מהות הקארמה – חלק 1


תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

(מתוך תוכנית מס’ 11 ששודרה ביום 19.5.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

 נועם: היום נקדיש את התוכנית לשאלות ותשובות אודות מושג הקארמה בתקשור עם אדוני הקארמה ולמדיטציה לריפוי של הקארמה הקבוצתית של אזור המזרח התיכון. חשוב לי לומר כי בניגוד אולי לתפישה הרווחת כיום לגביהם, אני אישית חווה את אדוני הקארמה כרכים, חומלים וקשובים מאוד.

 מהי למעשה קארמה?

 אדוני הקארמה: שלום לכם אנשים יקרים. כאשר אנו מדברים על קארמה, עליכם להבין כי מדובר למעשה בחוזה נשמתי הכולל שיעורים, אשר הנשמה – לפני שהיא יורדת לכדור הארץ – בוחרת לחוות, על מנת להתפתח ולצמוח ממקומות אלה.

למעשה, לכל נשמה ונשמה קיים חוזה נשמתי גבוה, בעל מספר רמות, כאשר הרמה הגבוהה ביותר היא החוזה הנשמתי של מהות הנשמה, שבו נקבע השיעור המרכזי שהנשמה בוחרת ללמוד לאורך כל גלגוליה על פני כדור הארץ. לאחר מכן קיים גם חוזה המפרט כל גלגול וגלגול, כאשר בכל אחד מהגלגולים בוחרת הנשמה לחוות פן אחר של שיעור הקשור לאותו תחום אותו בחרה  ללמוד.

כאשר נלמד השיעור – למעשה נלמדת הקארמה.

כאשר השיעור אותו בחרה הנשמה ללמוד אינו נלמד במערכת חיים מסוימת, הוא עובר עם בחירת הנשמה לגלגול חיים נוסף, כדי שהנשמה תוכל לחוות מחדש, לנסות להתמודד עם השיעור וללמוד אותו.

לכן, למעשה, הקארמה במובן שבו אנו מדברים, היא השיעור והלמידה מאותו שיעור. קיימים מספר סוגים של קארמות: קארמה אישית, קארמה קבוצתית, וקארמה בין-דורית.

קארמה אישית – הינה קארמה ייחודית לאותה נשמה, העוברת מגלגול לגלגול בהתאם לבחירת הנשמה, בהתאם לשיעורים שנלמדו, ובאישורנו.

קארמה בין-דורית – קארמה בין דורית שייכת פעמים רבות לקבוצות נשמה קטנות המחוברות ביניהן בקשרי משפחה. לעתים יכולה להיות קארמה בין-דורית כאשר לסבתא הייתה מחלה מסויימת, ולאחר מכן המחלה עברה לדור הבא, ולדור הבא שאחריו.

לעתים אנשים מפרשים זאת באופן מדעי כמשהו תורשתי, אך הכוונה היא גם למושג רחב הרבה יותר, כיוון שלעתים יכול להיות שיעור מסוים העובר מדור לדור. לדוגמה, מצב של התאבדות הקיים במשפחה מסוימת, כאשר הסבא מתאבד, ולאחר מכן גם בדור הבנים אדם מתאבד, ולאחר מכן גם בדור הנכדים אדם מתאבד, או לעתים מחלת נפש מסוימת שעוברת מדור לדור.

קיימים סוגים שונים של קארמה בין-דורית, כאשר למעשה הקארמה הבין-דורית יוצרת שדה אנרגטי המכיל בתוכו את כל השיעור, את כל הלמידה, את כל הידע שאותן נשמות אמורות ללמוד, ושבחרו ללמוד אותו כאחד. למעשה, הדרך לעבוד עם הקארמה הבין-דורית היא ללמוד את השיעור ולפרוץ את המעגל, כיוון שכל זמן שאין השיעור נלמד, ממשיכה אותה הקארמה לעבור באותה משפחה, באותה קבוצת נשמות, מדור לדור, עד אשר נלמד השיעור, וכאשר נלמד השיעור, מופסק המעבר.

