כמוסת הזמן של הדנ”א


לי קרול מתקשר את קריון

10 בפברואר, 2013

סקרמנטו, ארצות הברית

תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

ברכות יקרים אני קריון מהשירות המגנטי. המודעות של שותפי עדיין כאן. ובתהליך זה שאתם מכנים בשם תקשור, הוא עומד ליד הכיסא. הוא עד כדי כך קרוב. זוהי תכונה נלמדת ולא בהכרח אופי התקשור. כך היה עליו לעשות (באופן אישי). מנקודת מבטו התלת ממדית עליו “לעזוב את החדר” (שהינו המוח), על מנת לאפשר לאנרגיה היצירתית המגיעה דרך העצמי הגבוה שלו למלא את המרחב ולהעביר את המסר.

 

לפני זמן רב, אחת התכונות שהוא עצמו קבע, כאחד מהסטנדרטים שלו, היה שהוא יוכל לזכור את כל שנאמר. שהוא לא יכנס פשוט למצב בו הוא “צף מסביב”, הוא נכנס למצב שבו הוא יכול “לרשום פתקים” כביכול. זה המהנדס שצריך להישאר, להעריך, לבדוק ולוודא שהכול בסדר.

 

אני מספר לכם זאת יקרים כיוון שהתהליך שאתם רואים כרגע (הכוונה לתקשור), הוא משהו שכיח בקרב האנושות. ההזמנה פתוחה כפי שאמרתי, לעשות זאת בעצמכם בדרך שתשלב את האינטואיציה שלכם. שהאינטואיציה שלכם תהפוך אז, למהשקריון בעבורו (לי קרול), תעניק לכם את המסרים שאתם צריכים כאשר אתם צריכים אותם, לא לפני קבוצות אלא בפניכם. תעניק לכם הדרכה טובה כאשר אתם צריכים הדרכה  טובה. תאפשר לכם לראות שאתם מטופשים אם אתם מטופשים. תאפשר לכם לראות שאתם עמוקים ומשמעותיים, כאשר אתם כאלו.

 

וכך הוא שלבן האנוש תמיד הייתה היכולת הזו. ובאנרגיה חדשה שנולדת, אמרנו לכם אתמול בערב שכל הדברים החדשים שמגיעים ושמוצגים בפניכם, הם למעשה חלק מתהליך של דברים שתמיד היו כאן. ובתהליך זה של דברים שתמיד היו כאן, התייחסנו אליהם כאל “כמוסת זמן”.

 

אתמול הראינו לכם חלק ממה שהוא “כמוסת הזמן של גאיה”. הדברים שמונחים בתוך רשת הקריסטל, שתמיד היו שם, שנשתלו על ידי המקור הבורא שייסד את האנושות, אלה ששינו את הדנ”א שלכם ושמיזגו אותו לכדי 23 כרומוזומים. המידעהפליאדי נמצא שם. והמידע שהיה להם, שעדיין יש להם ושישתחרר במשך הזמן עוסק ברעיונות, בהמצאות, בדברים המיועדים לאנושות, ולא עבורכם באופן אישי.

 

במקום זאת, כמוסת הזמן שעומדת לשנות אתכם באופן אישי, נמצאת בדיוק במקום שבו אתם חושבים שהיא נמצאת. שוב נדבר על הדבר המסתורי שמכונה דנ”א.

 

כבר גילינו לכם שהסליל הכפול של הדנ”א, אבני הבניין של החיים, הוא כלי רב ממדי. וחלקכם אולי מאמינים שהוא מכיל מידע שיהיה ייחודי לבני האנוש. אם כך, אשאל אתכם מדוע היה כה קל לפליאדים לאמץ שלושה מתוך שנים עשר הרבדים האזוטריים שלכם [מתייחס לרבדים הפליאדים שמוזכרים בספר “שנים עשר רובדי הדנ”א”]. התשובה היא שגם להם יש דנ”א שמאוד דומה לשלכם.

