טקסי חניכה באמצעות כלי המקדש שבממד החמישי

ספרי המסתורין של ערי האור

טקסי חניכה באמצעות כלי המקדש שבממד החמישי

מאת המתקשרת נועם קורל-גלעד

רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 6, ששודרה ביום 13.11.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

שלום לכולם. היום נגיע שוב ל”ירושלים של מעלה” והפעם כדי לעבור טקס חניכה שקשור לכלים שהיו במקדש של “ירושלים של מטה”. אני מזמינה את כולנו לעצום עיניים, לנשום נשימות רכות ועמוקות ולדמיין שאנו נמצאים מתחת לפירמידת הקריסטל שאנו נוהגים להתכנס תחתיה. נבקש להתמלא באהבה העמוקה של הבורא האחד, ולאט לאט נכוון אותה אל הלב שלנו. נראה את הלב שלנו מתחיל לזרוח כמו שמש של אהבה. כל אחד מאיתנו יבקש להתחבר בצינור של אהבה, צינור לכל אחד מהשותפים למסע, כאשר אנו מתכוונים למעשה לכל משפחת האנושות. כל אחד במקומו, כל אחד מהמצב הספציפי שבו הוא נמצא עכשיו, אבל לכולנו יש אותה מטרה, בסופו של דבר. נבקש להתחבר באהבה של הבורא האחד, הן בלבנו, והן בהוויה שמאחדת בתוכה את כל משפחת האנושות כולה.

נתחיל לאט ליצור עבור עצמנו את המרכבה. ניצור אותה מאנרגית זהב, מנקודת הקודקוד העליון וכן מנקודת הקודקוד התחתון. קווי המתאר שלה עשויים מזהב, ואילו האנרגיה הפנימית היא מקריסטל. נתחיל לאט לסחרר את המרכבה שלנו, כשאנחנו בתוכה, ונתחיל לעלות מעלה. מייד נראה את כל המרכבות של השותפים למסע, במעגל גדול. אנחנו מתחילים במסע שלנו, ומתכווננים להגיע אל “ירושלים של מעלה”.

אנחנו עולים עוד ועוד, וכפי שנאמר לנו בעבר, “ירושלים של מעלה” נמצאת בעיקר בממד השמיני, אך היא מתחילה בממד החמישי ונמשכת עד לממדים שמעבר לממד השנים-עשר. נבקש להגיע אליה ונראה מנהרות של זהב שפשוט מושכות אותנו פנימה. נתחיל להישאב פנימה ונאפשר לעצמנו לזרום, והנה אנו כבר עומדים מול שערי העיר, שערים של זהב ואור לבן. הנה הם נפתחים ואנחנו נכנסים פנימה.

כעבור כמה צעדים, אנחנו נעמדים מול דמות יפהפיה, מדהימה ביופייה. זהו דוד המלך, שבא לקבל את פנינו. אנחנו שמחים לפגוש אותו, והוא מוביל אותנו כעת אל המקום, הממד, שבו נמצאים הכלים שהיו במקדש של “ירושלים של מטה”.

אנו נכנסים למעין ממד שנראה לנו פיזי בחלקו, ואתרי בחלקו. אנו מתחילים לפסוע בעקבות דוד המלך. והנה כל הצבע שמקיף אותנו הוא בגוונים שונים של אנרגיית זהב. אנו מתקרבים, דוד המלך עוצר אותנו ואנו רואים שהוא הוביל אותנו לשדה אנרגטי גדול עוצמתי מאוד.

כאשר אנו מתבוננים מעבר לענן האור, אנו רואים תיבת זהב גדולה, זוהרת ומפיצה אור, ועליה שני כרובים שעומדים האחד מול השני. זהו ארון הברית, כפי שהוא קיים כיום בממד החמישי. הוא אינו נוגע בקרקע. חלק ממנו אפשר לראות בצורה ברורה, וחלק אחר שלו נראה כמעט ערפילי, זאת משום שחלקים מסוימים שלו מחוברים לממד החמישי, וחלקים אחרים מחוברים לממדים גבוהים עוד יותר.

