לידה מחדש של כל צבעי הקשת

שלי שרון
דצמבר 2015
עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

אהובים ויקרים. חודש האורות, הנחגג עם אור הנרות ואורות המולד, הוא חודש שבו החשכה בהמיספרה הצפונית מאפילה על האור. וזוהי עת נפלאה לדבר איתכם על אנרגיית המטריאה, האנרגיה הנשית, המשתלבת עם התבנית (הפטריאה), זוהי האנרגיה הגברית. אנרגיית סרינה רוצה לקחת אתכם למעוף של לידה מחדש כמו לידת השנה, לידת עונה, כיוון שאתם בתקופה שבה אתם יולדים את עצמכם מחדש. 

*

המרחב בו הכל מתמזג לכלום וכלום משתבר להכל

עצמו עיניכם וראו את עצמכם מתרחקים מעל פני הקרקע בעדינות וביציבות. לאט לאט אתם צפים מעלה מעלה. מרגישים את המוחשות של הגוף ויחד עם זאת לא נכנעים לכוח הכבידה. זהו לא מאבק, זוהי התעלות טבעית שמתרחשת כעת, אותה אתם יכולים לחוש, אליה אתם יכולים לגשת עם עיניכם הפנימיות. 

מעלה מעלה אתם צפים ועולים. מעלה מעלה אתם מתרחקים מעל פני האדמה. רואים הנכם יותר ויותר מהתמונה הגדולה הנפרשת בפניכם. מעלה אתם נמשכים עד שאתם מגיעים אל חוט דקיק ובהיר של מעטפת השמים הכחולים המחבקת אתכם מעל פני האדמה. 

מעלה מעלה אתם ממשיכים ועולים. מרגישים את התרוממות הרוח, את קלילות הלב, את רכות ההוויה. מעלה מעלה אתם צפים ועולים, מגיעים אל שדה רחב שאור חולש עליו. 

ולכשמצאתם את עצמכם בשדה האור, מוקפים בשדה האור, רווים בשדה האור – אתם נחים. מרגישים קלילים מהמסע ואינכם כבדים. מרגישים רווים מהעליה ואינכם נחפזים. את האור הזה הנכם רואים עם העינים הפנימיות אשר יכולות לראות את כל המראות הנחשפים לעין הלא מוגנת, לעין החופשיה מההגבלים והחוקים של פיזיקת פלנטת ארץ. 

משדה האור תוכלו להסיט את הווילון. זהו אותו וילון המטשטש את החיבור הבלתי נפרד בין המציאויות והעולמות. הסיטו את הווילון, פתחו לכם חריץ כמי שמסתכל מאחורי הקלעים, מציץ לראות מה קורה על קדמת הבמה וכמה צופים הגיעו לצפות במחזה. 

רואים אתם כעת את כל הצבעים? נוכחים אתם כעת למעברים העדינים של שלל הצבעים הנולדים משדה אור שאינו בוחן ואינו שופט, אלא שוטף את פני הארץ בכל הגוונים והגיוונים האפשריים? הכחול החולש על השמים והמים ועוטף אתכם באנרגיית עומק ושלווה. הירוק המשבץ את היבשה ותוך המים מרפד אתכם באנרגיית התחדשות והתרחשות. שימו לב לכל הצבעים, היווכחו כיצד אלו מגיעים משדה האור, היכן שאתם נמצאים עתה. ראו כיצד הקרניים משתברות ויוצרות תמונה מרהיבה, תמונה צבעונית ומפורטת. 

כאן בשדה האור הכל מתמזג לרובד אחד. איננו מושכים אתכם מחייכם האנושיים על מנת לקחת אתכם למקומות או לרעיונות שאינם משתלבים בחייכם הארציים. אלא שכן, בשדה האור הלבן, יכולים אתם לראות בעיניכם הפנימיות את מה שנקרא לו ״חומר הרוח״. חומר הרוח הוא האנרגיה הנשית, המתפזרת וחולשת, מתפשטת כמו מים, נוזלת ומגיעה אל כל פינה ואל כל צורה. ואילו היקום היוצר ממזג את האנרגיה הנשית, את חומר הרוח עם האנרגיה הגברית – התבנית. חומר הרוח מחפש את הביטוי דרך התבנית היצירתית, דרך האנרגיה הגברית. 

