זוגיות מאוזנת – חלק 1

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה” – “רדיו “החיים הטובים”

מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

(מתוך תוכנית מס’ 7 ששודרה ביום 14.4.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

 עמיחי: היום נעסוק בסוגיית הזוגיות המאוזנת. נתחיל במדיטציה שתחבר אותנו לפירמידה של מקדש האיחוד אשר נמצא בממד החמישי, בעיר טלוס, שמתחת להר שאסטה. מקדש זה הינו מקדש האיחוד של הנשמות התאומות והלהבות התאומות, והינו קשור גם לאיחוד עם העצמי האלוהי שלנו.

לשם כך נתכוונן בתוך הלב לצאת למסע אל התדר הממד החמישי, למקדש האיחוד בעיר טלוס. נפתח שער במרחב ובזמן שמאפשר לרוח ולתודעה שלנו להתחבר לשדה האנרגיה של המקדש הזה. נראה את עצמנו פוסעים בשדה מלא פרחים בכל מיני גוונים של ורוד ואדום, וניכנס לפירמידה מרובעת שעשויה מאבן רוז-קוורץ, בתוכה ממתין לנו הכהן הגדול אדמה, אשר מברך אותנו ומזמין אותנו להרגיש את האהבה של להבת האהבה הנצחית שנמצאת במרכז הפירמידה. תנו ללבכם להרגיש את האהבה שזורמת מהלהבה הזו.

כעת נזמין למרחב הזה מספר זוגות אלוהיים, שמימיים ורוחניים, של אלוהים, מאסטרים ומלאכים.

נועם: קודם כל נזמן כמובן את הבורא והשכינה. כמו כן, נזמן את ישוע בן יוסף ומריה מגדלנה, ליידי ונוס וסאנאט קומארה, אייזיס ואוזיריס, וכן את המלאכים של הלהבה הורודה: חמואל וצ’ריטי, וכל זוג קוסמי אחר שירצה להתייצב כאן, מוזמן בשמחה והאהבה.

עמיחי: השאלה הראשונה שברצוננו לשאול היא: מהי זוגיות מאוזנת, ממה היא בנויה, וכיצד ניתן לטפח ולהעמיק אותה?

 נועם: קודם כל, לפני שנתחיל בעבודה עצמה, אני מזמינה את כולנו להתבונן עוד קצת בלהבה הורודה, לנשום באמצעות נשימות עמוקות ורכות את העוצמה, האנרגיה, והרכות של הלהבה הורודה, ולבקש להיות מאוחדים איתה בתוכנו, גם מבחוץ וגם מבפנים, לנאפשר לעצמנו להימס בתוכה, ולהפוך להיות חלק ממנה ושהיא תהיה חלק מאיתנו. ניתן לעצמנו להרגיש את החוויה של ההוויה האינסופית, של האהבה.

והנה כבר מתקבצים הזוגות המוזמנים, יושבים גם הם מסביבנו, וגם הבורא והשכינה נמצאים באיזור.

הבורא והשכינה: שלום לכם אנשים יקרים, כאן הבורא והשכינה שעמו. ברצוננו לספר לכם מעט מהי זוגיות מאוזנת. עליכם לזכור כי לכל דבר מספר רמות, עוצמות ועומקים, אך אנו נביא את נקודת המבט המשקפת של האחדות שלנו, ולאחר מכן יבואו זוגות נוספים שיפרשו בפניכם את נקודת המבט שלהם.

ראשית, זוגיות מאוזנת היא חיבור של זרימה, של שיתוף פעולה מלא בין שני הקטבים המרכיבים את המהות האחת. זהו למעשה חיבור עמוק ביותר הקיים ברמות הרוח הגבוהות, ואשר בא לידי ביטוי באמצעות נתינת מקום שווה ערך, הערכה, אהבה, וכבוד לכל אחד מהצדדים, כאשר למעשה כל אחד מהצדדים מביע את האיכויות שלו, וכך קיימת הזרימה כסמל לאינסוף הזורם, כאשר לעתים צד אחד דומיננטי, ופעמים אחרות הצד השני דומיננטי יותר.

מדובר למעשה באיחוד עוצמתי ביותר של אנרגיות. אנרגיות של אהבה, עוצמה, של חיבור אינסופי. מדובר בתהליך שכאשר הוא התרחש בין הצד הזכרי לצד הנקבי שבתוכנו כבורא, נברא העולם. ועתה ניתן את רשות הדיבור לאייזיס ואוזיריס.

