מסע בזמן למתחילים

הבנת השינויים הרדיקליים של שלושת החודשים האחרונים

מאת סליה פן

מאי 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

דומה שיש דבר אחד שמוסכם על כולם עכשיו – הכול משתנה ובמהירות. הדרך שבה תפסנו את עצמנו ואת מקומנו בעולם משתנה במהירות רבה. לאחר שער הכוכבים של שנת 2012, הפכנו למין שונה מאוד. תכופות אנו המומים עדיין שעה שאנו מנסים לשלב את השינויים האדירים שאנו יכולים לחוש בכל מקום סביבנו. לפעמים דומה שדבר לא השתנה באמת, ואף על פי כן, אנו יכולים לחוש בהבדל. חשתי זאת גם בעבודה הרוחנית שלי, זזנו למקום אחר והדברים שהכרנו קודם לכן פשוט אינם ״מספיקים״ עוד עכשיו.

לא הייתה זו הפתעה כאשר בעבודת התקשור שלי, אנרגיית המלאך מיכאל החלה להתמקד על שני נושאים חדשים למדי הקשורים זה לזה: מערכת היחסים שלנו עם הטבע וכדור הארץ ומערכת היחסים שלנו עם הזמן והמרחב. שני נושאים חדשים ושניהם מזמינים תפיסות ודרכי הוויה חדשות. אני עובדת עם מה שאני מכנה ״שאמאניזים של המאה ה-21״, שהוא דרך לשלב תפיסות חדשות ביחס לטבע ולאנושות, אך מאמר זה עוסק בתפיסה החדשה שלנו את הזמן ובמערכת היחסים שלנו עמו. אנו מתחילים עתה להבין כיצד מערכת היחסים שלנו עם הזמן משתנה ככל שאנו משתנים וקראתי למאמר זה ״מסע בזמן למתחילים״, משום שאני מאמינה שאנו רק מתחילים להבין מה אפשרי שעה שאנו עובדים עם הזמן.

חללית הזמן ״כדור הארץ״ וטבע הזמן

 תיאור כדור הארץ כ״פלנטה״ (משמע, גוף הנודד בחלל), הוא מעט מיושן. כדור הארץ הוא ״חללית זמן״, מבנה המתוכנן לנוע במרחב וליצור זמן. אנו ״נוסעים בזמן״. אנו נוסעים עם ועל כדור הארץ ואנו יוצרים זמן על כדור הארץ, הן אינדיבידואלית והן קולקטיבית. כן, קראתם נכון. הזמן אינו משהו שקורה לנו. איננו לכודים בזרם בלתי נמנע של דבר המכונה זמן. עבודתנו כאן היא לברוא זמן כבוראים מודעים וכשותפים של האינטליגנציה היצירתית האלוהית.

אנו בוראים זמן על ידי יצירה של קווי זמן וספירלות זמן והשתתפות בהם. כאשר אנו יוצרים או זורעים רעיונות/בריאות, אנו משחררים אנרגיות אלקטרומגנטיות שמתחברות ושמקיימות ממשק עם אנרגיות אלקטרומגנטיות של הטבע ושל אחרים, שעה שאנו הופכים רעיונות ואנרגיה לחומר ולצורה. על ידי שימוש ברשת פרח החיים כמטריצה לחיים, אור ואנרגיה נמשכים אל תוך תרשים התוכנית המוגשת על ידי הכוונה של קו הזמן, וכאשר המיקוד מוחזק הוא הופך אז לחומר ולהגשמה. כאשר דבר זה מתרחש, נברא קו זמן ו״האשליה״ של תחושת הזמן נבראת אף היא.

קווי זמן, ספירלות זמן וסיפורי העלילה

הדרך שבה אנו עובדים עם הזמן היא על ידי בריאה והשתתפות בקווי הזמן או ספירלות הזמן. אנו קוראים להם ״קווי זמן״ כיוון שבעולם הממד השלישי הישן התרגלנו לרעיון שהזמן נע בקו ישר מתחילה ועד סוף, עם נקודת התחלה ונקודת סיום. הוא היה סופי וליניארי, ואנו תופסים את עצמנו כסופיים וכליניארים גם כן כאשר אנו מביטים בעולם מנקודת מבט זו. אבל, עם התעוררות והתעלות התודעה שלנו, התחלנו להבין שאנו אינסופיים ושאנו נעים דרך הזמן בספירלות שהן מעגלי אור.