 

יש לי חידה נוספת עבורכם. האם היו להם שלושה רבדים שניתנו להם על ידי אחרים? התשובה היא כן. ומה בנוגע לפלנטת האם שלהם, שזרעה אותם לפני מיליון שנה בערך. האם גם לפלנטת האם היו שלושה רבדים ששייכים לאחרים? והתשובה היא כן.

 

אתם מתחילים לשמוע את שמות הורים ואתם יודעים מה הם. אתם מתחילים לשמוע על בני אוריון ועל הארקטוריאנים. הם אמורים להיות משמעותיים עבורכם. דעו שיש מערכת בגלקסיה זו, הפלטפורמה שעליה אתם חיים. מערכת יפהפייה בת בלי גיל, שנותיה כשנות הגלקסיה עצמה.

 

עליכם לדעת משהו יקרים. יש משהו אחיד בנוגע לחיים בגלקסיה [מדגיש בגלקסיה]. תגלו זאת בסופו של דבר כשתגלו חיים מחוץ לפלנטה שלכם, בתוך מערכת השמש שלכם. וכשתעשו זאת הם יהיו חיידקים. כשתתבוננו בהם תגלו דנ”א. ואז תתחילו להבין שיש זהות בתהליך האבולוציוני של החיים. דבר שאינו ייחודי לכדור הארץ, אלא כוח שממש מניח דברים במקום ומניע אותם בכיוון מסוים. מערכת שבונה דנ”א. אכן הדנ”א יכול להיות שונה וכך גם המספרים והכימיה שבתוכו. אך התהליך הקרוי דנ”א והכימיה שהוא מייצג זהים.

 

כך שלאלו שזרעו אתכם יש דנ”א וכך גם לאלו שזרעו אותם. המעניין הוא שאת הזהות הזו אתם תגלו יום אחד בזעיר שבזעירים, במקום מרוחק שלא הגיע מהפלנטה, ואתם תתחילו להבין שיש מערכת ושהיא יפהפייה.

 

קיימת כמוסת זמן בתוככם. שלושת הרבדים הפליאדים אינם כה מיוחדים. מה שהם מייצגים בתוככם הוא כל מה שמאפיין אותם, את הוריהם ואת סביהם. מה שאני מנסה לומר לכם הוא שכמוסת הזמן שבתוככם היא רבת שנים, יותר מאשר הפלנטה שלכם. היא מייצגת את אלו שקיימים בגלקסיה זמן רב בהרבה מכם. אפילו יותר ממשך חיי המין האנושי. הדבר נמצא בתוככם.

 

אמרנו לכם במשך שנים שיש כאן הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין, ושהדברים הללו יתגלו ויחשפו רק כאשר האנושות תאפשר זאת. וברגעים אלו ברצוננו להציג מטפורה, דמיינו שאתם נכנסים לראשונה אל תוך הדנ”א שלכם. קיימים מעל מאה טריליון חלקי דנ”א בתוך גופכם, כולם זהים.

 

המדע גילה את הסליל הכפול וניתח אותו, אך איש אפילו לא חשב לשאול את השאלה הגדולה: איך החלקים מתקשרים אלה עם אלה? האם הם מתפקדים כאחד. והתשובה היא כן. איך הם סודרו ביחד? איך הם יכולים לפעול כאחד? האם יש שדה שמקיף אותם? האם יש להם מודעות? מעולם לא בחנתם את הדברים הללו שבגוף האנושי. אינכם יודעים עליהם די עדיין, אך תדעו בעתיד.

 

איך הדנ”א מגיב לתודעת המוח? הרי הדנ”א לא חושב – המוח חושב. לדנ”א אין סינפסות והגיון – למוח יש. איך הדנ”א מגיב לנוירונים שבלבכם? הרי יש הרבה יותר מהם בלב מאשר במוח. האם הלב חושב? יהיו לכם תשובות לכל השאלות האלו כשתבינו את המערכת בסופו של דבר.