אייזיס (ואוזיריס): שלום לכם אנשים יקרים, כאן אייזיס יחד עם בן זוגי, אוזיריס. ברצוני להראות לכם ולשקף לכם מהי זוגיות מקודשת מנקודת המבט שלנו.

זוגיות מקודשת הינה חיבור עוצמתי ביותר בין אנרגית האל לאנרגית האלה. היא חיבור עוצמתי ביותר בין שמים וארץ. בין כוחות הטבע, האדמה, הפריון, ההזנה, והשפע, לבין כוחות השמים, הגיאומטריה המקודשת, והידע העמוק והנרחב.

זוגיות מקודשת הינה חיבור עוצמתי של האנרגיה הזכרית והנקבית, אשר מביא שפע לעולם כולו.

זוגיות מקודשת כוללת בתוכה את  הידע העמוק של האלה, את החיים והמוות, את העוצמות, את הלמידה, ואת העוצמה המתפרצת של האל.

זוגיות מקודשת כוללת בתוכה את המיניות המקודשת, אשר הינה חיבור עוצמתי ביותר, אשר אין כמוהו, בין שתי האנרגיות הללו. זוהי למעשה אנרגיה של הזוגיות המקודשת, אשר מאפשרת לכל אחד מהקטבים לבוא לידי ביטוי מלא, מתוך שיתוף, זרימה וחיבור עמוק שקיים בין הקטבים.

וכעת, נפנה את מקומנו לליידי ונוס ובן זוגה סאנאט קומארה.

עמיחיעל פי המיתולוגיה המצרית העתיקה, אוזיריס כיהן כמלך של מצרים העתיקה. אוזיריס נהרג על-ידי אחיו סת, גופו נאכל על-ידי היפופוטם ובותר ל-24 חתיכות. אייזיס חיפשה אותו, ומצאה את כל חלקיו, למעט חלק אחד, איבר מינו. אייזיס חיברה את כל החלקים לגוף אחד, ואת איבר מינו היא כיירה מחימר. לאחר מכן היא הפכה את עצמה לציפור וערכה מעין טקס שבמסגרתו היא התעברה מאוזיריס, וילדה את בנם – הורוס. בתי הספר למסתורין שבמצריים העתיקה היו של אייזיס, אוזיריס, והעין הימנית והשמאלית של הורוס. מדובר למעשה שבמיתוס שבו האל קם לתחייה. קיים קשר הדוק בין המיתוס של האם מרי וישוע למיתוס של אוייזיס והורוס, כך שזה אותו מיתוס למעשה. בתי הספר למסתורין במצרים העתיקה התקיימו במשך 8,000 שנה, ועל תלמידיו נמנו גם ישוע, האם מרי, ומריה מגדלנה.

סאנטא קומרה הגיע מכוכב ונוס. לפני שנים רבות הוא הביא את הלהבה המשולשת לכדור הארץ, בשעה שהוא בחר להיכנס לתפקיד הישות הקוסמית האלוהית המכונה “הלוגוס הפלנטרי”, ושתפקידה להיות אחראית על האבולוציה של הכוכב. כל המאסטרים שעובדים עם הקרניים הקוסמיות מקבלים את התדר שנכון לפלנטה מהלוגוס הפלנטרי, מאחר שהקרניים הקוסמיות הן בעלות עוצמה גבוהה ביותר, ולכן צריך לסנן את העוצמה שלהן כך שהיא תתאים לכדור הארץ. הלוגוס הפלנטרי מקבל את העוצמה של הקרניים דרך הלוגוס הסולרי, של מערכת השמש, וכך אור הבורא יורד ועובר תהליך של סינון עד שהוא מופץ על-ידי המאסטרים בכדור הארץ בתדר שנכון לחיים כאן.

סאנאט קומרה שימש עד לאחרונה בתפקיד הלוגוס הפלנטרי, וכעת תלמידו, לורד בודהה, מחליף אותו (הם נמצאים כעת בעיצומו של תהליך ההתחלפות ביניהם, כאשר סאנאט קומארה משמש כיועץ של לורד בודהה). סאנאט קומרה שמר במשך כמאות אלפי שנים על רוח האנושות לבל תוחשך, ובכך הוא עשה שירות גדול מאוד לאנושות.

