הפיזיקה בחמש מאות השנים הבאות

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

מוסקבה, רוסיה

17 במאי, 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן ב-17 במאי, 2014, במוסקבה, רוסיה.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. לפני שלוש שעות בערך, נתתי לשותף שלי מידע בנוגע לנושא התקשור שימסר הערב. אני תמיד אוהב להזהיר אותו מראש אם אנו עומדים להעביר תקשור שעוסק במדע. זהו מבחן עבורו, לראות אם הוא יכול להישאר רגוע. לכן, נכון, התקשור הזה עוסק במדע. זה לא יהיה תקשור ארוך מאוד, אך הוא ייזכר. בחרתי בזמן הזה ובמקום הזה [מוסקבה] כדי להעביר את המידע.

תמיד ישנם אנשים שיאמרו: ״מה זה קשור לרוחניות שלי? למה דמות מלאך מגיעה ואז מדברת על מדע?״ לפני שאסיים להעביר מידע זה, אני חושב שתדעו. יקרים, האם אתם מוכנים להפריד את הפיזיקה מאלוהים? האם הדעה המוטה של הקיום התלת-ממדי שלכם כה מובנה שאתם מותירים את האלוהים מחוץ לבריאה? כמובן שלא. אבל כאשר אנו מתחילים לחבר את הדברים הללו, ישנם אנשים שלא מתעניינים בחלקים המדעיים. ולכן נפשט זאת.

השותף שלי תמיד הופך מתוח בדיונים הללו, כיוון שהרקע שלו לא כולל פיזיקה. לכן בכל פעם שאנו מתחילים לדבר על הנושאים הללו, הוא חושב שאין לו הכשרה לכך. הרבה יותר נוח לו לדבר על ענייני הלב. כאשר אנו מדברים על אהבת האלוהים ועל תכונות האהבה שיש לכל אדם, השותף שלי רואה זאת ומרגיש בכך. הוא מכיר וחווה זאת. אבל כאשר אנו מתחילים לדבר על מבנה אטומי, הוא הופך מתוח.

מה אתם יודעים על הפיזיקה? רובכם יגידו: ״מעט מאוד״, אבל כמה מכם יענו: ״די הרבה״. לכן עבור רובכם, בואו נפשט ונבהיר את התכונות עליהן נדבר הערב. הפיזיקה היא האופן שבו פועלים הדברים הפיזיים במציאות שלכם. לכן עד כה, היא לא הכילה יותר מכך. למשל, אין לכם פרק עבור ״הרוחניות בפיזיקה״, ולמען ההגינות, עוד לא ראיתם התאמה לכך. לכן לא מלמדים זאת בבתי הספר שלכם. במסגרת ״קופסאות הלמידה״, המוסדות שלכם מפרידים את הכימיה ומדעי החיים מהפיזיקה, אבל יבוא יום שבו מרכז כל קופסאות הלמידה יתחיל בפיזיקה, כיוון שבסופו של דבר היא תהיה המכנה המשותף עבור הכול.

ברצוני לנסות ברגעים מעטים אלה להציג בפניכם את הפוטנציאלים של התגליות הפיזיקליות שלכם בשלוש מאות עד חמש מאות השנים הבאות. דברים אלה מתרחשים לאט אצלכם, וברגע זה אתם חושבים שזה זמן ארוך, יקרים. אבל תוחלת החיים של כל בן אנוש, במה שאתם מכנים מדינות העולם הראשון, מזדחלת לקראת ממוצע של שמונים שנות חיים. אם תוחלת החיים היא שמונים שנים, כמה תקופות חיים יהיה עליכם לחיות כדי להגיע לשלוש מאות שנים בערך? התשובה היא פחות ממספר האצבעות בכף יד אחת. לכן במונחים הללו, אין זה זמן ממושך באמת, נכון? ארבע תקופות חיים שלכם. אז הרשו לי לומר לכם מה עשוי להתרחש בתקופת הזמן הזו, או מה אתם עשויים לראות אם תחזרו לכאן עוד שלוש פעמים.