 

הדנ”א גדול מכפי שאתם חושבים. התהליך גדול מכפי שאתם חושבים. הרשו לי לקחת אתכם לתוכו בדרך שתהיה משמעותית בעבורכם. בדרך של סיפור ומטפורה. כדי לאפשר לכם לעבד את הדברים שאני עומד לספר לכם עליהם, שהינם יפהפיים, ולחשוב עליהם.

 

האנרגיה שאתם מצויים בה כעת היא תחילת שאר ההיסטוריה, ולאורך הזמן היא תגלה עצמה כשונה מההיסטוריה שקדמה לה. אתם תראו דברים מתרחשים, בתוך זמן לא רב כל כך, שיגרמו לכם להיזכר בפגישה היום ובמה שהשותף שלי לימד. אכן עברתם את הסמן והדבר משמעותי מאוד לכל הגלקסיה שבה אתם חיים. ואני אומר זאת שוב, אלה שאתם עתידים לפגוש בהם קיימים והם יודעים את שמכם, מה עשיתם כאן והם חוגגים רגע זה, שבו הפלנטה היחידה של הבחירה החופשית השתנתה והפכה למשהו אחר – היא הפכה לפלנטה שבחרה [צוחק].

 

וברגע זה, בעודכם יושבים כאן, קיימת פלנטה אחרת ש”מתבשלת” ברקע. בעוד פחות מרבע סיבוב סביב מרכז הגלקסיה, היא תהיה מוכנה לזרעים שאתם תזרעו בה. הדבר רחוק למדי, אך הדברים שעשיתם משמעותיים עד כדי כך. מימשתם את הפוטנציאל. והכדור כבר מתגלגל כך ששוב אינכם יכולים לעצור אותו.

 

נשמות עתיקות יקרות שבחדר זה, יתכן ויש מבוגרים שכל חייהם לא מבינים עדיין מה התרחש, אבל הילדים יודעים וילדיהם יודעים והם מגיעים לפלנטה שונים מכפי שאתם הגעתם. עם דנ”א אחר משלכם, שמכיל חלקים קוונטיים. הם מאמצים את האנרגיה החדשה, לא הישנה. יש להם רעיונות חדשים שאתם לא חשבתם עליהם: כיצד לבנות פלנטה שלא תגיע לכדי פיצוץ אוכלוסין, משום שהיא חכמה, שלא תכלה את המשאבים שלה, כיוון שהיא חכמה. ובמקום זאת, היא תמצא דרכים חדשות לעשות דברים, דרכים שתמיד חלמתם שקיימות. ודרך אגב, הילדים של הילדים של הילדים יהיו אתם.

 

בואו איתי למסע זה. קיימת כמוסת זמן בדנ”א שלכם. בואו נעמיד פנים לרגע שאתם עומדים לפני בית. והבית הוא המטפורה לדנ”א שלכם, סליל כפול אחד שמייצג את כולו. לא אסבך אתכם ולא אקח אתכם למקום שבו תתבלבלו. במקום זאת, תצאו איתי לטיול. כבר עשינו דברים כאלו בעבר.

 

אני רוצה להכניס אתכם לתוך בית זה. כשתפתחו את הדלת תראו פרוזדור ארוך. ובפרוזדור יש דלתות רבות. והמטפורה היא שכל דלת היא אנרגיה של הדנ”א שלכם. חלק מהדלתות פתוחות וחלקן סגורות. וכשאתם נכנסים לתוך מקום זה אתם זוכרים ששמכם רשום על המקום כולו – הוא אתם. זהו ההיכל הפנימי המקודש של הביולוגיה הקוונטית שקרוי הסליל הכפול. ובמקום כימיה מסתורית שאפילו אינכם מתחילים להבין או אנרגיה קוונטית שאינכם יכולים כלל לראות, זהו מסדרון עם דלתות. מוצג בצורה תלת ממדית, כדי שתוכלו להבין מה עתיד לבוא.