מי שמעוניין להרחיב את הידע שלו בנושא סאנאט קומארה, מוזמן לראות ביו-טיוב סרטון עליו בשם “The Legend of the Ancient of Days”, וכן למצוא חומרים רבים עליו ב-Google. כמו כן ישנם ספרים מאת ג’ושוע דיוויד סטון, אשר מתארים את תהליך האימון של סאנאט קומארה לתפקיד הלוגוס הפלנטרי.

ליידי ונוס (וסאנאט קומארה): שלום לכם יקירים, כאן ליידי ונוס, יחד עם בן זוגי סאנאט קומארה. זוגיות מאוזנת בנויה על תדרים דומים, על אהבה הזורמת, אהבה אינסופית ללא תנאי, אהבה המחברת ברמות העמוקות ביותר, ברמת הנשמה.

זוגיות מאוזנת באה לידי ביטוי בדרך כזו אשר מאפשרת לכל אחד מהצדדים ביטוי מלא והעצמת התדרים האישיים של כל אחד ואחת מבני הזוג, בעזרת החיבור האלוהי הקיים ביניהם.

זוגיות מאוזנת בנויה על הערכה, הקשבה, ביטוי, אמת, אהבה הזורמת, מזינה, מכילה, ומתקיימת בין בני הזוג.

זוגיות מאוזנת אינה דורשת תדר זהה אך תדר דומה, כאשר התדר אותו משדרת אני הינו רך, דבשי, מתפשט, ובאנרגיית הרוז-קוורץ, והאנרגיה אשר מפיץ בן זוגי הינה עוצמתית ומתפרצת.

ברוכים תהיו.

 ישוע בן יוסף (ומריה מגדלנה): אהובים יקרים, שמח אני לפגוש בכם שוב. באנו לכאן היום, אני ובת זוגי, על מנת ללמד אתכם מעט מהי אהבה. ובכן, אנשים יקרים, אהבת אמת וזוגיות אמת חיות ומתקיימות החל מהממדים הגבוהים ביותר ועד לממדים הנמוכים ביותר, כאשר החיבור והאהבה קיימים בין שתי הישויות המחזיקות בהם החל מהרבדים הגבוהים ביותר, ברמות הרוח, ברמות המונאד, ברמות הנשמה, ועד לרמת החיים בגוף פיזי על פני כדור הארץ.

אהבה עמוקה ואמיתית הינה חברות נשמה, כאשר למעשה כל אחד מבני הזוג רואה את עוצמתו ואת ערכו של בן זוגו מכיר בהם ומעריך אותם.

כאשר ניתן ביטוי מלא לכל אחד מהצדדים של בני הזוג, וכאשר נוצרת מטרה משותפת ויעוד משותף – הדבר מעצים את הקשר בין בני הזוג.

הזוגיות אשר קיימת והייתה קיימת מאז ומעולם ביני לבין מריה מגדלנה, אשר עברנו גלגולים שונים ורבים ביחד צורות כאלה ואחרות, הינה והייתה זוגיות של שיתוף פעולה מלא, כאשר היא העמיקה לחדור באנרגיות הנשיות הרכות, אשר באמצעותן למדה ולימדה, אשר באמצעותן הפיצה בכלים את הריפוי, את הנסים.

עליכם להבין כי היינו שווי ערך בכל: בידע, בחוכמה, ביכולת.

האהבה אשר קיימת בינינו אינה תלויה בזמן, במקום, או במרחב, כיוון שהיא קיימת בכל הממדים כאחד. ואהבה זו, העטופה באהבת הבורא, הייתה מסוגלת להיכנע לרצון הבורא כאשר הייתה ההבנה העמוקה כי יש בכך צורך.

אנשים יקרים, כעת בעולמכם, האהבה והזוגיות מתמקדות פעמים רבות בצדדים החיצוניים יותר, ואינן מתחברות לעומק המהות והמשמעות של מהות הזוגיות. ולכן, אנשים יקרים, בעיות רבות נוצרות במערכת החיים הזוגית אצלכם על פני כדור הארץ. אך עליכם להבין כי אם תשכילו להבין את המתנה העמוקה ביותר הקיימת בכך, תוכלו לצמוח ולהצמיח, הן אתם כשלם אוהב אחד, והן כל אחד מהחלקים המרכיבים את אותה אחדות.

ברוכים ואהובים תהיו.

