הסרת מעטה המסתורין מעל העידן החדש – חלק ג׳

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
אדמונטון, קנדה
25 בינואר, 2014
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן באדמונטון, קנדה. 

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. היה זמן בתהליך התקשור שבו השותף שלי לא היה מעורב במידה שבה הוא מעורב עתה. המושג החדש הוא: ״הוא זז הצדה״, ומשמעות הדבר היא שהוא עדיין כאן. תהליך התקשור אינו השתלטות, ולאלה שישמעו זאת ויחשבו שהוא מוזר, מסתורי או מפחיד, אני רוצה שתבחנו את הדבר הבא: העמים הילידים של הפלנטה הכירו תהליך זה, והם עשו זאת על בסיס קבוע. היו לו שמות וטקסים ורק כאשר הגיעה ה״רוחניות המודרנית״ הדברים הללו נעלמו.

יבוא יום שבו סוג תקשורת זה לא יהיה דרוש עוד. דברים משתנים, יקרים, והאנושות משתנה. מעורבות רוח האדם תגיע בסופו של דבר למקום שבו רוב האנושות תקבל מסרים באופן ישיר. הסיבה תהיה שבלוטת האצטרובל תיפתח, והם לא יצטרכו לתקשר ישויות בעלות שמות מוזרים או מאסטרים מגנטיים. קבלת מסרים נדיבים ויפהפיים מהבית תהיה נחלת הכלל. אני יודע מי נמצא כאן ואני נהנה להעניק את הדברים שאני עומד להעניק עתה.

על הפרק ניצבת הסרת מעטה המסתורין מעל האמונה האזוטרית והעידן החדש. הדבר נעשה כדי שהנושא יהיה ברור והגיוני יותר עבור אלה שרוצים להכיר אתכם טוב יותר. יכול להיות שהדברים שאני עומד לומר לכם עכשיו מנוגדים למה שלמדתם. לפעמים המסורות הופכות לאמת, פשוט כיוון שהן עתיקות. הרבה כל כך ממה שאני עומד לומר לכם היום עשוי להיות שונה מהחשיבה המסורתית שלכם. אם כך הוא הדבר, אני רוצה לבקש מכם איזון – לכל הפחות שקלו דברים אלה באמצעות האינטואיציה שלכם ואל תשפטו אותם מיידית כשגויים. אפשור חשיבה חדשה הוא חלק מהכיול מחדש. הדרך שבה הדברים פועלים באמת עשויה להיות שונה מכפי שאתם חושבים, ואולי נפלאה יותר.

מידע מוטעה על דברים יפהפיים שכיח במערכות האמונה הרוחניות האנושיות. הסיבה היא שבהיסטוריה הייתה לכם גישה רק לדברים הללו במסגרת פלנטה של אנרגיה ישנה מאוד. הדבר סינן את האמת, כפי שאתם עשויים לצפות, והעניק לכם רק חלק מההסבר על אופן הפעולה הממשי של הדברים.

יקרים, אף פעם לא הייתי בן אנוש. אין לכם מושג איזו יראת כבוד אני רוכש לכם. מרק האלוהים ממודר במידה מסוימת כאשר הוא בא להעניק שירות. כך חייב להיות. לא כפי שאתם חושבים, אבל הפיסות והחלקים שהופכים בני אנוש על פלנטה כגון זו שלכם, או על פלנטות אחרות כלשהן, הם מומחים. כולכם שייכים לקטגוריה זו, ובמשך מילארדי שנים המשכתם להיות קבוצה נבחרת. זה מה שאתם עושים. אל תשכחו את העובדה שאתם חלק ממקור הבריאה! אבל זה מה שאתם עושים.

השושלת האנושית

בכוונתנו לדבר על נשמות ועצמיים גבוהים. אנו עומדים לדבר על מלאכים ומדריכים, ורק על כך נדבר. אבל לפני שנתחיל, אני רוצה שתראו את שושלת השירות שלכם. מאמציכם לא החלו כאן על הפלנטה שלכם, יקרים. השירות שלכם נמשך זמן רב מאוד. המסרים האחרונים שלנו דיברו על כך. הפלנטה שלכם, כפי שאתן רואות אותה עכשיו, נשמות עתיקות, היא אחת מני רבות עליה הייתן. העובדה שעשיתם זאת בעבר על פלנטות אחרות, כלולה כאנרגיות בפאזל שרבים מכם נושאים באקאשה שלכם. הייתם בני אנוש על כולן, והנה אתם כאן שנית, עושים זאת פעם נוספת. אני, כקריון, מעולם לא נטלתי בכך חלק כבן אנוש. מהותי היא של עוזר, כפי שאתם מכנים זאת.