דוד המלך מזמין אותנו להתבונן, ראשית, באנרגיה שיוצאת ושעוברת בין שני הכרובים. אחד הכרובים מסמל את האנרגיה הגברית האלוהית, והכרוב השני מסמל את האנרגיה הנשית האלוהית. אנו מתבוננים ורואים את זרימת האנרגיה שביניהם שצורתה הספרה, כמו סמל אינסוף שמחבר ביניהם.

אנו נאפשר לעצמנו לשאוף את האנרגיה שנמצאת בשדה העוצמתי הזה. נבקש מהשדה העוצמתי להתחיל להיספג בתוכנו, ונבקש מתאי הגופים שלנו להתחיל ולהתאים את עצמם לרמת הרטט הגבוהה שהשדה מפיץ.

כיוון שאנו נמצאים בממד החמישי, וכיוון שבמציאות אין גבול של זמן, מקום, מרחב ותנועה, כל אחד מאיתנו, באמצעות שאיפה עמוקה, ישאף לתוכו את אנרגית השדה שנמצאת סביב ארון הברית. זוהי אנרגיה של שדה מאוחד, אנרגיה של אהבה אינסופית ומאוחדת, כיוון שאף על פי שיש ייצוג לכל אחת מהאנרגיות, הזרימה שביניהן יוצרת שדה שלם ומאוחד. ולכן, יקירים, כעת כל אחד מכם מוזמן לשאוף פנימה את אנרגית השדה המאוחד, שנוצרת בין הכרובים ומתוך ארון הברית.

כעת, כל אחד מדמיין את עצמו כאילו בנפרד, אך הדברים קורים בו-זמנית, אנחנו שואפים את האנרגיה הזו. עם השאיפה, אנחנו מכניסים אותה, ועם הנשיפה, אנחנו מרחיבים את יכולת הגופים שלנו להכיל ומבקשים מהמרכבה שלנו להעלות אותנו מעלה ולהעמיד אותנו על ארון הברית, בדיוק במרכז, בין שני הכרובים. אנו מתכווננים ומבקשים שכל אחד יאזן את האנרגיה הנשית האלוהית ואת האנרגיה הגברית האלוהית, שנמצאות בכל אחד ואחת מאיתנו. אנו מוזמנים להתחיל מהגבר הפנימי ומהאישה הפנימית שבתוכנו, ולסיים באנרגיה של השכינה ושל הבורא האחד.

כעת נראה כיצד המרכבה נמסה ונבקש לאזן את המקומות המדוייקים שבתוכנו, בהקשר לחיבור שבין החלק הנשי האלוהי לחלק הגברי האלוהי שבתוכנו, באמצעות אנרגיה זו. נאפשר לתהליך להתרחש כעת.

אנרגיה עוצמתית ביותר בוקעת מהכרוב השמאלי, ומתחברת אל החלק שמחובר ושמקושר אצלנו עם החלק הנשי, האימהי, האלוהי. אנו ניתן לאנרגיה זו לעבוד על כל גופנו, לאזן היכן שצריך לאזן.

נבקש, אם יש צורך בכך, לשחרר מתוך עצמנו כל אנרגיה של קורבנות, כל אנרגיה של דיכוי, ונבקש לקבל את העזרה הנחוצה על מנת להבין שיעור זה.

נבקש גם להתחבר מחדש בהווייתנו לרחם הבריאה של הבורא האחד, דרך אותו חיבור עם המלאך השמאלי. נבקש לברוא ולהיברא מחדש בתוך הרחם, לברוא מחדש את כל החלקים שהתנוונו ושנרדמו במשך השנים מחוסר שימוש. נבקש לעורר אותם ולייצר מחדש את אנרגית החיות, היצירה והבריאה שבתוכנו.