 

את הדלתות הסגורות תוכלו לפתוח בסופו של דבר. והעובדה שחלקן כבר פתוחות מלמדת אתכם שהדנ”א כבר מתפקד באופן מסוים, כיוון שהדלתות הפתוחות הן החלקים שמתפקדים. הדלתות הסגורות הן החלקים שאינם מתפקדים עדיין. הדבר גם מסביר לכם שהדנ”א, שלם ככל שיהיה, אינו מתפקד. משום שרק דלתות מעטות פתוחות בקיום הזה שלכם, על כדור הארץ, בזמן הזה. הדבר מתחיל להשתנות.

 

בשנים הבאות יתחילו דלתות להיפתח. הדבר לא ייעשה על ידי כימיה או תוספי מזון. הדבר ייעשה על ידיכם, כאשר תתעוררו למציאות חדשה משום שהשתחררתם מהישנה. הדבר יקרה בצורה אינטואיטיבית, שעה שתצאו מהחדר. מהר ככל שתרצו וככל שאפשרי לכם בנתיב חייכם המתוכנן, הדבר יתחיל לגלות את עצמו. אתם תדעו זאת לפי האופן שבו תרגישו, לפי רמת האנרגיה שלכם ומחשבותיכם, תדעו זאת לפי הטון (הצליל) של האישיות שלכם.

 

קשה להבין. איפה הפואנטה? אני יודע. אגיע לזה. נכנסתם למבואה יפה זו. היא יפה, היא חדשה, היא תמיד חדשה, היא אתם. אני רוצה שתמיד תראו מבואה זו כחדשה וכמי שאינה מזדקנת. לא משנה כמה תקופות חיים היו לכם, אתם נושאים אותה איתכם. היא אינה מזדקנת. היא חלק ממערכת רב ממדית נצחית. היא מתעלה אל מעבר לגוף האנושי, יש בה מודעות וזיכרונות; ויש בה דלתות רבות. ואתם עומדים לרגע, מתפעלים מיופי המערכת.

 

ואומר לכם מה עוד חלקכם יראו – את העתיד. כיוון שכמוסת זמן זו מתחילה להיפתח. ובמסע זה במורד המסדרון, בואו נתבונן תחילה בדלתות הפתוחות, כדי שתוכלו להבין מה עומד לפניכם.

 

יש שלט על הדלת הפתוחה הראשונה ועליו כתוב: “תורשה כימית”. וכשאתם נכנסים לכל אחד מהחדרים המיוצגים על ידי הדלתות תמצאו מחסני מידע. לא תמצאו בחדרים תהליכים, אלא מידע. לא תמצאו הגיון וחשיבה סיבתית, משום שהדנ”א הוא המחסן, לוח הבקרה, של כל שאר הדברים בגופכם, ורק שבריר ממנו באמת “עושה” משהו. השאר הוא מחסן. כמוסת זמן.

 

והדלת הראשונה פתוחה לרווחה, כיוון שהיא זו שבה נעשה שימוש במהלך עשרות, מאות ואלפי השנים. זהו תהליך התורשה הכימית, אלו הוריכם הנמצאים בכם. את זה לומדים הגיניאולוגים. זוהי הכימיה שבה אחד הופך לאחר באמצעות הולדה. החלקים בהוריכם שאותם אתם יורשים, בין אם זה צבע השיער, העיניים או העור. זו הכימיה. וזה מחסן של מערכת שעובדת ושאתם מודעים לה בממד השלישי. והיא פתוחה לחלוטין משום שהיא חלק מהדנ”א. הכימיה שיש לכם תעבור לילדים, לנכדים ולנינים שלכם. מדובר בהיגיון רגיל. הדבר ידוע וזו אחת הדלתות. היא פתוחה לרווחה.

