להוליד את הנשמה הארצית החדשה

שינויים והתחלות חדשות ביולי 2015
סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל
6 ביולי, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

משפחת אור אהובה, יולי מבטיח להיות חודש מלא בשינויים, בתזוזות ובהתחלות חדשות. אתם תרגישו בשינויים ובתזוזות הללו עמוק בתוך הווייתכם, אבל אתם תראו גם שינויים רבים שמתרחשים ברמות החיצוניות או החברתיות. הנשמה הארצית החדשה נולדת לכדי התגשמות על הפלנטה בסיוע ילדי קריסטל היהלום, וכך חברה חדשה ודרך הוויה חדשה נולדות אף הן, אשר יענו על התשוקה העמוקה שלכם לחיות ברמת תודעה והוויה גבוהה יותר.

כדי לסייע לתהליך זה, בחודש יולי, גלי האנרגיה בזמן-מרחב יאפשרו שינויים. יהיו שני ירחים מלאכים ביולי, והשני יהיה ״ירח כחול״, שכפי שאתם יודעים הוא כוח רב עוצמה שמאפשר העלאת בעיות עמוקות שהיו שקועות בתת-מודע, הן אצל הפרט והן בחברה. הירח הכחול יחול ב-31 ביולי. הירח הראשון יחול במזלות גדי וסרטן ועם פלוטו במזל גדי, כבר יש גאות ושפל עוצמתיים של טרנספורמציה ושינוי בפעולה. הירח השני יחול במזלות דלי ואריה, ויסייע להגשמת אנרגיית כדור הארץ החדש שעה שאתם מתקרבים לשער האריה ול-8.8.8 בשמיני באוגוסט.

חודש יולי גם מביא לכם את השנה הפלנטרית החדשה, ב-26 ביולי, ויום קודם, את ״היום שמחוץ לזמן״, ב-25 ביולי. על פי אנשי קדם, זה הרגע שבו מחזורים גלקטיים וקוסמיים רבי עוצמה באו לכדי סיום והתחלה ביחס לכדור הארץ. היום שמחוץ לזמן הוא הרגע שלפני תחילת המחזורים החדשים, ומומלץ שתקדישו יום זה ליצירתיות עליזה, שתאפשרו לישן להסתיים ולחדש להתחיל. החליטו בעצמכם מה עליכם לשחרר ומה עליכם להתחיל, בעת שאתם נכנסים למחזור חדש זה של התחלות חדשות עוצמתיות. ה-26 עצמו הוא זמן טוב להתמקד באמת בכוונה שלכם ולהעניק תשומת לב למה שאתם רוצים לברוא, להגשים ולהשיג במחזור החדש של 2015/6.

הגשמת הנשמה הארצית החדשה על כדור הארץ

אהובים, זה יהיה רגע נהדר להוליד במלואה את הנשמה הארצית החדשה על כדור הארץ ובתוככם! האחיזה ההדוקה של השליטה והקשיים הכלכליים על כדור הארץ מתרופפת, והאנשים מתחילים להרגיש שהם יכולים לנשום ולנוע שוב. הם יהיו מסוגלים למקד אנרגיה כדי להפוך למה שהם רוצים להיות ולחוות את שמחת החיים המוחלטת ברמת תודעה ומודעות גבוהה יותר. אלה הם החיים בממדי הקיום הפיזי הרביעי, החמישי והשישי, ולא רק במלכודת הדואליות והמאבק של הממד השלישי.

מה משמעות הדבר עבורכם, אהובים? זאת אומרת שאתם יכולים להתעלות מעל לכלא הזמן הכלכלי של הממד השלישי ולהתחיל לברוא ולהגשים את קווי הזמן שלכם ופרוייקטים אישיים בזמן-מרחב. זו משמעות הפיכתכם למאסטרים של הממד הרביעי. במרחב זה אתם יכולים להשתמש בזרמי הזמן לטובתכם, במקום להיות לכודים בהם כמו רוב האנשים. אתם תלמדו לתבוע לעצמכם את קווי הזמן שלכם, במקום פשוט להעניק מזמנכם ומהמרחב שלכם לקווי הזמן של אלה שנמצאים ב״שליטה״.

אז, בממד החמישי, אתם תלמדו כיצד לזרום עם האנרגיה של תודעת האחדות. משמעות הדבר היא שאתם תאבדו את הפחד שלכם מפני אנרגיות ״קולקטיביות״ ותלמדו ״לגלוש״ או לרכוב על גלי התודעה ששוטפים את הפלנטה, שעה שהתודעה העמוקה של גאיה ושל כל החיים עליה מגיבה לקודי האור הנכנסים מהלב הקוסמי. שחרור הפחדים הללו יסייע לכם לנוע אל מעבר ל״תסמיני ההתעלות״ ולמקום מקורקע ושלו יותר, כאשר כדור הארץ נמצא בתהליך של שילוב קודי האור העוצמתיים הללו.

אז, ככל שתלמדו כיצד למשול בממד השישי, אתם תפעילו באופן מלא את כל היבטי היצירתיות שלכם, ותלמדו כיצד להגשים באמצעות אמנות, ריקוד, שירה, זימרה, טקסים ומרחב מקודש ובאמצעות צורות אחרות רבות של ביטוי נשמה. הנשמה שלכם רוצה לשיר, לרקוד ולברוא על כדור הארץ, והנשמה הארצית החדשה תשחרר אנרגיה יצירתית עוצמתית זו שמופעלת על ידי קודי אור היהלום ותברא מציאות חדשה נפלאה!