נבקש להתחבר לאלה, לאנרגית הבוראת הגדולה שבתוכנו ולרפא את האישה הפנימית שמחוברת יותר לרובדי הגוף הפיזי, האתרי, הרגשי והשכלי.

נאפשר למה שצריך להשתחרר, להשתחרר, ולעוצמה המתעוררת להתחזק ולהתפשט בתוכנו.

נבקש כעת גם מהכרוב הימני, מהמלאך הגברי, להתחיל לשלוח לתוכנו את אורו. לאזן, לחזק ולהפעיל את החלק הגברי שבתוכנו. את החלק המפרה, החלק שמחובר לאלוהות בצידה הגברי. נבקש לרפא ולאזן את כל אותם מקומות.

נבקש בהזדמנות זו לרפא ברמה ההיסטורית את כל המקומות של השתלטות אנרגיה גברית אלוהית על הנשית ודיכוייה, לצורך מימוש התוכנית האלוהית הגדולה. נבקש לרפא גם כל מקום ברמה ההיסטורית שבו היה מצב הפוך, שבו האנרגיה הנשית השתלטה על האנרגיה הגברית.

נבקש מהאור שיוצא מהמלאכים שעל ארון הברית להתחבר לכל התקופות, לכל הממדים, לכל הרבדים ולרפא בתוכם את המקום שנפגע ושעוות, הן באנרגיה הנשית האלוהית והן באנרגיה הגברית האלוהית. נבקש שעבודה זו תיעשה גם בתוכנו.

כעת נבקש ששתי האנרגיות יעבדו עלינו בו-זמנית, וייצרו בין שני החלקים שבתוכנו מעין תפירה באמצעות חוט זהב שיחבר בין שני החלקים בצורה של סמל האינסוף, כאשר המרכז הוא בתוך לבנו. אנו נאפשר זאת כעת.

אנו נבקש שהדבר ייעשה גם מול כדור הארץ, כיוון שפעמים רבות האנרגיה הנשית באה לידי ביטוי דרך אימא אדמה, שנותנת את כל השפע. ופעמים רבות המין האנושי פעל בשם האנרגיה הגברית, לקח, כבש והוציא את כל המשאבים של אימא אדמה, ובשל כך נוצר חוסר איזון גם באימא אדמה עצמה.

אנו נבקש כי האיחוד בין הבורא והבוראת יבוא לידי ביטוי ומימוש בין שתי האנרגיות האלוהיות האלה, בכל הממדים ובכל הרבדים, כולל הקשר והחיבור שבין המין האנושי לבין כדור הארץ. נבקש לאזן אנרגיות אלה.

כעת, לאט לאט, ניפרד מאנרגיות אלה ונבקש בקשה אשר נראית מעט עזה, אך נבקש להתחבר לאהבה האינסופית של הבורא האחד, ולדעת כי יש באפשרותנו לעשות זאת: נבקש כעת להיכנס לתוך מרכזו של ארון הברית. ארון הברית הוא כגנרטור גדול ועוצמתי. נבקש שהמרכבה שלנו, שאנו בוראים אותה מחדש, תיצור בידוד כלשהו בינינו לבין העוצמות האדירות שנמצאות בתוך מרכז ארון הברית. נבקש לעבור תהליך התמרה עמוק בתוך ארון הברית, של איזונים חדשים של כל השדות האלקטרו-מגנטיים בגוף שלנו, של כל השדות הקריסטליים, של כל המבנים הביולוגיים, החשמליים והכימיים. איזון מחדש, חיזוק, התחדשות, עוררות.

כאשר אנו עומדים במרכזו של ארון הברית, אנו רואים את האנרגיות שיוצאות מתוך החלקים שבתוכו כאנרגיות של ברקים לבנים-תכלכלים זוהרים. נאפשר לברקים הללו לגעת בתוך לבנו ובנו, מתוך ידיעה והבנה כי הם אינם מזיקים לנו. נבקש לחוש אותם ונרגיש אותם כעקצוץ עדין שעובר בתוכנו, ושמפעיל ושמעורר מחדש מערכות ומנגנונים. נאפשר לתהליך להתרחש כעת.

