המסר של החשכה

פמלה קריב מתקשרת את ישוע

דצמבר 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ידידים יקרים, אני הוא ישוע, אני מברך את כולכם. אני שמח להיות כאן ביניכם. אנו מחוברים כאחים וכאחיות. באופן קולקטיבי, אנו מביאים גל תודעה חדש אל העולם. הרגישו בכך לרגע בתוך עצמכם.

אתם נושאי הלפידים; אתם נושאים אור פנימי בתוככם. ראו כיצד אתם נושאים למולכם לפיד אור, אור שמתפשט אל תוך החשכה. בתוככם פנימה, אתם נקראים להפיץ אור זה בתוך החשכה האישית שלכם. ברגע שאתם נולדים כאן על כדור הארץ, שמלא בפחד, באשליה, בחוסר אמון כלפי החיים, אתם לוקחים חלק בעולם זה ובניסיון שלו להימלט מרגשות עמוקים. מרגע לידתכם, ובמשך כל שנות הצמיחה שלכם – מילדותכם המוקדמת ועד שנות הנעורים המאוחרות שלכם – ניצב בפניכם האתגר לנסות ולהחזיק בחוזקה באורכם, להיות מי שאתם באמת ובתחושות האמיתיות שלכם. ואיזה אתגר אדיר הוא זה!

כמה נפלא שאתם נוכחים כאן עם לפיד האור שלכם; שהתגברתם על הקשיים! תחשבו אולי לעצמכם: ״המחיר ששילמתי היה גבוה״, או אולי אתם חושבים: ״עדיין לא התגברתי כלל, אני מרגיש בודד ונטוש״. אבל אנו רואים אתכם עומדים כאן, לכן דעו שאינכם לבד. ידידים ומדריכים רבים ב״צד הזה״ נמצאים אתכם. אנו רואים בכם נושאי לפידים, לכן תנו בכך אמון!

החיים נותנים לכם, למן ההתחלה, את מנת ״החשכה״ שלכם, אם ניתן להתבטא כך. אתם ניצבים מבחינה פנימית למול פחדים, ומבחינה חיצונית למול אירועים שדומה שאינכם מסוגלים להתמודד עמם. אף על פי כן, אירועים אלה עצמם ורגשות קשים אלה עצמם הם שמושכים את הידיעה העמוקה ביותר שלכם, את הליבה שלכם, את האור הפנימי שלכם. בשל ״הלילה האפל של הנשמה״ עצמו, אור הנשמה שלכם הופך גלוי לעיניכם. לא אור שמחוץ לכם, אלא רק האור שבא מתוככם, יכול להדריך אתכם בלילה האפל של הנשמה, כיוון שהוא מחזיר אתכם לעצמכם ולמשאבים הפנימיים שלכם. כל הדברים החיצוניים שבהם תוכלו להיאחז נעלמים. אתם יושבים לבדכם, על ״אדמה חרבה״. אתם יכולים לקבל עזרה אך ורק מעצמכם, מהכוח הפנימי שלכם.

כל אחד מכם שנמצא כאן מכיר חוויה זו של חזרה לעצמי, של הכרח לוותר על הכול ולהיוולד מחדש לאור נשמתכם, כדי לחוות את הבוקר החדש: התחלה חדשה שבה חלק גדול יותר של נשמתכם נוכח על כדור הארץ. זה גם מה שהלילה האפל של הנשמה עושה לכם. לבד מן העובדה שהוא מבקש מכם לוותר על כל הדברים החיצוניים והבטוחים ולבחון רגשות עמוקים, לפעמים אפלים מאוד, הוא גם מביא אתכם לתמונת נוף חדשה, לתודעת מציאות חדשה. כאשר אתם מגיעים לנקודה זו, אור הלפיד שלכם מאיר לא רק עבורכם, הוא גם מאיר נתיב לאנשים אחרים, תכופות מבלי שתדעו על כך.

