הצמתים ונקודות האפס של כדור הארץ – חלק שני

מאת מוניקה מורניי

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

הסבר מלא על הצמתים ונקודות האפס מאת כותבת הספר “אפקט גאיה״ – ספר של קריון

האם הייתם מעודכם במקום עוצר נשימה על הפלנטה וחשתם אנרגיה מתוקה עוטפת אתכם בחיבוק חם ונפלא? האם ייתכן שזהו שער (פורטל)? מהו שער? ואם כבר מדברים על כך, מה הם הצמתים ונקודות האפס של כדור הארץ? מדוע הם קיימים? האם ייתכן שהם חלק ממערכת? ואם הם חלק ממערכת, כיצד הם עובדים?

המדע תמיד עניין אותי, בייחוד הממשקים הקיימים, בין אם בשיעור מיקרוסקופי או מגסקופי; אטומי או גלקטי. כמעט כל מדעני כדור הארץ מודעים לשיעור הרחב של החיבוריות (מלשון חיבור) הקיים במערכות טבעיות. מערכות אלה הן דינמיות ומשתנות ללא הרף בשל השינויים בגורמים התורמים לכך. דוגמה לכך היא התיאוריה של הלוחות הטקטוניים. לוחות טקטוניים מתארים את הטווח הרחב של תנועות הליטוספרה (קליפת כדור הארץ). הם מסבירים את תנועות היבשות של כדור הארץ והצמתים של לוחות אלה הם המקומות שבהם מתרחשת הפעילות הגיאולוגית הרבה ביותר, כגון רעידות אדמה, התפרצויות הרי געש והיווצרות הרים.

כבעלת תואר ראשון במדע, ולאחר מכן כעובדת בפארק לאומי, למדתי את המערכות הטבעיות של כדור הארץ ועבדתי עמן, אך תמיד השארתי את אלוהים מחוץ למשוואה. לא התעניינתי בדברים אזוטריים ולא רציתי להשתייך לאף אחת ממערכות האמונה המאורגנות (דתות). משמעות הדבר הייתה שראיתי רק את החלקים התלת-ממדיים של המדע. אולם קיימת אנרגיה אחרת שנוכחת, נחבאת לכאורה, כיוון שהיא רב-ממדית. דוגמה לכך היא כוח הכבידה. המדע יכול לחקור ולמדוד אותו, אולם הוא בלתי נראה. האנרגיה הרב-ממדית של אלוהים גם היא בלתי נראית, אך יותר משמונים וחמישה אחוזים מתושבי הפלנטה יכולים לחוש בה.

כאשר החלה ההתעוררות הרוחנית שלי, היא הובילה אותי בסופו של דבר למסרים המתוקשרים של קריון, המועברים באמצעות לי קרול (המתקשר המקורי של קריון). העבודה של קריון נגעה בחיי נשמות עתיקות רבות בכל רחבי הפלנטה. אחד מההיבטים שאני אוהבת בכל הקשור למסרים של קריון הוא הנישואים היפהפיים בין תודעה גבוהה ומדע גבוה. מיליוני אנשים יכולים לחוש באהבת האלוהים על בסיס אמונה בלבד, אבל אני רציתי יותר. רציתי לדעת כיצד הכול עובד והאם קיימת מערכת. במשך יותר מעשרים וארבע שנים, קריון העניק לאנושות מסרים שעוסקים במערכת גדולה ואלגנטית. באינספור מקרים, המידע המדעי שקריון הגיש קיבל תוקף מאת המדענים, שנים לאחר שהוגש לראשונה!

הנה עובדה מדעית: מייקל דנטון, פיזיקאי ואסטרונום, גילה שהיקום מוטה לחיים ופתח את הדלת לתיאוריית המתווה התבוני. קריון אומר לנו ששם מתאים יותר הוא ״מתווה נדיב״. אבל מה כל הדיבורים הללו על מערכות ומתווה נדיב קשורים לצמתים ולנקודות אפס? למעשה, הכול קשור לכך.

