לשמוע את קול הרוח

איזון האור והחושך

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

20 בפברואר, 2016

סרסוטה, ארצות הברית

תרגמה מקובץ האודיו: גלית ברלר

עריכת תרגום ועריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. האנרגיה היום כה שונה מהיום שבו התרחשה החוויה הראשונה שלי עם שותפי. הרבה קרה על פי הציפיות. השותף שלי מלמד על פוטנציאלים ומציאות, וכשפגשתי אותו בשנת 1989, המידע שהצגתי היה אמתי אז כפי שהוא אמתי עכשיו. מידע שאמר שלא תהיה מלחמה גרעינית במילניום, שיחול שינוי בתודעה ושהרשת המגנטית של הפלנטה תנוע. וכעת המדע ביסס קשר בין תודעה אנושית והרשת המדוברת. המדע, שהוצג אפילו היום, מראה קשר זה. ואף על פי כן, מה שאני הולך להציג הוא הדבר האזוטרי ביותר שתוכלו לדמיין. אספר את סיפור הבחירה החופשית, לאן היא הובילה אתכם ועל התפתחות התודעה האנושית. הסיפור לא מורכב, אך בעודכם מקשיבים, הוא עשוי להפוך מעט מוזר מדי.

לאנושות יש בחירה חופשית, לא רק לעשות את מה שהיא רוצה ללא התערבות הרוח, אלא גם בכל הקשור לכיוון שאליו היא הולכת, לגבי האנרגיה והמודעות שלה, ואיך שהיא עובדת וחושבת, בשיתוף פעולה או בלעדיו. זו הבחירה החופשית של האנושות. החידה בה עוסקת הפלנטה לא קשורה למבחן של בני האנוש, היא ניסוי באנרגיה. אתם חיים שוב ושוב ושוב. האם ייתכן שבמשך דורות כה רבים תוכלו להתרומם מעבר לגובה הרצפה, להעלות את המודעות האנושית, להתבגר ולהתפתח אל שלום על כדור הארץ ואל פרדיגמת קיום שונה? הגעתי בשנת 1989 כי זה הפוטנציאל, והוא ניתן למדידה על ידי משהו שאספר לכם עליו כעת.

ההיסטוריה המיידית שלכם

הסיבה המרכזית שהדברים התרחשו כפי שהם התרחשו בשנות ה-80, ״קלפי הג’וקר״ להם הייתם עדים, כגון נפילת הגוש הסובייטי ושאר האירועים הלא צפויים ההתרחשו, יש עוד כמוהם בדרך. הם מעין מסר של זמנים משתנים, של תודעה שהולכת וגדלה, כיוון שהאנושות מתחילה להתבגר. צאו ממה שאני קורא ״מגרש המשחקים״ של התודעה אל תת-מודע אלגנטי, כזה שיוצר אחדות ושלום, כהתחלה של בן אנוש חדש, של חברה חדשה.

אך לא תמיד היה כך. אמרתי לכם קודם שאפשר שניתן כותרת לתקשור: ״לשמוע את קול הרוח״, ״לשמוע את קול האלוהים״. זו מטפורה, נכון? אנשים שמתכווננים רוחנית בדרך כלל לא שומעים קול משמים. זו מטפורה. ״לשמוע את קול האלוהים״ היא מטפורה לחיבור לאינטואיציה של העצמי הגבוה שלכם, כך שאתם יכולים להתחבר לחלק שגדול מכם ולשמוע את ״המידע ״שיש לו עבורכם, עבור הפלנטה. הסיבה שקשה כל כך לשמוע אותו היא – וזוהי מטפורה – שהשמיעה מתבצעת באופן אינטואיטיבי. הסיבה שהדבר כה קשה היא משום שקיים זמזום, המיה, מן רעש שמקשה לשמוע את המסרים. הדבר דומה לניסיון לשמוע משהו מבעד לרעש. זו המטפורה המוצלחת ביותר שאנחנו יכולים לתת. אבל רמת הרעש מתחילה לרדת.

מה קורה כשאתם מקבלים מסר ברור יותר? אתם משתנים, העולם משתנה. אלה שסביבכם גם כן שומעים את מה שקורה, גם אלו שלא רוצים לשמוע. המטפורה היא שמיעה. אל תעזבו את המקום במחשבה שאתם תשמעו משהו בעזרת האוזניים שלכם. זו מטפורה שמדברת על התכווננות לאינטואיציה שיודעת מה נכון ומה לא נכון, מה קורה לכם, השיפור בהרגשת הפוטנציאלים. כל זה הוא ״לשמוע את קול הרוח״.