האם שמעתם על הפיזיקה הקוונטית? בואו נפשט אותה ונפסיק להשתמש במילה ״קוונטית״ לעתים כה קרובות. במקום זאת, בואו נאמר ״פיזיקה רב-ממדית״. היום, רוב הפיזיקה שלכם היא פיזיקה חד-ממדית, עד לארבעה ממדים. אתם חיים בארבעה (אף על פי שאתם אומרים שאלה שלושה ממדים), וזו המציאות השכיחה שלכם – פיזיקה ליניארית של ארבעה ממדים. הפיזיקאים הקוונטים עובדים בתחום שמעבר לארבעה ממדים ועם רב-ממדיות. פשוט. לכן ברגע זה, בעודכם יושבים כאן, אתם רגילים לדברים מסוגים שונים ולדרך שבה הם פועלים. כל זה עומד להשתנות.

אני עומד להציג בפניכם ארבעה גילויים עתידיים, ואני עומד לפשט כל אחד מהם, כדי שכל אחד יוכל להבינם. לא אכנס לפרטים הטכניים שלהם או למדע העמוק. במקום זאת, אסביר את התפיסות שלהם.

מתווה תבוני: הנחה חדשה

השותף שלי הזכיר [בהרצאה שלו] פיזיקאי ואסטרונום שבחן את התפתחות החיים באופן כללי ואת האבולוציה של היקום, והוא הבין שהן לא יכלו להתרחש בדרך שבה סופר לכם שהתרחשו (מקריות). המתמטיקה מוכיחה חד משמעית גילוי חדש זה והסטטיסטיקות של התרחשות זו באופן אקראי אינן אפשריות. יותר ויותר, המדענים יתחילו להבין זאת. בכל שלב של התפתחות היקום שלכם, הגלקסיה שלכם וכל הפלנטות והחיים, תגיעה הבנה, בשל הסטטיסטיקה המדהימה לבדה, שחייבים היו להיות מתווה או דעה מוטה. לכן, המונח בו נעשה שימוש, מתווה תבוני, מייצג למעשה גילוי עתידי. נדבר עליו אחר כך.

אלה שמבקרים אתכם ממערכות כוכבים אחרות מחייכים, משום שהם יודעים מה אני עומד לומר לכם. ה״פיזיקה הנסתרת״ היא הבסיס ליכולת שלהם להגיע לכאן ולהיות כאן. היא גם הבסיס ליכולת שלהם לזכות בהארה. אתם מבינים, זו פיזיקה רב-ממדית והיא ליבת המציאות והרוחניות שלהם. הם גם יודעים שלא תבינו את רוב הנאמר, כיוון שהוא מעבר למה שתאפשרו לעצמכם לתפוס כאמת בזמן הזה. היכן להתחיל?

העדשה הקוונטית

בואו נתחיל במשהו שסיפרתי לכם עליו בעבר. הגילוי העיקרי הראשון, שאינו רחוק, הוא דבר עליו דיברתי לפני שנתיים. אין זה רעיון חדש, וזו היכולת לראות ולמדוד אנרגיה קוונטית. במילים אחרות, זו היכולת לראות ולמדוד בברור דפוסים בפיזיקה הרב-ממדית. ברגע שאתם יוצאים מהמציאות ה-4-ממדית [המציאות שלכם], תפיסתה היא כבועה סובבת לא מוגדרת של דברים שאינה הגיונית מבחינה ליניארית – והיא מבלבלת מאוד עבור כל מי שפשוט רוצה להישאר בארבעת הממדים. האם אתם יכולים לדמיין מצב שבו אתם רואים דברים שמתנהגים בדרכים ש״אינן אפשריות״? זו  תהיה המציאות הרב-ממדית. המוח חייב להתרגל לכך, והוא יתרגל. דמיינו שאתם מספרים לאזרח שהתגורר בניו אינגלנד לפני 200 שנים בלבד שבסופו של דבר הוא יוכל ״להשליך״ קולות ותמונות נעות דרך האוויר, וכל העולם יוכל לשמוע ולראות אותם מיידית. היום, זה כלל לא מרשים אתכם, כיוון שזו המציאות שלכם. אבל הוא כלל לא יאמין לכם, ואתם תחשבו למשוגעים! זה פשוט לא נמצא בתפיסת המציאות שלו ובדברים להם הוא רגיל.