הצמתים ונקודות האפס של הפלנטה הם חלק ממערכת של גאיה שנבראה על ידי הפליאדים והיא ״קשורה״ למתווה הנדיב של היקום.

דמיינו לרגע שהפלנטה הגיעה למעמד התעלות ובני האנוש הנאורים מוכנים לזרוע אלוהות על גבי פלנטה אחרת. כיצד תכינו פלנטה עתידית זו? אילו דברים תציבו במקומם? איזה סוג מערכת תהיה שם? אם תהליך זה אירע פעמים רבות, האם לדעתכם תהיינה תכונות דומות בכל פעם? אילו אתם הייתם בוראים את פלנטת הבחירה החופשית הבאה, כיצד הייתם מסייעים לבני האנוש, במידה ויבחרו להפוך לפלנטה מתעלה ובוגרת? השאלות הללו הן שאלות אזוטריות מאוד ומורכבות למדי, אבל אני שואלת אותן כדי שתוכלו להתחיל לחבר את הנקודות של מערכת גאיה שהפליאדים יצרו כאשר הם זרעו את זרעי האלוהות על כדור הארץ.

הספר שלי, ״אפקט גאיה״ אסף את המידע שניתן על ידי קריון בכל הקשור למערכת היחסים של גאיה עם האנושות. אולם ספר זה נכתב ופורסם בשנת 2013. האנושות חצתה את סמן נקודת ההחלטה הסופית ב-21 בדצמבר, 2012, כאשר בני האדם בחרו להפוך לפלנטה מתעלה ובוגרת. משמעות הדבר שמידע מפורט ביחס לצמתים ונקודות האפס לא יכול היה להינתן עדיין, כיוון שהאנושות לא הייתה מוכנה לקבלו. דמיינו שאתם מנסים להסביר לאדם שחי לפני מאה שנים מהו ״פייסבוק״. זו הנחה דומה.

כעת אנו מוכנים לקבל מידע על הצמתים ונקודות האפס. הפעם הראשונה שקריון החל לגלות מידע על הצמתים ונקודות האפס של כדור הארץ הייתה בעת ״מסע הקונדוליני״ של קריון בשנת 2012, בדרום אמריקה. מסע זה החל בארגנטינה, חצה את הרי האנדים אל צ׳ילה, המשיך צפונה אל בוליביה והסתיים בפרו. המסע ביקר במקומות מקודשים ורוחניים רבים, חלקם צמתים ונקודות אפס.

צמתים ונקודות אפס עובדים זה אחר זה, לא כיחידה אחת, ופועלים כזוג מקוטב. מנגנון הזוגות המקוטבים של הצמתים ונקודות האפס הוא אנרגיה של ״משיכה-דחיפה״ של רשת הקריסטל. מה זאת אומרת? חשבו על הצמתים כעל שואב אבק. הצמתים מסירים לאט את הדברים שהאנושות לא צריכה עוד, כגון פחד, מלחמה ודרמה. חשבו על נקודות האפס כעל מצבורי אנרגיה פליאדית, מהם נדחף לאט מידע חדש כגון רעיונות והמצאות אל האנושות. זוהי האנרגיה של משיכה ודחיפה של הצמתים ונקודות האפס.

אז מה הם ומה ההבדל בין צומת לנקודת אפס?

ההגדרות הספציפיות שניתנו על ידי קריון הן:

צמתים מתרחשים כאשר קיימת חפיפה מסוימת של שלוש רשתות התודעה האנושית. גאיה (הרשת של גאיה) היא בעלת שדה הנפרד מרשת הקריסטל וכאשר רשת הקריסטל חופפת לגאיה בתכונות מסוימות, קיימת הצטברות של אנרגיה שיוצרת צומת. ישנם שלושה סוגי צמתים: שער (פורטל), וורטקס (מערבולת) ו-וורטל (שילוב של שער ומערבולת). שער (פורטל) הוא צומת שחופף ומעצים את גאיה. וורטקס היא צומת שבו האנרגיות מתנגשות ונעות ללא הרף. אנשים מסוימים עשויים לחוש טוב לזמן מה בסביבת וורטקס, אך קשה להתגורר לידה. וורטל הוא צומת שהוא עירוב של וורטקס ושער. אחת התכונות של הצמתים היא שהם סופגים אנרגיה שאינה דרושה עוד. כך רשת הקריסטל מכיילת את עצמה מחדש וזו הסיבה מדוע שדות קרב שוב לא מחזיקים באנרגיה הטעונה בפחד, במלחמה ובמוות.

