להרגיש בבית על כדור הארץ

פמלה קריב מתקשרת את מרים המגדלית

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, גברים ונשים יקרים, המפגש איתכם היום בבוקר צלול זה ממלא אותי בשמחה. אנו ידידים ותיקים. הנתיבים שלנו פגשו אלה באלה בזמן ובמרחב פעמים רבות בעבר. חושו בידידות עתיקת היומין שלנו; אנו חלק מאותה משפחה. הוקירו לרגע את תחושת ההיכרות, של השיבה הביתה. פשוט הירגעו ושחררו את כל המתח הפנימי. דמיינו כיצד המתח זורם אל האדמה ומותמר. הרגישו כיצד גופכם נרגע והופך כבד יותר. קבלו את האנרגיה המרפאה שחוזרת מאימא אדמה והניחו לה להקיף את כפות רגליכם ואת רגליכם ולזרום אל תוך המותניים והבטן שלכם. הרגישו כיצד האדמה תומכת בכם; אתם מוגנים.

חושו בקצב האדמה; הוא איטי וקבוע. זה הקצב שאתם מבקשים לעצמכם. הנשמה שלכם מגיעה מממלכה שונה, וכאשר היא יורדת היא חייבת להסתגל לקצב כדור הארץ. הנשמה שלכם חייבת לשכון בגוף ועליה ללמוד כיצד להשתמש במוח, והדבר יכול לבלבל אותה. הנשמה נמצאת בנתיב למידה. לא רק אתם כבני אנוש לומדים, הנשמה שלכם לומדת ומתפתחת גם היא.

אתם נושאים זיכרונות כואבים בתוך נשמתכם הקשורים להיותכם על כדור הארץ, ואי לכך לא ברור לכם שאתם יכולים לבטוח בכדור הארץ ולהיכנע לו. יכולות להיות חסימות בגופכם שמונעות מכם להירגע ולהרגיש בטוחים כאן. חסימה זו היא אנרגיה, היא לא משהו פיזי. במציאות, חסימה זו לא נגרמה על ידי כדור הארץ, אלא על ידי מה שאירע לכם בעולם בני האדם: השליליות שחוויתם כאן, כאב הדחייה וחוסר ההשתלבות. הדבר הקשה עליכם להרגיש כאן בבית.

ברצוני להזכיר לכם את טבעה האמיתי של אימא אדמה. היא מלאך בעצמה. חשבו על יופי היערות, האוקיינוסים והפרחים. זהו הטבע האמיתי של ההוויה על כדור הארץ, ואתם חלק ממציאות קסומה זו. אתם כפרח בעצמכם, אבל פרח לא יכול להיפתח אלא אם הוא מושרש בחוזקה. אתם חייבים להרגיש בבית על כדור הארץ כדי שתהיו מסוגלים לבטא את עצמכם, את אורכם. לכן אני מזמינה אתכם עכשיו להתחבר לאימא אדמה, למלאך שהיא. הרגישו באנרגיה שלה עמוק בתוך גופכם; אתם ילדיה ואתם יכולים להירגע.

דמיינו שאתם מטיילים עכשיו במקום יפהפה בטבע; ביער, ליד הים או במדבר, והפכו דמיון זה לאמיתי ולחי מאוד. הרגישו בתחושות של הטבע, ברוח, בשמש, באוויר. הרגישו את הקרקע מתחת לרגליכם. כעת שבו והניחו את כפות ידיכם על האדמה. אפשרו לאימא אדמה להשפיע עליכם, לרפא אתכם ולהזכיר לכם את השותפות שלכם עמה. הנשמה שלכם רוצה להיות כאן, אף על פי שהנשמה שלכם נפצעה על כדור הארץ, בייחוד על ידי הפחד והמאבק הקיימים בחברה האנושית. אבל כבני אנוש, אתם גם מחוברים לטבע, להרמוניה ולקצב שיש בו. ואם אתם מאמצים את הטבע, הן באופן פנימי והן באופן חיצוני, אתם יכולים לשמוע בברור את מסר הנשמה שלכם.

לכן, אתם יושבים עדיין על האדמה. הרגישו כיצד מגיעה אליכם אנרגיה מלמעלה. אתם יכולים לקבלה, כיוון שאתם מחוברים עכשיו לאדמה ולאנרגיה שלה. שתי האנרגיות הללו אמורות להיות יחד. הניחו לאנרגיה מנשמתכם להאיר אתכם כשמש. פשוט רחצו בה בהנאה לרגע.

תכופות, כאשר אתם מתחברים או מנסים להתחבר לנשמה שלכם, המחשבות שלכם מפריעות. אתם רוצים במידע מוחשי ומעשי בנוגע לחייכם. אבל כדי לקבל מידע אמיתי, עליכם לשנות תחילה את המודעות שלכם, כיוון שהצורך במידע, הצורך לדעת מה לעשות נובע תכופות מפחד. תחילה עליכם להירגע לגמרי ולהיות במצב שבו אתם מדמיינים או “מפנטזים” בצורה ערה. כנסו אפוא למצב זה עכשיו.

דמיינו שאתם חופשיים לגמרי, לא קשורים על ידי חוקי החברה האנושית. אתם מלאך, כמו פרפר אתם עפים מפרח לפרח. שאלו את עצמכם: “מה גורם לי הנאה בחיי?” על תחשבו על התוצאות שהדבר מביא, פשוט התמקדו בתחושת השמחה וההשראה. אתם יכולים לקבל השראה מדברים פשוטים מאוד, כגון הליכה או ברגעים שקטים עם עצמכם. חשוב שתזהו את שפת הנשמה שלכם. היא אינה מדברת בקול ברור אליו אתם רגילים. אתם רגילים לדבר בתקיפות רבה אל עצמכם. אתם מבקרים את עצמכם רבות. יש לכם תמונה מנטלית שקובעת כיצד עליכם להיות ואתם משווים את עצמכם עם אותה תמונה ללא הרף ומרגישים שאתם נכשלים. אך למעשה השיפוט הוא הבעיה האמיתית. סוג זה של שיפוט, או גוון קול זה, לא מגיע מהטבע.

שפת הנשמה שלכם שונה מאוד. היא עדינה מאוד. תכופות היא מציעה הצעות, אבל לעולם לא רוצה לאלץ אתכם לעשות דבר מה. לכן פשוט הירגעו ושאלו את נשמתכם: “למה אני זקוק ברגע זה?” אולי תקבלו את התשובה כאנרגיה ולא בהכרח במילים. שחררו את כל הציפיות. כבני אנוש, הבעיות שלכם נגרמות לעתים קרובות בשל העובדה שיש לכם “נקודה עיוורת”. יש לכם אמונות עיקשות כלשהן להן אינכם מודעים באמת והנשמה שלכם רוצה שתשחררו אמונות אלה. משמעות הדבר שעליכם לשחרר את האמונות העמוקות ביותר שלכם ולהיפתח למשהו חדש לגמרי. עליכם לאפשר לנשמה שלכם להפתיע אתכם.

לכן בכל עת שיש לכם רגע שקט ואתם משתוקקים להתחבר עם נשמתכם, שחררו את המחשבות והתחברו בדרך עליזה וספונטאנית. זוהי דרכו של הטבע. אתם יכולים לראותה בכל בעלי החיים והצמחים שחיים על כדור הארץ. הם צועדים בשמחה עם קצב שהוא שלהם. הם לא חושבים על העתיד, אולם הם ערוכים עם קצב האדמה באופן מושלם. אתם חלק מכדור הארץ וחלק מהטבע.