בני האדם רוצים לספור את הממדים. הם רואים פוטנציאלים רבים, והם מקבצים אותם אל תוך קופסאות ממוספרות. כעת, זו תפיסה ליניארית והיא אינה מדויקת כלל ביחס לחשיבה רב-ממדית עתידית. אולם, זה בסדר לנהוג כך, כיוון שהדבר מתאים ״לרמת הנוחות הפיזית״ שלכם. הדבר מסייע לכם לזהות את האנרגיות שאתם מרגישים ועוזר לכם לקטלג דברים. אבל האמת היא זו: כאשר אתם מרחיקים לכת אל מעבר לארבעת הממדים, כל דבר שבא אחר כך משנה את עצמו ללא הרף. הכול דינמי, ולכן אנשים הזקוקים לעקביות הליניאריות יחושו שלא בנוח. הוא לא ליניארי ולא ניתן לספור אותו [אתם לא יכולים לספור ממדים לאחר ארבעת הממדים הליניארים שלכם]. זהו מרק של אנרגיה ממדית שמשתנה ללא הרף ושהיא אינטראקטיבית עם עצמה. בסופו של דבר, אתם תראו אנרגיות אלה כ״דפוסים קוונטים״.

ניתן יהיה לראות את הדפוסים הקוונטים או הרב-ממדיים הללו באמצעות מכשיר שיבנה עם עדשה קוונטית. תהיה מעורבת כך מה שאנו מכנים ״קריו-אנרגיה״ (קריו – תחילית שמשמעותה ״הקפאה״). זו טכנולוגיה של קירור עמוק ואמרנו בעבר שמדע הקירור העמוק נושא פוטנציאל להמצאה זו, ושהעדשה עצמה תהיה עשויה מפלזמה. כבר דיברנו על כך בעבר, ולכן אין זה נושא חדש. החידוש הוא שאנו משלבים דברים אלה יחד כדי שתוכלו לראות שטף טוב יותר של מה שמגיע ומדוע.

מדוע המצאה זו כה חשובה? נגלה שוב שכאשר המצאה זו תתרחש, עדשה קוונטית זו, לא יעשה בה שימוש רק בפיזיקה. למעשה היא תתחיל באסטרונומיה. אבל בסופו של דבר, כאשר היא תהיה קטנה יותר וכאשר ישתמשו בה כדי לבחון את החיים, המדע יראה דפוסים קוונטים בכל מקום! האנושות תראה אותם בטבע והם יראו במרכבה של בן האנוש! דמיינו מצב שבו אתם רואים דפוס קוונטי ברוחב שמונה מטרים סביב כל אדם! האם אתם מסוגלים לראות את תחילתן של כמה שאלות מדעיות בסיסיות חדשות? ״האם אלה חיים או פיזיקה? האם עלינו להגדיר מחדש את החיים?״

שני חוקים נוספים

היכולת לראות דפוסים קוונטים תוביל לגילוי עיקרי שני בפיזיקה – לגילוי שני חוקים נוספים. חוקים אלה, כפי שאמרנו להם, הם כוח רב-ממדי חזק וחלש. גילוי זה יביא את מניין החוקים הפיזיים הידועים לשישה (כעת יש לכם רק ארבעה) ויפתח את הדלת בפני תפיסת החוקים הרב-ממדיים. חוקים חסרים אלה יתחילו להסביר תעלומה עכשווית – את האנרגיה העלומה שביקום. זו גם תחילת הבנת הרוחניות בפיזיקה, אך הדבר יקרה בשלב מאוחר יותר.