צמתים הם מקומות בעלי אינטנסיביות עצומה, הממוקמים תכופות במקומות שאינם נגישים או רצויים למגורי בני האדם. אבל בני האדם נמשכים אליהם מאוד למרות זאת, והעמים הילידים של כדור הארץ בנו שם מקדשים לעתים קרובות.

כמה מהמקומות הידועים בהם קיימים צמתים הם: הר שאסטה, קליפורניה; סדונה, אריזונה; ומאצ׳ו פיצ׳ו, פרו.

נקודות אפס מתרחשות אף הן במקומות שבהם יש חפיפה מסוימת ברשתות התודעה האנושית. אולם במקרה זה החפיפה של רשת הקריסטל עם הרשת של גאיה מבטלת זו את זו ומתקבלת נקודת אפס. נקודת אפס אפוא היא מקום שבו רשת הקריסטל אינה קיימת, ולכן מה שמתקבל הוא אנרגיית גאיה בלבד. ניתן אפילו לומר שהדבר מותיר חור ברשת הקריסטל, יוצר מקום מושלם עבור הפליאדים לדחוף אנרגיה ומידע אל הרשת הזאת. מידע זה ייצור המצאות חדשות ותודעה חדשה עבור הפלנטה.

התחושה בנקודות האפס עשויה להיות נהדרת, אך קשה להיות בקרבתן זמן ממושך. הן מייצגות אנרגיה יצירתית טהורה. קשה הרבה יותר לגור לידן ומסיבה זו, המקומות על כדור הארץ בהם הן קיימות תכופות אינם מאוכלסים (חלקן נמצאות באוקיינוסים). כמו כן, יש להן מאפיינים מוזרים של שדה מגנטי, דבר שמקשה על כוח החיים ואיזון הסינפסות במוח (ומקשה גם על ניווט מגנטי רגיל). התוצאות הן חוסר איזון ובלבול (וכשל בתפקוד מכשירי הניווט).

מיקומים ידועים של נקודות אפס כוללים: עמק הירח (סן פדרו דה אטקמה), צ׳ילה; הר קילימנג׳רו, טנזניה (אפריקה) ומשולש ברמודה.

לא קיימת סימטריה של קווים אלה והם מתרחשים מתחת לפני השטח של כדור הארץ כמו גם על פני השטח ואי לכך הם מורכבים יותר מכפי שאנו חושבים. כל הקווים הללו נבראו על ידי רשת הקריסטל, ורשת הקריסטל נבראה על ידי התודעה האנושית. התודעה האנושית השתנתה רבות והדבר היווה טריגר לכיול מחדש של הכול: גאיה, רשת הקריסטל והטבע האנושי כפי שאנו מכירים אותו. כיול מחדש זה נידון בספר ה-13 של קריון: ״הכיול מחדש של האנושות – 2013 ומעבר״ שנכתב על ידי לי קרול.

כיצד נבראו הצמתים ונקודות האפס?

קריון אמר שכאשר הפליאדים הגיעו לכדור הארץ הם הציבו את עצמם במצב קוונטי בכל רחבי הפלנטה באזורים שונים. צמתים ונקודות אפס מייצגים תכונות אנרגיה שונות על הפלנטה [שהונחו על ידי הפליאדים]. ישנם אינספור צמתים ונקודות אפס בכל רחבי הפלנטה. אתם תמצאו אותם על ההרים הגבוהים ביותר, במדבריות היבשות ביותר וכל מה שביניהם.