דפוס הזריעה והפתיחה באמצעות הספירלות שכיח בטבע וביקום… זו הדרך שבה אנו זורעים, פורשים, פותחים וחווים בחיים. זה דפוס החיים העיקרי. לכן, כבוראים מודעים של המציאות, יש לנו את העוצמה להתחבר ללהבת הבריאה האלוהית באמצעות לבנו וליזום בריאה של קווי או ספירלות זמן.

מדובר בתהליך דומה ואנו עושים זאת על ידי חיבור לתשוקת לבנו, יצירת ״זרע״ או חלום, ואז מיקוד האנרגיה אל תוך צורת ההגשמה של קו/ספירלת הזמן. כולנו מכירים את תהליך הכוונה, המיקוד וההגשמה, אבל עכשיו אנו יכולים גם לראותו כבריאת זמן, משום שרק בדרך זו אנו נעים דרך הזמן על ידי בריאת הזמן עצמו. לכן כה עוצמתי להיות במרחב הלב ובמרחב ״נטול זמן״, כיוון ששם אתם מתחברים עם אור הבריאה האלוהי ויכולים ליזום בריאת זמן.

ברגע שספירלת הזמן נזרעת, היא מתחילה להתפרש, ובעודה עושה זאת היא משדרת תדר אלקטרומגנטי מסוים שהופך לתדר ייחודי של ספירלת זמן. אז היא תמשוך או תדחה אחרים בהתחשב בתדר שלהם ובבריאות ספירלת הזמן שלהם. כאשר לספירלת זמן יש תדר חזק מסוים, היא תתחיל מידית למשוך אחרים להשתתף בספירלת הזמן או בקו הזמן ולהפוך לחלק מהסיפור.

כיוון שבפשטות זה האופן שבו אנו מפתחים ובוראים זמן וספירלות זמן, באמצעות בריאה של סיפורים או נרטיבים. השאמאנים הראשונים ביותר היו גם מספרי סיפורים ששמרו על ״חוכמת״ השבט, דיברו על מקורות או עתידים שעה שהם בראו את ספירלות הזמן שלהם. הם רקדו בעולמות החלום והתחברו לרוחות הטבע כדי שאלה יסייעו בבריאות ובאנרגיה של ספירלת הזמן של השבט.

בימים מודרניים אלה, אמצעי התקשורת והפוליטיקאים מבקשים לשלוט בנרטיבים או בסיפורים של הווייתנו באמצעות סיפורים-מוכנים-מראש שאותם אנו מתבקשים לצרוך. זאת משום שאם לא נברא נרטיבים משלנו, אזי נמשך אל תוך סיפור או נרטיב של מישהו אחר. האנרגיה שלהם תמשוך אותנו אל תוך ספירלת הזמן והבריאה שלהם, על חשבון ספירלת הזמן והבריאה שלנו. לכן חשוב להיות מודעים לאופן שבו ספירלות הזמן עובדות וכיצד אנו יכולים להיות הבוראים והשומרים של ספירלות הזמן שלנו, ולהשתתף בבריאות קבוצתיות התואמות לבחירה ולתדר שלנו.

נושא התדר חשוב, משום שכל קו זמן משדר תדר ייחודי משלו ואתם יכולים להימשך אל מחוץ לתדר שלכם או לתדר הרצוי אם אתם מאפשרים לעצמכם להסתבך בתדר של מישהו שהנרטיב והתדר שלו לא תואמים את שלכם או את אלה להם אתם שואפים. או תחילה, אתם עשויים להיות בתהודת תדר ואז התדר עשוי להשתנות ככל שהספירלה מתפתחת ועוד משתתפים נכנסים. בנקודה זו, יהיה עליכם לבחור האם להישאר בספירלת הזמן או לנטוש את הספירלה לטובת משהו אחר. אנשים רבים גילו לאחרונה שבאופן פתאומי למדי עליהם להתמודד עם סיום מערכות יחסים או מקומות עבודה בשל סוג זה של אובדן תהודה פתאומי כאשר ספירלות הזמן מאבדות חיבור ומיקוד. בעבר, כאשר היינו כולנו באותם תדר וסיפור זמן פחות או יותר, הדבר לא היה כה ברור, אבל עכשיו, ככל שאנו הופכים עוצמתיים ומסוגלים ליזום ולשנות ספירלות זמן, אנו יכולים לחוש מיידית תופעה זו ולראותה. במקום להתעצבן, עלינו לראות זאת כסימן שמיומנויות בריאת הזמן שלנו משתפרות ככל שאנו הולכים בכיוון הנכון, בעקבות הסיפור והחלום שלנו, לא מאפשרים לשום דבר ולאף אחד למשוך אותנו מספירלת הזמן ומהתדר שלנו.