מערכת היחסים של הדנ״א והתודעה

הדבר שהכי קשה לנו ללמד, מה שהשותף שלי מלמד כבר מספר שנים. הדרך הקלה ביותר מבחינתכם להבין את זה היא כשהוא מסביר שהדנ”א שלכם לא עובד במאה אחוזים. הוא עובד בכשלושים אחוזים. אפילו לא במחצית מהפוטנציאל שלו. זו מטפורה. אין מכשיר מדידה שיוכל למדוד את הדנ”א שלכם ולקבוע אחוזים. אבל זו הדרך הטובה ביותר לתאר היכן אתם נמצאים ביחס לתודעה האנושית.

אני רוצה לתת לכם קצת מידע שיכול לעניין אתכם לגבי איך הכל התחיל, איך הוא השתנה. אם הייתם צריכים להתחיל ניסוי בתודעה על הפלנטה, יש להתחיל ממצב מאוזן. יש להתחיל מאותה כמות של אור וחושך, וכך התחלנו. אמרנו לכם שההיסטוריה האנושית קצרה. הפלנטה נמצאת פה ארבעה מיליארד שנים, ואתם פה רק חמישים אלף שנים. תקופה קצרה. האנושות, כפי שאתם מכירים אותה, התחילה למעשה רק לפני מאתיים אלף שנים, ו״תהליך ההזרעה״ החל לפני כמאה אלף שנים, כשלמוריה עוד הייתה קיימת, כחמישים אלף שנים לפני כן, כשזה באמת הושלם והניסוי עבד. אתם חדשים! כל ההיסטוריה הידועה מלאה בבני אנוש שנלחמים אלה באלה. אתם חדשים! וכעת הדבר מתחיל להשתנות.

האירוניה היא שחלק מהאנשים שמקשיבים למסר וחלק מהאנשים שיושבים בקהל היו שם כל אותו זמן. נשמה עתיקה, הסברנו לך את זה כבר פעמים רבות. אתם זוכרים את מה שאתם חושבים שהיא אטלנטיס, אתם זוכרים כך וכך, וכל הזיכרונות האלה באקאשה שלכם יצוצו. זה רק אומר שהייתם שם וכבר הייתם שותפים לעשייה הזאת. חוויתם את האסונות, הייתם שם כשהדברים קרו והם צרובים בזיכרון שאתם לא יכולים באמת לתפוס, אבל הם שם. משמעות הדבר היא שאתם יודעים שאתם עתיקים. אולי הייתם מאלה שעזרו להקים את הפלנטה. האחווה הנשית היא דוגמה טובה. אלה מכן שמרגישות צורך להגיע למפגשי האחווה, אפילו הלילה, מפגש שחוגג את ההתחלה. מפגש שחוגג את הזמנים שבהם לנשים הייתה יכולת אינטואיטיבית, כלומר היו להן אנרגיות שאמאניות של הפלנטה. למי יכולה להיות יכולת שכזו אם לא למעניקות החיים?

הדבר מייצג זמן התחלתי של שוויון, של חוכמה שהייתה תחילת הניסוי. הדנ”א בתחילת הניסוי עמד על שלושים אחוזים. רגע, זה נשמע לא שווה? מהר מאד הוא עלה לשלושים וחמישה אחוזים, כי זה המקום שבו יש שוויון מול החושך. עכשיו תקשיבו – אומר לכם משהו שעליכם לדעת – הנתון מראה לכם במספרים את הכוח של האור על החושך. כשהגעתם לשלושים וחמישה אחוזים של דנ”א מתפקד, המצב היה שווה לשישים וחמישה אחוזי חושך. לאלו מכם שלא ממש מבינים את המספרים, זה לא חמישים-חמישים, אבל באופן תפיסתי כך היה, מבחינת יחסי הכוחות. שלושים וחמישה אחוזים מול שישים וחמישה אחוזים.שלושים וחמישה אחוזי אור, ושישים וחמישה אחוזי חושך היו שווים בכוחם. הנתון אומר לכם שהחושך חלש מכם. היו לכם פחות אחוזי אור בפלנטה, ועדיין מאזן הכוחות היה שווה לשישים וחמישה אחוזי חושך. האור חזק מהחושך. אין צורך בהרבה ממנו על מנת להגיע לאיזון. זה התחיל בשלושים אחוזים, עלה כמעט מיד לשלושים וחמישה אחוזים, התחלתם לגדול, כיוון שהיה בידוד, לא הייתם רבים, למוריה הייתה קיימת, הפליאדים עדיין היו כאן ולימדו אתכם, וזו באמת הנקודה שבה הניסוי החל.