נבקש מעומק לבנו לעבור את ההתמרה העמוקה והמתאימה ביותר עבורנו, כדי להתאים את עצמנו לתקופה המתקרבת בצורה המיטבית ביותר, כדי שנוכל להיות צינורות וכלים עבור אלה שיזדקקו לעזרה, וכדי שנוכל למלא את תפקידנו ואת ייעודנו בתקופה זו עבור הכלל בצורה הטובה ביותר.

יקירים, ככל שהתפקיד שלנו הופך להיות עוצמתי יותר, כך גדלה יכולת ההכלה של האור, האנרגיות, העוצמות. נבקש להגדיל ולהרחיב אותה כפי הצורך, ועד כמה שיש באפשרותנו להכיל, על מנת שנוכל לשרת בתפקיד שבחרנו בצורה הטובה ביותר, שלא מתוך ביטול עצמי, אלא מתוך אהבה, שמחה ומשמעות כצינור, עבור התוכנית האלוהית הגדולה. נבקש לקבל גם את הכלים שייעזרו לנו להתמודד פיזית עם השינויים שעובר גופנו כעת, בהתאם לשינויי התדרים המתרחשים. וכעת נבקש שהעבודה תסתיים בתוך ארון הברית.

נראה את עצמנו יוצאים מתוכו לאט, נשאבים בעדינות וברכות החוצה, והנה אנו מובלים אל המנורה. תפקידה של המנורה הוא לאזן בין כל חלקי ההוויה שלנו לאחד.

כאשר נתבונן, נראה שבערוץ המרכזי של המנורה, כלומר בקנה המרכזי, קיים פתח, לתוכו כל אחד מאיתנו מוזמן להיכנס. צינור זה יעביר לנו במאוחד את העבודה של כל אחד מהקנים. ישנם שישה קנים וקנה שביעי מרכזי. שלושת הקנים הימניים ושלושת הקנים השמאליים מקבילים זה לזה בתפקידם. הקנה הקיצוני ביותר, הן בצד הימני והן בצד השמאלי, עובד על רמת האישיות, שכוללת את הגופים: הפיזי, האתרי, הרגשי והשכלי.

זוג הקנים הפנימיים יותר, עובד על רמת הנשמה. רמת הנשמה היא זו שנושאת עמה את הגלגולים, את הזכרונות, את הלמידה.

זוג הקנים שקרוב ביותר מחובר לרמת הרוח, המונאד.

כעת נאפשר לכל אחד מזוגות הקנים לעבוד, להתמיר, לשפוך ולמזוג לתוכנו את האנרגיות המרפאות והמאזנות של כל אחת מהרמות. בסופו של דבר כל האנרגיות הללו מתנקזות אל העמוד המרכזי, שבתוכו אנו נמצאים, ושמהווה את החיבור של השלם, את החיבור של האחד, את החיבור שלנו להווייתנו, לעצמי האלוהי, אל אותו נאפשר לתהליך ריפוי זה להתרחש כעת. כל פעם יעבוד זוג קנים אחר, אשר יעבוד על אותם דברים אותם יש צורך לאזן בגופים שלנו. לאזן, לרפא, לשחרר, לאזן, להוסיף.

נתחיל בתהליך. ראשונה מתחילה העבודה ברמת האישיות, על הרובד של הגוף הפיזי. איזונים ברמה הפיזית, מהקנה הימני והשמאלי החיצוניים ביותר. נבקש שכל מה שנעשה, נעשה כעת בהתאם לטובתנו העליונה, ובהתאם לתוכנית האלוהית הגדולה.