 

הדלת הפתוחה הבאה אזוטרית מעט יותר וכתוב עליה: “תורשה אקאשית מיידית”. חדר זה מייצג את המידע מהגלגולים הקודמים ה”מידיים” (האחרונים) שהבאתם לתוך החיים הנוכחיים. לא מדובר בכימיה אלא באקאשה. אתם נושאים איתכם מגלגול אחד לאחר חלקים ממי שהייתם. הסברנו זאת בעבר, משום שקיימים פוטנציאלים חזקים מאוד לאורך חייכם שמגיעים הישר מהרשומות האקשיות שלכם ומתגשמים כ”תשוקה יצירתית”. תשוקה יצירתית היא אחד הדברים שאתם מורישים לעצמכם מתקופת חיים אחת לאחרת. קשה להסביר זאת יקרים, אך הדבר מסביר מדוע יצאתם מרחם אמכם בעלי תכונות שאין להוריכם כלל. לפעמים הוריכם מתבוננים בכם ושואלים את עצמם: “לאן נעלם הכישרון שחשבנו שהורשנו?” הם יתבוננו ויגלו בכם כישרונות שלא היו להם מעולם ושקיימים בכם. מהיכן זה מגיע? מהתורשה האקאשית המיידית.

 

אמרנו לכם בעבר שדבר זה מגיע באמצעות מערכת מאורגנת שנקראת “קבוצות קרמה”. אתם פוגשים את הקבוצה שלכם, אלו שעמם אתם אמורים לקיים אינטראקציה על הפלנטה. זו מערכת יפהפייה והיא עוזרת לסינכרוניות. אפילו אם אינכם מרחיקים לכת, אתם עשויים למצוא אותה. נשמות עתיקות נמשכות בסופו של דבר לנשמות עתיקות. בחדר זה יש כמה מהן שעדיין לא פגשו זו את זו וזוהי הזדמנות נהדרת. האם אתם מבינים שבשל כך הגעתם? אולי כדי להסתכל באחרים, לברך את האלוהים שבהם ב”נמסטה” ולפתוח בדיון מודע, שהוא קרמתי. אולי יש להם את התשובות. ואתם אפילו לא יודעים מהן השאלות. זו תורשה אקאשית מיידית.

 

תורשה אקשית מיידית יוצרת אמנים, שהופכים לאמנים, שהופכים לאמנים. היא מסבירה כיצד ילד בן שמונה מצייר כמו מאסטר, את המוזיקאי המלחין כשהוא בן חמש, את המשורר שהמילים יוצאות מפיו, לעתים אפילו בשפות אחרות, מיד כשהוא מתחיל לדבר. אם התשוקה מספיק עזה, הדבר דומה כמעט להמשכיות של החיים הקודמים. ברוב מקרים התשוקה מעודנת וחלק ימצאו אותה כשיצאו ממוד ההישרדות. אין לה שום קשר להוריכם, היא קשור רק למי שהייתם בעבר.

 

התורשה האקאשית המיידית מייצגת פחדים, בעתים, נקודות חוזק וחולשה, סוגי אישיות. חלק ימצאו את עצמם במצב של פחד וחולשה והחוויות הללו יהיו זרות להוריהם לחלוטין. או שיהיו כה בטוחים בעצמם עד שיצעדו הישר למקום שאליו המלאכים לא מתקרבים, והוריהם ישתאו “מי האדם הזה”? תורשה אקאשית מיידית. הדלת הזו פתוחה לרווחה, היא חלק מהמערכת.

 

אספר לכם כעת שרק שלוש דלתות פתוחות. אספר לכם במה עוסקת השלישית, ואבקש שתסגרו אותה, כיוון שאינכם זקוקים לה עוד. כך פועל הדנ”א, הוא מגיב לאנרגיה שהאנושות נתנה לו. הגעתם ממערכת ישנה, יקרים, שנזקקה לאנרגיה ששוב אינה דרושה. וכך אתם תסגרו את הדלת ואז נזמין אתכם לפתוח כמה אחרות.