היום, עבורכם, אני קריון. על גבי פלנטה אחרת במסע ההתעלות, בזמן כלשהו בעתיד, אהיה משהו אחר. תמיד הייתי אתכם במסע זה, יקרים, ואתם ראיתם אותי בעבר. כמה מכם שמעו את קולו של שותפי, או קראו את המילים, והיה משהו שהדהד כאמת שמעבר למה שחוויתם בחיים האלה. אתם זיהיתם אותי, אבל לא מהפלנטה הזאת, יקרים. עשיתם זאת בעבר וידעתם שאתם יכולים לבטוח בי, ידעתם שאני אוהב אתכם. נתתי לכם מידע שהביא רק דברים נדיבים לחייכם, ויכולתם לבטוח בי. עבור כמה מכם, הייתה זו פלנטה אחר פלנטה.

כעת, אלה הם הזכרונות האקאשיים שלכם, וכמה נשמות עתיקות כאן, וכאלה שמאזינות או שקוראות, יודעות זאת. כמה מכם שמאזינים לתקשור יבינו עתה מדוע כאשר פתחתם את הספר וקראתם את המילים, משהו זינק מהדף והורגש בלבכם. כמה מכם בכו, לא בגלל המידע, אלא מההיזכרות. נשמות עתיקות, מאזינות וקוראות, ביליתן תקופת חיים אחר תקופת חיים על הפלנטה הזאת ואתן רגילות לכך. אך הייתה פלנטה אחרת שקדמה לזו, ואחת שקדמה לה, ועוד אחת שקדמה לה. אתם חלק ממקור הבריאה, מערכת יפהפייה – כל אחת ואחת מהן.

הנשמה האנושית

בואו נדבר על נשמות. מהי נשמה? האנושות משתמשת במילה ״נשמה״ גם כאשר לא מעורבת בכך מערכת אמונה רוחנית. נכון שזה מעניין שבני האדם יודעים מהי נשמה גם מבלי להעמיד פנים שהם מאמינים שיש להם נשמה שכזו? הם יודעים מהי. השימוש במילה כה שכיח, שיורדי ים מן העבר היו מדווחים כמה נשמות נמצאות על האוניה במקום כמה אנשים. היא הפכה לשפה שכיחה, המתארת את המהות הרוחנית של בן האנוש במילה ״נשמה״.

בכמה מערכות רוחניות, הנשמה נמצאת על הפלנטה פעם אחת בלבד ולא יותר. במערכות אמונה אחרות, הנשמה חוזרת לפלנטה שוב ושוב. אולם, המכנה המשותף הוא שבכל מערכת אמונה, הנשמה מייצגת את החלק של גוף האדם ששייך לאלוהים.

באמונות מסורתיות מקובלות, הנשמה היא ישות אחת ששייכת לאדם שנשקף אליכם מן הראי. כאשר אתם מתים, הנשמה שלכם הולכת אתכם למקום אחר כלשהו. במערכות אמונה מסוימות, היא חוזרת לאחר מכן. זו תפיסה פשוטה, היא לא נכון, אבל זה בסדר, ממש בסדר. אילו הייתי אומר לכם: ״עליכם ללכת לפני שאתם רצים״, הייתם מבינים זאת כהגיון בריא. תהליך דומה של הבנת אמת רוחנית הוא חלק מתהליך ההתפתחות הרוחנית של התפיסה. אינכם חייבים לדעת את כל הפרטים כדי להשתמש בדבר או לחוש בו.

הנשמה האנושית היא חלק מאנרגיה רב-ממדית והיא אינה יחידה. היא גם לא מחוברת לגוף אחד. היא יכולה גם להתפצל ולהיות במקומות רבים בו זמנית. במערכת האמונה האזוטרית של העידן החדש, היא ״העצמי הגבוה״. היא מייצגת אנרגיה קוונטית אמיתית.

