להתחבר – חלק ראשון

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

9 באפריל, 2016

פורטלנד, מיין, ארה״ב

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בפורטלנד, מיין.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. את מה שאני עומד להציג הערב אפשר יהיה להבין שלא כהלכה. זהו מידע מתקדם ומידע שעלול ליצור בלבול, לכן אבקש משותפי לדבר לאט ולהשתמש בדוגמאות שאתן.

דבר מה יפהפה מתרחש עתה בכיסא זה והוא מכונה ״חיבור״. הסיבה מדוע התקשור שנוי כל כך במחלוקת על הפלנטה הזאת היא משום שישנם אנשים רבים כל כך שמעווים את פניהם ואומרים שהוא אינו אפשרי, או שמדובר בכת, או שהוא פשוט מוזר. יתרה מכך, רבים אומרים שאין הוא הולם. לכן ניתן לומר שלאנושות דעה רוחנית מוטה כנגדו.

העובדה היא שהשותף שלי, אכן, מחובר למקור הבריאה. זה בסדר להתחבר באמצעות תפילה או מדיטציה, אך לעתים קרובות למדי התקשור חוצה את הקו. אף על פי כן, הוא אמיתי והשותף שלי זז הצדה בעת קבלת המסר הזה. הוא לוקח, פשוטו כמשמעו, את התודעה שלו וממזג אותה עם תודעתי, מאפשר לי להשתמש בכל הקיים בתוכו לטובת המסר הזה. אך הוא לא לגמרי כאן.

לפני זמן רב הוא אמר שהוא לא יאפשר ״השתלטות״ בעת התקשור, ואני אמרתי לו שבאנרגיה החדשה אין כלל השתלטות. זו שותפות, זהו מיזוג. האם זו השתלטות כאשר אתם חושבים מחשבה אינטואיטיבית נפלאה? האם אתם נכנסים לטראנס מוזר כאשר אתם מקבלים הכוונה רוחנית טובה? לא. הדברים השתנו בעשורים האחרונים בכל הקשור ליכולת של האדם לחוש את הכוונת הרוח.

לפני שלושים וארבעים שנים, מתקשרים באמצעות טראנס הזדקנו למעשה כאשר עשו זאת בשל ההשתלטות. חלקם נשחקו כיוון שמה שהם עשו לא היה מיזוג; הייתה זו עבודה, החזקת מצב של הליכה בין שני עולמות. זו הייתה השתלטות וכעת אין זה כך.

עובדי האור, המרפאים והקוראים יודעים זאת. כאשר הם נכנסים למקום שבו הם מקבלים מידע אינטואיטיבי שאומר להם היכן לגעת באדם כדי לרפאו באופן הטוב ביותר או מה לומר לאדם כאשר הם מבצעים ״קריאה״ עבורו; הם לא נכנסים לטראנס או למצב חוץ-גופי. הם נשארים ממורכזים, הופכים שלווים ומתחברים. המטפל האינטואיטיבי יודע מה לומר כאשר הוא חש בתבנית המרכבה, ואז יש רגע של שקט ואולי נשימה מטהרת נעימה כדי לבצע את החיבור.

אני רוצה לדבר על החיבור הזה, כיוון שהוא עשוי להיות שונה מכפי שאתם חושבים. הדברים הופכים מתוחכמים יותר ביחס לחיבור שלכם לרוח. דברים אזוטרים מגיעים לנקודה שבה יש צורך בהבחנה בכל צומת, כדי לדעת שהחיבור שלכם טהור. בתוככם, יקרים, בכל חלק וחלק של המבנה התאי שלכם, יש מולקולת דנ״א קטנה שעליה אנו מדברים כל הזמן. כאשר כתבנו את הספר ״שנים עשר רובדי הדנ״א״, דיברנו על כך. בתוככם, ברמה מסוימת שלא ניתן למדוד אותה באופן כימי, יש חלק של מקור הבריאה של הכול. זהו ״האלוהים שבכם״, שהוא גדול מכפי שאתם חושבים. הראייה לכך נמצאת בתרבויות העבר, משום שלא משנה כמה רחוק תרחיקו לכת אל ההיסטוריה, עמי קדם האמינו שקיים משהו גדול יותר מהם הנמצא באופן כלשהו בתוך כל אחד מהם. רבים יחסו זאת לגאיה, והם צדקו במידת מה.

