חגים בערי האור


מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 43, ששודרה ביום 14.2.2012)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

 

עמיחי: לכבוד “חג האהבה (Valentine`s Day) שחל היום (14.2), נעסוק היום בחגים בערי האור, ונשמח לשמוע על כך מעיר האור טלוס. לשם כך ניקח נשימה ארוכה לתוך הלב, ניכנס למרחב של לבנו, נפתח בו שער במרחב ובזמן, וניכנס דרכו לממד החמישי, לעיר האור טלוס.

נועם: איכשהו הגעתי ישירות לירושלים של מעלה… כך שאני מרגישה שכדאי שנתקשר גם עמה, בנוסף לטלוס.

עמיחי: כמובן, נשמח לדבר עם כל מי שירצה להגיע מערי האור.

שאלה כללית: איזה חגים אתם חוגגים בערי האור שלכם, ומהי מהותם?

אדמה

שלום לכם, כאן אדמה, הכהן הגדול מטלוס. יקרים ואהובים, אצלנו החיים הם חגיגה. ולכן, עליכם להבין כי קיימים חגים אישים, וקיימים חגים כללים יותר. קיימות חגיגות שונות מסוגים שונים. כפי שנאמר לכם בעבר על ידי מקורות שונים, קיימות אצלנו חגיגות של קשרי נישואין זמניים וקשרי נישואין קבועים. קיימות חגיגות הקשורות להיריון, ללידה; חגיגות המציינות טקסי מעבר משלב לשלב בחיים. אך כפי שזכור לכם, תוחלת החיים שלנו גדולה בהרבה משלכם, כיוון שכל פרק מפרקי החיים שלנו אורך זמן רב יותר ונמשך תקופה ארוכה יותר.

אנו חוגגים הולדת, אנו חוגגים עזיבה. אנו חוגגים, למעשה, את כל החיים, ומנסים למצוא בכל דבר סיבה, לראות את הדבר השלם שבו, את הדבר המשמח, העוצמתי. הדברים החשובים ביותר הינם מעברים. כל חגיגה אישית מציינת למעשה מעבר: מעבר בתודעה, מעבר בהתפתחות, מעבר בצמיחה. ולכן אנו חוגגים מעברים אלה, שבחלקם הם סיומות של דברים מסוימים, והתחלה של תקופות חיים חדשות, בשלות נוספת, ומתנות רבות נוספות אחרות.

האם יש לכם גם חגים הקשורים לימי השיוויון, היום הקצר בשנה, והיום הארוך בשנה?

אכן. עליכם להבין כי החגים הכללים יותר אצלנו, שייכים גם להתפתחות שלנו כקהילה, אך גם למהות כדור הארץ והחיבור לכל איכויותיו, ולכל תקופות השנה. כיוון שגם כאן מדובר ביצירת מעגלים של חורף, קיץ, פיריון. ולכן, היום הקצר השנה והיום הארוך בשנה מסמלים התחלה וסוף של תקופות.

אצלכם, בממד השלישי, הדברים באים לידי ביטוי בתקופות של עונות שנה, קיץ וחורף, חום וקור. אך עליכם להבין כי אצלנו, אנו אלו שבוחרים איזה מזג אוויר ישרור בתוכנו, ולכן קיים איזון מתמיד בין הדברים. אך עבורנו, יום השיוויון, היום הקצר והיום הארוך, מסמלים ברובד העמוק יותר עידן חדש וסיום של מעגל חיים.

כיצד אתם נוהגים לחגוג?

את החגים אצלנו חוגגים על ידי טקסים, המחברים אותנו אל ארבעת יסודות הטבע, ואל החיבור בין שמים וארץ. את הטקסים אנו מציינים וחוגגים, כפי שדובר בעבר, על ידי העלאת תדרים ורטטים באמצעות תדרי קול, תנועה, צבע, צליל, אור, ובאמצעות הצגות, אנו חוגגים אירוע זה עבורו נוצר החג.

קיימים גם חגים נוספים. עליכם להבין, יקיריי, כי בכל פעם שאתם עוברים תהליך שינוי עמוק, ברמת משפחת האנושות, אנו חוגגים זאת באופן עמוק. אנו צופים, ולמעשה נמצאים עמכם בקשר מתמיד, גם אם אנו נמצאים ברובד גבוה יותר, שלרובכם אין עדיין ראייה פיזית שלו, ונגיעה פיזית בו. אך עליכם להבין כי אתם ואנו מחוברים ברבדים עמוקים ביותר, ולכן דברים שאתם עושים, משפיעים עלינו, ודברים שאנו עושים, עוזרים, משנים, ומתמירים גם אצלכם דברים מסוימים. ולכן כל התקדמות, כל שינוי הנעשה ברמה הקולקטיבית של בני האנוש, ואף בקבוצות קטנות יותר של בני האנוש, אנו חוגגים אותו כעוד התקדמות, כעוד עבודה של התעלות עבור כדור הארץ והיושבים בו.