עמיחיאיך הזוגות על פני כדור הארץ יכולים להתמודד עם הכפתורים שנלחצים, קשיי היום-יום, הבעיות הכלכליות וכיוצא בזה, ועם זאת לשמור על האיזון הזוגי הבסיסי הרצוי?

אייזיס: אנשים יקרים. אכן, מלאכה נאה. שיעורים מורכבים ועמוקים בחרתם לכם כאשר ירדתם אל כדור הארץ בן שלושת הממדים.

כפי שבעבר היו בתי ספר למסתורין, בחרתם לבנות לכם בתי ספר ללמידת החיים, אשר השיעורים והלימודים שם קשים לא פחות, ואף יותר, מאלה שהיו נהוגים בזמננו, כאשר אנו היינו על כדור הארץ.

עליכם לזכור כי התקופה אשר בה היינו אנו, אייזיס ואוזיריס, על פני כדור הארץ, הייתה כה שונה מהתקופה אשר בה אתם נמצאים היום.

אך עליכם להבין כי האתגר הגדול ביותר העומד בפניכם הוא דווקא לחבר את החלקים הנפרדים לאחדות שלמה, כיוון שכיום הנפרדות כה עמוקה, עד כי אתם מתקשים לראות את השלם המכיל אותה, את כל חלקיה.

אך ברצוני לומר, לפני שנענה על השאלה, כי כה רבה היא התרגשותנו ושמחתנו לראותכם בתקופה הזו. כיצד באומץ רב הנכם ממשיכים לחתור, להתקדם, להתמודד, על מנת להגיע לאותה נקודה של שינוי עמוק. כיצד אתם ממשיכים בעיקשות, למרות כל הקשיים, להתקדם מתוך אהבה, מתוך תשוקה, מתוך רצון להפוך את עולמכם לעולם מתעלה וטוב יותר, ועל כך תבורכו. שלוחה לכם הערכתנו ואהבתנו הרבה.

ועתה נענה על שאלתכם: עליכם להבין, אנשים יקרים, כי אחד מבתי הספר הקשים, העמוקים, והחשובים ביותר שבחרתם לכם על פני כדור הארץ הוא בית הספר של מערכות יחסים זוגיות. דעו כי בו זמנית אלה הם המתנה הגדולה ביותר והאתגר הגדול ביותר אשר בחרתם וקיבלתם לחייכם.

המהות העמוקה של מערכת זוגית אצלכם, בני האנוש היקרים, בשלושת הממדים, מטרתה, מתנתה והאתגר שבה, למעשה מכוונים אתכם פנימה. כלומר, טיבה של מערכת זוגית יכול להיקבע על ידי דבר אחד: בחירתכם. בחירתכם העמוקה לאן אתם בוחרים לקחת את הדברים וכיצד.

ונסביר במה דברים אמורים. למעשה, כאשר הנכם בוחרים בן או בת זוג, הנכם עומדים מול המראה המשקפת והעמוקה ביותר שיכולה להיות, ללא כחל וסרק, ללא הנחות, לעתים אפילו בצורה האכזרית ביותר שיכולה להיות. כיוון שמראה זו מראה את הכל: הן את הדברים החיוביים יותר, והן את המקומות אשר עדיין צריכים ריפוי.

עליכם להבין כי בן/בת זוגכם הינם אחת המתנות העמוקות ביותר שיש, כיוון שהם מאתגרים אתכם להתבונן פנימה, אל אותם מקומות, אל אותם דפוסים, אל אותם פצעים, אל אותם כאבים, אשר טרם ריפאתם, ואותם הנכם רואים משתקפים בפני בן/בת הזוג.

ולכן, עליכם להבין כי יש בידיכם הזדמנות עצומה לצמיחה מתוך אותה נקודה, כיוון שכאן קיימת בפניכם אפשרות לבחור האם, כאשר קורה אירוע מסוים, להתבונן באירוע, להתבונן פנימה, לזהות את המקומות אשר עדיין זקוקים לריפוי ולעבוד עליהם, או שהנכם בוחרים להתעלם ולהטיל את האחריות על הצד השני בלבד. ובהתאם לבחירה שאתם בוחרים – כך ייראו חייכם.