אינכם צריכים לעשות הרבה כדי להשיג זאת, כיוון שהדבר מתרחש באופן טבעי. התודעה שלכם השתנתה, כיוון שגיליתם את משמעות האהבה והחמלה בתוך עצמכם. למעשה אתם לומדים את החשיבות האמיתית של משמעות זו כאשר אתם נמצאים בעצמכם בתהום עמוק. אז אתם מבינים את עוצמת היד המושטת, את היעדר הדעות הקדומות, את משמעות החברות, ואתם לומדים זאת בראש ובראשונה בתוך עצמכם. כאשר אתם חווים עדינות שכזו כלפיכם ובתוך עצמכם, היא מלווה אתכם בינות לצירי הלידה ואתם נולדים מחדש כעצמי חדש עם לב רך ופתוח, עצמי ״מחובר״. לא עצמי שחייב להילחם על הישרדותו מתוך פחד, אלא עצמי שיכול להיות נוכח לגמרי בשלווה ובעדינות. אז אתם הופכים לעובדי אור, לאנשים שיכולים לעזור לעצב את העידן החדש על כדור הארץ.

ברצוני לומר משהו על זמן חדש זה, כיוון שהוא נולד עתה על כדור הארץ. שוב אין זה חזון לעתיד – זה קורה עכשיו, כאן! בשל המאמצים שלכם ובשל המאמצים של רבים שחוו תהליך זהה לשלכם, כדור ארץ חדש נולד. חיכיתם זמן רב לאירוע זה. לא רק בתקופת החיים הנוכחית, אלא במשך תקופות חיים רבות שבהן הלכתם בעקבות ההבטחה, בעקבות החזון, של כדור ארץ חדש שבו הנשמה שלכם תוכל להתחבר באופן מלא עם היותכם כאן; שבו תוכלו להרגיש סוף סוף בבית על פלנטה קטנה אך ייחודית מאוד זו.

הרגישו לרגע באיזו מידה אתם מרגישים כבר בהישג זה, המידה שבה אתם כבר יודעים שאתם מחוברים לכדור הארץ. ככל שאתם נוכחים כאן עם נשמתכם, כך כדור הארץ צובר תנופה רבה יותר, מתעורר ונע עם האור החדש שאתם מביאים. אל תמעיטו בערככם. כן, מה שאתם עושים עם לפיד האור שלכם נעשה למענכם, אבל גם למען כדור הארץ וכל החיים על כדור הארץ. באמצעות מהותכם, אתם לוקחים את כדור הארץ אתכם.

אתם עובדי אור – אתם מביאים אור לכדור הארץ. דמיינו שאתם יושבים על האדמה במקום יפהפה בטבע. אתם מרגישים בשלווה, בהרמוניה של אימא אדמה שמתחת לרגליכם. אתם מתחברים אליה, עם נשמת כדור הארץ, ואתם מרגישים שאימא אדמה משתוקקת אף היא לשינוי, לצמיחת התודעה. היא רוצה להגשים זאת יחד אתכם ועם האנושות כולה.

גם הפלנטה מעורבת בתהליך דינמי; הרגישו בכך לרגע. אפשרו לנשמת הפלנטה להופיע בפניכם בצורת אדם או בעל חיים, והישארו עם הדימוי שעולה באופן ספונטני בעיני רוחכם. שאלו אותה למה היא עורגת, מה היא רוצה להגשים בהתפתחותה, בתהליך האבולוציה שלה. שאלו אותה מה אתם יכולים לעשות למענה בזמן הזה. כיצד אתם יכולים לתמוך בנשמת הפלנטה בהתפתחותה.

מה התשובה שקיבלתם אומרת לכם? האם אתם חשים שמה שהיא מבקשת מכם מזין גם אתכם, את מה שמחבר אתכם לכדור הארץ, ומה שמעניק לכם מנוחה והרמוניה? אמנות החיים בכדור הארץ החדש מחייבת שתהיו מחוברים לגמרי להוויה של הפלנטה, שחיה גם בכם כבני אנוש; שתהיו מחוברים לטבע האנושי שלכם כיצורים ארציים.

בן האנוש החדש מקורקע ונוכח לגמרי. הוא מכבד את קצב הפלנטה והטבע בתוכו ומחוצה לו. הרגישו בעוצמת כדור הארץ החדש זורמת אל תוככם. היא כבר חיה בכם ובכדור הארץ עצמו. כדור הארץ החדש מזמין אתכם, כדור הארץ החדש רוצה לצמוח ולשגשג.

לעתים קרובות, הלילה האפל של הנשמה מוביל אדם אל סף החדש, ואמירה זו נכונה בהחלט לגביכם. אני מדבר אליכם כנשמות שאתם. צעדתם בנתיב זה זמן רב. צעדתם במסע ארוך במשך תקופות חיים רבות על כדור הארץ. שמרתם את אורכם בוער בעת שהיה עליכם להתמודד עם חוויות עמוקות של כאב, חורבן ודחיה.