קיימות חגיגות. ניתן לומר כי החגיגות והחגים אצלנו אינם באים לידי ביטוי ביום אחד. תיתכן חגיגה המתמשכת על פני תקופה שלמה, כפי שתואר בפניכם על ידי מקורות אחרים. כאשר זוג נכנס להיריון, כל תקופת ההיריון עד הלידה היא חגיגה אחת גדולה הנמשכת שלושה חודשים, מרגע תחילת ההיריון ועד ללידה, ואף לאחר מכן.

אם כך, לכאורה, בעיר של 1.5 מליון תושבים, יש כל הזמן חגיגות?

אכן כן. עליכם להבין כי לחגיגות מספר רבדים. ביטוי השמחה, ההנאה והאהבה, אך גם השפעה ברמת התדרים, שהם בעצמם מעלים ומחזקים אצלנו את השינויים. לעתים כאשר אדם בוחר או מחליט לעבור שינוי בחייו באופן מודע, שאינו שייך לעניין של מעבר מתקופת חיים אחת לאחרת, כלומר, מילדות לבגרות, אלא מתוך החלטה ובחירה מדעת של אותו אדם לשנות, למשל, את מקצועו, או את התייחסותו לחיים, אזי הדברים הללו נחגגים על ידנו בשמחה גדולה. הוא הופך להיות האדם שעליו מואצלת האנרגיה, ודבר זה עובר אל כל בני העיר ומשרת אותם.

ניתן לומר, כפי שאמרת, כי כל יום אנו חוגגים דבר מה. כיוון שגם הקרניים הקוסמיות היורדות אלינו משוייכות לתקופות ולמועדים. ולכן, כל פעם שמתחלפת קרן אחת באחרת, עבורנו זוהי חגיגה, ואנו חוגגים זאת על ידי עשיית דברים שמחברים אותנו למהות אותה הקרן.

השבוע חוויתי עוצמה מאד חזקה של הקרן הצהובה, שאף גרמה לי לכאב ראש. האם תוכל להתייחס לכך?

עלייך להבין כי בתקופה זו, כל אחד מבני האנוש הנמצאים על פני כדור הארץ והעוברים תהליכים מסוימים של התפתחות, חווה קושי, ששונה מאדם לאדם. אנשים מסוימים ירגישו קושי זה בצורת כאבי ראש, עייפות, חולשה, כיוון שנכנסות כל הזמן אנרגיות חדשות. כלומר, ניתן לומר שהאנרגיה במהותה היא אותה מהות, אך רמות שונות של האנרגיה, ומצבי צבירה שונים ודרגות שונות נכנסים כעת אל כדור הארץ, ומקום זה מאיץ את השינוי סביבכם.

גופכם הפיזי עומד בפני האצה המתרחשת סביבו, וכיוון שעדיין קצב הפעילות שלו אינו מתואם עם הקצב הגבוה יותר, לעתים נוצרים קונפליקטים הגורמים לכאב, לעייפות, לקושי. לעתים תחוו קושי זה ברמת הגוף הרגשי, ולעתים בצורה אחרת. אתה בחרת לחוות זאת באמצעות הקרן הצהובה, משום שזהו הדבר שאליו היית מחובר, ושממנו היית אמור להיזון, אך כל אחד מבני האנוש חווה את השינויים ברמות שונות.

האנרגיה שפעלה עליך בצורה מסוימת, לא פעלה בצורה זהה על בת זוגתך ועל אנשים אחרים בסביבתך. כיוון שעבור כל אחד ואחת מהאנשים החיים, האנרגיה השייכת להם והקרובה אליהם יותר, היא זו שמשפיעה בצורה עמוקה ועוצמתית יותר.