 

על הדלת הפתוחה השלישית כתוב: “קרמה”. בחדר זה נמצא כל המידע על “מצבים אנרגטיים לא פתורים”. זו הקרמה. אתם מגיעים לפלנטה, היא נמצאת שם ולעתים קרובות היא גורמת לכם לעשות דברים מוזרים. עניינים לא פתורים. אתם יודעים מהי קרמה.

 

לפני 23 שנים, אפילו לפני שנכתב הספר הראשון, אמרתי לשותפי שאתקשר שהאנושות צריכה להרפות מהקרמה, משום שזוהי מערכת הנעה ישנה שמעמידה אתכם במצבים מסוימים שיוצרים את הגלגלים שמניעים מערכת ששוב אינכם צריכים. קרמה היא כמו סירת הצלה נטולת הגה. קרמה היא הגלים שדוחפים את הסירה כאשר אתם בתוכה, אל מקומות שיתכן ואתם צריכים להיות בהם כדי להמשיך במשהו שלא סיימתם בעבר.

 

יקרים, באנרגיה החדשה אתם נמצאים בסירה שיש בה הגה ומנוע ואתם מסוגלים לנווט אותה בעצמכם. אמרנו לכם זאת בעבר. הגיע הזמן לסגור את הדלת על אנרגיית הקרמה. בכוונתי לסגור, לנעול ולזרוק את המפתח. אתם לא זקוקים לה, אתם פשוט לא צריכים אותה.

 

חלקכם כבר עשיתם זאת ואומר לכם מה התכונה המאפיינת את המצב הזה ואיך אתם יודעים אם עשיתם זאת. כי אם עשיתם זאת המשחק הקרמתי שהיה משחק איתכם, עם חבריכם, עם הוריכם – נגמר. והם מגיבים לכך. אתם יודעים מי אתם. הם מסתכלים עליכם ואפילו לא רוצים לחשוב שאתם חלק ממשפחתם, כיוון שאינכם משחקים עוד במשחק שלהם. הסירה שלהם נמשכת ונדחפת על ידי הגלים שהשפיעו על הסירה שלכם, אתם אמורים לשחק איתם את המשחק הזה, אך כאשר אתם סוגרים את הדלת, המשחק נגמר. הדרמה נפסקת. הם מצפים מכם לדברים ואתם לא נותנים להם אותם. אתם לא מתנהגים כפי שהם רוצים, אתם לא מי שהם רוצים שתהיו. אתם לוקחים לידיכם את ההגה ומסובבים אותו הרחק מהם ואתם יודעים מי אתם. אתם אלה שכבר סגרו את הדלת הזו.

 

ויש בין המאזינים אנשים שצריכים לסגור את הדלת. אם לא תסגרו את הדלת הקרמה, לא תהיו מסוגלים לנווט את הסירה שלכם. וזו מטפורה שלכם, עליכם ועל תכלית חייכם ועל הסיבה בשלה הגעתם. מאחר שכאשר תנווטו את הספינה שלכם, נשמות עתיקות יקרות שלי, אתן תנווטו אותה לשלום על פני האדמה. תנווטו אותה לבריאות.

 

עוד לא דיברתי על הדלתות שאתם עומדים לפתוח אז בואו נפתח עוד כמה. יש שתיים פתוחות, אחת אתם סוגרים, בואו נפתח כמה דלתות סגורות נוספות. הדלת הראשונה היא של… “גשר הגוף”. סיפרנו לכם על כך בעבר. זו דלת שצריכה להיפתח בין הגוף האינטליגנטי לבין הגוף המודע. הגוף הגשמי שיודע מי הוא ומה מתרחש, והגוף ה”מודע” שרק מעמיד פנים שהוא יודע.

 

דיברנו על כך קודם. מדוע אתם עושים בדיקות שריר [קינסיולוגיה]? האם חשבתם על כך אי פעם? יקרים, חסר “גשר” (קיים פער) בין המודעות ההכרתית שלכם לבין האינטליגנציה של גוף האדם. צריך להיות מבנה שיאחד אותם, על מנת שלא תצטרכו לעשות עוד בדיקת שרירים.