לפני זמן רב, הפליאדים בחנו את הפלנטה ובחרו שנים עשר זוגות של נקודות אנרגיה. אלה ייצגו את הדואליות של הפלנטה. שתיים עשרה נקודות האנרגיה הללו נמצאות בעשרים וארבעה מיקומים גיאוגרפיים. סך של עשרים וארבעה צמתים ונקודות אפס, על פסגות הרים ובמדבריות, נבחרו לייצג את חלקי הפלנטה שהיו המבטיחים ביותר. קריון קרא לשנים עשר צמדים מנוגדים אלה של צמתים ונקודות אפס, ״קפסולות זמן״. האנרגיה הוצבה במקומות הללו כדי שבמידה והאנושות תגיע אי פעם לתודעה גבוהה יותר, המקומות הללו ישחררו מידע עבור בן האנוש האינדיבידואלי, כמו גם עבור כלל הפלנטה. קיימת גיאומטריה מקודשת בבחירת הזוגות הללו. קריון אומר שהיא לא נראתה עדיין, אבל היא קיימת. בתוך הגיאומטריה המקודשת, הצורות, הצבעים, הצלילים והמספרים מגלים כולם את האלוהות. הפליאדים בחרו בנקודות הללו, זמן רב לפני שתרבויות התגוררו שם וכאשר אנו בוחנים את המיקומים, עלינו לתהות על המשמעות של מה שמתרחש באזורים אלה היום.

מה הן קפסולות זמן?

רוב האנשים תופסים את קפסולות הזמן כמכל הנקבר באדמה, או שנשלח לחלל החיצון, מתוך כוונה שיפתח בעתיד. כאשר קריון מדבר על קפסולות הזמן שנבראו על ידי הפליאדים, הכוונה לקשר ישיר למידע רב-ממדי בזמן אמיתי. אלה הן קפסולות זמן הנמצאות בגאיה, שהונחו בתוך רשת הקריסטל ויונקי הים [לווייתנים ודולפינים]. ישנן גם קפסולות זמן בתוך הדנ״א שלכם [האקאשה]. לכל קפסולות הזמן הללו יש תכלית שונה, אבל הן כולן משתפות פעולה עם תוכנית אחת. התוכנית לראות אם האנושות יכולה לברוא פלנטה נעלה.

עברנו את הסמן של 2012, שבו התמורה בתודעה האנושית שלחה אות שהאנושות מוכנה עתה לפלנטה בוגרת ומתעלה. משמעות הדבר היא שכל קפסולות הזמן שבתוך גאיה והאנושות מוכנות להיפתח ולהשתחרר. המידע הקוונטי (שבתוך קפסולות הזמן של גאיה) עוסק בתכונות המדע והחיים אשר יניעו את האנושות לפרדיגמה חדשה.

קפסולות זמן אלה צריכות להיות על הפלנטה כמדריכות או כתבניות לתחילת האנרגיה היצירתית של גאיה (תבנית הבריאה). קריון אמר לנו: ״שככל שקפסולות הזמן ישתחררו לאיטן, הן ישנו את רשת הקריסטל כך שתסייע לשינוי התודעה האנושית, ובסופו של דבר, לבריאת פלנטה נעלה״.

התבניות אינן רק מידע. הן שערים קוונטיים של חיים פליאדים. קשה להסביר זאת, אך חשבו לרגע שאנרגיה קוונטית יכולה להתקיים בשני מקומות בו זמנית. זו גם תכונה של הפיזיקה הקוונטית שלכם, ולכן אינה זרה לכם. לכן חשבו לרגע שגם לחיים יכולות להיות תכונות שכאלה. לכן, דעו שהבוראים שזרעו אתכם תמיד היו כאן בדרך קוונטית מסוימת, והם נמצאים בקפסולות הזמן.

