הקוסם

לאפשר שפע

פמלה קריב מתקשרת את מרים המגדלית

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, אני מברכת את כולכם ביום בהיר וצלול זה באמצע החורף. אני היא מרים, מגיעה אליכם מהממלכה הצלולה והבהירה שהיא הבית שלכם. הרגישו באור שסביבכם, באור שנוגע בכדור הארץ ומגיע מהממלכה שלי, אך שנובע גם ישירות מלבכם.

נאספנו כאן היום מתוך כוונה נהדרת, והיא לאפשר לנשמה שלכם לזהור ולהאיר את כדור הארץ. כולכם מאוחדים על ידי כוונה זו, והיא שהופכת אתכם ליפהפיים ולטהורים. ראו את עצמכם מבעד לעינינו, צפו בעצמכם ממרחק: אתם מלאכים אמיצים בצורה האנושית, בשר ודם. חושו באהבתנו ובהוקרה שלנו בשל הנתיב שבו אתם צועדים.

לפעמים דומה שהוא בודד ואפל מאוד, אבל את האור שלכם לא ניתן להכחיש – הוא זוהר וגלוי כל כך לעינינו! חושו בזוהר זה בלבכם, עטפו את עצמכם בו. אפשרו לאור שלכם לזרום יחד עם האור שמגיע מהצד שלנו, ורחצו בו מראש ועד כף רגל. ישנה אנרגיה מרפאה שנגישה לכולכם ברגע זה ממש, בכל צורה הדרושה לכם. קבלו אותה משום שאתם יפהפיים וטהורים בכוונתכם.

רבים מכם מרגישים שעליכם להעניק לאנשים אחרים שצועדים בנתיב החיים שלהם, וקשה לכם לקבל. רבים מכם מביאים בקלות את אורכם לאנשים אחרים, ומזנקים לפעולה בכל פעם שאתם רואים כאב או סבל, אבל כאשר מגיע הרגע שבו עליכם לתת לעצמכם, תכופות אתם מסרבים. מדוע? מדוע אינכם מאפשרים לעצמכם דברים רבים כל כך? אתם מפחדים לקבל ולכן מקטינים את עצמכם. מסורות ארוכות בשנים של סמכויות ושליטים, הן דתיים והן חילוניים, למדו אתכם להעניק שירות ולעמוד לרשות אחרים.

זמן זה חלף. הגעתם לזמן הזה, למאה הזו, כדי להתייצב לצד לבכם, לצד האמת שלכם, האור שלכם. אינכם צריכים עוד להקשיב לאנשים אחרים האומרים לכם מה לעשות, אלא להיות משואת אור לאורה יכולים אחרים להתחמם. העולם מלא בפחדים ובצווים המבוססים על פחדים אלה; נורמות וערכים שלא משרתים אתכם. הגעתם לכאן כדי למשול בחייכם ולהשתחרר מן העבר. אתם כאן כדי להיות מלאך אור זוהר, באמצעות ההשראה האישית שלכם! קחו רגע וחושו בעוצמה שזורמת דרככם, פועמת כמו לב קוסמי. אלה אתם! אפשרו לגדוּלה האמיתית שלכם להיחשף והעזו לקום ולהיראות.

הגעתם לסוף הדרך של תקופות חיים רבות. הרגשות והתחושות העמוקות עמם אתם מתמודדים עתה אינם רק מתקופת החיים הנוכחית. הפצתם את אורכם במשך גלגולים רבים; ניסיתם לעגן אותו כאן במציאות שהפכה אפלה ודחוסה למדי. כולכם אמיצים ונועזים. החזקתם מעמד, אחרת לא הייתם יושבים כאן עכשיו, בזמן הזה. הכירו בכוח ובכבוד שלכם כלוחמים הרוחניים שאתם. היו גאים במי שאתם ובמה שהגשמתם!

הירידה אל כדור הארץ מחייבת אתכם להותיר מאחור חלק מהאור ומהידע הגבוהים שלכם. השקעתם את עצמכם בבּוּרוּת, ומשם, לאט לאט, צעד אחר צעד, אתם מגלים מחדש את אורכם. זוהי עבודת האור האמיתית שבאתם לעשות; לצלול אל תוך הבּוּרוּת, ולגלות מחדש את העצמי האמיתי שלכם. זהו דבר מדהים שאנו איננו יכולים לעשות. אנו מקרינים אור, אהבה, שלווה וביטחון כיוון שאנו נמצאים בממלכת האחדוּת, שמאפשרת לנו לעשות זאת. אבל אתם שקועים במציאות דחוסה, בה נדרשים מאמץ וכוח כדי להכיר באור שלכם ולהרגיש באמת כאשר הוא מתגלם בתוככם. בשל כך, אתם נועזים ואמיצים.

