חיזוק הפעלת סלילי הדנ”א הרדומים

ספרי המסתורין של ערי האור

חיזוק הפעלת סלילי הדנ”א הרדומים

ומסע לארץ השקופים

מאת המתקשרת נועם קורל-גלעד

רדיו “החיים הטובים”

 (מתוך תוכנית מס’ 3, ששודרה ביום 23.10.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

שלום לכולם.

היום נחזק מעט את העבודה שהתחלנו לעשות בפעם הקודמת, במסגרתה העברתי סמלים מסוימים (בצורה של קולות), לצורך הפעלת סלילי הדנ”א הרדומים (כל צמד סלילים הופעל באמצעות שלושה זוגות של סמלים).

אני מזמינה את כולנו לעצום עיניים, לנשום נשימות רכות ועמוקות אל תוך החזה והבטן. נדמיין שכולנו נמצאים מתחת לפירמידה של אנרגית קריסטל. נשאף פנימה את האנרגיה הזו ונבקש שהאנרגיה תעצים אותנו ותפעיל מחדש את כל החלקים הקריסטליים שקיימים בגופנו. אני מזכירה שהמים שנמצאים בגופינו הם למעשה סוג מותך של קריסטל. כלומר, אנרגיה זו נמצאת בתוכנו בצורה נוזלית. בנוסף, יש לנו את האנרגיה הזו בצורה מוצקה יותר, גם אם בממדים גבוהים יותר, שאנו עדיין איננו מסוגלים לראות, בתוך הדנ”א עצמו.

כעת נבקש ונתכוונן להעמיק ולהעצים את אנרגית הקריסטל שנמצאת בגופינו. נבקש שהיא תהיה עוצמתית יותר, ומצד שני שהיא תאפשר לנו להכיל יותר ולעבור את השינויים הפיזיים והשינויים האחרים שאנו עוברים בצורה קלה, פשוטה ועדינה יותר.

נשאף את האנרגיה הזו פנימה, ונכוון אותה, עם השאיפה, אל תוך הלב, ועם הנשיפה, מהלב אל תוך הדנ”א שבכל התאים שבגוף הפיזי, וכן אל הגופים הנוספים, על למנת להטעינם באנרגית הקריסטל הזו.

נזכור שכולנו ביחד. אמנם כל אחד מאיתנו עובר את התהליכים שלו, את ההיזכרויות שלו, את ההתקדמויות שלו, אבל כולנו ביחד רקמה אנושית אחת חיה. ולכן כל שינוי שכל אחד מאיתנו עובר משפיע על כולנו, בין אם בצורה ישירה, ובין אם בצורה עקיפה, בין אם בצורה ברורה יותר או גלויה פחות. אנו נאפשר לאנרגיה הזו לחיות אותנו, לתת לנו יותר חיות.

כעת נבקש להתחבר לאהבה האינסופית של הבורא האחד, לנשום אותה פנימה אל תוך לבנו באמצעות השאיפה, ובאמצעות הנשיפה לשלוח אותה אל הדנ”א (הן הדנ”א הביולוגי של צמד הסלילים הנראה לעין, וגם לדנ”א עליו עבדנו בפעם הקודמת).

כעת נבקש, כל אחד מאיתנו, להפעיל באמצעות אנרגיית האהבה זו את סלילי הדנ”א שלנו. אנו יכולים להתמקד בזוג סלילים מסוים, לבקש שהם יופעלו בו זמנית בכל התאים, ואחר כך לעבור לזוג סלילים אחר.

נבקש לעורר ממקום אוהב ועמוק את ההיזכרויות של מי שאנחנו באמת, מה באנו לעשות בעולם הזה ומה היא המתנה שיש בתוכנו, מה היא המתנה שיש לנו לתת לכל האנשים שמסביבנו, לכל משפחת האנושות, כי כאמור, כל אחד ואחד מאיתנו הוא חלק ממנה.

כעת נתחיל להטעין את אנרגית האהבה באמצעות צליל בכל זוג סלילים שנבחר. נדמיין שהאהבה מתחילה למלא את הסלילים האלה ולפעום בתוכם, ולהעיר את צמדי הסמלים עוד יותר, להעיר את הדנ”א עצמו, כל חלק וחלק שבו הרלוונטי עבורנו להיום ולתקופה שמגיעה.