התעלות, מסע בזמן וגוף האור הרב-ממדי החדש

התנאי העיקרי למסע בזמן ולבריאת ספירלת זמן הוא גוף אור פעיל שיש לו גישה לממדי אור גבוהים יותר ויכולת לשלב צפני אור נכנסים, שהם בפשטות תבניות בריאה חדשות.

זו כל המשמעות של ההתעלות וההפעלה של גוף האור. כאשר אתם עובדים עם מערכת אנרגטית של שבע צ׳אקרות הממורכזת במקלעת השמש/אנרגיה מנטלית, אתם מסוגלים ליזום ולהפיק רק קווי זמן סופיים שמסתיימים באסון. הדבר ברור מאוד בעולמנו היום, כאשר אנשים מתמודדים בייאוש עם ״קו הזמן המנטלי מהמודל הישן״, שפשוט מוביל אותם אל עתיד של אסון ומפיק אנרגיה אלקטרומגנטית של פחד וחרדה. ואפילו אלה מאיתנו שהותירו מאחור דרך הוויה זו מושפעים לפעמים על ידי האנרגיות הללו שמשודרות על ידי קווי הזמן התלת-ממדיים הדומיננטים של כדור הארץ.

כאשר גוף האור מופעל, מרכז האיזון עובר אל הלב ומערכת אנרגטית של 13 צ׳אקרות כוללת גישה לממדים גבוהים יותר ולספירלות הקוסמיות והגלקטיות או לספירלות הזמן. יש לכם גישה לצפני בריאה קוסמיים ואתם יוזמים ספירלות זמן ממרכז של חמלה ואהבה. חתימת האנרגיה של ספירלות זמן שכאלה תהיה אהבה, בריאה ומערכת יחסים אינסופית ורבת חסד עם בריאת הזמן.

הפעלת גוף האור תאפשר לכם גם לעבור ולדלג בין ספירלות זמן הן כפרטים והן כקבוצה. זו מיומנות חשובה, כיוון שהיא מאפשרת ל״צוותים״ של לוחמי אור להיכנס לקווי זמן ולספירלות זמן כדי להעלות את התדר שלהם ולשנות את הכיוון שלהם, כך שיהיו בהרמוניה עם כיוון ההתפתחות של כדור הארץ במסגרת הקהילה הגלקטית. ״קפיצות״ קבוצתיות בין ספירלות זמן מאושרות על ידי המועצות הגלקטיות והסולריות תוך היוועצות עם מועצת שומרי כדור הארץ ומועצת הזקנים. חווינו קפיצה שכזו בחודשים האחרונים, כאשר צוותים של לוחמי אור קפצו בין ספירלות זמן כדי לשנות תדר.

הדבר לא קל. הגוף הפיזי סובל מסוג של ״הלם״ או מצוקה אלקטרומגנטיים, שחלק כינו בשם ״תסמיני התעלות״. לא מדובר ב״הסרת חסימות״, עליכם לאפשר לגוף שלכם להתכייל מחדש לתדר החדש כדי שתוכלו להגשים את משימתכם על ספירלת זמן זו. כאשר אתם נכנסים לתדר שונה, על ידי שימוש ב״מכייל מחדש של זמן/תדר״ של בלוטת האצטרובל שלכם, הגוף סופג ״מכת״ תדר, ואם אינכם מקורקעים וחזקים אתם תחוו מצוקה פיזית. זו יכולה לכלול סחרחורת, בחילה, חרדה, דיכאון, חוסר שינה, חוסר קרקוע, אובדן זיכרון ותחושת היותכם מנוכרים ואבודים. כאשר אתם מודעים למה שאתם עושים, אתם יכולים ״לנחות״ בתדר הזמן החדש שלכם ולהתאקלם במהירות גבוהה למדי.