העידן החדש

כאשר אנו מדברים על העידן החדש ועל אמונות אזוטריות, אנו משתמשים במונחים חלופיים. משמעות המושג ״העידן החדש״ יכולה להביע ״כת״ בתרבויות מסוימות, לכן תכופות אנו משתמשים במקום זאת במילה ״אזוטרי״. משמעות שתי המילים היא מערכת אמונה שהיא ייחודית על הפלנטה ושאין לה מבנה או דוקטרינה. אין לה ספר מרכזי. אין לה נביא שצריך לסגוד לו ואין מקום שבו ממוקם מטה מרכזי. אין מקום שאליו צריך לדווח ואין כללים. אין חברות ואין תיעוד של מי שהחל אותה. איזו מערכת! היא נמצאת מחוץ לתפיסה של כל מערכת מאורגנת הגיונית, כיוון שאין לה ארגון.

אולם עשרות אלפים בכל רחבי העולם מתאחדים כדי לכבד את אותן תכונות האמונה. יש אמונה מרכזית שאלוהים נמצא בפנים; שהנשמה מגיעה לפלנטה פעמים רבות; ושהאנושות היא חלק ממערכת נדיבה היוצרת התפתחות רוחנית של כדור הארץ. יש אמונה שהאנושות נזרעה על ידי הפליאדים ושהם עדיין כאן; שישנה תכלית יפהפייה לחייכם; ושאתם כאן בדרך נדיבה כדי לסייע לאנושות לברוא שלום על פני האדמה.

נכון שזה מעניין, יקירים, שאין נביא מרכזי? למעשה, יש. רבים מכנים זאת ״נשמה״, אתם מכנים זאת ״העצמי הגבוה״. לכן נשתמש במושגים הללו לסירוגין, כיוון שזה מה שאנו מלמדים. אבל באמונה אזוטרית, לעצמי הגבוה יש אישיות. הוא חלק של אלוהים שעוטה את פניכם. הוא נמצא בצד האחר של הצעיף ובו בזמן הוא בתוככם – והוא הנביא הפנימי! משום שהעצמי הגבוה מכיל את תבנית הכללים הרוחניים, אם תרצו לכנות זאת כך. אולם, אלה אינם כללים, אלא במקום זאת הם תפיסות. תפיסות של חוויות מגלגולים קודמים, המיוצגות על ידי מה שאנו מכנים בשם ״האקאשה״.

התבנית מכילה תפיסות על המלאכים והמדריכים שסביבכם, מי אתם, לאן אתם הולכים, מדוע אתם כאן, ואת התכונות של מה שאתם מחשיבים כהישרדות. זו תבנית הנשמה שלכם. העצמי הגבוה אינו משהו שנמצא מעליכם, אלא רוטט ברטט גבוה יותר מהרטט של העצמי הגשמי שלכם. התכלית והמטרה של האמונה האזוטרית הן שבן האנוש יאחז ביד העצמי הגבוה ויגלה עוד על התבנית.

בכל יום כאשר אתם מתעוררים, האם לא יהיה זה נחמד לאחוז ביד האלוהים ולצעוד במשך אותו יום באיזון מלא ובחוכמה רבה? זוהי אמונת העידן החדש. זו אמונה אזוטרית – יצירת קשר עם האלוהים שנמצא בכם.

המאסטרים של כדור הארץ דיברו על האלוהים הפנימי, כולם. מערכת האמונה של העידן החדש מלמדת שכל המאסטרים היו תקפים והגיעו כדי לתת מסר זה, ולא בהכרח כדי שיסגדו להם. הם לא בודדו את עצמם או ביקשו שיסגדו להם או בנו כנסיה. ולכן אין דחף אוונגליסטי בעידן החדש. כלל וכלל לא. אם אתם שומעים מישהו שמנסה לומר לכם שהוא צודק ואתם טועים, הוא לא מהעידן החדש. במקום זאת, קרוב לוודאי שלאותו אדם יש משהו משל עצמו שהוא הניח בקופסה משל עצמו ומנסה לצרף אתכם אליה כחברים מן המניין. זו לא האמונה האזוטרית עליה אנו מדברים.