תהליך אחוזי היעילות של הדנ״א

עכשיו, הרשו לי לספר לכם מה קורה בשלושים וחמישה אחוזים: יש הבנה אינטואיטיבית של איזון מגדרי על הפלנטה. מי עושה מה ולמה. זה מה שאחוות האחיות הלמוריאניות חוגגת. זהו זמן שבו המגדרים מכבדים אלה את אלה ומבינים שהמגדר הנשי הוא זה שמחובר לרוח במידה רבה יותר, והחיבור החזק יותר נובע מהעובדה שהן מעניקות חיים, ולכן הן אלה שמחוברות ושמסייעות את החברה.

ברגע שהדנ”א החל לאבד אחוזים, האיזון המגדרי הפסיק לתפקד. אם אתם רוצים לבחון כל חברה על הפלנטה, ולדעת היכן הדנ”א שלה נמצא כחברה (כי יש הבדלים בין חברה לחברה), מה שאנחנו נותנים לכם הוא ממוצע של מיקום אחוזי הדנ”א היום. אבל אם תחזרו ותרצו לדעת איפה הוא היה, למשל בימי הביניים, או לפני כשירדתם לעשרים וחמישה אחוזים, אם אתם רוצים לדעת זאת, כל שעליכם לעשות הוא להתבונן בתפקוד המגדרי הלקוי. מעמד הנשים המכובד והשאמאני ירד למעמד נמוך יותר, כמו בעלי החיים.

חוסר איזון! כך קורה כשהאחוזים מתחילים לצנוח למצב של הישרדות. אין אלגנטיות. אין הערכה, יש מלחמה, שנאה, חוסר אכפתיות, כעס. ואז הם התחילו לעלות שוב. הגעתם לשלושים אחוזים ואז לשלושים ואחד אחוזים, ואז לממוצע של שלושים ושניים אחוזים. יקרים, יש עדיין כאלה על הפלנטה, יש חוסר תפקוד מגדרי רב, לא תזכוו באיזון מגדרי עד שתגיעו לשלושים וחמישה-ארבעים אחוזים. וכשתגיעו זה יהיה כה אינטואיטיבי. אתם תסתכלו לאחור ותשאלו: מה היה לא בסדר איתנו שלא שמנו את אלו שיכולות לעשות זאת בצורה הטובה ביותר היכן שהן צריכות להיות?

בעשרים וחמישה עד שלושים אחוזים, החזק מנצח, בעלי השרירים החזקים ביותר, החשיבה ישנה ביותר, חוסר איזון מגדרי. אם אתם רוצים לראות חברה מאוזנת הפועלת בשלושים וחמישה אחוזים ומעלה, הביטו באיזון המגדרי, בכבוד, בהערכה.

למדו מאנשי קדם

אגיד לכם משהו שהשותף שלי תמיד מדבר עליו: מצאו את החברות העתיקות ביותר, את התרבויות העתיקות ביותר של הפלנטה, בחנו את הילידים וגלו כיצד הם פעלו, מה אומרות העדויות. אומר לכם מה העדויות אומרות: הנשים היו השאמאניות. נשים הן מעניקות החיים, אנחנו אומרים זאת שוב ושוב, הן קרובות לרוח, יש להן יכולות אינטואיטיביות טובות יותר. דמיינו שיש לכם מישהו שיכול להדריך, שרואה את ומרגיש, ושקול האלוהים ברור לו. זהו איזון מגדרי. הגברים ידעו זאת והסתמכו עליהן, והנשים הסתמכו על הגברים, בדברים שהגברים עשו בצורה הטובה ביותר. איזון מגדרי. הוא קיים עדיין בחברות ילידיות עתיקות. הדבר מעולם לא השתנה.