הם חשו שיש בורא מסוג כלשהו במקום כלשהו, והיו אמונות מאמונות שונות וסגידות שונות למקור זה. אולם, הדבר שהיה משותף לכולם היה שבאופן אינטואיטיבי, הם ידעו שהם חלק ממשהו גדול יותר.

מה שאני אומר אפוא שנית הוא שבתוככם, בתוך הדנ״א שלכם, קיים הדבר שאנו מכנים בשם ״המרכיב הרוחני״ שיוצר את האינטואיציה שאומרת שאכן, קיים מקור בריאה. הבנה אינטואיטיבית זו אחראית לבריאת כל מערכות האמונה על הפלנטה. חשבו על כך: האנושות לא מתקשה להאמין באלוהים. אלה שלא מאמינים באלוהים הם מיעוט קטן. רוב האנשים על הפלנטה יודעים על האלוהים האחד. ולכן זהו דבר פנימי ואינטואיטיבי עבור האנושות ככלל, והוא מתרחש בתוך כל אחד מכם. יקרים, אינטואיציה זו מתחילה לגדול ולהשתנות.

רעיון ״האלוהים הפנימי״ מתחיל להפוך אלגנטי יותר בדרכים מסוימות, ומובן פחות בדרכים אחרות. כוונתי בכך היא שכדור הארץ הזה שלכם והאנושות הזו שלכם מתחילים להשתנות, והדבר משפיע לא רק על עובדי האור, לא רק על נשמות עתיקות, אלא על כל האנושות. עם שינוי הרשת המגנטית על הפלנטה, ועם העובדה שמערכת השמש שלכם נעה, פשוטו כמשמעו, אל תוך אזור חדש ברחבי הגלקסיה, מקום חדש, המלא באנרגיות להן לא הייתם עדים מעולם. זה משנה הכול. הדבר משנה את ההליוספירה של השמש, ואי לכך, משפיע על הרשת המגנטית. יש שרואים קרינות חדשות כלשהן מהן הם אפילו מפחדים. ראיתם שינויים מסוימים בהתנהגות של השמש שלכם לאחרונה? ייתכן והיא לא מתנהגת על פי דפוסי הקרינה המדויקים מן העבר. כל הדברים הללו מייצגים שילוב של אנרגיה שישנה את האנושות. הוא ישפיע על האופן שבו אתם חושבים ומרגישים. הוא ירחיב רעיונות ותפיסות, וכמו כן, ישפיע על הדעות המוטות הרוחניות שהאנושות החזיקה בהן במשך עידנים.

כעת, הנשמות העתיקות, אלה שהיו שם ועשו זאת במשך תקופות חיים רבות (הנשמות המנוסות), הן אלה שמבינות מדוע הדבר מתרחש. אתם תהיו המורים העתידיים בשעה שהסובבים אתכם יגשו אליכם במקום העבודה ובחברה או במסגרת המשפחה, וישאלו אתכם כיצד אתם מסוגלים להישאר רגועים או שמחים כל כך. אלה אתם! לכן אתם מקשיבים לתקשור הזה. משימה זו לא תהיה קשה אם ויתרתם על הפחד, אבל אני רוצה שתבינו את החיבור כיוון שיהיו כמה חידות ופאזלים, כפי שאנו מכנים זאת.

