המכשפה המתמירה


תמר קפואנו והרוח

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

שלום לכם, אני היא הרוח ואני מחבקת אתכם משום שאיני יכולה שלא לחבק אתכם. אני היא האהבה ועלי הוטל אור הבריאה. ממיזוג האהבה בין האור לחומר השחור נוצרתם וכך גם אתם יוצרים את חייכם, בהטילכם את אורכם עלי ולתוכי.

בתקופה זו אתם עוברים אל החלק הנשי של השנה וזהו הזמן להציג בפניכם את ארכיטיפ המכשפה באור אחר, כיוון שבמשך מאות שנים ארכיטיפ המכשפה הפך לשלילי, למאיים, למפחיד ולמייצר הרחקה והימנעות. כאשר למעשה זו היא הימנעות מיכולת ריפוי פשוטה, זמינה ומחלק קוונטי ממנו אתם עשויים.

החומר השחור, ריפוי והתמרה

להבנת החומר השחור ישנן השלכות רבות, מבחינת ההתפתחות הטכנולוגית והרוחנית שלכם. החומר השחור הוא אנרגיה קוונטית, שהיכולת להתחקות אחר עקבותיה, מתאפשרת עם הבנת החוויה הקוונטית.

אנרגית החומר השחור היא אנרגיה המשתתפת בתהליך הריפוי, היצירה והבריאה שלכם. היא אנרגיה פסיבית ומקבלת, המאפשרת את ביטוי הכוונות שלכם.

החומר השחור הוא בעל יכולות השפעה גבוהות וניכרות מכפי שאתם חושבים. בעת המיזוג עם האור, הוא מציג את עקרון ההדדיות שבכל פעימה של יצירה. התבוננו על חייכם וראו כיצד נעתם בין הקטבים בחייכם, תנועה של פעימה החוצה ופנימה. מהתשוקה לביטוי הייחודיות שלכם אל התשוקה לאחדות.

המדענים טרם גילו את תכונות החומר השחור, כיוון שהם עסוקים בתצפיות על החומר המוגשם על פי תכונות האור. נתייחס בהסבר זה לתכונת הריפוי של החומר השחור. יכולת הטמונה בכם מעצם היותכם כרוכים בה ועשויים ממנה. יכולת טבעית שהוסתרה ודוכאה, אך שהופכת זמינה עבורכם. אסביר לכם כיצד תהליך הריפוי נעשה, כיוון שהוא פשוט ונגיש, חסר התניות ואין צורך ללמוד אותו בשום מסגרת חיצונית לכם, כל אשר עליכם לעשות הוא לעורר את זיכרונכם הרוחני.

מקדש הריפוי הפנימי שלכם ~ תכונה קוונטית

האנושות נוהגת לקבור את מה שמת, אך גם את מה שמפחיד. כך הפכתם להיות קברנים של התכנים הרגשיים המפחידים שלכם במיכל הלא מודע שלכם. הדרך ההולמת והמרפאה עבורכם, היא להתמיר את הרגשות הללו באמצעות אלמנט האש של הפן הנשי והוא שונה מאלמנט האש של הפן הגברי, זו היא האש הקרה, האש המתמירה.

הדחקה של הפחדים שלכם, היא תנועה רגשית מכווצת ודוחסת, המייצרת “הר געש” פנימי של רגשות העלולים לפרוץ אל התודעה שלכם ללא בקרה.

הריפוי הוא פשוט: חושו את רגשותיכם, כך תתמירו אותם. ברגע שמערכת מבנה הגוף-נפש שלכם מזהה את ההרפיה הרגשית, היא מאפשרת מצב ריפוי קוונטי.

המכשפה המסתגרת בצריפה ובוחשת בקדרתה מייצגת את ארכיטיפ הריפוי; מיזוג והתמרה ואחדות הניגודים של האלמנטים: האש, האוויר, המים והאדמה וכך זה קורה: האדמה שהיא החומר, מייצגת עבור מערכת תכונת הריפוי את האנרגיה של הקדרה שהיא הגוף שלכם. המים שהם הרגשות שלכם מונחים ונבחשים בקדרה, על האש המאדה, המתיכה והממזגת את התכולה. כך “הפסולת” הרגשית מתאדה לאנרגית רוח, המכילה פוטנציאלים חדשים ליצירה והאלמנטים המנוגדים מתאחדים חזרה למהות האהבה.