אנשים רבים חווים עכשיו שינויים גם ברובד הפיזי וגם ברובד האנרגטי. השינויים כבר קורים. אתם מוזמנים לבקש לחוות את השינויים הללו בהדרגתיות, בהתאם ליכולת ההכלה שלכם, אך גם להיות מספיק פתוחים לקבל אותם, בצורה שתאתגר מעט, ושתוביל אתכם לקראת רמה ההתפתחות הבאה שלכם.

אני עוברת כעת לצמד הסלילים השני, מתוך כוונה לעורר את הידע העמוק שבתוכו, מתוך מקום של האהבה, ואך ורק את הדברים שערוכים עם אנרגית האהבה. ניתן לאנרגיה הזו להדהד בתוך צמד הסלילים, בתוך צמדי הסמלים ששתלנו בתוכם בפעם הקודמת. נאפשר לאנרגית האהבה הזו להדהד, לעורר את התדר הגבוה יותר, שהגיע זמנו לבוא לידי ביטוי בחיים האלה, בכאן ועכשיו.

אם עולים רגשות, נתבונן ונבדוק אילו רגשות עולים. אם עולות מחשבות, נבדוק האם הן רלוונטיות. אם לא, נשחרר אותן כבועות אנרגיה, כבועות סבון. אם עולים זכרונות, ניתן להם מקום ונשלח אותם באהבה. נתבונן בהם, ואם נבחר, נוכל לעבוד עמם מאוחר יותר.

וכעת נעבור אל הצמד הרביעי. נאפשר לאנרגיה זו לעבוד ולעורר את העוצמות והאיכויות של הצמד הרביעי. נאפשר לאנרגית האהבה להדהד בו, ולהעיר את צמדי הסמלים. נבקש שכל התהליכים שאנו עוברים עכשיו יהיו למען טובתנו העליונה, ולמען טובת הכלל, ובהתאם לתוכנית האלוהית הגבוהה.

וכעת נחזור אל הצמד השלישי (עליו דילגנו קודם לכן). גם אליו נשלח את אנרגית האהבה. כל צמד שאליו אנו שולחים אנרגיה זו, מעבד אותה בתדר שונה, ויוצר ממנה פעימות שונות, רטטים שונים, ומהות שונה – שכולן אהבה. נראה את האנרגיה נכנסת, מתחילה לפעול בתוך שני הסלילים ובתוך החיבורים שביניהם, בתוך שלושת צמדי הסמלים שנטמעו, ונבקש את הטוב ביותר שאנו יכולים לממש מתוך האיכויות של אותם סלילים, לבוא לידי מימוש בחיי היומיום בכאן ועכשיו, בהתאם ליכולת הכלה שלנו.

כעת נעבור לצמד הסלילים החמישי והאחרון, כאשר לאחר מכן ניתן תשומת לב נוספת לצמד הסלילים הביולוגי שטרם נגענו בו היום. נראה איך האנרגיה מתחילה להדהד ולזהור בתוך אותו צמד סלילים, ובתוך צמדי הסמלים. נתכוונן לטוב ביותר עבורנו ועבור הכלל. נתכוונן ונבקש לקבל כלים לעבודה, להתפתחות, לצמיחה. כלים שמתאימים לתקופה החדשה, לעידן החדש, שאנחנו כבר בתוכו.

כעת נבקש להתמקד בצמד סלילי הדנ”א הביולוגי שקיים בגופנו. נשדר גם אליו אהבה. נתכוונן ונבקש להפעיל בתוכו את יכולת ההכלה, את יכולת ההגדלה של הכלים שלנו (הפיזיולוגיים והאנרגטיים), להכיל את האנרגיות החדשות, להתמודד היטב עם השינויים שמתרחשים בכל רגע מסביבנו ובתוכנו. נבקש ממנו להתאים את עצמו יותר ויותר לקראת המציאות החדשה המתפתחת, בצורה המיטבית ביותר עבור כל אחד ואחת מאיתנו. נבקש להפעיל את זוג הסמלים שנמצא במרכזו של צמד הסלילים הזה. נשדר את האהבה, נראה כיצד היא נקלטת ופועמת בתוך צמד הסלילים הזה.

וכעת נאפשר עוד מעט זמן לתהליך. כשנרגיש כשסיימנו, פשוט נבקש לשדר אהבה עמוקה אינסופית לכל הסלילים כאחד.