יקרים, חלק מהדנ״א שלכם הוא רב-ממדי. הדבר לא שנוי כל כך במחלוקת. השותף שלי דיווח על עובדות בנוגע לכמה ביולוגים קוונטים שיודעים זאת ושממשיכים לחקור את הנושא. נכון, חלק מהדנ״א הוא יותר מכפי שאתם חושבים. הודגם והוכח בניסויים שהדנ״א אינו רק כימיה. קיימת ראייה חיובית שמראה שעצם נוכחות דנ״א בניסוי מבוקר תשנה את סיבובו של חלקיק אטום בתוך שדה קוונטי. הדבר אומר למדענים שקיימת פעולה של סיבה ומסובב שהיא קוונטית, ושהדנ״א חייב, אי לכך, להיות מקור קוונטי קטן.

בפעם האחרונה שנפגשנו, נתתי לכם מידע בתקשור שאמר: ״אינכם יכולים לראות פעולה קוונטית מבלי שיהיה מקור קוונטי״. ולכן, אם אתם עומדים להמציא המצאה קוונטית חדשה ויפה, יש לפתח אותה ממקור קוונטי. אינכם יכולים לברוא השפעה קוונטית ממקור תלת-ממדי. כעת, השורה המסכמת האחרונה היא שהדנ״א שלכם הוא בעל תכונה קוונטית, לכן הוא מתאים כ״מקור״ לשינויים קוונטיים. התודעה שלכם היא חלק מהדנ״א שלכם. התודעה האנושית מתחילה להתבגר ואתם תתחילו לעשות דברים באמצעות התודעה שלכם שיבהילו אנשים אחרים. הדבר הראשון הוא היכולת להפוך לצעירים ולרפא מחלות, בעיקר בתוך גופכם שלכם.

לכן, התעצמות החוכמה מתחילה בכם תחילה ואז מבצעת אקסטרפולציה לאחרים ככל שהזמן חולף. אבל, יקרים, היא מתחילה בכם. כעת, אמרתי לכם דבר מה מוקדם יותר. אמרתי: ״השינוי נועד לכולם״. ברצוני גם להוסיף שהשינויים הללו הם איטיים וייתכן שלא יהיה גלויים באופן מיידי. אבל כאשר האינטואיציה שלכם תתחיל להשתפר ואתם תתחילו להשתמש בפתרונות טובים יותר לבעיות היום-יום, האנשים יבואו אליכם וישאלו אתכם כיצד עשיתם זאת, ולא תהיה לכם תשובה. זו אינטואיציה חדשה והיא מתחילה בעיקר אצל הנשמות העתיקות.

ברצוני להשתמש בדוגמה, וזוהי מטפורה. דוגמה זו תעסוק באחד מהיונקים עליכם האהובים ביותר – הלווייתן. הלווייתנים מנווטים אל אזורי הרביה והאכילה שלהם באמצעות המגנטיות. במערכת הלווייתן קיים משהו שמכונה ״מגנטיט״ (magnetite)*, הוא מקיים ממשק עם התודעה שלהם והמוחות שלהם הופכים למוצא כיוון אינטואיטיבי. יש להם מצפן פנימי, אבל הלווייתנים לא יודעים זאת. הם פשוט הולכים על פי האינטואיציה שלהם.

כדי להוכיח זאת עליי לקחת אתכם עשרים שנים לאחור. תזכרו אולי שלווייתנים רבים עלו לחופים במספרים גדולים, כמה מהם אפילו על חוף זה ממש (החוף המזרחי של ארצות הברית), ורבים היו מודאגים בשל כך. הדבר המוזר היה שהם התנגדו לפעולות ההצלה. לווייתן היה עולה על החוף ואז נמשך בזנבו חזרה אל האוקיינוס. שחרורו במים היה מפיק צהלות שמחה מפי האנשים שבסירות, אך הלווייתן היה שב ועולה על החוף! מה קרה שם, יקרים? אמרנו לכם. הרשת המגנטית זזה, כפי שחזינו באותם ימים, ולכן ״הצפון״ היה כעת שונה מעט מכפי שהיה בעבר. ההכוונה האוטומטית של המצפן שלהם, שהלווייתנים השתמשו בה במשך דורות, לקחה אותם עתה הישר אל החופים במקום לכוונם למסע בים הפתוח. הם פשוט עקבו אחר אותם קווי השפעה מגנטיים שבעקבותיהם עקבו תמיד במשך דורות. הדבר גם מראה לכם עד כמה זזה המגנטיות באותן שנים. נדרש דור שלם או יותר של לווייתנים כדי להבין שדרוש נתיב עוקף חדש. היום, הם לא עולים על החופים כפי שעשו באותם ימים. אז למה אני מספר לכם כל זאת?