נבקש כעת ששני הקנים הללו יעבדו על כל רובדי האישיות כאחד: גוף פיזי, אתרי, רגשי ושכלי. באיזון, בריפוי, בשיחרור מה שניתן, בהעמקה, בהעצמה והרחבה של מה שיש בו צורך. תוך כדי התהליך, נבקש להתמיר דפוסים, לשחרר דפוסים, לשחרר טראומות, לשחרר דברים שמונעים מאיתנו להתחבר למהות האמיתית שלנו.

כעת נבקש להפעיל גם את הקנים של הנשמה. נבקש מהם לעבוד על הנשמה, לעזור לרפא אותה במידה והיא עייפה מרוב הגלגולים שהיא עברה במשך דורות ומחזורים כה רבים. נבקש לשחרר את מה שניתן לשחרר כקארמה. נבקש להתחבר מחדש לעוצמות, לייעוד של הנשמה, למקום שממנו מקבלת הנשמה את הכוח לזכור מהן בחירותיה וללמוד את השיעורים מתוכן. את המקום שמעורר בה את העוצמות והבחירות לעשות דבר זה. אנו נשטפים בלהבות, באנרגיות שונות ואנו מאפשרים לכך להתרחש.

אנו נאפשר כעת גם לזוג הקנים הנוסף להיכנס לפעולה. הזוג שקשור למונאד, לנשמת האם שלנו. נבקש איזון בין כל חלקינו, בין כל העצמיים המקבילים שלנו, בין כל נשמות האם השונות הקשורות לנשמת האם המרכזית. נבקש שהתהליכים ייעשו ממקום של איזון ולמידה משותפת.

נבקש ברמה הזו לשחרר אמונות מגבילות שתקפות לרבים מהמין האנושי. אמונות מגבילות לגבי המין האנושי עצמו, לגבי האדם כאדם, יכולותיו ולגבי יכולת הבריאה שקיימת בו. נבקש לשחרר את כל המקומות שמרגישים מוגבלים. ונבקש לאזן את התדרים, בינם לבין תדרי הנשמה ובין תדרי הנשמה לתדרי האישיות.

נאפשר את העבודה של כל הקנים בו-זמנית, מלבד המרכזי.

וכעת נראה כיצד כל האנרגיות נמזגות כאחד אל הערוץ המרכזי שבתוכנו, אל הקנה המרכזי שבתוך המנורה. ואנו עוברים כעת תהליך עמוק של התחדשות, התעלות וריפוי. נאפשר לדבר להתרחש.

נבקש למזג בין כל חלקי ההוויה. נראה כיצד העצמי האלוהי שלנו משדר לנו אנרגיה של זהב מלמעלה, המערבת את כל האנרגיות האחרות, את כל התדרים האחרים, לכדי שלמות אחת שיורדת אלינו ושמכילה אותנו בתוכה. נרגיש כיצד חלקינו השונים, כולם כאחד, חווים את עצמם כקיימים, אך גם חווים את עצמם כחלק ממשהו גדול יותר. נרגיש כיצד כל אחד מהחלקים מתאזן וחוזר למקומו הראוי, מתאזן בתדריו, בעוצמתו, עם החלקים הנוספים שמסביבו ושבתוכו, עד שכל הווייתנו הופכת לשלמה.

נראה כיצד האור מתחיל לבקוע ולזרוח מתוך הערוץ המרכזי שלנו, שחוצה אל כל הגופים שלנו. האור מתעצם ויוצא מהקנה של המנורה, האור מתעצם יותר ויותר ומתחבר, החל מהגוף הפיזי אל הגוף והלב של אימא אדמה ואל הלב של הבורא האחד. נראה כיצד אנחנו הופכים להיות צינור עוצמתי שלם ואמיתי להוויית החיבור של האחד.

כאשר יגיע הרגע הנכון, נראה כיצד הדלת של הקנה שבה אנו נמצאים נפתחת מעצמה, ואנו נפסע אט אט החוצה מתוך המנורה הזוהרת, כאשר אנחנו שלמים ומגובשים הרבה יותר כהוויה אחת נוכחת.