הדימוי באגדות שלכם מציג בצורה שלמה את התהליך, מלבד התוספות שהוטמעו לתוכו. המכשפה זורקת את “רגלי הצפרדעים” ו”זנבות הנחשים” אל קדרתה ואלו מייצגים עבורכם את החומרים האפלים שבכם, הרגשות הקשים שאתם נגעלים מהם על פי רוב, כיוון שאתם חשים כלפיהם אשמה ובושה. נשקו את הצפרדע והיפכו לנסיך שאתם, כיוון שאת החומרים הגסים והאפלים מתמירה המכשפה בקדרתה ללא שיפוט ומתוך אהבה הקיימת בכל ושנוצרת בשילוב מאוזן בין האלמנטים. בכל אחד ואחד מכם קיים פוטנציאל הריפוי של ארכיטיפ המכשפה.

הקדרה היא הגביע הקדוש

אגדות רבות בתרבות שלכם מספרות לכם על הגביע הקדוש. אלו שאריות שנותרו מידע רוחני רחב יריעה, שאבד עם התעצמותם של כוחות הדת בתרבויות השונות. אגדות נוצרו מתוך עולם דימויים וערכים מעורבב וייחסו את יכולות הגביע הקדוש לתהליכי כהונה והתקדשות הכרוכים בו. אך האם אתם חושבים כי הקדושה ניתנה רק לכוהנים או לכוהנות? לקדושים או לקדושות? למנהיגים ולמנהיגות?

האהבה אינה היררכית. אתם כולכם כוהנים קדושים ומנהיגים.

הגביע הקדוש מתמיר את האלמנטים כולם וכך גם הופך את המים ל”מים הקדושים”, שהם אתם, כיוון שהגוף הביולוגי שלכם עשוי רובו ממים. אתם חשים את המציאות ופועלים בעיקר מהגוף הרגשי שלכם. אם כך, האם אתם מבינים מה ערכו של הריפוי הרגשי עבורכם?

אתם יכולים להתמיר את הרגשות שלכם ולהפוך אותם לכוח יצירה. כאשר אתם מרשים לעצמכם להרגיש את כל הרגשות שלכם, אש ההתמרה פועלת כמנגנון רוחני וביולוגי. כך מתרחשת האלכימיה הביולוגית, הנפשית והרוחנית שלכם. אם תהפכו את תהליך ההתמרה למודע, חלקכם יוכלו לחוש בזמן התהליך גם את הביטוי הביולוגי-כימי שלו. אתם תחושו חום בקליפת המוח שלכם בעת שהחיבורים הסינופטיים האחראיים על הרגשות, מתפרקים ומותמרים.

את רגשות הפחד “השליליים” שלכם, המתגלמים כחרדה, כזעם, כקנאה, כדיכוי, כתחרות וכאלימות, למדתם להשליך האחד על השני או לשלוט בהם ולקבור אותם בגופכם. מעשים קיצוניים הפועלים אף הם על פי עקרון הפעימה, משום שאינכם יכולים אחרת. אפילו מצבי חוסר האיזון שלכם נעים על פי תנועת הפעימה. לימדו כיצד לא להשליך את רגשותיכם החוצה ולא להדחיק אותם פנימה. אלא פשוט למצוא פינה שקטה ובטוחה עבור עצמכם, שם תקדישו זמן להכלת הרגשות שלכם בקדרה המתמירה. הרגשות הללו אינם אלא תוצר של הבנה ליניארית הנובעת מההפרדה. רציתם לחוות את ההפרדה. ובכן, חוויתם אותה. אך אין בכך עוד צורך ולמי מכם שבוחר, ישנה אפשרות לשוב אל חיק האחדות, ללא צורך בויתור על הייחודיות שלכם. זהו תהליך האלכימיה של הפיכת החומרים הגסים לזהב, תורת האלכימיה של הכימאים הראשונים על הפלנטה היא מטפורה כימית לתהליכי הנפש והנשמה, תהליכים של ריפוי והתמרת יסודות הפחד לאהבה.

המכשפה

היו מודעים לכך שהתרבות שלכם הפעילה מניפולציה נוספת על יכולות הריפוי וההתמרה שלכם, על מנת להרחיק אתכם מיכולות הריפוי הטבעיות והאוטונומיות שלכם. המכשפה אינה זוללת ילדים, תפקידה הפנימי בתוככם, הוא לרפא. על ידי תהליך הריפוי היא מסירה את המניעות של השליטה שלכם ושל אחרים על עצמכם, הנובעות מתחושת אשמה ובושה. כאשר המניעות מוסרות, הן חושפות את הילד הפנימי המאושר והיוצר שבכם. היא אינה זורקת את הילדים לתנור, אלא זורקת לאש ההתמרה את המניעות שלכם מעצמכם, אז מתגלים הילדים שאתם!