 

אם משהו בלתי הולם צומח בגופכם, אתם תדעו זאת ולא תצטרכו לחכות חודשים לתור לרופא ולגלות זאת בהפתעה. האם זה הגיוני בעיניכם שהגוף הגשמי נמצא כביכול על “פלנטה אחרת” ואין לכם מושג מה קורה? זו המציאות עכשיו. זה בסדר בעיניכם?

 

יש דלת שסגורה מאז שהיו כאן הפליאדים וכעת עליה להיפתח לאט. וכאשר, באופן מטפורי, תראו שהיא מתחילה להיפתח, “גשר הגוף” יתחיל לתת לכם מידע אינטואיטיבי בנוגע לבריאותכם. התזונה שלכם תשתנה. ואתם יודעים למה היא תשתנה? לדברים שהתרגלתם לאכול בחיים אחרים, שייתכן ומתאימים לכם יותר מבחינה כימית מאשר האוכל שאתם אוכלים. אתם רוצים לרזות? פיתחו דלת זו. רוצים לרזות? פיתחו דלת זו! כיוון ש”גשר הגוף” הוא מצב שבו אתם מדברים אל מה שהוא כימי, מדברים אל הרשומות האקאשיות. הגוף האינטליגנטי יודע הרבה יותר מכם.

 

כשאתם פותחים את הדלת הזו, הדנ”א מפעיל את עצמו. אתם תתחילו לדעת מה קיים בתוככם שאתם צריכים לדעת. אתם תדעו אינטואיטיבית דברים שרק הרפואה יודעת, שרק רופאים ובדיקות רפואיות יכולים לגלות לכם. אדם בעל אינטואיציה רפואית הוא אדם שדלת זו פתוחה אצלו. אתם יודעים זאת. זה מה שעושה את ההבדל ואתם ראיתם זאת. זו הדלת הראשונה שאתם צריכים לפתוח.

 

דלת נוספת שוכנת בחושך ואינכם אפילו יודעים שהיא קיימת. נקרא לה “דלת האיזון העצמי”. אני רוצה שתפתחו אותה. דלת זו תאפשר לנשמות העתיקות לחזור תמיד “למרכז”, ללא קשר למה שקורה להן. בלי עזרה, בלי שאלות, אפילו אם הן שרויות בפחד. הן יודעות תמיד שהן חוזרות למרכז. מרכז פנימי שבו הכול בסדר, שרואה את השמחה של הבורא האלוהים, שיודע על גאיה. שמכיר את השלווה האפשרית ללא קשר למתרחש סביבם. משהו שיהיה שלכם באופן אוטומטי.

 

מדוע זה דרוש לכם? אומר לכם. רבים מכם, אפילו נשמות עתיקות, מתנדנדות לשני הצדדים ואינן יודעות היכן המרכז. אתם מתוסכלים, אפילו חלק מהיושבים בחדר, ואתם שואלים: “מי אני? מה אני עושה? מדוע אני מרגיש כך?” [צוחק] אם אתם פותחים את דלת האיזון העצמי, אתם הגורו של עצמכם. הקשר מושלם, אתם יודעים היכן המרכז ואתם מחפשים אחריו. אם אתם בצרה או חשים בפחד, אתם תחזרו לאמצע. לא תישארו במחילה, לא תמשיכו לחוות תסכול וחשש. אתם תחזרו מיד למרכז. זו הדלת השנייה.