בזמן הזה, שעה שאנו בשלב של ״מסע בזמן למתחילים״, אנו מבצעים רק קפיצות זמן קטנות בתחום כדור הארץ, יוזמים קווי זמן ומדלגים ביניהם במסגרת התדרים של חללית הזמן של כדור הארץ. אבל כאשר נהפוך מיומנים יותר וככל שההוויה הפיזית שלנו תתרגל יותר לשינויים, נהפוך לנוסעי כוכבים ולשאמאנים קוסמיים, נלמד כיצד לדלג בין תדרים ואל מציאויות אחרות שמעבר לכדור הארץ.

חשוב להבין שכאשר אנו נוסעים בזמן אנו משתמשים במכונת המסע בזמן שלנו, שהיא בלוטת האצטרובל, בשיתוף פעולה עם צ׳אקרת נשמת הכוכב והצ׳אקרות הגבוהות יותר. למעשה איננו נוסעים לשום מקום, אנו משנים תדרים. משמעות הדבר היא שאנו קיימים ברגע עכשיו נצחי, אבל שיש לנו גישה לכל תדר מציאות בו נבחר, ככל שאנו הופכים מיומנים יותר. רוב האנשים חושבים על מסע בזמן במונחי הממד השלישי כמעבר למקום אחר, כאשר במציאות מדובר בשינוי תדר על גבי ספירלת זמן מסוימת.

שינויי תדר, קפיצות זמן וסוגים אחרים של מסע בזמן אפשריים רק בעזרת ״מכשור״ ההתעלות, הכולל בלוטת אצטרובל פעילה המחוברת לבלוטת יותרת המוח ואלה פועלות בהרמוניה עם המערכת ההורמונלית כדי להכניס את הגוף לכדי היערכות עם חתימת התדר של ספירלות הזמן. הצ׳אקרות הגבוהות יותר חייבות גם הן להיות ערוכות כדי ליצור קפיצות חלקות אל תוך תדרים וספירלות זמן גבוהים יותר.

וחשוב מכול, עליכם להיות מודעים מספיק כדי להבחין מתי ספירלת הזמן והנרטיב השתנו, ועוצמתיים מספיק כדי להתמודד עם הנרטיב החדש שעה שאתם חושפים ומגלים את הנרטיב וספירלות הזמן שלכם בתוך הנרטיב וספירלות הזמן הגדולים יותר של חללית הזמן שהיא כדור הארץ.

“קופץ” ספירלות זמן מיומן, אפילו ברמת מסע בזמן למתחילים, יהיה מסוגל לנוע בין נרטיב וספירלות זמן, לעשות את שיש לעשות, תוך שהוא משמר את האיזון ושיווי המשקל שלו. זכרו, אין רק ״מציאות״ אחת, לכל ספירלת זמן יש ״גרסת״ מציאות אחרת שמתקיימת יחד בתוך התדרים הגדולים יותר של מציאות כדור הארץ.

כדור הארץ החדש: ספירלת הזמן החדשה והנרטיב החדש של הרב-ממדיות

בשער של שנת 2012, ביום השיוויון של דצמבר, חללית הזמן שהיא כדור הארץ חלפה דרך שער הזמן ״נקודת האפס״ ויצאה למחזור חדש של התפתחות תדר שכונה ״כדור הארץ החדש״. במרחב כדור הארץ החדש הזה, אנו לומדים להבין שהדרך שבה אנו תופסים את העולם שלנו השתנתה ממציאות הממד השלישי המוגבל למציאות הרב-ממדית הבלתי מוגבלת והאינסופית. במציאות זו, כאשר אנו הופכים מודעים לעוצמה ולהתעצמות של הגוף הרב-ממדי/גוף האור שלנו, אנו מבינים יותר ויותר כיצד אנו יכולים לשנות את המציאות ולכוונן כיוונון עדין את התדר על ידי פיתוח נרטיבים חדשים אשר יגדירו את חיינו בדרכים חדשות.