המכשפה אינה רוכבת על מטאטא. בימים קדומים המטאטא היווה את אחד מסמליה, המייצג את תהליך הניקוי הנפשי-רוחני. המכשפה אינה מכוערת ואין לה אף מעוקל. האף היה סמל נוסף שלה כמהות נשית, המשתמשת בחוש ריח רוחני מפותח, המסמל את האינטואיציה הנשית, “המריחה” את המכשולים שבדרך, כמו גם את הפוטנציאלים וההזדמנויות. כך אתם יכולים לסמוך על עצמכם, כיוון שלא קורות טעויות בדרך, רק בחירות, וככל שאתם לומדים לסמוך על חוש הריח הרוחני שלכם, אתם הופכים עוצמתיים ובוראים מודעים, כיוון שהאמון שלכם בעצמכם גובר ואינכם זקוקים להדרכה חיצונית. כך אתם הופכים לישויות חופשיות אותן לא ניתן לתמרן.

המכשפה מגישה לכם את התפוח, הפרי שאתם הנבתם מיצירותיכם הקודמות, המבקש להיאכל, להתעכל ולהפוך לחמור הגלם של יצירתכם הבאה. זהו את הפיתוי, כדי שתוכלו להיכנס אל “צריף” הרפואה, מקדש הריפוי הפנימי שבכם. האם אתם חושבים כי אלוהים יברא הוויות שאינן מושלמות ומכילות את כל אשר הן נזקקות לו בתוך עצמן?

האמת

עם עליתן של הדתות להנהגת העולם האנושי וביסוס מעמדן החברתי והתרבותי, האמת הוצאה מהקשרה ועוותה, פשוט כדי לשלוט, ואין דרך לשקר שקר שיחזיק עידנים ארוכים ללא שימוש בחלק מן האמת. כך קרה. כדי לחזק את הפרדיגמה של הדת, נעשה שימוש באמת ונוצקו אל תוכה ערכים של פחד וגועל. כך נוצרו מוטציות של ערכים, המורכבות משילוב של אמת ופחד. ההבנות הרוחניות שלכם הפכו לערבוב של אמת ושקר, אהבה ופחד וכך למדתם לתפוס את אלוהים ואת עצמכם כיחידים וכקהילה.

אך האמת נוצצת ואינה יכולה להישאר מוסתרת לנצח. תהליך הגילוי עבורכם הוא ביטוי של התרחבות התודעה והסכמה לעבור תהליך של פרוק השקרים המכסים על האמת, שהיא פשוטה; אתם האהבה. לכם ניתנה יכולת ריפוי פשוטה וטבעית. אתם יצורים בוראים וחופשיים. אתם בעלי יכולת בחירה אינטואיטיבית. אתם המנהיגים המוכשרים ביותר עבור עצמכם. אתם הילד האלוהי החי בהווה והבורא בשמחה. אתם חלק ביולוגי, אורגני ורוחני של הפלנטה שלכם שהיא ביטוי של אהבה ויצירה.

החומר השחור ותהליך הריפוי

החומר השחור הוא חומר הגלם של השדות הקוונטיים. הוא דחוס פחות מהחומר כפי שאתם מכירים אותו והמסה שלו נמוכה יחסית למסת החומר, כיוון שלפני מיזוג היצירה, טרם הוקרן עליו אור הבריאה והוא אינו מבטא את מציאות החומר, אלא את הפוטנציאלים של האהבה הממתינים להגשמה.

פעימות האור והחומר השחור יוצרות את הבריאה. זהו מעשה של אהבה ומיזוג. האור מטיל את עצמו על החומר השחור הקולט אותו, מתמזג עמו ופולט יצירה חדשה. בדיוק כמו תהליך ההפריה האנושי.

תבנית החומר השחור היא מעגל המתפשט, לולאת ענק של אפלה זוהרת וחיה, שככל שמטילים לתוכה אור רב יותר, היא מתפשטת יותר ומבטאת את כוונת היוצר, שהוא כל ישות בעלת תודעת בריאה.

התרבות שלכם הפכה את החומר השחור הצילי האנושי ל”פח אשפה”. במקום להשתמש בו באופן מודע כחומר גלם רחמי ליצירה ובריאה, כפי שהתפוח מסמל את מחזוריות הבריאה, הפכתם את הגביע הקדוש למיכל איסוף הפחדים שלכם.