לאט לאט נחזיר את התודעה שלנו אל הגוף הפיזי. נשאיר את העיניים עצומות, כיוון שאנחנו עומדים להמשיך במסע שלנו, זה שהתחלנו בו לפני שני שידורים. נודה לתהליך שעברנו, נבקש שהוא ימשיך לפעום ולפעול, ושיביא אותנו למקום שנוכל לראות, לחוש ולחוות את התוצאות שלו יותר ויותר, בהתאם ליכולת ההכלה שלנו, ובהתאם לדבר המיטבי ביותר עבורנו.

כעת ראו את עצמכם יושבים עדיין מתחת לפירמידת הקריסטל. אני מזמינה אותנו ליצור מרכבה (מבנה של מגן דוד תלת ממדי), כל אחד מאיתנו עבור עצמו, וזאת מאנרגית זהב וקריסטל. אנרגית הזהב היא זו שיוצרת את המוטות, ואנרגית הקריסטל את החיבור ביניהם.

נראה את עצמנו במרכז המרכבה, שואפים לתוכנו את האנרגיה של המרכבה ונבקש להפעיל אותה. כאשר היא מתחילה לפעול, הסחרור שמסביבנו מטעין הכול באנרגיה עוצמתית. נבקש שהאנרגיה הזו תעבור דרכנו, מכפות הרגליים ועד לכתר בספירלה עולה, ומהכתר עד לכפות הרגליים בספירלה יורדת. נעשה זאת כמה פעמים, החל מכפות הרגליים עד לכתר, בספירלת זהב, ולאחר מכן נראה את ספירלת הזהב יורדת בחזרה, עד לכפות הרגליים.

אתם מוזמנים להתאמן בבית ולעבוד בכל פעם עם זוג סלילים אחר. להטעין אותו אנרגטית, לשהות בפנים, לראות מה מתעורר וגם לרשום תחושות, חוויות, מחשבות וזכרונות שעולים מכל אחד מזוגות הסלילים שעמם אתם עובדים.

כעת נצא למסע.

בפעם הקודמת ביקרנו בעיר האור פוסיד, כעת ניסע לביקור בארץ השקופים. ארץ השקופים היא למעשה עיר אור אדירה, ענקית, שקיימת מתחת לקרום כדור הארץ. ניתן להגיע אליה דרך “היכלי אמנטי”.

כעת ננשום נשימות רכות ועמוקות לתוכנו, נבקש להפעיל את המרכבה ונתחיל לטוס קרוב לכדור הארץ, עד שנראה את עצמנו כקבוצה גדולה מאוד של מרכבות קטנות וזוהרות. וממקום זה נחפש על פני כדור הארץ פתח גדול ורחב, שנראה אותו זוהר אלינו וקורא לנו. ניכנס יחד עם המרכבות אל תוך הפתח הזה ובאמצעות מסדרון בתוך האדמה נגיע להיכל ענקי, עצום. אלה הם “היכלי אמנטי”.

כאן, באולם הענק הזה, שסביבו קיימים אולמות רבים במעגל ופתחים שמחברים אותם למקומות אחרים על פני כדור הארץ ולאולם המרכזי, יושבים שבעת המאסטרים ויושבות שבע המאסטריות. במרכז קיים פרח החיים, כשהוא זוהר בלהבה לבנה.

אנחנו מוזמנים למצוא את מקומנו בין הזקנים והזקנות, החכמים עתיקי הימים שנמצאים שם. הם מקבלים אותנו בהמון אנרגיה של אהבה, הכלה וקבלה. במאור פנים, גם אם ללא מילה מדוברת אחת. אנחנו יושבים שם מסביב לפרח החיים, שזוהר באש לבנה, ולאט לאט מרגישים צורך להיכנס לתוך פרח החיים, לתוך הלהבה.

אנחנו עושים זאת ומבקשים להיטען בעוצמת החיים ובכוח החיים. אנחנו מבקשים להסיר מאיתנו מחסומים ופחדים שמונעים מאיתנו להתחבר לחיים עצמם. אנחנו מבקשים להתחבר לחיי הנשמה ולחבר בין הנשמה לבין כל חלקי האישיות, כל הגופים הנמוכים יותר, בקלות וברכות.

אנו מבקשים מהלהבה הזו לשרוף, להתמיר ואף לחבר אנרגטית בין כל הרווחים והחללים שקיימים בתוכנו, בין כל הפערים שקיימים בתוכנו, בין חלקי ההוויה השונים שלנו. אנחנו נאפשר ללהבה לעשות את העבודה הזו בתוכנו בעדינות וברכות.