כדי לעשות זאת, עלינו להיות מוכנים לשחרר את הסיפורים הישנים ולוותר עליהם. דבר זה כולל את רוב מערכות האמונה שהגדירו את חיינו לפני שער 2012 ואשר דחפו אותנו לקראת ״קו זמן״ המסתיים באסון. עלינו להיות מוכנים לשחרר את הצורך שלנו להגדיר את עצמנו כ״קורבנות״ ולהיות מתופעלים על ידי אלה שמתמחים בהתכווננות לאנרגיית הצל על ידי הפניית המיקוד לאלימות, לפחד ולעוני. אנו עשויים לגלות שחלק מהאנשים שהחשבנו ל״עובדי אור״ עלולים למעשה לעבוד עם תדר זה’ משום שהם שוכנעו לראות את העולם כמקום של מאבק על משאבים מוגבלים. מהות השינוי תהיה לאמץ את הרעיון והתפיסה של היכולת של בוראים מודעים עוצמתיים למקד את אור היהלום של העוצמה הגלקטית ולברוא מציאות תדר חלופית וגבוהה יותר.

כאשר נדע שכדור הארץ החדש הוא בעל רמות מציאות רבות וקווי זמן/ספירלות זמן רבים, נוכל לראות שהמציאות אינה סיפור לכיד ורצוף. הוא עשוי להיראות ככזה כיוון שכל חיינו למדנו מהחברה לראות את הטבע ״הקסום״ של המציאות בדרכים שגרתיות ולהתאים את חיינו לנרטיבים התלת-ממדיים השלטים. כילדים, אנו יכולים להתחבר בקלות לקסום ולבלתי לכיד, אבל ככל שאנו גדלים, אנו מתחנכים לקבל ולראות רק ״סיפור חיים״ לכיד שנקבע מראש. כאשר אנו מוותרים על הצורך בקווי זמן לכידים ומבינים פשוט שה״יקום מתהווה כפי שהוא צריך להתהוות״, אנו בוראים את המרחב לניסי הסינכרוניות ולקפיצות זמן שמזנקות אל תוך ממדים שונים.

אנשים רבים התאכזבו ב-2012 כאשר לא התרחשה התגשמות מיידית של כדור הארץ החדש וגן עדן מוכן מראש. אבל עולם גן עדן זה כבר קיים ברמת תדר אחרת, כיוון שאנו הבענו כוונה ובראנו אותו מתוך היערכות עם הרצון האלוהי. המשימה שלנו כעובדי אור היא להביא את כל כדור הארץ לתדר זה. כדור הארץ החדש אינו שמור לקבוצה מיוחסת של ישויות נעלות, אלא זהו יעד עבור כדור הארץ כולו וכל החיים עליו. זוהי עבודת לוחמי האור וישויות האינדיגו, הקריסטל והיהלום שמתגשמים עכשיו, לקפוץ לקו הזמן ולהעלות את התדרים כדי שכולם יוכלו להתעלות אל תדרי התודעה, האהבה והשלום הגבוהים יותר.

ילדי יהלום הקריסטל שמגיעים לכדור הארץ עתה במספרים גדולים כבר ״מחווטים״ לתודעת היהלום ומוכנים להפוך לקופצי קו זמן ונוסעי ובוראי זמן. הם לא יתקשו לכופף את הזמן ולעצב את המציאות פשוט על ידי התמקדות ויצירת אור וחומר באמצעות הגופים הרב-ממדיים הפיזיים שלהם. ומשום שהם מחזיקים בתדר זה, הם מאפשרים לנו לנוע לרמת הוויה ותפיסה זו.