נשמת פלנטת היהלום החדשה היא ישות עוצמתית, שאורה הפנימי מאיר בבהירות, ביושרה, באהבה, בשמחה ובחמלה. בגלים אלה של שינוי ותמורה, אתם יכולים לעבוד עם קודי אור היהלום כדי להעלות את התדר ולהיכנס אל תוך אנרגיות הנשמה העמוקות שלכם ולהוליד ישות ארצית חדשה שתבטא את השלמות, השמחה והחיוניות של מי שאתם באמת ברמה עמוקה.

ילדי קריסטל היהלום נולדים במספרים גדלים והולכים על כדור הארץ, כדי לסייע לכם להחזיק ברמות חדשות אלה של הוויה וקיום, להגשים ולברוא אותן.

אהובים, אנו מבקשים מכם להרגיש באנרגיה חדשה זו זעה ונעה בתוך לבכם ונשמתכם. אין זה משהו שנמצא מחוץ לכם, אלא במקום זאת, זוהי ערגה עמוקה להוליד דבר מה חדש שעולה מלבכם ובא לידי ביטוי בעולם על ידי הנשמה שלכם. לכו בעקבות האינסטינקטים שלכם, הקול הפנימי שלכם והיצירתיות שלכם! הקשיבו ללחישות ולדחיפות נשמתכם בעת שאתם מולידים דרך הוויה חדשה בעולם, שזורמת מהאמון שאתם נותנים בהדרכת העצמי הגבוה שלכם ומזרימת החכמה האלוהית בחייכם ועל כדור הארץ.

כן, אפשר שיש מתחים ולחצים בכל מקום סביבכם, אבל זכרו שהיהלום נוצר על ידי זמן ולחץ במעמקי כדור הארץ. כך גם נשמת היהלום שלכם נוצרת ונבראת מלחץ זה ונולדת לכדי צורה אנושית חדשה שהיא אתם! איזו מתנה נהדרת ומשמחת היא זו, ודבר מה שאתם יכולים לחגוג בעת הזאת!

השינויים הכלכליים הגלובליים

משפחת אור יקרה, נכון שדיברנו על שינויים כלכליים, ושאתם חיכיתם להם בסבלנות. אבל אנו שמחים לומר שעכשיו הוא הזמן שבו תתחילו לראות שינויים כלכליים אמיתיים על כדור הארץ. קיימות כמה נקודות הפעלה שבהן מתחילים להתחולל שינויים עמוקים. הנקודה החשובה ביותר היא ביוון, שנמצאת קרוב לשער הכוכב אנדרומדה שממוקם בים האגאי, בין יוון לטורקיה.

עבודה רבה נעשתה באזורים הללו כדי לאפשר זרימה של אנרגיות ורעיונות חדשים שנזרעים מרמת תודעה גבוהה יותר. בנוסף לקודי אור היהלום שמשודרים באמצעות הרשת מהשמש המרכזית הגדולה, ישנם גם קודי אור שמתקבלים מגלקסיית אנדרומדה שמעוררים או שזורעים דרכי חיים יצירתיות והרמוניות יותר, כיוון שזוהי ״מתנת״ גלקסיית אנדרומדה לכדור הארץ.

לכן, מה שאתם תראו באזור זה הוא את תחילת ביטוי תשוקת ורצון האנשים, במקום קבלה פשוטה של מה שאלה שנמצאים בשלטון רוצים לכפות. הגיע הזמן להתחשב בקול וברצון היצירתי של כל האנשים בעת קבלת ההחלטות. הגיע הזמן לתודעה גבוהה יותר ולרצון של אנושות נעלה לבוא לידי ביטוי כבקשה לשפע ולהרמוניה עבור כל הישויות החיות על כדור הארץ.

אהובים, הגיע הזמן לאמץ את השינויים. אל תאחזו בדרכי חיים ישנות ובהרגלים ישנים של הממד השלישי. הגיע הזמן לחשוב מעבר לדרכים הללו ולאפשר ביטוי אמיץ של הנשמה הארצית החדשה שלכם.

אמצו את החוכמה הפנימית שלכם, את עוצמתכם, את החמלה והיצירתיות שלכם וחלמו ודמיינו שכדור הארץ החדש ממתין להיברא. אל תאפשרו למה שאנשים אחרים אומרים לגרום לכם פחד וחרדה. אל תאפשרו לגלים הקולקטיביים של המתח להפוך לשלכם, אלא אפשרו לעצמכם להיות משואת אור ותקווה, ולשמש דוגמה אישית לדרכי חיים חדשות. בטחו בקיים ובבלתי נראה, ודעו שהצרכים שלכם יענו בשינוי ובתמורה גדולים אלה. דעו שאנו אוהבים אתכם ותומכים בכם כל הזמן, ושהגעתם לכדור הארץ מסיבה זו ממש, להיות חלק מהשינויים הגדולים!

חגגו את ההזדמנויות שניתנות לכם בזמן הזה, למשול באופן מלא באנרגיות כדור הארץ החדש ולצעוד קדימה כישות אור יצירתית ועוצמתית.