בזמן שהדבר נעשה, נביע בתוך לבנו בקשה עמוקה: שכל חלקי ההוויה שלנו יסכימו להתחבר לשלם האחד, שהוא הווייתנו המלאה. כל החלקים שבתוכנו וכל ההוויות הקשורות הן לגלגולים אחרים, הן למחזורים אחרים והן לאיחוד ולמתנות שבתוכנו. כעת נאפשר מעט זמן לתהליך.

כעת אנו רואים אחד מהזקנים המכובדים, את לורד ארדל, קם ממקומו, אנו פוסעים בעקבותיו ומגיעים אל מקום שהווייתו מדהימה. אנחנו מרחפים במרכבות שלנו בתוך מנהרות בבטן האדמה ויוצאים אל מקום שכולו מואר באור שמש, אך מואר הרבה יותר באור יקרות, שמגיע מעיר הקריסטל המדהימה שאנו עומדים מולה. אנו נמצאים בארץ השקופים.

השקופים הם תרבות עתיקה מאד, היא הייתה קיימת בכדור הארץ מרגע היווצרו. אחד מתפקידיהם העיקריים היה לשמור את כדור הארץ באיזון  כלשהו, על מנת שהוא לא יתפרק בהשפעת כל האנרגיות הקשות שנוצרו בתוכו ומחוצה לו, מתוך הלמידה של בני משפחת האנושות.

השומרים מזהים אותנו, פותחים את הדלתות ואנחנו נכנסים למרחב מדהים ביופיו, כולו זוהר באנרגית קריסטל. אנחנו גם שומעים שירה, כמו שירת מלאכים, שבוקעת מכל אחת מהנקודות שקיימות במרחב אליו הגענו.

אנחנו מתקדמים, רואים במה מעוגלת ועליה כסאות מלכות עליהם יושבים מלך ומלכת השקופים. הם מקבלים אותנו בשמחה רבה, במאור פנים. מלך השקופים קם ומתחיל ללוות אותנו אל הספרייה המיוחדת הקיימת בארצו. אנו הולכים והנה מצטרף אלינו מאסטר תות’. אנו מתקדמים לספרייה. מאסטר תות’, מלך ומלכת השקופים מתיישבים ליד שולחן גדול, וכולנו נמצאים מסביבם. מאסטר תות’ לוקח לידיו ספר עבה, פותח אותו ואנו נקשיב ונראה מה המידע שעומד לעבור אלינו כעת.

מאסטר תות’: יקרים ואהובים, ברוך בואכם. אנו נפתח כעת במקום שבו אתם נמצאים, בהווייתכם, ששייכת עדיין לממד השלישי. אנו נתחיל מנקודה זו. אך עליכם לדעת שאתם מתקדמים יותר ויותר לקראת הממד החמישי, והממדים הבאים אחריו.

יקירים, ההיזכרות בעברכם חשובה. היא אינה חשובה לצרכי אגו. היא אינה חשובה לצרכים אישיים בלבד. היא חשובה על מנת לפתוח את יכולת החיבור אל העוצמות החיוביות שהיו בכם, על מנת להביאן לתקופה זו, ולהתאימן לקראת הבריאה החדשה המתקיימת בכדור הארץ.

ואנו נקרא:

“אבן על אבן נבנית, נדבך על נדבך נעשה, שכבה על שכבה מתקיימת.

שלמות, הוויה, קוראת לאדם לגלות את תוכו כברו.

כעת שליחות האדם מתבשרת. שליחות האדם האחד.

בריאת אדמה ואדם נאסרת, ושוב המקום כמו תם.

שלמות של אדם, אדמה ואלוה. שלמות האחד. תם ניגוד.

חיבור במקור שכולל את הכול. חיבור של עוצמה ומיקוד.

חיבור יקרים בין עוצמת הבריאה, עוצמת העצמי, האלוה, עוצמת הבורא עם הרוח. עוצמת האדם השלם.

עוצמת חברי האחד אשר הם מהווים חיבור עמוק, כאשר כל יפיי אדם מהווה חלק שלם מאלוה.

עוצמת החיבור בין רוח שלמה, רוח קרובה, את הכול.

רוח אשר כוללת גם נשמה וגוף. רוח אחדות ושלמות.

יקרים, היזכרו ובקשו נא לדעת מי הייתה מהותכם, מה הייתה שליחותכם.

בקשו, היזכרו, במשך מהותכם. הסכימו יקרים לגדול אל תוך הווייתכם.