כשהאחוזים הגיעו לשלושים ושניים אחוזים, התחלתי לדבר עם השותף שלי, משום שכדור השלג כבר החל להתגלגל, וראינו זאת בעבר. הפלנטה התחילה להרים את עצמה בדרכה לשלושים וחמישה אחוזים, בדרכה לשיווי משקל מאוזן, אולי אפילו לשלושים ושישה אחוזים, כאשר החושך ינוס על נפשו.

יקרים, אם שלושים וחמישה אחוזים היא נקודת השוויון, אף פעם לא ראיתם זאת בימי חייכם, עד היום… אתם כמעט שם. החושך בורח, הוא יוצא מתוך כל החריצים… דמיינו צבא חושך שיכול לגייס מתוך בני הארץ שלכם את אלה שיכולים לראות רק חשכה, שירוצו להצטרף אליו על מנת להיות לקויי תפקוד כמוהו. אין להם מושג. חשכה לא יכולה להסתכל אל על לרמה גבוהה יותר. הקשיבו לי, חשכה לא יכולה להסתכל למעלה ולראות אור. היא מסוגלת רק לראות את כוח החושך. היא לא מבינה עד כמה קל לנצח אותה. היא לא מבינה שהיא הולכת להפסיד. היא רואה רק את עצמה. זה כל מה שהיא מסוגלת לראות. זה כל כך ברור מאליו, נכון?

מה שקורה כרגע על הפלנטה (אמרנו זאת קודם לכן), בעודי מדבר, הפוליטיקה של מדינה זו שלכם היא בעלת התפקוד הלקוי ביותר אי פעם. היא מייצגת את אלה שנמאס להם מהישן, כאשר הממסד כבר לא רצוי ולא נחוץ. כל דבר יהיה טוב יותר ממה שיש לכם. המצב משתנה, בגלל עליה מתמדת באחוזי התפקוד של הדנ”א. נשים וגברים על הפלנטה, שבחיים לא יהיו בחדר שכזה כדי לשמוע תקשור, מרגישים זאת. יושרה, שקיפות, ערגה למשהו שעובד, רצון לדעת שאם שילמתם מיסים הם משמשים לטובת משהו שעובד. רצון לדעת שמנהיג שנבחר יפעל ביושרה, ינווט אתכם במסלול הנכון למדינה שלכם. יושרה בחלונות הגבוהים, במקום חוסר תפקוד. אוכלוסייה שעייפה מאנרגיה ישנה, כיוון שהיא מתחילה לשמוע את הקול.

מי ״שומע״ את הקול?

קול הרוח מיועד לכל האנושות, לא רק מתי מעט נבחרים. אבל המעטים הנבחרים יבינו זאת טוב יותר ויוכלו להתחבר ולדעת מה הדברים אומרים. אך ככל שהרעש והבלבול וההמייה של החשכה מתחילים להיות שווים לכמות האור, אתם יכולים להתחיל לנצח, להתחיל לשמוע זאת. ואלה שלא שומעים, לא רוצים לראות זאת ולא מעוניינים להיות בחדר הזה, מבחינתם מדובר רק בהתחלה חדשה, במודעות חדשה. הם לא יודעים מה הם שומעים, הם לא יודעים מה הם מרגישים, הם רק יודעים שהם רוצים שינוי.

הנשמות העתיקות מזהות את המהות האמיתית, מתחילות לעבוד עמה ויודעות שהן יכולות להתחבר, לקבל מסרים והדרכה. זה ההבדל, אבל כל האנושות מודעת לכך, כולה. אתם זוחלים לכיוון שלושים ושישה אחוזים. אפילו עם מה שקורה סביבכם, כשאתם תביסו את החושך על הפלנטה, אתם תהיו בשלושים ושישה אחוזים. משמעות הדבר היא שאתם מנצחים. משמעות הדבר גם שהרעש שמסתיר את קול האלוהים יתחיל להיעלם ודברים יתחילו להתבהר.