עלייך להבין כי לא עוצמת האנרגיה או עוצמת הרטט משתנה, כי אם עובי המסכים משתנה. הם הופכים דקים יותר ויותר, כך שאתם נחשפים יותר ויותר לעוצמתה האמיתית של האנרגיה. ככל שהרטטים שלכם היו נמוכים יותר, היה צורך למסך במספר מסכים גדול יותר את המעבר מהאנרגיה הגבוהה אליכם, על מנת שתוכלו להכיל אותה ברבדים השונים של הווייתכם. אך ככל שמואצת התפתחותכם, ככל שמואץ הזמן, וכעת דברים רבים קורים בצורה עוצמתית ומרוכזת בתקופה זו, מוסרים המסכים יותר ויותר. כך שמי שבוחר להתחבר אל העוצמות, מקבל את החיבור בצורה עוצמתית.

בחרת להתחבר למקדש הקשור לקרן הצהובה. לו היית בוחר להתחבר למקדש הקשור לקרן אחרת, היית חווה עוצמה גדולה גם כן של אותה אנרגיה.

בספריה של אורליה ג’ונס, וכן בספרים אחרים, מצויין שאנשי טלוס מכוונים את פעילותם היומיומית בהתאם לקרני הבריאה השונות. כך, יום ראשון מוקדש לקרן הצהובה; יום שני, לקרן הוורודה, יום שלישי, לקרן הכחולה; יום רביעי, לקרן הירוקה; יום חמישי, לקרן המוזהבת; יום שישי, לקרן הלבנה; ויום שבת,  לקרן הסגולה. האם נכון הדבר?

ברצוני לגעת בעיקרון המובא כאן. בכל יום מתאימים הדיירים את התדר האישי שלהם לתדר הקוסמי המועבר אליהם, ובאמצעות זאת נטענים באותה אנרגיה, ויכולים להשתמש בה ולהטמיע אותה כחלק מגופם, מהווייתם, מהיומיום שלהם.

קיימים חגים נוספים הקשורים להיררכיה הרוחנית. כלומר, כאשר קורה אירוע קוסמי כלשהו, או אירוע אחר ברמה הגלקטית או ברמה שונה ביקום שלכם, הדבר משפיע על ההוויה כולה הקיימת בתוך יקומכם. ולכן, כאשר נוצרת האצה בזמן או בהתפתחות, או כאשר נולד כוכב חדש, או כאשר כוכב אחר מסיים את חייו – כל אירוע כזה משפיע ברמה הקוסמית וברמה היקומית, כיוון שהכול מחובר ברשת אנרגטית. ולכן כל אירוע שמתרחש בנקודה כלשהי ברשת, משפיע על כל הנקודות האחרות.

ולכן, גם כאשר קורים אירועים כאלה, אנו חוגגים אותם, כיוון שהם חלק מהתממשות הבריאה, חלק מההתפתחות שלקראתה צועד כל היקום, כל מערכת השמש, וכל הגלקסיות הנמצאות בתוכו.

ישוע

שלום לכם יקירים ואהובים, כאן ישוע בן יוסף. באתי כנציגה של ירושלים של מעלה. אכן, יקירים, החגים שאנו חוגגים נרחבים במידה רבה יותר מכפי שמוכר לכם. ירושלים של מעלה, כפי שידוע לכם, היא מרכז פעיל עבור היקום כולו ועבור יקומים אחרים בנוסף. לכן, בירושלים של מעלה ישנן חגיגות מסוגים רבים ושונים.

ניתן לומר כי אחד מסוגי החגיגות קשור למקום הדתות. כלומר, בכל פעם כאשר מגיע שלב שבו נוצרה דת חדשה, אנו חוגגים יום זה מתוך המהות שלו, כיוון שאותה אנרגיה, אותה דת, הביאה במהותה סוג אנרגיה לעולם וליקום, ולכן אנו חוגגים זאת.

ישנן גם חגיגות אישיות: כאשר ילדינו מגיעים לבגרות, כאשר הם מסיימים את הכשרתם אצל בעלי המקצוע, כאשר הם יוצאים מנערות לבגרות, לאחריות. אנו חוגגים גם חגים קוסמיים אחרים, וחגים יקומיים אחרים.

ראשית עליכם להבין מהי מהותו של החג. “חג” פירושו: מעגל, מסתובב בעיגול, חג (כמו מחוגה). ולכן, החג מסמל אנרגיה מסוימת החוזרת מדי פעם בפעם במרווחי זמן קבועים, או במרווחי אנרגיה קבועים. ולכן עבורנו, חג קשור גם למערכות החיים בכוכבים אחרים וביקומים אחרים. פירושו של דבר שאנרגיה זו חוזרת, שבה ומופיעה, כפי שהופיעה בפעם הראשונה, ומביאה איתה את המתנות שנוצרו בפעם הראשונה, בה נוצר הדבר.