יצירת קשר עם העצמי הגבוה שלכם תברא איזון בתוככם ותסייע לכם בהתנהלותכם עם אנשים אחרים. העצמי הגבוה הוא המפתח. קיימת מערכת נדיבה שאוהבת אתכם ושרואה אתכם כפי שאתם רואים את ילדיכם. זאת משום שכאשר אתם מגיעים לפלנטה הזאת, אתם מתנתקים מאיתנו. זהו הרצון החופשי שלכם, ואתם מומחים בכך.

אה, אני לא יכול לדמיין זאת! כחלק של אלוהים, הייתי בוכה אילו חשבתי שעליי להיפרד מעצמי ולא הייתי יודע מי אני. אלוהים אדירים! איזו משימה – אולם אתם עושים זאת ברצון ובקלות רבים כל כך, ובמשך זמן ממושך כל כך. עכשיו אתם יודעים מדוע אני כה מוקסם מכם, והנה אתם כאן על סף מהפכה אנרגטית.

האמת על המלאכים

אני רוצה לדבר על מלאכים. לא עשיתי זאת הרבה בעבר. קריון אינו מלאך, אלא עוזר. השותף שלי כינה אותי מלאך נדיב של העידן החדש, אבל זה לא בדיוק נכון. אני עוזר. האמינו לי, אילו הייתם רואים מלאך, הייתם מבחינים בהבדל.

מספר אחת: האם המלאכים אמיתיים?

בהחלט! כן.

מספר שתיים: מי או מה הם?

קיימת מערכת, יקרים, של עזרה נדיבה לפלנטה. היא כה מורכבת שקשה מאוד לדבר עליה אתכם כיוון שחשיבתכם מוטה לגביה. היכן הם המלאכים? מה הם עושים? באיזו תכיפות הם עושים זאת, מי הם, מהיכן הם באים? אתן לכם מידע שכמה מכם לא יאהבו אותו, ואחרים כן.

ביקורים פיזיים: מלאכים מגיעים כאשר הם נדרשים, והם מגיעים מהמקור המרכזי. באופן רגיל, מדובר בנקודות שונות בזמן האנושי, הן עבור האנושות ככלל והן עבור פרטים. בכל פעם שהם באים, זה מדהים. אף אחד מהם אינו גשמי. שוב, בני האדם החליטו שכאשר ישות מלאכית מבקרת אותם, כדי להפוך את הביקור לאמין או כדבר שניתן להסבירו, הם חייבים להניח עליהם עור וכנפיים ולהעניק להם שם. בני האדם צובעים את מלבושם בלבן [שמסמל טוהר], מציירים אותם, שמים סביבם הילות ומדווחים עליהם בהיסטוריה הרוחנית. אך לא כך הם נראים כלל וכלל. הם ישויות רב-ממדיות, לא גשמיות.

היה זה משה, קרוב לוודאי, שתיאר את הופעתו של מלאך בדרך הברורה ביותר, כסנה בוער. אש שאינה מאכלת את עצמה או כדור סובב של אור זוהר הם תיאור טוב של אנרגיה מלאכית. נכון, הסנה הבוער היה מלאך. מה שדרמתי ביחס לאנרגיות מלאכיות הוא שהן מופיעות כאשר אינכם מצפים להן ככדור אנרגיה הקרב אליכם. לפעמים הן מגיעות הישר דרך הקיר! הן זוהרות, חלקן נראות כאש, ויש להן נטיה להפחיד את האנשים! כל התיאורים בכתבי הקודש המתארים ביקור של מלאך מספרים לכם שהמלאך אמר מיד: ״אל תפחד!״ מדוע שמישהו יפחד מאישה יפהפייה, מוקפת הילה ולבושה בשמלה לבנה? [קריון צוחק] הסיבה שהמלאך נותן מסר זה היא כיוון שהם לא נראים כך! יקרים, הם לא כאן כדי להפחיד אתכם, אלא כדי להציג את עצמם בכל יופיים והדרם – הם כה נפלאים שיש שאינם מסוגלים להביט בהם. הם נפלאים.

כעת, הנה החלק שלא ציפיתם לו. הם קולקטיב. אין דבר כזה מלאך בודד. אתם עשויים לראות אותם כמלאך בודד, כפי שאתם רואים את גופכם כישות אחת, אבל אינכם מודעים למרק העוצמה המלאכית. המלאכים מדברים בקולות רבים, אבל הם מדברים בתוך ראשכם, לא כרטט של קול הנישא באוויר. מלאכים בדרך כלל לא מדברים אל קהל אנשים. הם מדברים באופן אישי אל אדם כזה או אחר, אבל זהו הקול הקולקטיבי של רבים, הנתפס ו״נשמע״ כקול אחד.