בזמן הזה, תהליך שינוי גדול מתרחש על כדור הארץ וכולכם לוקחים בו חלק. כל האנשים על כדור הארץ לוקחים בכך חלק, אבל אתם בקרב אלה שממלאים תפקיד של חלוצים.

אתם כבר חשים במציאות החדשה וההרמונית יותר שרוצה לגלות את עצמה על כדור הארץ; מציאות שמוכרת לכם מהצד שלנו ושרציתם להביא לכדור הארץ במשך זמן רב כל כך. בעודכם מתחילים להגשים תפקיד חלוצי זה, אינכם כה צעירים וחסרי ניסיון. אתם מביאים אתכם דברים רבים כגון חוכמה פנימית, חום וחמלה בלבכם. ואף על פי כן, אתם מהססים לגבי מילוי תפקיד זה, מפחדים לקום ולקחת את המנהיגות ששייכת לכם בזמן הזה.

מדוע אתם מהססים? מהיכן צצים הפחד וחוסר הביטחון שאתם מרגישים? הם קיימים חלקית בשל התנסויות אישיות של דחייה, וחלקית בגלל הנוכחות המאסיבית של פחד על כדור הארץ, פחד קולקטיבי. האנושות אבודה במובן מסוים, ותוהה כיוון שאינה יודעת במה להיאחז. נכון, העולם השתגע! אבל עכשיו, בזמן הזה, כאשר קיימים משברים בתחומים רבים – כלכלי, פוליטי, סביבתי – בדיוק בזמן הזה קיים צורך בקולות חדשים ובאנרגיה חדשה.

אתם כה ענווים, תכופות מתחבאים מאחורי ספקות ופחדים אישיים, אבל העולם ממתין לכם – לאנשים כמותכם. אתם מאמינים בכך? השילו את הענווה המזויפת שלכם! הגעתם לכאן לכדור הארץ מתוך כוונה טהורה ונהדרת – האמינו בעוצמתכם! הרגישו בה זורמת דרך גופכם. פעמים רבות חשתם דחויים על כדור הארץ בשל מי שאתם, כיוון שאתם שונים, משום שבאתם כדי להביא משהו שהזמן לא היה בשל עבורו. אולם ישנם ניצנים שצומחים, שנבטו מהזרעים הזעירים שזרעתם בתקופות החיים הרבות שלכם. אתם סייעתם להפוך תקופת שינוי זו לאפשרית.

מה שמטריד אתכם עכשיו, באופן אישי, היא היכולת למצוא איזון בין העצמי האישי שלכם לבין המשימה שלכם כעובדי אור בעולם. אם יש ציווי אחד שעליכם לציית לו, הנה הוא: טפלו בעצמכם! הציבו את עצמכם במקום הראשון! עטפו את עצמכם בחום ובחמלה, ממש כפי שאתם עושים לאחרים. אתם הצינור, הכלי שבאמצעותו מודעות חדשה רוצה להתגשם! כיצד יכול צינור שכזה לתפקד כהלכה אם אינכם לוקחים אותו ברצינות ואינכם מזינים אותו? למה הוא זקוק יותר מכל שתעניקו לו עכשיו? הניחו לחלק הספונטאני ביותר שלכם לדבר. הרגישו את הילד הפנימי שבכם זועק. יש משהו שאתם מחזיקים בפנים שאתם רוצים בו יותר מכול – אפשרו לו להתגשם.

אולי דבר זה הוא שלווה ומרחב לעצמכם. אולי זהו ויתור על כל אותן מחשבות של ביקורת עצמית שאתם “מפילים” על עצמכם. אולי אתם רוצים לדון ברגשות בלתי פתורים שלכם עם מישהו ולבטא בפניו רגשות אלה. אפשרו לילד שבכם לומר לכם מה הדבר הדרוש לו ביותר מכם, מה אתם יכולים לעשות למענו. האמינו במה שילד זה מספר לכם, כיוון שהוא החלק הספונטאני והאמיתי ביותר שלכם.