כאשר אתם מרגישים באנרגיות הללו בממד השלישי, אתם נוטים להפוך אותן לליניאריות. לכן, אלה שרגישים לכך יראו ״עיר״ או ירגישו אנרגיות שעשויות אפילו לדבר אליכם. אבל המציאות היא שהתחושות הללו הן רק שאריות המתלוות להתבוננות באנרגיה קוונטית משמעותית בממד השלישי.

לסיכום, קפסולות הזמן שבגאיה הן מערך של שנים-עשר צמתים ונקודות אפס ספציפיים. שתיים עשרה קפסולות זמן אלה נמצאות על אדמה מקודשת, יוצרות אנרגיה של ״דחיפה ומשיכה״ עבור הפלנטה ומערכת של שינוי התפתחותי, אם יופעלו. קפסולות הזמן הן מקודשות, חפות ממגע, מוגנות והן מייצגות את תבנית הבריאה הפליאדית המקורית.

אין אלה ״קפסולות מן העבר״. הן ״קפסולות עבור העתיד״. אין בהן דבר! הן נפתחות ומעניקות אנרגיה קוונטית בזמן אמיתי לרשתות, מאפשרות תודעה גבוהה יותר, המצאות והתפתחות של דנ״א אנושי.

היכן קפסולות הזמן של גאיה?

שתיים עשרה קפסולות הזמן הפליאדיות שבתוך גאיה מיוצגות על ידי עשרים וארבעה מיקומים גיאוגרפיים. להלן טבלה המונה  אותם… אבל… זכרו: הצמתים ונקודות האפס הם זוג תואם וקריון גילה רק שלושה זוגות תואמים! קרוב לוודאי ששאר הזוגות יחשפו בשמונה עשרה השנים הבאות.

הערה: בכל פעם שזוג תואם ייחשף על ידי קריון, דף זה יעודכן.

Screen Shot 2014-03-06 at 12.16.32 PM

כיצד ניתן לתקשר עם קפסולות הזמן? 

התשובה הקצרה היא שאנו מתקשרים עם קפסולת הזמן באמצעות התודעה שלנו. אולם יש כמה דרכים שבהן ניתן לעשות זאת. קפסולות הזמן היו על כדור הארץ מאז שהפליאדים הגיעו וזרעו את זרעי האלוהות בתוך גאיה, האנושות ויונקי הים. אילו האנושות הייתה מושמדת, קפסולות הזמן היו עדיין במקומן אך לעולם לא היו מופעלות. החלטת האנושות לשנות את התודעה אפשרה לרעיונות ולהמצאות חדשים רבים להגיע לפלנטה. זו הייתה הסיבה לכך שקריון, המאסטר המגנטי, החל לתקשר עם לי קרול. בערך באותו זמן שקריון החל לתקשר עם לי קרול, חוקר רפואי החל לעבוד על המצאת לייזר [לייזר רב-ממדי]. כאשר חוקר זה, ד״ר טוד אובוקייטיס, קרא את הספר הראשון של קריון, ״זמני הקץ״, הוא גילה שקריון דיווח על כל הדברים שחקר. ד״ר טוד ולי קרול נפגשו ומיד נוצרה חברות שנמשכה יותר מעשרים שנה.

לעתים קרובות, קריון נתן מסרים מתוקשרים לד״ר טוד אובוקייטיס. אולם קריון תמיד קרא לו ״יאווי״.

בשנת 2001, ד״ר טוד החל להיזכר בתרגול הטונים העתיק והמקודש שהפעיל את בלוטת האצטרובל ויצר חוויה מרחיבה ביותר. בשנים שלאחר מכן, ד״ר טוד החל ללמד אנשים אחרים את ״הטונים של בלוטת האצטרובל״. בשנת 2010, קריון אמר ליאווי [ד״ר טוד] מה עליו לעשות עם הטונים. באותו זמן, ד״ר טוד פיתח שישה עשר טונים של בלוטת האצטרובל. קריון אמר ליאווי שעליו לפתח עשרים וארבעה, כיוון שבתוך מספר זה נמצאות שתיים עשרה אנרגיות שיחד יוצרות לכידות. קריון נתן לד״ר טוד הוראה ליצור מקהלה שתשיר את זוגות הטונים ב-21 בדצמבר 2012, ושהמקום הטוב ביותר לכינוס המקהלה יהיה בהוואי [המקהלה הלמוריאנית המקורית]. כאשר הטונים הספציפיים של בלוטת האצטרובל מושרים אלה כנגד אלה [בזוגות] הם יוצרים שפה שלישית.