כעת, נרצה לומר לכם מילים בודדות ונבקש מכם להבחין איזו מילה מפעילה אתכם. מה המילה מפעילה בתוככם? באיזה איזור היא פועלת בקרבכם? האם אתם יכולים להתחבר לרגש שהוא שדה האור, שניה לפני שהוא מתפרק לצבעים שונים של דעה ומחשבה. מילה היא מטען אנרגטי ויש מילים שנראה כאילו גיהצו מהן את העומק או את החיות הפראית. יש מילים שנראה כי השימוש החוזר ונשנה שחק מהן את קרסי האחיזה של החיים האותנטיים. שימו לב להפעלה של מטען המילה לפני שנמשיך בהעברת מסרי ידע והבנה:

פחד. 

תקווה. 

אכזבה. 

כניעה. 

אשליה. 

אהבה. 

חברות. 

מאבק. 

כעס. 

עצב. 

סליחה. 

שלמות. 

חיבור. 

*

יצירה נפלאה מקבלת השראה מהשלמות

המטריקס, האנרגיה הנשית, רוצה למלא את החלל, להתפשט ולהתפשט. התבנית, האנרגיה הגברית, רוצה ללמוד להכיל, לבנות ולמסגר. השניים משתפים פעולה. אין לפרש את אנרגיית הרוח כבנויה מהיררכיה. היררכיה רוחנית. אנחנו שדה האור המשתבר לאינסוף צלילים, צבעים ובקרבכם גם למילים. אנחנו האנרגיה הנשית המזריעה את התבנית הגברית והרי כך נולדת יצירה שלמה. את התהליך הזה הנכם מכירים מיצירת חיים חדשים, הולדת ילדים. 

הבחינו כי יש מילים המפעילות אתכם בעוצמה גבוהה. שימו לב, הלבבות המוכשרים, כי גם מילים כגון פחד עדיין מפעילות אתכם בעוצמה גבוהה. שום דבר, כתמיד, לא נאמר לכם ואליכם כביקורת אלא באהבה מלאה כדי להסיט את תשומת לבכם אל מגוון קשת הצבעים ואל המקור שממנו הכל נובע, משדה האור. בין אם ההפעלה נובעת מדעה, ממחשבה מגובשת, מרעיונות מפרדיגמה רוחנית – אנו מזמינות אתכם לשבור בכל רגע את החוקים כפי ששלל הצבעים משתברים וחולשים על פני פלנטת ארץ ואלו נובעים משדה האור הבלתי ניתן להכלה בעין הפיזית האנושית. כל מילה היא אנרגיה ומה שהיא מפעילה הוא האנרגיה הלא מעובדת  – כמטריצה ללא תבנית הולמת. 

הלב הנותן לתנועת החיים לעבור כזרם ללא שערים ומעצורים, הוא הלב המוכשר ששותה ללא רוויה ממעין תנועת החיים, מאהבה שאין לה גבול, אהבה במלוא הצבעים. 

מה שיווצר הוא לא אדישות כלפי המילים אלא זרימה על גלי האנרגיה המניעים. חיקרו באומץ ובכנות את המפתחות העתיקים שמפעילים אצלכם דלתות פרוצות לחלוטין. האנרגיה הנוכחית שמובילה למחזור ירח בסימן קשת היא אנרגיה של חופש ללא הגבלה. וזו מפצירה בכם להוליד מחדש בכל רגע את האנרגיה שמגיעה כעסקת חבילה עם המילה. אלו הם הנסים שחוללו הנביאים, שחולל הבודהה, שחולל ישו, שחוללו הסופים. המילה היא הגלימה העוטה את גוף האור שאתם. הנס הוא הראיה אל ההמשכיות האינסופית של העצמי המקודש והיפה שלכם. 

אנו שדה אור החמלה והאהבה ומפצירות אנו בכם להתפרק ולהתמוסס אל תוך שלל הצבעים והמילים ולמצוא ביטוי מלא ושלם. כשמילה אחת מפעילה אתכם בעוצמה רבה, כגון קונפליקט, מאבק, פחד, מלחמה – הרי זהו סימן כי יש עוד עיבוד למטען האנרגטי כדי שזה יתפוס את מקומו השווה על השולחן העגול של צבעי ה׳הכול׳. 