אנו כעת נפסע ונראה כלי נוסף, גם הוא נמצא גבוה יותר. זהו כלי שנקרא מזבח.

כעת אתן לדוד המלך לומר את דברו:

דוד המלך

“יקיריי ואהוביי, ברוכים תהיו עם הגיעכם למקום זה.

ברצוני לומר לכם שהדבר שהתקשר אצלכם למזבחות בדורות רבים וארוכים, מטרתו האלוהית הגבוהה הייתה שונה במהותה.

מהות המזבח לא הייתה “הקרבה של חיים” כלשהם.

מהות המזבח הייתה להגיע מרמת תדר אחת לאחרת. להתעלות באמצעות טקסים שכללו צמחי מרפא, עשבים וקטורות, לתדר גבוה אף יותר, שמאפשר חיבור ופתיחת הצינור לתדר גבוה אף יותר.

כל התיאורים הרוויים בדם, אינם משרתים ולא שירתו מעולם מקור של אהבה אינסופית זו של הבורא האחד.

הבורא האחד אינו זקוק לדם כלשהו, לא של בן אנוש ולא של כל אחד ואחת מיציריו ומיצירותיו.

גם אנרגיית האל, וגם אנרגיית האלה, מעולם לא נזקקו לתרומות מעין אלה.

כעת אני מזמין אתכם לעמוד על המזבח ולבקש להתחבר אל האהבה האינסופית של הבורא האחד מלמעלה, ולאהבה של כדור הארץ מלמטה, ולאפשר לאהבה הזו להסתחרר בתוככם כעמוד המחבר שמים וארץ, והממזג אהבה אחת. עשו זאת כעת, יקיריי.”

כעת נישא באוויר ריח מדהים של תחושת התעלות. ריח מתקתק עדין ביותר, אם גם קצת חריף. אנו מרגישים כיצד כל הצ’אקרות שלנו נפתחות בכל הממדים, בכל הרבדים. שואפים לתוכנו את האנרגיה מלמטה ומעלים אותה למעלה, שואפים לתוכנו את האנרגיה מלמעלה ומורידים אותה למטה. ומאפשרים לאנרגיה זו להתחיל להסתחרר ולהתערבל בתוכנו.

והנה יורדת אלינו עוד אנרגיה של אהבה, ועוד אנרגיות של אהבה. אנחנו מוצפים באנרגיות אהבה אדירות, הן מהבורא האחד, והן מליבו של כדור הארץ.

למעשה, אם נתבונן, נראה כי מליבו של כדור הארץ יורד עמוד האור עוד למטה, אך אין המדובר בכיוונים, והוא מתחבר לליבו של היקום כולו, של הבריאה כולה.

ולכן, יקירים, למעשה נוצר מעגל. אפשרו למעגל הזה, שבין הבורא לבין הבריאה כולה, לזרום דרככם, הסכימו להיות אחד עמו, פתחו את לבכם, ובקשו להעביר חוויה זו אל חיי היומיום.

כעת בקשו שאותה אנרגיה תיטמע בתוך כל הווייתכם, החל מהגוף הפיזי וכלה בעצמי האלוהי.

היפרדו מהמזבח, מהמנורה ומארון הברית.

אנו נפרדים כעת מדוד המלך באהבה רבה, הוא מוביל אותנו בחזרה אל פתח המקדש שבממד החמישי, ואנו חוזרים דרך מנהרות הזהב והמרכבות שלנו אל הממד השלישי, אל תוך הפירמידה. חוזרים אל הגוף, מבקשים להחזיר את כל חלקי ההוויה שלנו אל תוך הגוף הפיזי שלנו בשלושת הממדים. נושמים כמה נשימות עמוקות, מניעים את הידיים והרגליים, וחוזרים אט אט לכאן ועכשיו.