אנשים יקרים ואהובים, מתנה קטנה לנו עבורכם. כלי פשוט שיעזור לכם מעט להתמודד עם הדברים בצורה קצת שונה: כאשר קורה אירוע מסויים עם בן/בת הזוג, ועולה בכם רגש של כעס, עצב, או קושי, הנכם מוזמנים להתבונן בבן הזוג, ולבדוק מהו הדבר אשר מעורר בכם את הרגש, מהו הדבר אשר מפריע לכם כל כך.

ולכן, עצרו והתבוננו.

ולאחר שתתבוננו בבני הזוג, התבוננו פנימה, ונסו לזהות היכן אותם כפתורים שנלחצו, היכן אותן הנקודות הכואבות אשר עדיין טרם רופאו.

ולאחר שתעשו זאת, ותצליחו לזהות את הדברים, תוכלו להשתמש – גם אם הדבר לא פשוט ולא קל – במודעות, בהבנה, בידע, ברגש, על מנת לטפל בילד/ה הפנימי/ת שבתוככם, על מנת לטפל בדפוסים, בפצעים ובאותם מקומות שטרם יצאו לאור בתוככם.

וכאשר תבינו איזו מתנה עצומה קיבלתם מבן/בת הזוג, תוכלו באמת להודות לו/לה מעומק לבבכם ונשמתכם, כיוון שעליכם לזכור כי רק חבר טוב באמת מסוגל לשקף לכם את המציאות, ואת האמת כפי שהיא, ועדיין להישאר איתכם.

אוזיריס: שלום לכם, כאן אוזיריס. אכן, אנשים יקרים, שאלתם שאלה חשובה ועמוקה. ברצוני להוסיף כי עוצמת האנרגיה המשתחררת והעולה, ועוצמת ההתמרה המתרחשת כאשר הנכם עושים עבודה זו, היא עמוקה ביותר, ומעלה את התדר, הן העצמי שלכם כזוג ושל כל אחד ואחד מכם כבני זוג, והן משפיעה על סביבתכם.

עליכם להבין כי זו אחת הדרכים, זהו בית הספר (כפי שנאמר לכם), העמוק והעוצמתי ביותר בו בחרתם על מנת להתפתח ולצמוח.

כידוע לכם ילדיכם הם גם מוריכם, אך כך גם בני זוגכם. כלומר, גם הילדים שלכם וגם בני הזוג שלכם הם המורים שלכם, כיוון שהם מראים לכם את הדברים שעדיין לא נראו לכם מעיניכם, ולכן הם נותנים לכם את מתנת האהבה העמוקה ביותר שיכולה להיות, שהיא מתנת הלמידה, הצמיחה וההתפתחות.

וכאשר אתם בוחרים לעשות זאת יחד, הופך המשא הכבד שאותו בחרתם לשאת בחיים האלה, למשא משותף, לדרך משותפת שנפתחת בפניכם לצמיחה עמוקה שיכולה להוביל אתכם למקומות של חוזק עצמי, התפתחות עצמית, ומימוש עמוק הרבה יותר על פני האדמה, של מי שאתם, ושל היעוד אשר בחרתם לממש על פני האדמה.

ברצוני לתת לכם כלי נוסף: כאשר קורה משהו, אירוע כלשהו, כאשר אתם מתבוננים, שאלו את עצמכם את השאלה: “האם הדברים הם כפי שהם נראים באמת?”; וכאשר תעמיקו בשאלה זאת, תוכלו להגיע לאמיתות עמוקות יותר.

שאלו את עצמכם “מהו הדבר שאותו אתם צריכים להזין, שאותו אתם צריכים לרפא?” ואנשים יקרים, ברצוני להזכיר לכם דבר אשר אתם יודעים כבר: הדרך לטפל במקומות המוצלים, אינה דרך לחימה. הדרך לשנות דפוסים אינה דרך קרב. הדרך להילחם ברגשות, במחשבות, באמונות היא דרך שונה לחלוטין. היא דרך של התבוננות, של חמלה, של אהבה, ומתוך המקום הזה לבוא לבדוק כיצד ניתן לשנות.

ברוכים ואהובים תהיו. שמחתי מאד להתוודע אליכם.

חמואל וצ’ריטי: שלום לכם, הננו חמואל וצ’ריטי. הננו המלאכים האחראים על הלהבה הורודה. הננו המלאכים המזינים מתוך לבם את הלהבה הורודה, המעמיקים ומצמיחים אותה, המזינים אותה ומחזקים את כוחה. הננו המלאכים האחראים על הקרן השלישית, היא קרן האהבה הורודה, ועל הלהבה הורודה.