דוגמה נוספת: מצב של אלימות במשפחה. יכול להיות מצב שבו אחד הסבים אלים, וזה עובר לאחר מכן לילדים, לאחר מכן לנכדים, וכן הלאה.

קארמה קבוצתית – קארמה קבוצתית הינה קארמה אשר קבוצת נשמות, גדולה או קטנה, בוחרת לעבור כשיעור על מנת לצמוח ממנו כאחד. קארמה קבוצתית יכולה להיות של עם, יבשת, כיתת לימוד של תלמידים הלומדים ביחד, משפחה, שבט וקבוצות שונות.

למעשה, באזור המזרח התיכון קיימת קארמה קבוצתית גדולה מאד, אשר כוללת הן את קבוצת הנשמות אשר בחרה להתגלגל בתור העם שרואה את עצמו וקורא לעצמו “עם ישראל”, “העם היהודי”, והן את אותן נשמות המהוות למעשה את שכניכם.

הקארמה הקבוצתית כוללת הן את שיעורי הנשמה של הקארמה הקבוצתית של עם ישראל, והן של שכניכם.

כיצד מתרחש שיתוף הפעולה שבין בני האדם לבין אדוני הקארמה?

אדוני הקארמה: כאשר הנשמה מסיימת את שיעורה בגלגול חיים נתון, עוזבת את גופה וחוזרת למעלה. למעשה, היא זו שבוחרת את השיעורים הבאים בהתאם לתוכנית האלוהית וkתוכנית הנשמתית שלה. אנו, כאדוני הקארמה, הבורא, וכן כל הנשמות המעורבות באותו שיעור ובשיעורים אותם בוחרת הנשמה לעבור מאוחר יותר, נמצאים כולנו באותה קבוצה אשר הינה כמעין מועצה שניתן להתייעץ עמה.

למעשה, כאשר הנשמה מגיעה למעלה, היא מגיעה נטולת גוף, ולכן נטולת זכרונות חווייתיים של אותם שיעורים שלמדה. אותם שיעורים שלמדה נמצאים בדנ”א הנשמתי ובזיכרון שלה, אך החוויות והטראומות שנמצאים בגופים הרגשיים והשכליים אינם עולים אתה למעלה, ולכן אותו זיכרון של כאב, של סבל, של צער, אשר אתם מכירים אותו כאשר נשמותיכם נתונות בגופים על פני כדור הארץ, נעלם ממנה.

פעמים רבות כאשר הנשמה נמצאת למעלה, התשוקה האדירה והעמוקה ביותר שלה היא להתקדם, ולהגיע כמה שיותר גבוה, ללמוד כמה שיותר את השיעור. לכן, פעמים רבות, כיוון שהיא אינה זוכרת את חוויות הגוף וחוויות הרגש, היא בוחרת לקחת על עצמה שיעורים שפעמים רבות אינם פשוטים כל כך.

מתפקידנו כאדוני הקארמה, וכך עושה גם הבורא, להראות לה מה יכולות להיות ההשלכות של אותם שיעורים שהיא בוחרת. כאשר אנו רואים שהשיעור עלול להיות קשה מדי, אנו מזהירים אותה, מנסים לדבר על לבה, לרכך אותה. אך עליכם להבין אנשים יקרים כי קיימת טעות בסיסית אחת, והיא כי “אנו קובעים את השיעור” – לא כך הוא.

כיוון שנשמותיכם עדיין נתונות בתהליך של כוכב בעל בחירה חופשית, היחידי שיכול לקבוע את השיעור היא אותה נשמה כאשר נמצאת והגיעה למעלה. כאשר כל השקלולים נעשו, אנו תורמים את חלקנו, אך למעשה האחרון אשר מחליט מה יהיו שיעוריו לאותה תקופת חיים היא נשמת האדם עצמו. במידה ונשמת האדם מתעקשת לעבור את השיעור בדרך בה היא בוחרת, נותר לנו לחתום על החוזה ולשחרר את הנשמה לשיעוריה, מתוך רצון ותקווה שאכן תמצא את דרכה, למרות המכשולים, למרות הקשיים הקיימים כאשר היא נכנסת בגוף.