למשל, כפי שתיאר חברי האהוב והיקר, מאסטר אדמה מטלוס, כאשר נוצר כוכב חדש, כאשר כוכב כלשהו מצליח לשחרר את עצמו מהכבלים שחיברו אותו לכוחות החושך, כאשר תרבות כלשהי בכוכב כלשהו עברה תהליך התבגרות. כיוון שאנו מרכז המחבר בין כל היקומים, כל אירוע כזה מהווה עבורנו חוויה והוויה של אנרגיה, שאותה אנו חוגגים.

כיצד אתם נוהגים לחגוג ימי הולדת כוכבים שאנו מכירים, כגון סיריוס, ונוס, וכדומה?

נועם: אני רואה את ישוע צוחק, ואומר: ברור לכם שלא עושים עוגה ולא מרימים את הכוכב על כסא…

מהות החגיגה של הולדת הכוכב היא עשיית עבודה של חיבור לאנרגיה שנוצרה בזמן הולדת הכוכב, העצמתה, מימושה והעברתה לכאן. כאן מקבלת היא התמרה מסוימת, שאנו יכולים להעבירה גם הלאה, אל כדור הארץ, אל הממדים הנמוכים יותר. כשאנו חוגגים הולדת של כוכב, אנו עושים פעולות של מדיטציה, תנועה, חוללות אנרגיה שמאפשרות לנו להעצים אנרגיה זו של אותו כוכב, לעגן אותה ולממש אותה ברבדים ובמקומות הנמוכים יותר, כמו גם לקבל את מתנותיה ולעגן אותם באופן שיתמוך בהתפתחות כדור הארץ.

האם ישנם גם שליחים של אותו כוכב, שמגיעים לבקר?

אכן, יש מעבר של שליחים משני הכיוונים: הן מירושלים של מעלה לאותו כוכב, והן מהכוכב לירושלים של מעלה. מטרת המפגש היא העברת אנרגיות ומידע ברמה טלפתית עמוקה, העברת חיבור ותקשורת, מיזוג והתאמת תדרים של אנרגיות, כדי שניתן יהיה, בשלב מאוחר יותר, ליצור את החיבורים באופן עמוק, אמיתי וגלוי יותר לעין; באופן שיסייע הן לכדור הארץ, והן לכוכבים שעמם הוא נמצא בקשר.

כיוון שיש כוכבים רבים בשמים, האם מכאן ניתן להסיק שגם אצלכם נוהגים לחגוג מדי יום?

עליכם להבין, יקירים, כי גם “יום” הוא סוג של רטט אנרגיה. במציאות “יום” אינו חייב להיות הזמן שמתחיל מזריחת השמש, ועד לזריחתה הנוספת, או עד לשקיעתה. “יום” פירושו תבנית אנרגיה, שמכילה בתוכה תדר. ולכן, כל יום שונה מיום אחר. לכן, בכל יום, מתוך היומיום שלנו, אנו מתחברים לתדר המיוחד הקשור לאותה מערכת זמנים, ובאמצעותה אנו מממשים אנרגיה זו גם ברבדים הנמוכים יותר.

עליכם להבין כי “יום” בממד השמיני, או בממד החמישי, אינו זהה למשמעות שמזוהה אצלכם, ברובד של שלושת הממדים. אצלנו, מושגי הזמן, המקום והמרחב, שונים בהרבה מכפי שמוכר לכם ביומיום שלכם, בממד השלישי. גם אצלנו קיימים חגים הקשורים לחקלאות, לפיריון, ללידה ולמוות, בחיים הרגילים של בני האנוש, המרכיבים את ירושלים של מעלה. החגיגות אצלנו נמצאות ברמה עוצמתית מתמדת בזכות קיומם של הילדים האלוהיים הנמצאים אצלנו.

קיימות חגיגות הקשורות לריפוי, כאשר מתגלות שיטות ריפוי חדשות, הן בממד השלישי, והן בממדים הגבוהים יותר. עבורנו זו חגיגה, כיוון שאז אנו יכולים לחבר בין הממדים הגבוהים יותר לממדים הנמוכים יותר, וליצור ריפוי ושלמות, שעוברים בכל הרבדים, ושמשפיעים עליהם כאחד.