לקחנו אתכם מעלה כדי להמחיש ולהדגים עבורכם מה קורה כעת עבורכם בחייכם היומיומיים. האנושות בתהליך התרוממות מעלה והלבבות המוכשרים עולים וצפים בקלילות, מתמזגים בטבעיות אל המקום בו התבניות הקיימות מתפצלות, כפי שנשמה מתפצלת אל תוך גוף אדם ואינה נוטשת אותו עד שלא נמצא מיזוג מושלם. חיים אחרי חיים, שנה אחרי שנה, עונה אחרי עונה, נשימה אחרי נשימה. 

זהו זמן שגשוג, זמן חגיגה. מה שעמלתם עליו בשנה באחרונה מבקש להיוולד מתוככם ולהראות לכם כי גם כשהיצירה נושאת את הדנ״א של האב והאם נוצרת תבנית חדשה בעלת תוכן וידע חדשים לכם לחלוטין. כי אותה יצירה מגיעה משדה האור דרך תעלת הלידה. דרך תעלת הלידה. המחשבות, הכוונות והתכנונים מגשימים את עצמם בהלימה לשדה האור, לחומר הרוח שלכם, כל אחד באופן אישי עבורכם. 

דמו את הדבר לשטיח פעמונים שמרחף מעליכם ובכל פעם שמילה מוכרזת יש מי שמושך בחוט הפעמונים ומשמיע צלילים. השדה הקולקטיבי עדיין מושך בחוטי פעמוני הפחד ובכל מאורע שכזה הרעש המסחרר מזכיר ללבבות המוכשרים כי החושך, זמן החורף, הוא הזמן הנפלא ביותר להגשמה ולעשיה שקטה. אם עולה עצב שלא נתתם לו ביטוי, שלא גיליתם את הפואטיקה והאומנות שדרים בתוכו, אנא עשו זאת כעת. כך גם עם כעס, התרגשות, שמחה, כל צבע צריך לקבל ביטוי, כיוון שאתם יצורים מופלאים עם יכולת לבטא את שלל גווני הרגש ויחד עם זאת לאפשר זרימה פראית של תנועת חיים מרהיבה ומרגשת. 

השאלה הנעלה

לא מזמן נתנו לכם שאלה דחופה כדי לחלץ מתוככם את מה שהבשיל ורוצה לצאת אל האור: ״כיצד אני יכול לבטא את עצמי באופן האותנטי והבהיר מכל?״

וכעת שאלו את עצמכם: ״מה אני רוצה מהעולם?״

שנו את הטונוס של הבקשות (לשנות את מתח התנועה המובנה בתוך הבקשה). אינכם צריכים יותר כסף, אינכם צריכים יותר קניות וצריכה, אינכם צריכים יותר טכנולוגיה, אינכם צריכים יותר בנייה. וכן, אנו שומרות בלבנו גם את בני האנוש ה״נאבקים״ בחשבון הבנק ובזרימה הכספית. שכן, עליכם להיווכח אל השינוי האנרגטי והשינוי הפנימי. אין הירואיות בעוני אלא שזהו תהליך למידה ותהליך לידה. ההירואיות היא של זה שמצא עושר פנימי הגובר על כל עושר חומרי כזה או אחר. מה אני מבקשת מהעולם? זו התנעה של להבת העצמי דרך שדה הפעמונים הקולקטיבי. זוהי הפעלה של המעגל המקודש, הפעלת של כל קשת הצבעים ללידה אנושית מחדש. 

אינכם שולטים עדיין בין הבחנה לשיפוט. לכן לקחנו אתכם מעלה מעלה אל שדה האור המקרין כדי לראות את התמונה הגדולה, להבחין במקום לראות, לראות ללא מאמץ ליצור.  

אכלו כשאתם רעבים, שתו כשאתם צמאים, לכו לישון כשאתם עייפים, שחקו כשאתם משועשעים, צרו כשיש תשוקה ואנרגיה פנויה. אל תעבדו עוד יום אחד בחייכם. היו ביצירה חדשה בכל רגע של נשימה. לא, זוהי אינה פנטזיה – זוהי הבטחה של עולם חדש, שאותו אתם הזמנתם ושאותו אתם יולדים כעת מחדש. 

מה שנמצא בהלימת נשמה שר את שיר צבעי הנשמה, תפילה של אנושות מרהיבה.