האם תוכלו להרחיב אודות האפשרות הקיימת כיום “לשרוף” קארמה תוך כדי הגלגול?

אדוני הקארמה: אנשים יקרים, בעבר הייתם זקוקים לגלגולים על גבי גלגולים כדי ללמוד את השיעורים, כדי להטמיע אותם, וכדי להגיע לשיעורים אחרים. פעמים רבות היה קושי רב כיוון שהמסך היה כה עבה, ולכן על מנת לשנות חוזה או להחליף חוזה, על מנת להתמיר קארמה, היה צורך בעזיבת הגוף הפיזי ובהגעה חזרה למקום בו אנו נמצאים, על מנת לבחור שיעור חדש ולממש אותו אך ורק באמצעות ירידה בתוך גוף פיזי חדש.

לחילופין, היה קיים מצב לעתים כאשר אדם הגיע למצב קשה מאד של שחרור הנשמה מהגוף, כגון מוות קליני או אירועים מסויימים בעלי עוצמה ותוקף דומים, ואז הייתה עולה נשמתו למעלה, ועוברת תהליך מסויים בו בחרה שיעור חדש, ובמקרים בהם בחרה לחזור ולהמשיך את השיעור החדש, הייתה חוזרת לאותו גוף שהיה לה קודם לכן, על מנת להשלים ולקיים את השיעור החדש שבחרה לממש על כדור הארץ.

כיום, כיוון שאנו מתקרבים לשנת 2012, שנת השינוי הגדול, שנת העוצמה והאהבה הגדולה, כל אותם דברים אשר היו קשים בעבר הבשילו וכעת ניתן להתמיר קארמה, לשנות קארמה, הן אישית והן קבוצתית, בצורות ובדרכים קלות הרבה יותר וללא צורך לעזוב את הגוף הפיזי.

קיימות דרכים מסויימות אשר באמצעותן אתם יכולים להגיע ולעלות אלינו, ובאמצעות כלים שונים, סמלים ועבודת עומק, לראות למעשה מה היה השיעור שלכם, האם נלמד או טרם נלמד, לקבל הדרכה כיצד ללמוד את מה שטרם נלמד, לשחרר את החוזים הישנים ולאמץ חוזים חדשים. הדבר ניתן הן ברמה האישית והן ברמה הקבוצתית והבין-דורית.

מהו “חוזה פתוח” ומהו “חוזה סגור”?

אדוני הקארמה: גם זהו מושג אשר בעבר היה רווח יותר מאשר כיום. בעבר חוזה נשמתי סגור היה כאשר נשמה הגיעה למסקנה כי אך ורק באמצעות חוזה, גם אם הינו קשה, תוכל להגיע למטרה הגבוהה ביותר אשר לשמה נוצרה, והייתה מבקשת לחתום על חוזה אשר אינו ניתן לשינוי, וזוהי הכוונה של “חוזה סגור”.

למשל, כאשר נשמה בחרה לחוות בגלגול חיים מחלה סופנית, ולפני שהיא ירדה אל העולם, אמרה לכל אדוני הקארמה והבורא: “רבותיי, גם אם אבכה, אבקש לשנות את הגלגול, אבקש לשנות את התוצאה, הריני מבקשת שלא ישונו הדברים, כיוון שאני יודעת שרק דרך המוות אצליח להתעלות לנקודה גבוהה יותר.” אותו חוזה היה נחשב ל”חוזה סגור” אשר לא ניתן לשינוי. לעומת זאת, “חוזה פתוח” הותיר פתח לשינוי בהתאם לבחירת הנשמה באותו שלב בו היא נמצאת על פני האדמה.