מדוע עלינו לדעת על הטונים של בלוטת האצטרובל והמקהלה? קריון הסביר שבלמוריה, פעם בשנה, ב-21 בדצמבר [היום הקצר/הארוך ביותר], הלמוריאנים התכנסו ושרו 12 זוגות של טונים אלה. הדבר יצר אות קוונטי של תודעת המונים. האות נשלח דרך הגלקסיה. מסר זה שנשלח פעם בשנה היה דרך לומר ״תודה״ להורים הרוחניים שלנו, הפליאדים. המסר הפסיק להישלח לפני יותר מ-20,000 שנים.

ב-21 בדצמבר, 2012, ד״ר טוד אובוקייטיס כינס למעלה מ-900 משתתפים לשירת הטונים של בלוטת האצטרובל. אירוע המקהלה הלמוריאנית נפתח על ידי הכוהנת הגדולה מהוואי, קהונה קליילאהי. קריון אמר את הדברים הבאים על קהונה קליילאהי:

״הרוח הניחה על כתפי קהונה קליילאהי אנרגיה גבוהה של אחריות, אנרגיה שהיא הרוויחה באמצעות האקאשה שלה. היא נושאת את הדם המלכותי של למוריאנית טהורה והתעוררה לזרע הליבה״. – קריון

המקהלה הלמוריאנית שרה טונים ספציפיים בזוגות אשר שלחו אות קוונטי אל רחבי היקום. המקהלה שרה את אותם הטונים ששרו הלמוריאנים לפני 26,000 שנים. קריון הצהיר שד״ר טוד זוכר את הטונים באופן ״מדויק להחריד״. קרין המשיך והסביר שהמקהלה הלמוריאנית המקורית יצרה ״מנעול״ על גבי רשת הקריסטל בעת שהם שרו את 12 הזוגות. ״המנעול״ הוא מטפורה שמייצגת את קפסולות הזמן שבתוך רשת הקריסטל. המידע שמוחזק על ידי ״מנעול״ זה הוא דבר מה שלא ניתן יהיה לשחרר עד סוף מחזור 26,000 השנים. לכן, הטונים ששרה המקהלה הלמוריאנית בשנת 2012 היו אירוע ש״סובב את המפתח בתוך המנעול״. זוהי מטפורה נוספת שמייצגת את בחירת האנושות לכייל מחדש את רשת הקריסטל בחמלה. סיבוב המפתח במנעול הניע את 12 קפסולות הזמן שברשת, אפשר והכין אותם להיפתחות. לאחר אירוע המקהלה הלמוריאנית, קריון גילה שמאווי, הוואי – צומת – הוא בן זוג להרי טיבסטי, שבצ׳אד (אפריקה) – נקודת אפס.

פתיחת קפסולות הזמן

קריון נתן מטפורה באירוע הקהילה הלמוריאנית בשנת 2012, ודימה זאת להכנסת מפתח אל המנעול במטרה להעניק גישה לכל קפסולות הזמן. במסע הקונדוליני של קריון בשנת 2013, התרחש אירוע משמעותי מאוד על אי השמש באגם טיטיקאקה, שבבוליביה. קפסולת הזמן הראשונה נפתחה ושוחררה.