בואו נדמיין לרגע שהלווייתן חכם יותר מכפי שאתם חושבים, ושאתם יכולים לראיין אותו כדי לגלות מה הלווייתן חושב ומה עשוי להתחולל במוחו. אז בואו נראיין את מר לווייתן:

״מר לווייתן, מה מאפשר לך לנווט אל אותם אזורי רבייה ואכילה בכל רחבי הפלנטה? דומה שאתה יודע לאן אתה הולך?״

והלווייתן עשוי להשיב: ״אין לי מושג, איש קטן; אני פשוט עושה את זה״.

יקרים, אם מישהו היה שואל אתכם כיצד אתם יודעים שיש אלוהים, מה הייתם אומרים? ״אני פשוט יודע״, תגידו אולי. זה אותו הדבר. הידיעה פנימית ואינסטינקטיבית. בתודעתכם אתם יודעים שהבורא קיים בתוככם. כדי שתבינו זאת אף יותר, אני חייב לומר לכם שחלק של הבורא קיים בכם, פשוטו כמשמעו. זה לא זיכרון או סתם חוט כסף מטפורי שמחבר אתכם. לא, הוא פיזי וקיים באופן קוונטי בתוך הדנ״א שלכם.

לכן אתם מרגישים שהגעתם הביתה כשאתם מתחברים. יקרים, כאשר אתם מגיעים למקום שבו אתם מרגישים מחוברים ואיזון השלושה פועל (הלב, בלוטת האצטרובל והמוח), אתם מתעוררים לחלק זה של הדנ״א שלכם ואתם משהים הכול. אתם אפילו לא מזדקנים! אתם יודעים שהחיבור אמיתי וזה הזמן שבו אתם עשויים לשבת ולבכות משמחה על שיש לכם חיבור שכזה עם כל הדברים. זה כול שאתם. אתם חלק מהבריאה ואתם יודעים זאת. אתם יודעים זאת ואתם מבחינים בכך, וישנם רבים שיכולים להיכנס למקום מקודש זה ולהרגיש בשמחה הזו, בייחוד באנרגיה החדשה.

אך הנה הדבר שברצוני לומר לכם: בשל האנרגיה החדשה הזו, אחרים מרגישים חלק מחיבור זה ומתחילים להשתמש בו, אבל אין לו כל קשר למקור הבריאה הרוחני. מבולבלים? אשאל אתכם שאלה, שאלה רטורית, ואתם יכולים לענות עליה בראשכם: ״האם אדם שמכופף כפיות רוחני?״ חשבו על כך לרגע. היה עליו ללכת ולהשיג את החלק הרב-ממדי של הדנ״א הקוונטי ולמשוך אותו מעלה אל תודעתו כדי להשתמש בו וכדי להשפיע על המתכת שבכפית. שוב ושוב הוא עושה זאת ואנשים מביטים בו, וחלקם אף סוגדים לו, כיוון שיש לו ״משהו מיוחד״.