כאשר ילד אלוהי המחובר לנשמה ולגוף הקיימים על פני הממד השלישי, מרגיש וקולט כי אותה נשמה הנמצאת בממד השלישי עברה פריצת דרך, או חצתה מחסום כלשהו, גם הוא חוגג, וכל הנשמות סביבו חוגגות אף הן את ההתקדמות ואת השינוי.

כאשר כל אחד ואחת מכם עובר תהליך של התעלות, של חציית מחסום שמנע ממנו להתחבר עמוק יותר למהותו האמיתית, גם אז אנו חוגגים. גם הילד האלוהי שמחובר לאותו אדם, אך גם כל הילדים האלוהיים וכולנו, כיוון ששוב נזכירכם, במהות האמיתית, איננו באמת נפרדים, איננו באמת בני אדם שונים. אנו מהות אחת בעלת פנים רבים ושונים, כיהלום ענק, שיש בו אלפי פאות שונות, אך כל פאה מיוחדת במינה, וכל פאה הנה אחת מכל אלפי הפאות המרכיבות את השלם. כך, כל הקיום שלנו כנשמות, כהוויות, יחד אתכם כאחד. ולכן, כפי שנאמר קודם לכן, שינוי באחת הפאות, מהדהד ומשפיע על כל המבנה, ולכן אנו חוגגים גם את שמחתו של הפרט, וגם את שמחתו של הכלל.

כאשר, למשל, קורה אירוע בכדור הארץ, ובשנתיים האחרונות קרו אירועים רבים ושונים של שינויים והתמרה בכדור הארץ, גם אם לצורך כך נעשתה לעתים פעולה קשה עבורכם, כגון שינויים במערכות הטבע, במערכות האקלים, שהובילו לעתים לחורבן, ליצירת אסונות טבע. גם דברים אלה, כפי שידוע לכם, נעשים בתיאום מלא עם התוכנית האלוהית, וגם במקומות אלה, כאשר קבוצות נשמה, ברמה הקולקטיבית, בוחרות לעזוב, ועל ידי כך להעלות את התדר של כדור הארץ, ולממש חלק מהתוכנית האלוהית, אזי אנו מבינים את האבל, משתתפים, ומבינים את הכאב האנושי שהוא טבעי לחלוטין. אך אנו גם חוגגים את מקום הנשמות שעבורן היה הדבר הזה בגדר התעלות, בגדר המימוש הגבוה ביותר שהן תכננו עבור עצמן כקבוצה. ניתן לומר כי אנו חוגגים כל אירוע המתרחש ביקום סביבנו.

בשנים האחרונות, עובדי האור נוהגים לציין ולחגוג ימי שער, כגון ה-11.11, 12.12, וכן הלאה. מהי התייחסותכם לימי השער האלה?

ראשית, ימי השער שונים משנה לשנה, כפי שהם שונים מחודש לחודש. קיימת איכות בסיסית הקשורה לכל מספר שהוא ברמה הנומרולוגית. אך עליכם להבין כי ימי שער הינם ימים שבהם קיים פוטנציאל גבוה יותר לחיבור לאנרגיה עוצמתית יותר, שיכולה להשפיע על חיי היומיום, הן באותו היום והן ממנו והלאה. פעמים רבות קיימת משמעות עמוקה לצירופי הספרות שמרכיבים יום שער זה. הן מבחינת הסיכום הנומרולוגי, והן מבחינת המרכיבים הספרתיים, כל אחד ואחד מהם.

פעמים רבות מדובר, ובמיוחד בתקופה הזו, על דברים הקשורים לנפרדות ולאחדות, ברמות ובצורות שונות, תוך התכוונות בעיקר לשנה הנוכחית. בכל שנה, בתאריך כזה, מופיעה אנרגיה מיוחדת, עוצמתית יותר, שיש בה ריפוי, מתנה איכותית. וכאשר אתם מתחברים לאנרגיה זו, אתם נטענים באנרגיה של ריפוי, של עוצמה, באנרגיה שיכולה לעזור לכם לרפא דברים בתוך עצמכם, ולשחרר אותם מחייכם. ומתוך כך להגיע לקפיצה נוספת בעבודתכם: בעבודת האור, בעבודת הרגש, בעבודת החומר, ובחיבור בין כל החלקים.