״אבל קריון, מה בנוגע למלאך הנעלה מיכאל? אני מכיר מישהו שמתקשר מלאך בודד יפהפה זה. מה בנוגע לכך?״ המסר מהמלאך הנעלה מיכאל מגיע מקבוצה. זו קבוצה רבת עוצמה, אבל חשבו עליה כעל ״תודעה קבוצתית הנתפסת כאחת״. כך גם קריון. לכולנו, המייצגים את הצד האחר, יש את התכונות הללו. איננו גשמיים ואיננו יחידה בודדה אחת.

הדבר הבא קשה אף יותר להבנה, ולא כך סופר לכם. אין היררכיה של מלאכים. אף אחד מהם אינו מעל האחר במערכת של ״מי העוצמתי ביותר או מי האחראי״. במקום זאת, הם חלק ממרק האלוהים וכולם מלכותיים באופן זהה. חלקם ממונים להיות שגרירים עבור אחרים, אבל הם אינם נעלים מן האחרים. הם נמצאים כאן על פי תכנון, והם מעניקים מסרים כדי להאיץ את הנדיבות ואהבת האלוהים בתוך האנושות.

קרוב לוודאי שהמלאך המצוטט ביותר הוא המלאך הנעלה מיכאל, אותו אתם תופסים כנעלה ביותר. אולם טכנית, מיכאל הוא קבוצה ואין לו עמדה היררכית. זה פשוט נראה כך, כיוון שהמסרים מוגשים באזור מסוים של חשיבות לפלנטה. מיכאל יאמר לכם: ״אני אחד מרבים, נפלאים כולם, כולם מכילים את אהבת האלוהים, כולם יפהפיים, כולם נדיבים, כולם משרתים את האנושות״. אבל בני האדם רוצים היררכיה. זה אחד חשוב, האחר לא כל כך חשוב; את ההוא אפשר לבטל.

מהי ההיררכיה של האיברים שלכם? איזה איבר אינכם צריכים? איזה איבר שומר על חייכם? כולם עושים זאת! אך תכופות אתם מציינים את הלב כחשוב ביותר. האם זה באמת נכון או האם הוא פשוט ״מדבר בשם כולם״? אה, איזה איבר התמרד כנגד האחרים ועזב את הגוף? [חיוך]

בואו נדבר על המיתולוגיה של לוציפר. הנה מלאך שלא אהב את המתרחש, לכן עזב. או אולי הוא שגה ונזרק מבית האלוהים. יקרים, האם אתם רואים כאן את הדעה המוטה האנושית? הסיפור מגוחך והוא נובע מ״האנשה של אלוהים״. אינכם יכולים לקחת תכונות אנושיות כמו שיפוט, מלחמה, מאבקים ודרמה ולהדביק אותם לנפלאות הבורא. אבל בני אדם עשו זאת תמיד.

שום דבר לא עוזב את מרק האלוהים! זו אנרגיה טהורה שמייצגת את כוליות הרוח. היא אינסופית – תמיד אותה כמות חלקים [הנה שימוש בביטוי תלת ממדי]. אלוהים הוא אנרגיית הבריאה, והוא נשאר יחד כמו ערפל שלעולם לא יוצא מהכלה קוונטית של אהבה. אינכם יכולים להוציא חלק מהערפל, אחרת הוא לא יתקיים! זה מה שהוא ותמיד יהיה מושלם, תמיד אותו הדבר, ותמיד שלם. דבר לא מתווסף אל או עוזב את נפלאות האלוהים.

אתם תמצאו אזכור למלאכים בכל ההיסטוריה. הם נציגים של אנרגיית הבריאה. אין להם מגדר, כיוון שהם אנרגיה. הם לא זכר או נקבה, וכולם עוצמתיים באותה מידה. הם שליחים רב-ממדיים, יפהפיים, שמסייעים לאנושות. הדבר היחיד שמפריד אותם הוא סוג ״השירות״ או ״המומחיות״ שלהם. אבל הם תמיד חלק מאיתנו, אפילו כאשר הם נראים נפרדים ומדברים אליכם. אני יודע מי הם, והתבוננתי בעבודתם. גם אני שליח, אבל לא מלאך.