משמעות היותכם “טובים לעצמכם” מרמזת בעיקר על כך שעליכם להתייחס לרגשות שלכם ברצינות. אל תניחו לתחושות חיצוניות של “אני צריך” או “אני חייב” להנחות אתכם, אלא רק לקול הפנימי, לערגה שמדברת דרך הלב והבטן שלכם. זוהי האמת שלכם, וזה הנתיב שיביא אתכם בדיוק למקום שבו אתם רוצים להיות. התייחסו לרגשות שלכם ברצינות ותראו את המציאות החומרית מגיבה.

ברבים מכם חי פחד מפני מחסור, מחסור בכסף ובשפע חומרי, שעלול להתגשם אם תבחרו לעשות את מה שאתם באמת רוצים לעשות בחיים. אתם תוהים האם באמת קיים מקום עבורכם בעולם ומטילים בכך ספק. וספק זה הופך לפחד ממחסור במשאבים כלכליים. אבל לב החרדה הזאת לא קשור לכסף, אלא סובב סביב השאלה האם באמת מותר לכם להיות מי שאתם. האם אתם יכולים להאמין שיש לכם את החופש ואת האמצעים לעשות את מה שבאמת מביא לכם השראה? האם אתם בוטחים בלחישות הנשמה שלכם? לא העולם החיצון הוא שעוצר אתכם אלא ההסתייגויות האישיות שלכם לגבי מימוש עצמי אמיתי וקבלת הדברים שאתם צריכים כדי לשגשג ולמצוא שמחה.

חפשו בתוך עצמכם. דמיינו שאתם יושבים במקום יפהפה בטבע. האביב החל, הכול ירוק מסביב, והשמש מחממת אתכם. אתם יושבים בקרחת יער ולפתע מופיע קוסם ומתקרב אליכם. הוא מגיע אליכם ומתוך שרוולו מוציא מטבעות זהב ופשוט משליך אותם אליכם. “כמה את רוצה? פשוט אמרי” הוא אומר. בחנו את תגובתכם. מהי התגובה הראשונה שלכם להצעה זו? האם אתם מסוגלים לקבל אותם? האם אתם יכולים לומר לו בדיוק מה דרוש לכם? או האם אתם מרגישים שמשהו בלבכם חסום? האם אתם שואלים: “מותר לי לקחת? מותר לי לבקש הרבה כל כך?” האם עליכם לחשוב על כך והאם יש לכם ספקות? פשוט בחנו את התגובה הראשונה שלכם.

קחו אחד ממטבעות הזהב והחזיקו בו בידכם. חושו באנרגיה שלו. ראו או חושו מה נמצא בתוך הכסף. באותו מטבע זהב נמצאת הבטחת השפע על כדור הארץ, בין אם הוא בית נעים לגור בו, מקום עבודה טוב, או די כסף לכלכלת החיים. לאמתו של דבר מדובר בחופש לחקור, לבחון ולברוא, בתחושת ביטחון והגנה – כל שאתם משייכים לשפע ארצי. חושו את חום אנרגיית הזהב שבמטבע זה וראו אם אתם יכולים להרגיש בה זורמת מבעד לזרועכם ואל לבכם – ראו אם אתם מסוגלים לקבלה. שאלו את הקוסם: “כיצד אוכל ללמוד לקבל בקלות רבה יותר?” או בחרו בדרך פשוטה ושובבה ושאלו אותו: “האם תוכל ללמד אותי את הטריק הזה?” הניחו לקוסם להראות לכם באמצעות מילה או מחווה כיצד המפתח לשפע ארצי טמון בכם.

המפתח לשפע טמון בתוך כולכם. בשלב זה בחייכם, הגיע הזמן להגשמה עזה יותר של העצמי הגבוה שלכם, של נשמתכם. הבעתם כוונה זו למען עצמכם כאשר התחלתם בחיים האלה לפני זמן רב, ואפילו קודם לכן. נשאתם כוונה זו אתכם במשך מחזור תקופות חיים ארוך. בטחו אפוא שקיים נתיב שמוכן עבורכם שכולל את כל התמיכה והעזרה הדרושות כדי לתחזק אותו. על ידי כך שתקשיבו ללא הרף למה שאתם רוצים באמת, ולמה שמזין אתכם מבפנים, אתם תמשיכו לצעוד קדימה והנתיב ימצא אתכם. אינכם צריכים להתאמץ או להיאבק לשם כך – הנתיב ימצא אתכם.