הנה הדבר שברצוני לומר לכם: אתם יכולים לעשות זאת מבלי להיות רוחניים. אתם יכולים לעשות כל זאת ולעולם לא להיות מחוברים מבחינה רוחנית. בואו נכנס לרזולוציה אישית מעט יותר. נניח שקיים מאסטר מרפא על הפלנטה שיכול להתחיל להגשים דברים [לברוא חפצים] ושיכול לרפא אנשים רבים. זוהי מטפורה. אני לא מדבר על אדם ממשי. אני נותן לכם מטפורה ואני רוצה שתעצרו לרגע ושתשאלו את עצמכם: ״האם אדם זה מחובר?״ ואתם תענו: ״כן! הוא חייב להיות מחובר! תראו מה הוא עושה! זה חייב לבוא מאלוהים״. יקרים, הניחו לי לומר לכם מהיכן ״זה בא״. זה נובע מהתודעה האנושית החדשה, שמתחילה להפוך אלגנטית יותר ובעלת יעילות גבוהה יותר. זו תודעה שמתחילה להשתמש בחלק הקוונטי הרב-ממדי שבפנים, שיכול לשנות את הפיזיקה ושיכול לראות תבניות ולעזור לאנשים, ואף על פי כן, הוא עשוי שלא להיות מחובר.

יותר מאי פעם מדובר בהבחנה. נחזור לסיפור – לפתע עשוי להתחולל שינוי והלווייתן שלנו הופך חכם יותר. הלווייתן אומר: ״תראו, יש לי משהו בתוכי שדומה מאוד למצפן, אבל במקום שהוא אוטומטי ונסתר, עכשיו ניתן לשלוט בו. אני יכול לשחות מזרחה או מערבה או לצפון-מערב או לצפון-מזרח לזמן מה, סתם כדי לראות מה יש שם. המצפן הפנימי שלי מאפשר לי לחקור כל מקום ואז אני יכול לחזור לנתיב אזורי הרבייה״.

לווייתנים אף פעם לא עושים זאת. הם דבקים בנתיב שקשור להישרדות שלהם. זה מה שהם עושים ולכן תוכלו למצוא אותם תמיד באותם מקומות. יש להם מצפן אוטומטי, אבל נניח שכמה מהם החליטו שהם יכולים לעשות משהו אחר. האם זה באמת הופך את הלווייתן לשונה? האם בחינת המתנה החדשה שטמונה בהם הופכת אותם לנאורים?

יקרים, מה שקיים בתוככם הוא חלק דנ״א רב-ממדי שאמור להיות מחובר למקור המרכזי. להיות מחוברים באמת משמעו איזון השלושה. אנו מביאים לכם מידע זה פעם נוספת: בן האנוש השלם, זה אשר מחובר לגמרי, יכול לעשות את כל הדברים שהזכרנו למעלה, אבל ״הגדולה שבהן – אהבה״.** אהבה וחמלה אלה הן המיזוג שבין המוח הלוגי, הלב האנושי ובלוטת האצטרובל. בדרך לא מאוזנת, בלוטת האצטרובל היא ששולחת ושמקבלת את האנרגיה המקודשת ושמקבלת סיוע מהדנ״א הקוונטי להתחבר למקור הבריאה. הקשיבו, אם תמחקו את בלוטת האצטרובל, לעולם לא תשתמשו בה ותדחיקו את הלב, אתם מסתמכים על המוח בלבד. אבל אתם יכולים עדיין להשתמש בדנ״א הרב-ממדי! באנרגיה חדשה זו, יהיו אנשים רבים שיעשו דברים שאחרים אינם יכולים לעשות. הם יעשו זאת במסגרת תחפושת של רוחניות, אבל הם לא מחוברים. הם חלק מהבעיות והפאזלים עליהם סיפרנו לכם שיתחילו להתרחש באנרגיה החדשה של האנושות. לא מדובר בשימוש לרעה, יקרים, כיוון שייתכן והם לא יעשו זאת כלל בכוונה. זו פשוט בורות שהם לא יודעים שהם לא מחוברים.

הרשו לי לומר לכן משהו, נשמות עתיקות: כמעט כל אדם בחדר הזה מחובר בדרך כלשהי. במשך תקופת חיים אחר תקופת חיים, כמו הלווייתן, יש לכם מצפן, ועכשיו למדתם ללכת לכל כיוון שתרצו. למדתם להשתמש בחיבור כדי להעצים את חייכם. אתם יכולים לדבר אל התאים שלכם ולהגשים מציאות שונה. אבל אם אינכם מחוברים לאהבה, אתם פשוט משפרים דברים למען עצמכם.