שני החוקים החדשים הללו יעניקו סוף סוף הסבר מלא לאנרגיה שאתם רואים ביקום ובגלקסיה שלכם. אתן לכם מעט מידע שלא ממש הסברנו בעבר. אני נוטה להשתמש במילים ״יקום״ ו״גלקסיה״ כמילים נרדפות; אין זה כך. הפיזיקה בגלקסיה שלכם אינה בהכרח הפיזיקה בכל הגלקסיות. משום כך, ההצעה שלי אליכם היא להגביל את הידע והמחקר שלכם לגלקסיה שלכם בלבד. האמינו לי, יש הרבה מה לראות כאן!

מה שני החוקים החדשים מביאים לכם? הדבר הראשון יהיה הסבר לגבי מהות החומר השחור שבחלל העצום. אנרגיה רב-ממדית שהיא עוצמתית, אבל שאינה מתאימה למודלים ליניאריים. בעבר, תכונת החומר האפל נחשבה לאנרגיה עצומה [בהתבסס על מה שעשתה לדברים שסביבה], אבל היא קוטלגה בטעות כחלק מהמערכת ה-4-ממדית הניוטונית, ולא כך הוא. זו מערכת לא ליניארית שהיא חלק מהפיזיקה הרב-ממדית. החלק הרב-ממדי של האטום אינו מובן עדיין. יש שם אנרגיה, אנרגיה אדירה, והאמת שלה תסביר את מה שהאסטרונומים רואים בשמים כחומר אפל.

הדבר השני יהיה ההכרה ששני חוקי הפיזיקה החדשים הללו יעניקו לכם בסופו של דבר את מה שתמיד רציתם – אנרגיה חופשית. ידעתם זאת אינטואיטיבית, נכון, שהאנרגיה שבראתם על הפלנטה מושגת בדרך ישנה? חפירה אל תוך הקרקע כדי לשרוף דברים לטובת חום היא נוהג ישן. הכול קשור לחום, נכון? הכול קשור ליצירת תנועה בעזרת חום, נכון? אלה דברים שלהבנתכם יוצרים אנרגיה. אני עומד להצהיר הצהרה. כל מה שאתם חושבים על אנרגיה עכשיו יראה ביום מן הימים כזמן שבו המצאתם את הגלגל או אפילו גיליתם את האש. זה עד כדי כך מיושן! כאשר תפצחו חלק זה של הפיזיקה הרב-ממדית, תהיו מסוגלים ליצור אנרגיה בלתי מוגבלת בדרך מעודנת מאוד, ללא פיצוצים או חום.

יש שיאמרו שהמצאות מסוימות כבר עושות זאת על הפלנטה בימים אלה. אפילו לא קרוב! האמינו לי, אפילו לא קרוב. אינכם מבינים את העידון המתלווה להתחברות לכוחות רב-ממדיים. אין לכם את המכשירים עדיין ואינכם יכולים עדיין לראות מה אתם עושים. אתם פשוט עוד לא הגעתם לנקודה זו. ״אבל קריון, אנחנו יודעים איך לפתח את האנרגיה של האטום. יש לנו אנרגיה גרעינית״. [קריון צוחק] באמת? אתם יודעים מהי אנרגיה גרעינית? זה פיצוץ נשלט כדי שתוכלו לייצר חום! הוא לא אלגנטי, הוא מסוכן לכם, ויש תוצרי לוואי שיכולים לפגוע בבני האדם. האם זה דבר טוב מבחינתכם? חשבו: שליטה בפיצוץ מסוכן מאוד כדי לייצר קיטור – זה מנוע הקיטור היקר ביותר בעולם! אנרגיה גרעינית. אין לכם מושג.