בחודשים האחרונים, הם אפשרו תהליך זה על כדור הארץ יחד עם צוותי לוחמי האור. בפברואר, ב-2.2, קו הזמן הנוכחי של כדור הארץ הקולקטיבי זז 90 מעלות כך שבאופן מהותי, כדור הארץ התרחק מתפיסת קו הזמן הישר ואל ספירלה שמחברת את כדור הארץ עם ספירלות הזמן הגלקטיות, שמובילה אותנו לקראת ״יעד״ כדור הארץ החדש של שפע ושלום. שינוי זה יצר לחץ ותהפוכות עצומים בתודעה הקולקטיבית, ואנשים רבים דיווחו על תסמינים של לחץ פיזי ורגשי. הסיבה הייתה הן השינוי הרדיקלי בקו הזמן ובתדר שלו והן הצורך של הגוף לסגל את עצמו לכיוון החדש. זמן קצר לאחר מכן, התרחשה קפיצה קבוצתית לקו זמן, שבה לוחמי האור ביצעו קפיצה קולקטיבית אל ספירלת זמן שהזדקקה להעלות את התדר כדי להיערך עם האנרגיות החדשות.

קפיצה קולקטיבית זו לספירלת זמן הורגשה על ידי רבים. התדר של יעד ספירלת הזמן היה למעשה נמוך הרבה יותר מכפי שהושג על ידי כל אחד מחברי הקבוצה באופן אישי, וכך הייתה כמות לא קטנה של לחץ שעה שהקופצים ניסו לכייל את עצמם בתוך התדר החדש. התחושה עשויה הייתה להיות תחושה של הימשכות מטה או היותם מותקפים ברמה הפיזית, או אולי היו אלה תחושות ישנות של חרדה, דיכאון ופחד שכה שכיחות על ספירלת זמן זו. אולי קל יותר להבין שבעוד שאפשר ונראה שהחיים ממשיכים כרגיל, כיוון שהמקרן ההולוגרפי הפנימי שלכם ממשיך להקרין תמונות שגרה, למעשה ביצעתם זינוק אדיר אל תוך מציאות אחרת שבה יכולתם להרגיש את השינויים באמצעות העיניים הפנימיות או האינטואיציה, ושבה התבקשתם לשלוף את חרב האור של הלוחם ולהתקדם למשימת האור שלכם!

אם אתם קוראים זאת, קרוב לוודאי שהייתם חלק מצוות לוחמי זמן/אור אלה או שתמכתם בהם  בדרך כלשהי. ישנם עובדי אור רבים שאינם עוסקים בקפיצת זמן, אלא עסוקים יותר בהחזקת תדר במקום בו הם נמצאים בזמן הזה. כולם תורמים לכיול מחדש של התדר והזמן על כדור הארץ ולהופעת מציאות כדור הארץ החדש באמצעות סיפורים על ״שערי זמן״.

מה שמרגש ביחס ללמידה להיות נוסעים בזמן ולבצע את הקפיצות, הוא שעם הזמן אתם תהיו מסוגלים לעדן את התדר כך שתהיו מסוגלים לקפוץ אל תוך תדרים גלקטיים וקוסמיים כשאמאני כוכבים והולכים בחלום. זה מה שממתין לנו שעה שאנו לומדים לנווט בספירלות הזמן ולברוא את ספירלות הזמן שלנו מלב המהות שלנו.

גוף אור היהלום ומיקוד מודע של אור אל תוך הזמן

הגעת ילדי אור היהלום אל כדור הארץ וההפעלה שלנו של גוף אור היהלום אפשרו לנו להפוך ל״חלליות זמן״ ול״נוסעי זמן״ אינדיבידואליים, או שכך יקרה כאשר נלמד את המודעות ואת המיומנויות.

בתחילה, יש למקד אור ותדר באמצעות גוף האור המעודן, להעלות את התדר ולהגשים ספירלות זמן אשר יווצרו סביבנו שעה שאנו משפיעים על הסביבה שלנו באמצעות חוקי התהודה.

בזמן הזה הדבר אינו קל. אנו רק מתחילים ועשויים להרגיש מעט לא יציבים, או מאוד לא יציבים כאשר אנו מנסים למקד אור באמצעות התודעה שלנו ולהיות ״אור העולם״.

אבל זכרו, תהליך ״ההתעלות״ הוא להפוך את הגוף המבוסס על פחמן לצורה קריסטלית… ומבנה גבוה ביותר זה של אנרגיה קריסטלית של צורת הפחמן הוא היהלום. כל אחד מאיתנו יכול להפעיל את תודעת היהלום ולשלוט במיומנויות הנסיעה בזמן, שעה שאנו נמצאים במסע על ספירלות הזמן!