עכשיו, על סף הזמן החדש, האנרגיה הישנה, הכבדות שחוויתם זה מכבר על כדור הארץ הישן ממשיכות לאתגר אתכם. אך עתה רתם תשחררו ותעזבו אותן, ואתם יכולים להיפרד ממשהו רק כאשר אתם מכבדים אותו, כאשר אתם מוקירים את שהביא לכם ומניחים לו ללכת באהבה. כל הכאב שצברתם בתקופת החיים הנוכחית ובתקופות חיים קודמות זקוק לברכתכם כדי שניתן יהיה לשחררו. רק אז תוכלו לצעוד מעל לסף, חופשיים וקלילים, כמלאכים שאתם במהותכם.

בשל כך, כבדו את הלילה האפל של הנשמה ואת המסר שהוא מביא עמו. כאשר אתם חווים חשכה זו, הניחו לה לראות כמה חזקים הפכתם להיות, את הצעדים הרבים שכבר צעדתם במסעכם הפנימי. כאב, פחד, עצב וייאוש אלה – יהיו אשר יהיו – אתם גדולים מהם! אתם יכולים לחוש חמלה; אתם יכולים לברך אותם. משמעות הדבר היא שאתם יכולים להושיט את ידכם ולומר: ״אתם טובים כמו שאתם; אני מבין אתכם. איני נלחם בכם; אני מעניק לכם מקום בתוכי. אתם תזכורת לימים עברו ואני למדתי הרבה מאותן חוויות״. דעו שבשל כל אותם רגעי שיא ורגעי שפל שחוויתם בחייכם על כדור הארץ, קיימת עתה חוכמה אשר הבשילה בתוככם; אתם מבינים באמת וממקום פנימי את משמעות האהבה, החמלה והעוצמה. הן הפכו למציאות חיה עבורכם.

זו התודעה הנעלה אשר מתעוררת בלבכם, בהווייתכם. היא שמעבירה אתכם מעבר לסף העת החדשה, כאשר כל האידיאלים שלכם יכוננו סוף סוף קצב ומקצב שמתאימים לכם ולכדור הארץ. חשוב שתראו עד כמה בעל ערך הוא הלילה האפל של הנשמה, אותו אתם עלולים לחוות עדיין. זהו דבר מה שיש לראותו שוב באור האהבה וההבנה. אז הוא יוכל להירגע ולהתפוגג בעודכם נוטלים עמכם את החוכמה שנלמדה. אלה פירות מסעכם על כדור הארץ.

כאשר אתם מתמודדים עם רגשות אפלים של פחד, או תוהים אם אתם שייכים כלל לכדור הארץ, או כאשר אתם מרגישים כזרים וחווים בדידות וספק עיקש, ראו כל זאת כאילו היו ילדים. הניחו להם לעטות פני ילד שמבטאים את כל הרגשות שעדיין חיים שם. הושיטו ידכם לילד זה וברכו אותו. הוא ראוי כל כך לתשומת הלב ולאהבה שלכם. אך אל תהפכו מעשה זה לקשה יותר מכפי שהוא. הלילה האפל של הנשמה הוא אירוע הכרחי כמעט, לפני שאתם עוברים את הסף לכדור הארץ החדש.

קחו את ידו של הילד שנושא את הרגשות הכבדים ביותר; לוו אותו, תמכו בו, ואף על פי כן, אל תשכחו מי אתם. אתם ההורה האוהב והמבין שאוחז ביד הילד. אתם יכולים להרחיק לראות יותר מכפי שהוא יכול. אתם יכולים כבר לראות את שנמצא מעבר לסף. אתם מרגישים בכוח החיים הפועם של המציאות החדשה שממתינה לכם. העניקו תשומת לב שלווה לילד זה שעשוי עדיין להתנגד או לפחד. וכמו כן, הישארו מודעים למציאות החדשה שמשתרשת עתה על כדור הארץ.

אני וכל הנמצאים עמי מכבדים ומוקירים אתכם. הרגישו ביראת הכבוד, כאן ברגע זה. תודה לכם על שהייתם נוכחים עמי כאן היום.