כיום יותר ויותר קל לשנות דברים. גם החוזים הסגורים אינם חוזים סגורים יותר, גם הם ניתנים לשינוי, כאשר הדרך לשינוי היא באמצעות למידה. כלומר, לא ניתן לוותר על שיעור אשר האדם בחר לעבור אותו, ולא ניתן לשנות שיעור שכבר נעשה, אך ניתן לשנות את השלכותיו של אותו שיעור שנעשה, וניתן לבחור שיעורים חדשים, קלים יותר, באמצעות קבלת עבודה, קבלת אחריות, קבלת דרכי עבודה של שינוי וריפוי הדברים אשר ניתנים ורצויים לעשות, כדי שתינתן האפשרות לשחרר את החוזה הישן וליצור חוזה חדש.

כיצד מתבצע שיתוף הפעולה בין הלורדים של אמנטי לאדוני הקארמה, לגבי “שריפת” קארמה?

 הלורדים של אמנטי נודעו לעולם באמצעות הספר “לוחות הברקת” אשר נכתב על ידי תות’, מלך אטלנטיס. מספר זה (ומתקשורים עמם) עולה כי הלורדים של אמנטי הינם חלק מהמסדר של האלוהים אשר יצרו את כדור הארץ, הגוף האנושי ופרח החיים, כך שהינם בעצם כמו האבות הקדמוניים של האנושות. הם שוכנים במרכז כדור הארץ, בלב ליבה של האדמה, מסביב למדורה שנראית כמו פרח החיים. מספרם שבעה במעגל הפנימי, ועוד שלושים ושניים במעגל החיצוני. מנהיגם נקרא “לורד ארדל”.

 לורד ארדל: שלום לכם, כאן לורד ארדל. עליכם להבין כי שיתוף הפעולה הקיים בינינו לבין אדוני הקארמה הוא כמעגל. כלומר, ישנם תחומים מסויימים אשר בהם אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא.

שיתוף פעולה זה מגיע לידי ביטוי הוא בשתי רמות: ברובד הראשוני – בעבודה עם קבוצות. ובהקשר לקארמה קבוצתית, גם אנו שותפים בעזרת אדוני הקארמה ליצירת מימוש הקארמה הקבוצתית.

אנו למעשה אלה אשר בעולם שלושת הממדים, ברבדים הפיזיים, מכינים ויוצרים את התנאים על מנת לאפשר לאותה קארמה קבוצתית לבוא לידי ביטוי בעולם הזה. אנו למעשה אלה אשר יוצרים את התנאים הפיזיים למימוש של אותם חוזים נשמתיים שנחתמים בין אדוני הקארמה לביניכם כקבוצות.

אשר לרובד השני בו בא החיבור בינינו לבין אדוני הקארמה לידי ביטוי: ברמה הנשמתית קיים דבר אשר אולי יקשה על חלקכם להבין במקצת, אך למעשה אנו אותה נשמה אשר קיימת בו-זמנית בשני המקומות – חלק  מהנשמה קיים כלורדים של אמנטי, בבטן האדמה, ברחם האדמה, והחלק השני קיים כאדוני הקארמה. ולכן שיתוף הפעולה קיים גם ברבדים עמוקים הרבה יותר מעצם היותנו נשמה אחת.

למעשה אנו מקרקעים ומעגנים בתוך האדמה את אותם חוזים אשר נעשים בין האדם לבין אדוני הקארמה. אנו מקרקעים בתוך האדמה גם את האנרגיה המשתחררת כאשר אתם עושים עבודת של “שריפת” קארמה, שחרור קארמה, ומביאים אנרגיה חדשה של חוזים חדשים. אנו אלה אשר עוזרים להעלות את האנרגיה הישנה אל אדוני הקארמה, ולעגן ולקרקע את האנרגיה החדשה אל בטן כדור הארץ, וכך למעשה מהווים צינורות של התחדשות המועילים ומעצימים את ההתעלות של כדור הארץ אל הממדים הגבוהים יותר.

האם נכון שההוויה של הלורדים של אמנטי נוכחת הן בלב כדור הארץ, אשר מהווה למעשה את הממד הראשון של כדור הארץ, והן בו-זמנית גם בממד התשיעי, כך שלמעשה אתם עוטפים את כל השדה האנרגטי של כדור הארץ, על כל ממדיו?