הרשו לי לתת לכם דוגמה. נניח שמישהו על פלנטה אחרת גילה פסנתר (דמיינו יחד איתי). הוא גילה שהוא יכול להפיק צליל מעניין מאוד. נניח שצליל זה לא היה מוכר לאיש החלל שגילה אותו והוא הבין שהוא יכול להפיק צליל מהנה זה אם ידחוף את הפסנתר וישליך אותו מהקומה השניה! צליל ההתרסקות, וכל המיתרים הנשברים, יפיקו מוזיקה. זו אנרגיה גרעינית. חסרה לכם האלגנטיות לדעת כיצד לנגן על קלידי האטום. אינכם יודעים כיצד למצוא את הרטטים הרב-ממדיים שעובדים יחד, שבאיטיות ובאלגנטיות משחררים את כל כמות האנרגיה לה תזדקקו אי פעם – קונצרט של אנרגיה מתואמת! כעת הקשיבו, כיוון שיש כאן רמז לפיזקאי שיקרא מסר זה בעתיד: לא תשחררו אנרגיה כדי להפיק חום. במקום זאת, אתם תפיקו אנרגיה שדוחפת דברים הנה והנה. אתם תשלטו במאסה! שערו בנפשותיכם.

לכידות עם מקור הבריאה

הגילוי השלישי יהיה מה שאכנה ״לכידות עם מקור הבריאה״. זו הגישה של נדיבות בבריאה – מתווה תבוני ועוד. זה מבנה אטומי. זה ״אלוהים באטום״. זה גילוי שיהיה כה משמעותי שהוא יזעזע את דתות הפלנטה, ולא בדרך שלילית, משום שאלוהים פשוט יהפוך גדול יותר עבור כולם.

את הגילוי שלאלוהים יש, פשוטו כמשמעו, חלק בפיזיקה ניתן יהיה להוכיח. לכידות עם מקור הבריאה יוצרת נדיבות בדרך שבה הפיזיקה פועלת. זו פיזיקה עם גישה! תהיה הכרה באלוהות שבחומר. זו רק ההתחלה! אני לא יכול לומר לכם מתי זה יקרה, משום שזו תחילת ההוכחה שאלוהים קיים בכול.

״קריון, האם זה יערער את הדתות המאורגנות?״ לא! זה יאחד אותן. הפלנטה היא כבר פלנטה מונותאיסטית – אלוהים אחד. בכל הדוקטרינות, בכל הדתות, אלוהים אחד. אתם מוכנים מאוד לשלב הבא. הדתות בכל רחבי הפלנטה כבר מכירות בבריאה של אלוהים אחד. זו תהיה מוזיקה לאוזניהן! ההוכחה להימצאות האלוהים בחומר כולו לא תערער את הרוחניות, אלא תאחד אותה. תהיה אחדות שניתן יהיה לחגוג אותה והדוקטרינות ישתנו לאט. אחדות וסינכרוניות של אמונה. אתם מבינים? אולם לפני שהדבר יתרחש, חייבת להיות לכידות ביניהן. הדברים הללו לא יתרחשו שעה שאתם עדיין הורגים אלה את אלה ושונאים אלה את אלה בקנה מידה גדול. אבל ידעתם את זה כבר, נכון?

מה קורה לבני האדם כאשר אין להם מכנה משותף? הם נוטים להפריד ואפילו להילחם אלה באלה. מה קורה לבני האדם כאשר הם מגלים שיש להם מכנה משותף? הם נוטים להתאחד, לחלוק משאבים ולחגוג את מה שיש להם. אתם מבינים כיצד הדבר עשוי להשפיע על הפלנטה? אתם מבינים כיצד הדבר עשוי להשפיע עליכם? נשמות עתיקות, לכך חיכיתן. האם ציפיתם שזה יגיע מהפיזיקה? כך יהיה! למה לא? למה  שזה לא יתרחש כך? אם חקר כל הדברים והאופן שבו הם פועלים יחשוף את האלוהים בכל הקיים, האם הדבר לא יאחד? זה הגיוני. המכנה המשותף לכל הדברים הוא אהבה.