מונגולו, נציג האצטקים

שלום לכם, כאן מונגולו, נציג האצטקים. אנו חוגגים חגים רבים הקשורים למחזוריות השמש והירח. עבורנו מאז ומעולם השמש הייתה מקור של הזנה ואהבה, והיא מסמלת מעבר לכך עבורנו את השמש המרכזית, הקיימת מאחורי השמש הפיזית. החגיגות והחגים שאנו חוגגים, קשורים פעמים רבות למעברים בין חודש לחודש, בין שנה לשנה. פעמים רבות חגים אלו קשורים גם להיסטוריה שלנו, לתקופה הקדומה ביותר, שבה היינו מחוברים לאנרגיית השמש, ויכולנו ליצור באמצעותה חפצים פיזיים.

פעמים רבות אנו חוגגים כיום מסויים של תזכורת (אם כי לא בדיוק כיום זיכרון אצלכם), את התקופה שבה החלה הנפילה שלנו. כתזכורת, על מנת לא לטעות שנית. אנו חוגגים גם את היום שבו הצלחנו לשחרר את רוב הקארמה הקשורה לעניין זה, את יום ההתעלות שלנו, אנו חוגגים בשמחה ובאהבה.

אנו חוגגים גם חגים הקשורים לטבע, לשינויים בין קיץ לחורף. למרות שכפי שתואר קודם לכן, אין אנו חווים אותם כשינויים ברמה העונתית, אלא כסיומים וכהתחלות של תדרי אנרגיה שונים, כיוון שיש באפשרותנו לבחור איזון, ולכן מזג האוויר מאוזן כל ימות השנה.

אנו חוגגים לידות, עזיבות, שינויים שמתרחשים בתוכנו, חיבורים להארה, חיבורים לחוכמה. אנו חוגגים שינויים. ובנוסף, אנו חוגגים אירועים הקשורים לאנרגית הזהב, לאנרגית החיים, מתוך שירה, שמחה, ריקודים, חיבור לאנרגיה של אהבה. אנו חוגגים נישואים, לידות (כפי שנאמר), התבגרות, ושינוי.

האם גם אתם נוהגים לציין ימי שער?

בוודאי. אנו חוגגים ימי שער, כיוון שכפי שתואר, כל יום שער הוא אנרגיה ייחודית ומיוחדת, שבאמצעותה ניתן להתעלות ולהתמיר דברים רבים ברמת החומר, ואף ברמת הרוח. עליכם להבין כי לא כל עיר אור מחוברת לכל ההוויות הקוסמיות הקיימות מסביב. לירושלים של מעלה יש תפקיד מיוחד, לכן החיבור שלה עם תרבויות-חוץ עמוק ורחב הרבה יותר, וכולל גם ספריה קוסמית שלמה הקשורה ליקומים שונים, לכוכבים שונים ולתרבויות שונות. אך זהו המצב בירושלים של מעלה. אנו מחוברים גם להיררכיה הרוחנית, ובהתאם לכך מקבלים מידע, ולעתים אף חוגגים אירועים שנודע לנו עליהם, אך איננו מחוברים באופן ישיר לאותן תרבויות שירושלים של מעלה מחוברת אליהן, עובדת באמצעותן, ולמעשה הופכת להיות אבן שואבת, מקור ידע ומקור חיבור, עבור כל ההוויה לצורותיה השונות.

ברצוננו להעביר לכם מסר: כאשר אתם חוגגים חג, התמקדו באנרגיה וברטט המיוחד, במתנה הבאה יחד עם אותו חג, ובכך תוכלו להפוך אירוע זה למשמעותי ועמוק הרבה יותר. תוכלו להתחבר לעוצמת השינוי הקיימת בו, ושהוא מביא אליכם, מעבר להתחברות לתבנית החיצונית בלבד של אותו חג.

למשל, כאשר חוגגים אצלכם היהודים את ראש השנה, התבוננו וראו כי יש כאן אנרגיה עמוקה של בריאה מההתחלה, בריאה והתחדשות. ולכן, מדובר לא רק בתחילת השנה, אלא בבריאה חדשה ומחודשת בכל אחד ואחת מכם, ובבריאה מחודשת הקיימת, המתקיימת ומתמשכת, ביקום כולו.

כאשר אתם רוצים לעשות שינוי עמוק ועוצמתי, תוכלו להתחבר לאנרגית שינוי זו, שתאפשר לכם להתחבר, להתעצם, ולממש אותה בפועל בחיי היומיום שלכם, מתוך בחירה.

ברוכים תהיו.

נועם: אני רואה כיצד כולם שולחים אהבה לכל משפחת בני האנוש. מעין מפה של כל ערי האור, המחוברות ביניהן וזוהרות, והשולחות אלינו אהבה לכבוד חג האהבה, ומזמינות אותנו להתחבר למהות העמוקה של חג זה.