 לורד ארדל: אנשים יקרים, עליכם להבין כי דרך ההסתכלות שלכם מושפעת משלושת הממדים ומהיכולת המוגבלת של ההתבוננות דרך שלושת הממדים. למעשה, אין החלוקה בין הממדים כה חדה וחריפה כפי שנראה לכם. הממדים בנויים ומתקיימים האחד בתוך השני, ולכן ההפרדה אינה קיימת באופן עמוק כפי שנראה לכם. השוני הקיים בין הממדים קיים בעוצמת הרטטים ובעוצמת הדחיסות, אך גם השינויים האלה עדינים ביותר.

כפי שנאמר לכם לפני זמן רב, הפער הגדול ביותר הקיים בין הממדים הינו בין הממד השלישי לבין הממד הרביעי ובין הממד החמישי, כיוון שבממד החמישי הדברים נוצרים בכוח המחשבה בלבד, בעוד שבממד השלישי אתם זקוקים לזמן, למרחב ולמקום על מנת ליצור דבר כלשהו.

ולכן עליכם להבין כי כאשר מדובר על “הממד הראשון” אין מדובר על “הממד הראשון”, אלא מדובר על “הממד האחד”, כאשר אחד הוא אחדות, אחד הוא שלמות, האחד כולל את הכל והכל כלול בו. ולכן אנו קיימים הן בבטן כדור הארץ, והן כוללים באנרגיה שלנו ובמקומות אשר “בשליטתנו” (אם אפשר לקרוא לזה כך), במקום בו פעולתנו מגיעה, הן את כל כדור הארץ מבחוץ ובפנים, והן את הגלקסיות המחוברות לכדור הארץ והקשורות אליו בקשרי אנרגיה שונים.

עליכם להבין כי התמונה שאתם קולטים כעת היא מוגבלת למדי, כיוון שכדור הארץ וכל הכוכבים וכל הגלקסיות שסביבו נמצאים כל הזמן במערכת עמוקה של שיתוף פעולה, של העברת ידע ואנרגיות, והם ניזונים אחד מהשני, כאשר אנו “מושכים בחוטים” (אם ניתן לקרוא כך לדברים) באופן של חיבור על מנת שיעצים את כדור הארץ ועל מנת שיתרום גם לגלקסיות שסביבכם. כיוון שזהו חלק מתפקידנו, שקיבלנו על עצמנו כאשר בחרנו להיכנס בגופים שהינם גופי אור ולמצק את נשמותינו לתוך ממד דחוס כלשהו ולשהות בתוך רחם האדמה.

האם המהפכות אשר מתרחשות כעת באיזור המזרח התיכון קשורות לתהליך שריפת קארמה קבוצתית?

גאיה: שלום לכם אנשים יקרים ואהובים. ברצוני לברך אתכם בברכות אהבה ואור. ראשית, עליכם להבין כי התהליך שאתם רואים המתממש כעת על פני איזורכם כולו, מסמל למעשה תהליך גדול הרבה יותר, שאוחז בתוכו שינוי עמוק ביותר של אנרגיה. אני משחררת כעת אנרגיות שאינן יכולות לעלות בקנה אחד עם המטרה העמוקה אשר לשמה נוצרתי, ועם המקום שאליו אני ואתם חותרים ביחד. מטרתנו היא להעלות ולהתעלות, אתם ואני כאחד, ולכן כל אנרגיה ישנה, מקובעת, שאינה תורמת למצב זה, צריכה להשתחרר ולצאת.