שלוחה לכם אהבת אלוה”.

זכרו, יקרים, כי אותו מקום, מקום של חשש ושל פחד, אינו אלא אשליה שמונעת מכם לראות ולקבל את הווייתכם האמיתית, את תפקידכם האמיתי. יקיריי, הגיע הזמן. הסכימו להסיר את המסך שמול עיניכם. הסכימו לראות נכוחה את כל האמת בשלמותה, את ההוויה האחת. הסכימו למצוא בתוככם את נקודת האחדות, את נקודת המימוש, את נקודת הבורא האחד, כיוון שנקודה זו מעולם לא נפרדה באמת מהמקור האלוהי העליון.

ברוכים ואהובים אתם יקיריי, שאו ברכה.

וכעת מאסטר תות’ עובר מאחד לאחד, ונותן לכל אחד מאיתנו מתנת זיכרון קטנה, שאם נרצה ונסכים תוכל לעורר בתוכנו עוד יותר את החיבור למהות האמיתית שלנו. הוא מברך את כולנו, ונותן גם ספר קטן לכל אחד מאיתנו, שכאשר נפתח אותו, נוכל לכתוב בתוכו את העתיד והמציאות שאנחנו רוצים לברוא בעולם החדש. חלק מהספר כבר כתוב, אך הוא נפסק בנקודה של היום. ומהיום והלאה, זהו תפקידנו לכתוב וליצור את המציאות החדשה.

אנחנו נודה למאסטר תות’, למלך ולמלכת השקופים.

לאט נצא מהספרייה, כשכל אחד מאיתנו נושא גם את המתנה שקיבל (כשהוא בוחר היכן להטמיע אותה בתוכו), וגם את הספר האישי. נצא מהספרייה לאט, כששירת המלאכים מלווה אותנו. מאסטר תות’, מלך ומלכת השקופים מלווים אותנו אל היציאה. אנו מודים לכולם באהבה רבה.

יחד עם הלורדים של אמנטי אנו חוזרים בחזרה אל פרח החיים, מתענגים לאורו, נושמים את האנרגיה שנמצאת בתוכו. יושבים מעט להירגע, להטמיע את מה שניתן לנו.

מאסטר תות’ עומד בתוך המדורה ומושיט את ידיו לכל אחד מאיתנו, כשהוא משדר את האנרגיה המתאימה לכל אחד ואחת מאיתנו. לאט לאט אנו קמים, מודים לכולם ומתחילים לפסוע בדרכנו למעלה, חזרה אל פני השטח, כאשר המרכבות שלנו מופעלות מחדש ונושאות אותנו חזרה למקומנו. נראה את עצמנו נוחתים אט אט, כל אחד במקום שממנו יצא מתחת לפירמידה. נבקש לראות כיצד המרכבה מאטה את פעולתה ומפסיקה כליל, ואז לאט היא נטמעת בתוכנו.

כעת אנחנו מתבקשים לקחת שאיפה של אוויר ולנשוף אותה אל תוך כפות הרגליים, תוך התכווננות ליצור שורשים אל תוך הלב של אימא אדמה, כדי להתקרקע מחדש. בעת השאיפה, ניקח אנרגיה מתוך הפירמידה, ובעת הנשיפה, נשלח את האנרגיה הזו, עם כל מה שקיבלנו, במורד הערוץ המרכזי, דרך כפות הרגליים, אל תוך הלב של אימא אדמה. את התודעה שלנו נכוונן אל כפות הרגליים ואימא אדמה.

נבקש למצק ולרכז את האנרגיה של כל מה שקיבלנו בצורה אינטגרלית ביותר עם כל הגופים שלנו, ועם כל מהות וההוויה שלנו, גם באופן הפיזיולוגי המתאים ביותר לכאן ולעכשיו.

נבקש לחזור לתחושות הגוף יותר ויותר. נישאר מחוברים לקרקע ולאט לאט נחזור לכאן ועכשיו, נפקח את העיניים ונתחיל להתרגל בחזרה אל המקום שבו אנו נמצאים, בגוף הפיזי, בממד השלישי, בהווה.

ניתן לעצמנו זמן להתאושש, ניקח נשימות שיובילו לכפות הרגליים, ונתחיל להניע את עצמנו על מנת להתחבר שוב לגוף.

נודה לכל המאסטרים ולכל מי שהיה איתנו, נודה לתהליך ונחזור לכאן ולעכשיו.