מדריכים – לא מה שאתם חושבים

אני רוצה לדבר על מדריכים. השותף שלי אמר לכם ש״אתם המדריכים של עצמכם״. אני יודע שקשה לכם להבין זאת, ואני גם יודע שאתם לא אוהבים את הרעיון. אבל אני הולך לסבך אותו אף יותר. הוא צודק, אבל אני רוצה שתשייכו זאת לתפיסה אחרת.

יש לכם דבר מה שמכונה ״המרכבה״. ניתן לומר שזה שדה האנרגיה הקוונטית האישי שלכם, שרוחבו כשמונה מטרים. זה שדה שנוצר על ידי סך המולקולות של הדנ״א שלכם [שיחד שזורות ברמה הביולוגית]. לכל אדם ואדם יש שדה שכזה. הדנ״א הוא ייחודי ולכן גם כל מרכבה היא ייחודית. שדה המרכבה שלכם אינו הנשמה שלכם. הוא גם לא העצמי הגבוה שלכם. הוא אתם! לשדה הדנ״א שלכם יש תכלית שונה לחלוטין מאשר לקיים ממשק עם כל דבר לבד הגוף הגשמי שלכם; זה מה שהוא עושה. הוא מקיים ממשק אתכם ועם התודעה שלכם.

הנושא מורכב וקשה להסבירו. המרכבה מכילה הרבה עליכם, כיוון שהיא הגשר של ״המולד״ [החלק החכם של גופכם]. היא נושאת את האלוהות, את תרשים כוח החיים ואפילו את האקאשה שלכם. כיוון שהתיעוד האקאשי שלכם נמצא בדנ״א, הוא גם חלק מהמרכבה. לכן, תוכלו לומר שאתם תמיד משדרים את העבר שלכם באמצעות שדה המרכבה. מסיבה זו, יקרים, רבים מסוגלים לקרוא את הגלגולים הקודמים שלכם. תבנית כל שאתם נמצאת בצורות המקודשות של המרכבה שלכם.

החלקים והפיסות של מה שמרכיב את התיעוד האקאשי שלכם נמצאים במרכבה ובתלת ממד שלכם. חלקם נתפסים כמדריכים שלכם, אך למעשה אלה ״אתם עם עצמכם״. אבל לתפיסתכם, זה עשוי להיות אתם מן העבר ולכן יש לו פנים אחרות. אתם מבינים? יש עוד: כדי להוסיף למורכבות של הנושא, קיימת מערכת נדיבה יפהפייה, ואנו הזכרנו אותה בעבר. המשפחה האקאשית עמה הגעתם, האנשים שאתם מכנים האם והאב, האח והאחות הגשמיים שלכם, או מה שהייתם מכנים המשפחה שלכם או האהובים שלכם שנמצאים כאן, כולם חלק מהאקאשה שלכם בדרך כלשהי. בדרך קוונטית, קיימת מציאות לגביהם שאיני יכול להסביר לכם, כיוון שאינכם מודעים לאופן שבו המרק הקוונטי הזה עובד. אשתמש במילים ״מצב שזור עם נשמתכם״ ואתם עדיין לא תבינו. זה מורכב, אך הנה התוצאה. כאשר אתם מאבדים אדם אהוב ממשפחתכם, חלק מאנרגיית הנשמה שלו (או החלק האלוהי שלו) נכנס אל תוך האקאשה שלכם ונשאר אתכם למשך כל חייכם. אז כאשר אתם עוברים, אתם עושים דבר דומה עבור הילדים שלכם, אחיכם, אחיותיכם, החברים, הבעל או האישה. לכן הניחו לי לספר לכם מה משמעות הדבר. הם לא עוזבים אף פעם! אתם שומעים אותי? הם לא עוזבים אף פעם. הנה מערכת נדיבה לה לא ציפיתם.

היא אמיתית, יקרים. כעת אנו מתחילים להסביר לכם את המורכבות שעליכם לדעת. רבים מכם לא יבינו זאת, אבל אתם יכולים עדיין להבין את התפיסה. כל חלק וחלק ממנה הוא חלק מתכנון נדיב שמטרתו להותיר אתכם שלווים ואהובים בעיני האלוהים.

