התחברו לעתים קרובות עם נשמתכם

מאת אומני
באמצעות ג’ון פאין
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות אהובים, זה אומני. בזמנים אלה של שיניים גדולים ומהירים, לעתים קרובות דומה שקשה לרבים להתמקד בצמיחה האישית והרוחנית שלהם. אחד מהאתגרים הגדולים ביותר העומדים בפניכם הוא אתגר הקבלה. לא רק לקבל את עצמכם כפי שאתם, רגע אחר רגע, אלא גם לקבל את העולם כפי שהוא. ברגע שהגעתם לרמת מודעות מסוימת אתם מתחילים להבחין בפוטנציאל של האנושות ושל כל הסובבים אתכם. אולם, יש הבדל גדול בין החזקת חזון גבוה יותר עבור  האנושות לבין רצון לשנות את שאתם רואים. כאשר כל שואף רוחני קרב למאסטריות רוחנית, המבחן הגדול ביותר הוא ההשלמה עם היש וקבלת היש. היה זמן שבו הייתם פחות מודעים מכפי שאתם עכשיו, ועתה כשעיניכם פקוחות יותר והמודעות שלכם מכווננת בחדות רבה יותר אל העולם, הסכנה היא הנפילה אל תוך מלכודת השיפוט של מה שאתם רואים.

המאסטרים הדגולים שהילכו ביניכם בזמנים עברו התמודדו אף הם עם אתגר זה. היה להם את הכוח להגשים ישירות ובאופן מיידי מהרוח, כפי שכתוב בכמה מכתבי הקודש שלכם. חשבו על זה לרגע; האם הם התפתו על ידי כוח פוליטי? האם הם התפתו להשתמש בכוחות שלהם כדי לשנות את העולם, לבטל חוסר-צדק, רעב, מלחמות ועוד אירועים שכאלה המתרחשים על המישור הארצי? אולי הם התפתו לרגע חולף, אבל הייתה להם הבנה עמוקה יותר שלהיות אחד עם כל היש, עם שדה תודעה מאוחד זה שאתם מכנים בשם אלוהים, משמעותו להיות במצב של אהבה מוחלטת. אז מהי האהבה? אהבה היא הקבלה השלמה והמוחלטת של היש, כיוון שללא אהבה, רצון חופשי לא יכול להתקיים. מאסטרים אלה הבינו שלכל נשמה יש לא רק רצון חופשי, אלא גם רצון לצמוח, להתפתח ולגדול בזמנה שלה. אם היו עומדים ושופטים את העולם כשגוי, או כזקוק לשינוי, הם לא היו נמצאים במצב של קבלה, וכך הופכים את מסעם למאסטריות קשה הרבה יותר.

אנו מעודדים אתכם לשחרר תפיסות של נכון ושגוי, של טוב יותר וגרוע יותר, ופשוט להתמקד בדרך בה אתם רוצים לחיות בעולם ולהציג את עצמכם בפניו. כישויות רוחניות, אתן ישויות השואפות לצמיחה, קבלה היא אחד מהמבחנים הגדולים ביותר לנחישות שלכם. כאשר אינכם נמצאים במצב של קבלה, יש נטייה להסתכל על העולם ועל האנשים שבו מנקודת מבט של עליונות רוחנית. השקפה זו סותרת את מהות נשמתכם. קחו רגע עכשיו וחושו בנוכחות הנשמה שלכם. ככל שתעמיקו יותר אל תוך נשמתכם, כך תחוו יותר כיצד הנשמה שלכם חווה את כל הדברים כשווים. הנשמה שלכם שווה לצמיחה רוחנית ושווה לקיפאון, הנשמה שלכם שווה לאהבה, ושווה לשיפוט ולשנאה. עבור הנשמה, כל מצבי התודעה תקפים, וכל הנשמות שוות כאחים וכאחיות.

אנו מעודדים אתכם להתחבר לעתים קרובות עם נשמתכם. אפילו אם אינכם חשים דבר, הקדישו כמה דקות בכל יום ובשקט בקשו את נשמתכם להתחבר אתכם באופן עמוק יותר. כאשר אתם מתחברים עם הנשמה שלכם, אתם תבחינו שהנשמה שלכם שווה לכל החלקים של עצמכם, היא מקבלת, היא אינה מגנה. הנשמה שלכם שווה להיותה אינטליגנטית, להיותה לא אינטליגנטית, להיותה בעלת משקל עודף, רזה, שרירית, בכושר, לא בכושר, יפה, מכוערת, גבוהה, נמוכה, רזה מדי, שלווה, בעלת מזג רע, אוהבת, מקנאה וכל שאר החלקים של עצמכם. בכל פעם שאתם מכחישים חלק של עצמכם, או מחליטים שחלק זה שלכם פשוט אינו טוב מספיק; אתם יוצרים מרחק ביניכם לבין הנשמה שלכם. הנשמה שלכם לא נסוגה מכם, אך רטט החשיבה הפוסלת שלכם יוצר רטט דיסהרמוני ביניכם לבין נשמתכם. יקום זה  עשוי מרטט והמחשבות שלכם בוראות רטטים אלה. חשבו יותר כמו הנשמה שלכם, ובאופן אוטומטי תהפכו מחוברים אליה במידה רבה יותר. איננו מצפים מכם להשתנות בן לילה, אבל אתם יכולים להתחיל היום להתכוונן אל נשמתכם ולהתחיל להרגיש ברמות הקבלה שלה.

תרגיל פשוט להתחברות עם הנשמה שלכם:

הקדישו לתרגיל הבא עשר דקות וודאו שלא יפריעו לכם. שבו זקופים בתנוחה נוחה ובעיניים  עצומות. הביעו כוונה שאתם רוצים להתחבר עם הנשמה שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להתבונן בנשימה שלכם ולהפוך מודעים אליה. אם מחשבות נודדות מאתגרות אתכם, פשוט חדדו את המיקוד שלכם בנשימתכם. לאחר כמה דקות קצרות אתם תחילו להרגיש מורחבים יותר ואתם עשויים לחוש בתחושה של תנועה פנימית. אינכם צריכים להיות מודטים מיומנים כדי להתחבר עם נשמתכם. תיהנו!

שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

  • מה אוכל לקבל עוד לגבי עצמי?
  • איזו התנגדות לעולם אוכל לשחרר עכשיו?