ברצוני כעת לזמן אתכם לתהליך קצר: ברצוני להעביר אליכם, שנינו כאחד, אנרגיה של אהבה עוצמתית, עדינה, ושמיימית, ללא תנאי.

פשוט ראו את עצמכם, כל אחד ואחת מכם, הופכים לחלק מאותה להבה ורודה, וכאשר היא ממיסה אתכם ואת ליבותיכם, ראו כיצד כל אחד מכם הופך לאיטו לכדור, כדור הארץ, עולם שלם ומושלם בפני עצמו.

ראו את עצמכם עם כל חבריכם ובני זוגכם בתוך הלהבה הורודה, ככדורי ארץ זוהרים באור הורוד.

והנה אנו עוברים בתוך הלהבה הורודה, ביניכם, ומזינים כל אחד ואחת מכם, את שני הקטבים המכילים את אנרגיות האהבה, הגבריות והנשיות, בתוך כלי שלם. הננו באים ומזינים ושוטפים, שוטפים את ליבותיכם, שוטפים את הווייתכם, באהבה עוצמתית, עדינה, אוורירית, ללא תנאי. פשוט תנו לאנרגיה זו להיות בתוככם, ולהפוך לחלק מהווייתכם.

וכעת, התבוננו בתוככם וראו כיצד האנרגיה הגברית והאנרגיה הנשית שבתוככם מתקרבות באהבה זה לזו ויוצרות להבה ורודה, המאחדת ומחברת ביניהם למהות אחת שלמה. הרגישו את האהבה ואת העוצמה הזורמת בתוככם, בין שני הקטבים שביניכם, שהפכו לאחדות שלמה.

בהדרגה, הרגישו וראו כיצד אתם חוזרים בגוף של אדם, כפי שהייתם קודם לכם. ראו את עצמכם עומדים מול בן/בת זוגכם בתוך הלהבה הורודה. הרגישו כיצד הלהבה הורודה ממיסה כל מחלוקת, כל כעס, כל פירוד, כל עצב, כל מחסום או כאב ביניכם. הרגישו אותה מחברת בין לבבותיכם, בין נשמותיכם, בין עיניכם ובין גופיכם. ראו כיצד הלהבה הורודה הגדולה שבתוכה אתם עומדים יוצרת מעין מדורות להבה ורודות קטנות, כאשר כל מדורה כזו מכילה אתכם ואת בן/בת זוגכם כאחד. תנו ללהבה הזו לעבור בתוככם, מסביבכם, ולאחד אתכם באהבה עמוקה, אהבת האל, אהבה אינסופית, עוצמתית.

הבינו כי בן/בת הזוג שלכם, במהותם, הינם החברים הקרובים והאהובים ביותר שבחרתם לכם, על מנת לצמוח ולהצמיח, על מנת ללמוד ביחד, וזהו האתגר אשר בחרתם לקחת, עוד כנשמות. אין זה אומר שהדברים אינם ניתנים לבחירה. ישנם שיעורים של אחדות, וישנם שיעורים שנועדו לצורך אחר, וכאשר הם מתבטאים ומתממשים, מסתיים השיעור ומסתיים החוזה. אך כאשר הנשמות בוחרות להיות בזוגיות עם אדם מסויים, קיימת הזדמנות ללמידה, לצמיחה ולהתפתחות.

כעת אנו מטביעים בליבותיכם קריסטל רוז-קוורץ אנרגטי זוהר. קריסטל זה יעמיק ויעצים את האהבה ביניכם ויזכיר לכם את החיבור הקיים ביניכם ברמות העמוקות יותר.

הנכם מוזמנים להתחבק עם בני זוגכם בחיבוק נשמה.

לאט לאט, כשתרגישו שהנכם מוכנים לכך, הנכם מוזמנים לעזוב את המקום ולחזור ביחד אל המקום שממנו הגעתם, כאשר אהבתנו נמצאת בלבבכם ומלווה אתכם בדרככם.

זיכרו כי אתם תמיד מוזמנים באהבה אל מקדש האיחוד אשר נמצא בטלוס, מתחת להר שאסטה. תמיד נשמח לקבל אתכם, לאהוב, לחבק, ולהזין אתכם באהבתנו העמוקה, האינסופית.

ברוכים ואהובים תהיו.