המרפא שבאמת מחובר יחווה התעצמות אדירה בכוח הריפוי שלו מזו שהייתה לו בעבר, לא רק כוח יעיל יותר. מישהו שרק משחק משחקים ושמכופף מתכות – פשוט משחק משחקים ומכופף מתכות. יכול להיות שהוא גם מחובר, אבל איך תדעו? ״והגדולה שבהן – אהבה״.** יקרים, כל אדם מחובר יפגין את נדיבותו, את שמחתו ואת אהבתו וחמלתו לאחרים. היזהרו מהמרפא המתוסכל והכועס. היזהרו ממכופף הכפיות המתוסכל והכועס. אם הם כועסים, לא מאוזנים, פועלים מהאגו ומרוגזים, הם לא מחוברים. לא כל כך קשה לדעת, יקרים, אבל אתם תראו מקרים נוספים שכאלה.

אלה שאומרים שהם מתקשרים, אבל יש סביבם דרמה, עלולים שלא לתקשר שום דבר לבד את עצמם. אלה שאומרים שהם מתקשרים, אבל הם מתוסכלים וכועסים, אפשר שמתקשרים רק את עצמם. אתם יכולים לחוש בכך בקולם או במה שהם אומרים לכם: האם הם דורשים כאשר הם מתקשרים או האם הם מזלזלים בכם? האם הם אומרים לכם לעשות דברים שאינכם רוצים לעשות או משתמשים ב״כלי הפחד״ כדי להפחיד אתכם? אם זה המצב, הם לא מחוברים למקור הבריאה הרחום והיפהפה.

לא קשה כל כך להבחין מי מאוזן ומי לא, וזה המפתח. האם הם מקשיבים לכם? האם הם מראים אהבה בחייהם? יהיו עוד מאלה שיחייבו אתכם להשתמש ביכולת ההבחנה. חפשו אחר נדיבות אמיתית, אחר הנדיבות ש״מאחורי הקלעים״, לא במה שהם מראים בציבור. חפשו אחר אלה שחיים חיים המבוססים על  אהבה וחביבות. לא קשה כל כך להיווכח, וזה מה שהשלושה מפיקים. נשמות עתיקות שמאזינות ושנמצאות בחדר זה, הקשיבו. מעולם לא היה זמן טוב יותר עבורכן להתחבר. אם אתם מייצגים פחד ותסכול ברגע זה, אני תוהה אם באמת הבנתם זאת? אתם חושבים יותר מדי, אתם כבדי-מוח בתהליך זה, ואנו אמרנו זאת קודם לכן. כן, המוח חייב להיות אחד מהשלושה. המוח שלכם הוא מכשיר הישרדות והוא דרוש. אתם גם חייבים לערב את הלב ואת בלוטת האצטרובל במידה שווה למוח. הישרדות היא מנוסה מהטיגריס הבנגלי. הישרדות היא תגובה לפחד. אבל אנרגיה חדשה זו מגיבה לאהבה.

בעת שאתם צועדים על הפלנטה, זוהי ההישרדות החדשה. היא הצגת המאסטריות שלכם לעיני כול. בכל מקום שבו אתם הולכים, גאיה יודעת שמאסטר צועד שם. אתם עשויים לומר: ״אני לא מאסטר, לא באמת״. מהיכן קיבלתם את המידע הזה? מי אמר לכם זאת? האם אתם חוזרים על משהו שלמדתם ממישהו אחר? אולי ההורים והמורים שלכם אמרו לכם שאתם ״נחותים״? אולי אתם חושבים שזו רברבנות או אגואיזם מבחינתכם לשאת את אהבת האלוהים? אין זה כך! אני רוצה שתזדקפו ביודעכם שאתם ראויים להיות מחוברים. אתם יכולים לעזוב מקום זה ולהבין שהתודעה שלכם יכולה לשנות את כל הדברים בחייכם, אפילו את הריפוי שאתם רוצים. אתם שולטים ביותר דברים מאי פעם.