משמעות האירוע הזה קשורה לנבואות עתיקות מלפני אלפי שנים. הנבואה הוזכרה בספר השמיני של קריון, ״לעבור את הסמן״ והוסברה בפרטים בספרי ״אפקט גאיה״. באופן מהותי, הנבואה קשורה להחזרת האיזון לפלנטה. האנרגיה הגברית של חצי הכדור הצפוני תתאחד מחדש עם האנרגיה הנשית של חצי הכדור הדרומי, כך שהפלנטה תוכל לחזור לאיזון פעם נוספת. עמי קדם התייחסו לאירוע זה כאל תנועת הקונדוליני. כמה נבואות מספרות על מסע הנחש המכונף, התעוררות הפומה ופגישת העיט והקונדור. הנבואה אומרת שתנועת הקונדוליני תמרכז עצמה עד שנת 2012. וכך היה!

מוקדם יותר ציינתי שהפליאדים הניחו אנרגיה בתוך קפסולות הזמן, המוכנה להשתחרר אם האנושות תגיע אי פעם לרטט מסוים. בשנת 2013, הגענו לרטט זה. על אי השמש, קריון גילה שקפסולת הזמן הראשונה של הפלנטה מוכנה להפעלה ולפתיחה. נקודת האפס התואמת הייתה הר קיילאש בטיבט. קפסולת זמן זו המתינה לפתיחתה בשנת השש. שנת השש מתייחסת לנומרולוגיה של 2013. בנומרולוגיה, משמעות הספרה שש היא קדושה, תקשורת, הרמוניה, איזון ואהבה (וגם, העצמי הגבוה).

לאחר התקשור של קריון, קהונה קליילאהי ערכה טקס ואירוע שירה. היה זה חלק משמעותי מהפעלת קפסולת הזמן. קריון אמר שהאנרגיה של 900 זמרי המקהלה הלמוריאנית נערתה אל תוך קהונה קליילאהי כך שהיא תוכל להביא אנרגיה זו אל האירוע. בנוסף, היו 20 זמרי המקהלה הלמוריאנית שנכחו בתקשור. אלה שהיו נוכחים בתקשור שנערך על אגם טיטיקאקה והאלפים שהאזינו להקלטה, פתחו את קפסולת הזמן בדיוק כפי שניבו אנשי קדם לפני אלפי שנים!

הזוגות התואמים של קפסולות הזמן מגיבים ל״פעולה רחומה מתוכננת״. באירוע המקהלה הלמוריאנית במאווי, קריון אמר לד״ר טוד אובוקייטיס שאם הוא רוצה להמשיך ולהעצים את התמורה הפלנטרית, עליו לחזור על חוויית המקהלה תוך שימוש בצירופי טונים אחרים. בדצמבר 2013, מקהלת החמלה שרה זוגות ספציפיים של הטונים של בלוטת האצטרובל בקנקון, מקסיקו. פגישה זו תוכננה לפני שקריון אמר לנו דבר כלשהו על הצמתים ונקודות האפס של הפלנטה. איזה צירוף מקרים שהמקהלה שרה על גבי אחד מהצמתים – חצי האי יוקטן, מקסיקו. קריון גילה שנקודת האפס התואמת לצומת זה היא הר קילימנג׳רו, שבטנזניה (אפריקה). איזה צירוף מקרים שהר זה ממוקם קרוב למקום שבו ד״ר טוד עורך את המחקר שלו במטרה לשפר את בריאות ורווחת האנושות.

ד״ר טוד תכנן עוד שלושה אירועי מקהלה. באירוע מקהלת החמלה בקנקון, קריון אמר לד״ר טוד להעניק שמות חדשים לשלוש המקהלות שכבר תוכננו. רוצים לדעת מה הם?

האירוע בהר שאסטה, קליפוניה, יחול ביוני 2014 והשם שהוצע הוא ״מקהלת החגיגה״.

האירוע באולורו, אוסטרליה תוכנן למארס 2015, והשם שהוצע הוא ״מקהלת הבריאה״.

האירוע בישראל תוכנן לאוקטובר 2015 והשם שהוצע הוא ״מקהלת הריפוי״.

מוניקה מורניי

Screen Shot 2014-03-06 at 8.12.05 AM

 הצמתים בורוד, נקודות האפס – כחולות.