האמת על המערכת

לכל חלקי מערכת הבריאה שאני עומד לחשוף בפניכם מעתה והלאה יש תכונה אחת – תכנון נדיב. המערכות שקיימות בין בני האדם והרוח מתוכננות לסייע לאנושות. הן אינן כאן כדי לטלטל או לשפוט אתכם. הן כאן כדי ללמד ולעזור, אם תניחו להן לעשות זאת. המלאכים מופיעים רק כדי לעזור. האם חשבתם על כך אי פעם? אין מלאך שמגיע כדי לשפוט אתכם. בכל פעם שמלאך מופיע בחייכם, הוא כאן כמדריך אוהב. הוא מכיר את נשמתכם; הוא יודע מי אתם; הוא מכיר את העצמי הגבוה שלכם.

הקשיבו, יקרים, בני אדם לא הופכים למלאכים ומלאכים לא הופכים לבני אדם. אני מצטער אם מישהו אמר לכם זאת, כיוון שקשה לבטל למידה זו. מלאכים הם מומחים וגם אתם. בני אנוש מולידים רוחנית בני אדם וזו ״העבודה״ שהנשמה שלכם עושה בעודה קיימת בגלקסיה זו. המלאכים הם תמיד מלאכים, ועוזרים כמוני הם תמיד עוזרים כמוני. אם אתם רוצים למדר זאת כ״שירות מומחה״, אתם יכולים. זה לא בדיוק כך משום שיש מעט ממני בכם, גם כן. כך זה, בפשטות.

בני אדם רוצים סולם מדורג של יכולת וגמול. כאשר אתם מתמחים בדבר מה או לומדים אותו היטב, בממד השלישי אתם עוברים לרמה הבאה. לא כך הוא במערכת הנשמה, יקרים. נשמות אנושיות לא השתדרגו מנשמות בעלי חיים. נשמות אנושיות נשארות במערכת שלהן ונשמות בעלי החיים נשארות במערכת שלהן. בעלי החיים הם קבוצה עוזרת ונדיבה וכמה מהם נמצאים כאן כדי לאהוב אתכם. זו מערכת נדיבה! האם שמתם לב לכך?

יש דבר מה שמתרחש שעליכם להבין. מערכת היקום נוטה לאהבה נדיבה. אם אתם אתאיסטים או אגנוסטים, אתם יכולים להתעלם ממנה אם אתם רוצים ואתם יכולים לצאת מהחדר, לסגור את הדלת ואת לבכם. אבל אנו נאהב אתכם למרות הכול; אנו נצא מהחדר יחד אתכם בכל זאת; אנו נהיה שם אתכם בדממה, ואם תחליטו אי פעם להביט, אנו נהיה שם. לא נעזוב רק משום שאתם לא מאמינים בנו.

זו ההבטחה, ואם אינכם מרגישים בכך, הסיבה היא שיש לכם בחירה חופשית להגיע מנקודה אל״ף לנקודה בי״ת – ולפעמים אתם עוברים דרך ת״ו. אלה הם פני הדברים, זו למידה התפתחותית והיא נדיבה. זה המסר שלנו. האם הוא יכול להיות ברור יותר? הדברים אינם תמיד כפי שהם נראים והמערכות הללו עליהן שמעתם, אנו מסירים עתה את מעטה המסתורין מעליהן כדי שתוכלו להבין את האמת האמיתית.

קיימים פשטות, יופי ונדיבות במערכות שנבנו עבורכם, בני אדם יקרים, כיוון שאתם, כמוני, הגעתם ממקום אחר. כאשר אינכם כאן, באותם רגעים קצרים כאשר אתם איתנו, אנו עורכים חגיגה מדהימה! יש אור מסביב ואנו שרים את שמכם באור.

קשה לדמיין זאת, נכון? אנו חוגגים אתכם בבית, והוא נסתר מעיניכם. אנו עושים זאת בכל פעם! אינכם יודעים על כך עד אשר אתם נושמים את נשימתכם האחרונה. אז אתם זוכרים, ואז יש שחרור. האמינו לי, כך הם פני הדברים. זו אהבת האלוהים. זו מערכת שמכבדת את מהותכם.

וכך הוא.

קריון