אל תניחו למצבים להגדיר אתכם עוד. הניחו לאהבת האלוהים להגדיר אתכם. הניחו לחלק שהוא רב-ממדי ומחובר לשלושה להגדיר אתכם. כאשר אנרגיה ישנה מופיעה, כפי שקורה לעתים קרובות, אל תניחו לה להגדיר אתכם. אתם יכולים לנפץ את האנרגיה הישנה בעזרת מבט אוהב, אתם שומעים אותי? אתם יכולים לנפץ אנרגיה ישנה באמצעות נדיבות ולב טהור. אנרגיה ישנה תנוס מפניכם, והיא לא תרצה בחברתכם.

אנרגיה ישנה לא יכולה לחולל דרמה כשאתם בסביבה, ידעתם את זה? היא לא יכולה. ידידים ואנשים אחרים שאתם מכירים שעוסקים באנרגיה ישנה יתרחקו כשאתם מגיעים, משום שהם יודעים שאתם לא תקחו חלק במעשיהם. הם יודעים זאת! קיימת התנגשות, יותר מאי פעם, בין אנשי האנרגיה הישנה ואנשי האנרגיה החדשה. זה מה שקורה על הפלנטה בזמן הזה. אנרגיה ברברית לא יכולה להתקיים כאשר האור מתחיל להידלק. אמרנו לכם בעבר שהאנרגיה הישנה על הפלנטה נמצאת בצרות. היא תנוס כשהיא צורחת וצווחת. האנרגיה הישנה לא רוצה למות, אך מותה ממשמש ובא לנוכח חלוף נקיפת ימי השוויון. כל לוחות השנה החדשים והנבואות העתיקות מתארים שינוי זה.

מערכות נטולות יושרה יתמוטטו בסופו של דבר בשל כך. מערכות ישנות אלה יצרו בעיות הקשורות לשינוי, עד אשר יגיע הזמן שבו הן יפתרו והנשמה העתיקה תהיה שם, עדה לכל הדברים הללו. יקרים, אתם נמצאים בקו החזית של כל הדברים האלה וכל שעליכם לעשות הוא לזכור: ״הגדולה שבהן – האהבה״.

אין כל תסכול כאשר אתם מסכימים לקבל את אהבת האלוהים. אין כל ויתור כאשר אתם מסכימים לקבל את אהבת האלוהים. נדרשו ארבע שנים כדי לשכנע את השותף שלי כאשר החל לשבת בכיסא, שזה בסדר לתקשר. כל שהוא הציג כהתנגדות היה הדעה המוטה שלמד בשנים שבהן חי על הפלנטה. זה היה ״מה שאחרים אמרו לו״ ולא הבחנתו שלו. כאשר הסיר לבסוף התנגדויות אלה והניח לאלוהים להיכנס, הכול השתנה. הוא יספר לכם, הכול השתנה.

אני מזמין את כולכם, תוך כדי שמיעת הקול הזה או קריאת המילים, להניח להכול להשתנות. ראו את הדעות המוטות כפי שהן. מה שאחרים אמרו לכם שיכול להיות נכון או לא? האם זו תהיה המציאות שלכם? האם תאמינו לדבריהם של אנשים אחרים ותניחו להם לסגור את הדלת בפני האלוהים בחייכם? זה אפילו לא הגיוני. הדברים זזים ומשתנים. פשוט שאלו את הלווייתנים! זו לא הייתה מטפורה.

וכך הוא.

קריון

 * http://articles.latimes.com/1990-05-21/local/me-108_1_magnetic-field/2

  ** ״אך כעת עומדות שלוש אלה: אמונה, תקוה, אהבה; והגדולה שבהן – אהבה״. הברית החדשה, אגרת שאול הראשונה אל הקורינתים, י״ג-13 (סמדר).