כידוע לכם, כאשר מתחילים להזיז ולבחוש בתוך קרקע של ביצה, כל הבוץ מתחיל להעלות מעלה, והכל נהיה עכור ויש כאוס. זה המצב שאתם רואים כעת על פני השטח. למעשה הרבה דברים שהיו קיימים מתחת לפני השטח מתחילים להתעורר עתה ולהעלות על פניו. ולכן, הדברים נראים עכשיו כאילו מתחוללת מהפכה גדולה, כאילו מתחולל שינוי גדול, אך אותם דברים רק המתינו לרגע הנכון על מנת להופיע ולהתפרץ. אך גם חלק זה הינו זמני, כיוון שהוא מהווה תוצאה של זעזוע, תוצאה של ניעור, שבאמצעותו אמורה האנרגיה הישנה להשתחרר.

למעשה קיימת עתה החרפה מסויימת, שמטרתה ברמה גבוהה ועוצמתית יותר היא לשחרר את כל אותן אמונות קשות, כל אותן תבניות קשות המחברות בין העמים, ומתוך מקום של העלאת כל מה שקיים בפנים, אמורות האנרגיות האלו להשתחרר. כאשר יירגעו פני השטח, תוכל להגיע ההזדמנות הגבוהה והעמוקה באמת אשר עליה דיברו אדוני הקארמה בהזדמנות אחרת. הזדמנות של שיעור עמוק, הזדמנות של למידת השיעור הקבוצתי שבחרתם ללמוד כקבוצת-על גדולה, הן העם שלכם והן העמים הקרובים.

וכפי שנאמר לכם קודם לכן, כאשר יילמד השיעור, תוכל האמת העמוקה הטמונה בו, יוכל היופי והשלום הקיימים בו, להתפרש כאדוות בעולם כולו ולהשפיע ברמה עמוקה על משפחת האנושות.

השיעור שצריך להילמד הוא להבחין באמת העמוקה המחברת ביניכם, לזהות אותה ולזהות את עצמכם כאותה קבוצה שהתפצלה בשלב מסוים. לזהות את החיבור הנשמתי הקיים ביניכם, לזהות את האנוש, את המחבר ביניכם במקום את המפריד. כאשר תגלו ותעצימו את החיבור ביניכם מתוך הלב, מתוך מקום עמוק ופנימי, אשר יזהה את האמת העמוקה, ולא יראה את התוכן החיצוני אלא את המהות העמוקה והפנימית – אז יוכל להיווצר שלום עמוק ואמיתי שאינו תלוי בשטחים, אינו תלוי בוויתורים, אינו תלוי בכל דבר חיצוני אחר, אלא ממקום של חיבור נשמתי ואוהב, מקום של הבנה והכרה כי אחד אתם.

מדיטציה לשחרור הקארמה הקבוצתית של עמי המזרח התיכון

זו מדיטציה שנועדה לעזור לגאיה ולכל התהליכים המתרחשים כעת בכדור הארץ לשחרר ביתר קלות אנרגיות ישנות של הקארמה הקבוצתית, שאינן מועילות יותר, וזאת כדי להגיע למטרה הגבוהה.

המדיטציה מתבצעת באמצעות השמעת קטע נגינה ועבודה עם אדוני הקארמה.

לשם כך ניכנס כולנו תחת פירמידת הקריסטל, ונרגיש שכולנו מתמלאים באהבה.

כשתתחיל הנגינה, נתמקד ברצון ובבקשה לשחרר את כל מה שניתן לשחרר ביחס לקארמה קבוצתית שקשורה לכל העמים במזרח התיכון: העם שלנו, העמים הסובבים אתנו והקשרים הקארמתיים והמסובכים הקיימים גם ביניהם.

נבקש גם מהאדמה לשחרר מתוכה את כל הכאב, הקושי והטראומות באמצעות הנגינה, ונבקש בשלב מסוים להתחבר לאנרגיה החיובית, לשיעור ולחזון של שלום חיצוני ופנימי.

התחלת קטע הנגינה

אתם מוזמנים לדמיין שכולנו עומדים בתוך הפירמידה, יחד עם  העמים השכנים שלנו.

נראה כיצד מתוכנו, מתוך לבנו, מתוך האדמה, מתוך הרגליים, מתחילים לעלות אדים סמיכים, שחורים, של כל מה שרוצה להשתחרר.