הפיזיקה של התודעה

הגילוי העיקרי הרביעי על הפלנטה יהיה אולי האחרון שיתרחש. זו תהיה ההבנה שהתודעה האנושית היא תכונה של פיזיקה רב-ממדית. התודעה האנושית, אותה אנרגיה חמקמקה, תראה כפיזיקה קוונטית רב-ממדית, עם חוקים וכללים שניתן להבין אותם, ליישם אותם ולהשתמש בהם.

אתם מבינים עד כמה אתם יכולים להרחיק לכת? אתם מבינים מה הפליאדים כבר עשו? אתם מבינים מדוע אלה מהכוכבים יחכו וימתינו עד אשר תגלו את הדברים שהם יודעים? הם לא יתנו לכם אותם. באמצעות בחירה חופשית, עליכם לגלות תגליות אלה במציאות שלכם. אבל הפוטנציאלים כבר שם. גילויים חדשים אלה בפיזיקה המתינו לכם, אבל היה עליכם לחצות את סמן נקיפת ימי השיוויון. זה היה הסמן שציין שזנחתם אנרגיה ישנה ושאתם מוכנים להתחיל בתהליך של פתירת בעיות כדור הארץ, והדבר כולל את הפוטנציאל של שינוי הטבע האנושי, שבתורו יביא לנטייה מצומצמת מאוד למלחמה.

אמרנו לכם בעבר שתהיה סערה של אנרגיה חדשה נגד אנרגיה ישנה ומלחמות קטנות יחסית בכל רחבי הפלנטה בין אויבים היסטוריים ישנים ותודעה היסטורית ישנה גם יחד. לאחר שהסכסוכים הללו ייושבו בסופו של דבר, התגליות הללו תוכלנה להתרחש. אל תדאגו בקשר לתזמון, משום שתכופות דור ישן בעל רעיונות ישנים צריך לעזוב כדי לפנות מקום לחדש. אמרנו זאת בעבר. הסיבה מדוע המצאות אלה יכולות להינתן לכם רק באנרגיה חדשה היא משום שעם טבע אנושי בוגר יותר, לא תהיה לכם נטייה להפוך דברים אלה לנשק! במקום זאת, אתם תרצו לגלות כיצד הם יכולים להזין ולהלביש אתכם ולברוא אנרגיה עבור אנשים שהחליטו לחיות אלה לצד אלה בסובלנות ובשיתוף פעולה.

זה יפה, נכון? אילו יכולתם לשאול את הפליאדים, הם היו מספרים לכם מה התחושה להיות בעלי הדברים הללו ולמשוך אותם הישר מתוך האטום, ובכלל זה את נדיבות האלוהים.

לבסוף, יהיה עליכם גם להתייחס לכימיה כאל תחום בפיזיקה. ככלות הכול, חוקי הפיזיקה חלים על כל החומרים הכימיים על הפלנטה, על כל החומרים שעל הפלנטה. העדשה הקוונטית תראה לכם חיים רב-ממדים בכל הדברים, כללי הפיזיקה החדשים יחולו על הכימיה של הביולוגיה. הדנ״א הוא מיוחד מאוד. הוא שילוב של כל המדעים על הפלנטה. יש לו תכונות רב-ממדיות; הוא קוונטי וזרעי מקור הבריאה קיימים בתוכו. הוא נועל בזיכרונו את כל שאי פעם הייתם ואי פעם תהיו. זו בריאה רב-ממדית מורכבת מאוד על הפלנטה ובסופו של דבר, אתם תגלו תגלית נוספת – דנ״א לכיד (קוהרנטי).