 

הגיע הזמן שתפתחו את הדלת השלישית. זו האקאשה שיש לכם שאינה מיידית, אלא שיש בתוכה את האנרגיה של הנשמה העתיקה. זו דלת החוכמה. אם אתם פותחים אותה, נגישים לכם דברים עליהם אנו מדברים כבר שנתיים – כריית האקאשה. הכוונה היא שאתם תיכנסו ותתחילו להכיר במה שכבר הרווחתם במהלך תקופות החיים הקודמות. שנים על גבי שנים של צעידה בגוף אחר. אתם חושבים שזה פשוט נעלם. שנים על גבי שנים של חוכמה, אולי אפילו כבן לאחד העמים הילידים של הפלנטה, שיודע כיצד הדברים עובדים. אתם חושבים שכל זה נעלם? זה קיים בחדר ההוא, יקרים. והגיע הזמן לפתוח את הדלת.

 

אתם הופכים לאבות אבותיכם. בעלי איזון עצמי וכורי אקאשה בו זמנית. כך נוצר בן אנוש מאוזן. אנשים יראו בכם את אלוהים ויתהו מה יש לכם. אל תספרו להם שאתם פותחים דלתות (צוחק).

 

זה כל מה שאנו עומדים לעשות. שלוש דלתות. כעת יש לכם חמש דלתות פתוחות ואחת סגורה. חמש מביע שינוי. בפרוזדור זה יש דלתות רבות יותר. יש בו חיים ארוכים, כשנגיע לשם. אחת הדלתות שעדיין לא נפתח אותה, היא יפהפייה. אומר לכם מהי כעת. היא נקראת: “תרשים תאי גזע”. היא משנה את האופן שבו הגוף שלכם מחדש את עצמו. כרגע הגוף מחדש את עצמו בעזרת העתקים של תאים. כאשר הדלת הזו תתחיל להיפתח, הגוף יתחיל לייצר בהדרגה תאים מקוריים ולא העתקים. הוא ייקח את התרשים המקורי ויצור ממנו תאים. וזה יהיה סוד החים הארוכים.

 

בני אנוש יקרים, זה מגיע. זה יגיע. עליכם לעבור מספר שנים, להתרגל לאנרגיה החדשה, לנסות את הדלתות הקלות שנתתי לכם, על מנת ללמוד לפתוח חלק מהאחרות. זו ההתחלה של בן אנוש נעלה. יש לכם דנ”א אלוהי. אמרנו את זה בעבר, דומה שיש בתוככם מכונית מרוץ ואתם נוהגים בפורד. אתם יודעים למה אני מתכוון. הכול נמצא שם.

 

כמוסת הזמן זמינה לכם וזו האנרגיה שלה. זה המסר של קריון: פיתחו דלתות אלו עבור עצמכם והחלו בתהליכים שלא חשבתם שיש בכם. סיימתם לפתור את בעיות האנרגיה הישנה. הן יפתרו את עצמן. אתם תתחילו לעבוד על דברים חדשים.

 

אבל ממש עכשיו, ממש עכשיו, אנו אומרים: פשוט נישמו, צאו לחופשה קצרה והמתינו שהשיגעון יחלוף. חכו ששנת הירח המלא תחלוף. ובזמן זה היו מודעים לאהבת אלוהים שבכם. התבוננו במראה (או שלא), למדו לאהוב את עצמכם. זאת עליכם לתרגל, והיו סבלניים.

 

וכך הוא שאני אומר לכם שוב את מה שאמרתי בעבר. ארגז הכלים נשאר ארגז הכלים, ויישאר כך לזמן מה. אין לי שעון לומר כמה זמן דברים אלו ייקחו. בני האנוש הם שיחוללו את השינוי. המהירות שבה האנרגיה הישנה תשתנה לחדשה, המהירות שבה אלו שהשקיעו באנרגיה הישנה יוותרו ויבינו שאין תקווה לשוב למצב מודע פחות. וזו האמת של היום. אלוהים אוהב את כולכם. אלוהים מכיר את כולכם. נשמות עתיקות, יש סיבה להיותכן כאן, בגוף שבו אתן נמצאות, במצבו הפיזי, בגיל שלכן, אתן תחוללו שינוי על הפלנטה. חלקכן כבר עשו זאת. הקיום שלכן כאן ידוע.

 

וכך הוא.

 

קריון