אינטואיציה לא תגיע כה מהר אם אתם לא יודעים מה שמעתם. אבל היא תהיה פה אתכם, תדבר אתכם בקול ברור יותר. אולי אפילו תוכלו לעצור ולבחון אותה. הבעיה עם אינטואיציה שרעשי הרקע מסתירים אותה. זוהי מטפורה. אני מקווה שאתם מבינים. הכוונה ב״רעשי רקע שמסתירים אותה״ היא שהמחשבות האינטואיטיביות שלכם חמקמקות מאד, כיוון שיש אנרגיה ברקע שמונעת מכם לראות ולשמוע. ההיגיון שלכם חונק את האינטואיציה כל הזמן ואומר שהיא לא מדויקת, או אולי זו רק משאלת לב. זה הכל חלק מאחוזי התפקוד של הדנ”א שלכם, וככל שהוא עולה לכיוון שלושים ושישה אחוזים, הכול משתנה. ההיגיון משתנה, כיוון שהוא נמצא בדנ”א, יש התעוררות, דנ”א יעיל יותר. אתם חושבים אחרת. כל מה שאמרו לכם בפסיכולוגיה מתחיל להשתנות למשהו אחר. חכמה הופכת אינטואיטיבית, לא רק משהו שאתם מקווים שהיה לכם. חברות מתחילות להשתנות באופן כללי. פתרונות לבעיות שלא הצלחתם לפתור עד כה מתחילים להופיע, מחשבות חדשות, התבגרות – כשאתם שומעים טוב יותר את קול הרוח.

יקרים, בממוצע, אתם בשלושים וחמישה אחוזים. יש כאלה על הפלנטה שעדיין עומדים על עשרים ושבעה אחוזים. איך ניתן לדעת? לפי הדרך שבה הם מתייחסים לנשים שלהם. איזון מגדרי. אני רוצה לומר משהו, כדי שכולם יבינו נכון, יש דוקטרינות שונות על הפלנטה שהן יפהפיות, מהמאסטרים של התרבויות המסוימות הללו. שמדברות על היופי, האהבה והשוויון של האל והבורא, כולן מטיפות לאחדות וכולן מדברות על בורא אחד. אבל אתם רואים גברים ונשים שמפרשים זאת לצרכים שלהם. הדוקטרינה יכולה להיות מדויקת, אך מה שאתם רואים זה את האחוז של החכמה שמפרש את הדוקטרינה בעזרת עשרים ושבעה אחוזים מהדנ”א. הדוקטרינות שעל הפלנטה, כמעט ללא יוצא מהכלל, מלמדות את יופי האלוהים, האחדות, על האפשרות לפעול ביחד ולסגוד לאותו אל מבלי להרוג אלה את אלה. כולן, אפילו הדוקטרינות שדומה שמנוגדות אלה לאלה, אם תלמדו אותן ותבחנו מה המאסטרים אמרו באמת, הם אמרו: אהבו זה את זה. קודם כל אהבו זה את זה ולכו בדרכי האל. כך אומרות הדוקטרינות של הפלנטה.

אתם בשלושים וחמישה אחוזים. יש שוויון בין אור לחושך, והוא משנה הכול. אתם יכולים להתבונן בהיסטוריה, ועשיתם דרך ארוכה. לקח הרבה זמן להגיע לכאן. יקרים, ראינו זאת בעבר, כדור השלג התחיל להתגלגל ואין שום דבר שיכול לעצור אותו. בדרכו הוא ידרוס דברים רבים, דברים כמו הממסד, ואם הוא לא ישתנה, צפו שמבנים ממסדיים גדולים יתמוטטו, וכדור השלג פשוט ימוטט אותם. אל תבהלו. אל תחשבו שזה הסוף של הפלנטה. יהיו אירועים שיחוללו פחד. זו רק תוצאה של הגעתכם לשלושים וחמישה אחוזים. אתם במקום הנכון, בזמן הנכון.

אמרתי די. כשתלכו מפה אני מקווה שתבינו את המסר. הקשיבו לו שוב אם אתם צריכים. הוא מדבר על איזון האור והחושך – על פלנטה ובכם. הוא מדבר על העובדה שאתם מנצחים, וזו הסיבה שהגעתי. כיוון שקשה לדבר עם אלו שמנצחים, כשהם מעולם לא ניצחו בעבר, והם בעלי תודעת תבוסה. על כך אתם עובדים עכשיו. היו גבוהים יותר כאשר אתם עוזבים מקום זה ודעו מי אתם.

המסר של קריון לעולם לא משתנה. הוא בפנים, שם נמצא מקור הבריאה, היכן שהוא היה מאז ומעולם והוא שלכם.

וכך הוא.

קריון