אה, הדוקטור רוצה לדעת מה זה [מתייחס לד״ר טוד אובוקייטיס, שנוכח במקום]. לכיד עם מה? ״אתה לא יכול לעזוב את זה ככה, קריון. אתה לא יכול לומר ׳דנ״א לכיד׳ ולא להסביר עם מה הוא לכיד״. אז אגלה מעט ממה שהוא כבר ראה בעבודתו. דנ״א רב-ממדי, אם יש לו לכידות עם תכונות ממדיות ספציפיות מסוימות, הוא בורא את מה שנתפס בעיניכם כקסם! אתם תכנו זאת ״קסם״ כיוון שתראו דנ״א אנושי שמתחיל לכאורה להתפתח. ההבדלים יאריכו, פשוטו כמשמעו, את החיים פי ארבעה. ההבדל בין דנ״א שפועל בשלושים אחוזים לבין דנ״א שפועל בתשעים אחוזים הוא היערכות ממדית שאנו נכנה ״דנ״א לכיד״. אני יודע שרובכם לא הבנתם את הנאמר, אבל הוא הבין, ולכן הוא יושב כאן, וגם עבור אלה שיקשיבו למסר זה בעתיד.

לבסוף, הרשו לי לומר לכם את הדברים הבאים: התקשורים של קריון יוחזקו [ארכיונית] לעד. הם לעולם לא יעלמו. זמן רב לאחר שהשותף שלי יסתלק, תהיה ספריה אזוטרית והתקשור הזה שאני מוסר היום יהיה בה.

נשמות עתיקות, הנה האתגר שלכן. כאשר אתן שבות, אני רוצה שתמצאו אותה ואומר לכן מדוע. כיוון שהדברים שסיפרתי לכן היום יהיו ההוכחה שזו תקשורת אמיתית. אם תראו אפילו אחד מהדברים מתחולל בדרך שאמרתי לכן, הדבר ידחוף את מעטפת הגילוי – ואז אתן תחפשו אחר הדברים האחרים. אולי לא תבינו דבר מכל זה היום, אבל בתקופת החיים הבאה או זו שאחריה, אתן תבינו. מידע זה לעולם לא יתיישן. אינכם מסוגלים לדמיין את הדרכים שבהן תוכלו להקשיב, לראות או לקרוא מסר זה בעתיד. העתיד יהיה שונה מאוד, אבל מידע זה יוותר. הדברים שאני אומר ומציג היום יוכחו עם הזמן ואתם תהיו כאן כדי לראות זאת. כאשר אתם שומעים את המילה ״קריון״, אני רוצה שהאקאשה שלכם תצלצל! בדרך זו, אתם תצאו לברר מה מייצגת המילה, ואז אולי אפילו תזכרו באנרגיה של היום הזה, במקום הזה, בפגישה הזאת, היכן שאמרתי לכם שיבוא יום שבו תגלו את האלוהים בכל הדברים.

האם אתם מבינים כיצד הדבר מתחיל לעצב פלנטה נעלה? לאחר שתגלו זאת, לא תהיו מסוגלים להתכחש לכך. לא תוכלו למחוק את שגיליתם. לא תוכלו להדחיק זאת, משום שכולם ידעו יחד, ואף אחד לא יוכל אף פעם להשתמש בכך נגדכם. כל הפלנטה תחל לאט לשנות את התפיסה שלה לגבי מי שנמצא כאן ומדוע.

שאלו את הפליאדים, משום שהם חוו זאת. אתם עשויים לשאול: ״האם יש להם המצאות אלה? האם הם יודעים את כל הדברים הללו?״ כמובן! אותם ועוד רבים רבים נוספים. לא סיפרתי לכם על 500 השנים הבאות אחר כך! [חיוך] 500 השנים הקרובות טובות דיין להיום.

יש כאן הרבה כל כך והכול סובב סביבכם. הכול. בן האנוש הוא שיגלה תגליות אלה. בן האנוש הוא שיפיק תועלת מהתגליות הללו. חיכיתן מספיק, נשמות עתיקות, להתחלה זו. חגגו אותה.

קריון