נראה את אדוני הקארמה אוספים את האנרגיה הזו אל אור הבורא, וניתן לאנרגיה הזו להמשיך להשתחרר מתוך האדמה ומתוכנו.

כעת אדוני הקארמה מתמירים את האנרגיה, שורפים את מה שניתן לשרוף, גם בממדים האלו וגם ברובדים אחרים, גם במציאויות מקבילות וביקומים מקבילים.

נבקש גם מהלורדים של אמנטי לעזור ולהעלות את כל האנרגיות השליליות הללו אל אור הבורא, שיעלה אותם לאדוני הקארמה ואליו, להתמרה עמוקה.

נראה את האדמה כאילו היא נאנחת בהקלה כשיוצאות ממנה כל האנרגיות הקשות, ועולות אל אור הבורא.

נתבונן בעצמנו, גם כבני אנוש יחידים וגם כנשמה קולקטיבית, ונראה איך אנחנו קיימים כמבנה של יהלום, שמתחיל להצטלל, לזהור, ולהיות נקי יותר ויותר.

נראה איך אדוני הקארמה מתחילים ליצור סמלים חדשים מאנרגיה של זהב ואנרגיה של אש שאינה שורפת. נראה איך הסמלים הללו מתחילים לרדת עלינו כמו גשם רך ועדין, נספגים בתוכנו, גם בתור יחידים, גם בתור קבוצה של נשמה קולקטיבית גדולה, הכוללת אותנו ואת חברינו. נראה איך הלורדים של אמנטי לוקחים את אותם סמלים ומעגנים אותם דרכנו, אל הרחם של אמא אדמה.

והנה מופיע המלאך אוריאל, מלאך השלום, מעביר את האנרגיה שלו ומנחה את זרימת הסמלים אל המקומות שבהם זקוקים ביותר לאנרגיה שלהם, בכל המזרח התיכון: בתוכנו כמבנה יהלום, בתוך נשמותינו, בתוך גופינו, ובתוך כדור הארץ. הנה הוא מקרין את האור ואת האהבה שלו אל מבנה היהלום הענק אשר כולנו מהווים אותו.

והנה מצטרף אליו גם שר המלאכים, מטטרון, וגם הוא משדר אנרגיה של אהבה ועוצמה אל היהלום הגדול שהוא אנחנו.

תהליך הסמלים ממשיך להתרחש.

נרגיש גם את אהבת הבורא יורדת אלינו כגשם עדין, מלא אהבה ואור.

כעת נתבונן בלב שלנו, נראה כיצד הוא זוהר, ונראה כיצד האור שבו זורח החוצה, ומתחבר אל הלבבות של האנשים מסביבנו. נראה כיצד נוצרים מעגלים של אור של אהבה בין הלבבות של כולנו כאחד. הלבבות והאהבה שבהם מוזנים על-ידי הסמלים, כאשר בחובו של כל סמל טמונות הזדמנויות חדשות, צמיחה מחודשת, מתוך מקום של סבלנות, סובלנות, ראיית האחר, קבלת האחר, אהבה, חמלה, וזיהוי האמת הפנימית והעמוקה שבתוכנו.

נראה כיצד הלורדים של אמנטי יוצרים מתוך כל הסמלים האלה צינורות של אנרגיה, ומחברים אותם אל פרח החיים, הנמצא בלב האדמה.

נודה לאדוני הקארמה, ללורדים של אמנטי, לאוריאל – מלאך השלום, ולמטטרון – שר המלאכים.

נשלח אהבה לכל הסביבה שלנו, ולאט לאט נרד בחזרה אל תוך הפירמידה, ונתחלק בחזרה אל תוך הגופים שלנו מהמבנה האחד. נחזיר את התודעה והנשמה שלנו לתוך הגוף, ונרגיש את המתנה שקיבלנו: את התקווה לעתיד טוב יותר ואת הכלים העוצמתיים לממש אותו. לאט לאט נחזור לכאן ולעכשיו.

סוף קטע הנגינה