם בחיים אלה. כיוון שכפי שנאמר לכם, כל הוויה משמעותית בחיים אלה, קיימת עבורה ועבורכם משמעות עמוקה בעבר.

כעת מוזמנים אתם לבוא אחריי.”

אנו יורדים במדרגות, ונכנסים אל תוך ההיכל המדהים ביופיו. מאסטר ראקוזי אומר לנו:

“עליכם להיות מכווננים יקירים. נשמו לתוככם והתמקדו. בקשו מתוך המקום הטהור ביותר שבתוככם להיפתח לידע זה שכה משמעותי עבורכם, כיוון שידע זה יוכל לשפוך אור על כל חייכם בהווה, בעבר ועל הפוטנציאלים לעתיד. היו עם עצמכם במיקוד, בטוהר הכוונה, ובקשו כי לבכם יוביל אתכם אל המקום שבו נמצא לוח הקריסטל של החוזה הנשמתי הראשוני שלכם. כאשר תגיעו אל החוזה, נבוא אני ואדוני וגבירות הקארמה אשר עמי, נשב עמכם, ונפרש לכם חוזה זה. עשו זאת כעת, יקיריי.

ואנו נזכיר לכם, כי גם אם הפירוש לא יהיה מילולי, תוכלו לבקש שהכלי שתקבלו, הידע, הסמל, יתחילו להתפרק בתוככם לחלקים, כאשר כל חלק ייספג, ייפתח וייתן את משמעותו, עד שהדבר יעלה לתודעתכם. עשו זאת כעת, יקיריי.

תוכלו לשאול מהו הדבר החשוב ביותר בחוזה נשמתי זה, מהי מטרתו, מהו השיעור המרכזי שבחרה נשמתי ללמוד לאורך כל הגלגולים ובאיזה דרכים היא בחרה ללמוד שיעור זה.

כאשר מדובר באדם נוסף, תוכלו לשאול מהו הדבר שבאתי ללמד אותו, ומהו הדבר שהוא בא ללמד אותי, מהי מטרת השיעור ובאיזה דרכים בחרנו ללמוד זאת.

כעת יקירים, כיוון שעליכם לחזור אל הממד השלישי, אנו נותנים לכל אחד מכם את הלוח הנשמתי שלו בצורה מוקטנת. נשמו אותו לתוככם, קבלו והטמיעו אותו, ותוכלו להמשיך עם שאלות אלה ולעבוד גם באופן עצמאי. בקשו את התשובות מתת-המודע שלכם, בדרך של חלומות ובכל דרך אחרת שמתאימה עבורכם.

כעת אנו נצא, יקיריי.”

מאסטר ראקוזי מוודא שכל אחד קיבל את החוזה הנשמתי הראשוני שלו, אנו מפעילים את המרכבות שלנו, חוזרים אל הפתח, נפרדים ממאסטר ראקוזי ומאדוני וגבירות הקארמה באהבה רבה, נפרדים מירושלים של מעלה, ולאט לאט חוזרים עם המרכבות שלנו אל הממד השלישי, אל כאן ועכשיו, עם המתנות שקיבלנו בתוכנו. נבקש שכל מה שקיבלנו יהיה שמיש עבורנו בצורה המיטבית ביותר ובהתאם ליכולת ההכלה שלנו.

הערה של נועם: לורד סנאנדה, דוד המלך, ומאסטר ישוע בן יוסף, הן שלוש התגלמויות שונות של אותה נשמה. בממד שלנו, מתוך הגבלת ראיית הזמן הליניארית, קיימת הפרדה, ולכן אנו רואים דברים כגלגולים שונים שקשורים לעבר או כהיבטים שונים של אותה נשמה. אך בממדים הגבוהים יותר, מספר גלגולים ומספר היבטים של אותה נשמה יכולים להיות נוכחים באותו מקום בו-זמנית.