אל תחושו אשמה. אין כל כוונה לעורר בכם פחד או בושה במי שאתם, אלא להרחיב את התודעה שלכם על מנת שתוכלו להתפתח, אם זו היא בחירתכם. ככל שתנקו יותר את מיכל החומר השחור שבתוככם, תגדילו ותחדשו את יכולות הבריאה של החלומות היצירתיים השמחים שלכם. גם יצירות הנובעות מפחד הן אומנות ואתם הפכתם למומחים גלקטיים בתחום אומנותי זה. אני צוחקת איתכם כיוון שהומור הופך את ההתבוננות וההכרה לפשוטות.

כל עוד אתם משליכים את הפחדים שלכם אל המיכל, אתם יוצרים חוויות של פחד. אך ככל שתזכרו ותתאמנו בניקוי ובהתמרת רגשות הפחד המתבטאים כזעם, כתסכול, כמרירות, כקנאה וכדיכוי, תוכלו להשתמש במיכל ליצירה של שמחה והנאה.

המיכל פסיבי ואינו בעל דעה. איני שופטת או מתערבת בבחירת התכנים שאתם משליכים אל תוכי. אני פשוט משתתפת אתכם ביצירה של התכנים שאתם מטילים אל רחמי ושבהם אתם מפרים אותי. הסכימו לקבור בחצר האחורית של התודעה שלכם את היצירות הישנות שלכם, כדי שיותמרו לחומר גלם מתחדש, אך לא רגשות חיים שאינם פתורים ושאינכם רוצים להמשיך לחוות את נוכחותם בחייכם. כיוון שאנרגיה זו נדחסת אל גופכם הפיזי והופכת למחלות שאינן משרתות אתכם כהוויות שמחות.

יצירות ישנות הן אנרגיה שאינה משרתת אתכם עוד, אך היא יכולה להפרות את התודעה הנסתרת שלכם המשתתפת בבריאת המציאות שלכם, כקרקע פורייה ומדושנת ליצירותיכם הבאות! כל אשר מת יותמר, יתעבר ויוולד מחדש, צעיר ורענן, כביטוי של התחדשות הרוח שלעולם אינה נגמרת ואין לה סוף. אני היא המתמירה, היולדת והמחייה.

אל תפחדו מהמוות, כיוון שאין הוא אלא התמרה והזדמנות להתחדשות. כל שינוי בחייכם הוא ביטוי של מוות ולידה. גם אם אינכם יכולים לתפוס את הבאות, השינוי מביא עמו ברכה של יצירה חדשה המבטאה את התודעה המתרחבת שלכם.

אתם מוצפים במידע, בפעולות, בעשייה. במאפייני ההיבט הגברי ואינכם מספיקים לרפא את עצמכם, לנוח, לקבל השראה מעצמכם ולא מבחוץ, כיוון שלימדו אתכם לפחד מהמוות, מההרפיה. אך זהו שלב הכרחי בתהליך היצירה והוא מוביל להתחדשות. ללא התחדשות אתם חווים עייפות, דיכוי ועצב המונעים מכם ליצור בשמחה ולהגשים את הכישורים המופלאים שלכם. הדוגמה הטובה ביותר להמחשה המייצגת את תהליך המוות ושאינה מאיימת עליכם, כיוון שאתם מורגלים בה וזיכרונכם אינו תופס אותה כאיום, היא הלילה, המאפשר לגופכם ולנפשכם לנוח ולהתחדש.

שינוי תפיסת התקשורת שלכם עם הרוח

ההגדרה בין האדם שמתקשר עם הרוח ושמתחבר אליה משתנה אף היא. אינכם יכולים שלא להיות בקשר עם הרוח לאורך זמן, עם הביטוי הנצחי שלכם, עם הידע הטמון בכם והזמין לכם ועם ביטוי ההשראה הנוכחת בכל יצירה שלכם.

אין נביאים על הפלנטה, או מתקשרים כפי שאתם מכנים אותם היום, שאינם ממזגים את אישיותם וכישוריהם עם ההשראה, ועל כן יש צורך בשינוי ההגדרות שלכם ליחסים שאתם מכוננים עם הרוח, על מנת לעורר בכם את ההשראה לתקשורת האישית שלכם עם הרוח. כולכם בקשר ובהשראה עם הרוח! החזירו לעצמכם את העוצמה שלכם. אל תניחו אותה בידיהם של אחרים. הרוח אינה אנרגיה חיצונית לכם, היא הליבה שלכם, מקור ההשראה שלכם. כאשר אתם קוראים לה, אתם קוראים לה מתוככם! כאשר אתם קשובים לה, אתם קשובים לעצמכם!

כל אחד מכם בהשראה עם הרוח בהיבט של התשוקה והכישורים שלו. כל יצירה של אהבה וחוכמה על פניה הרבות שנוצרה אי פעם על הפלנטה, נוצרה בשיתוף פעולה עם השראת הרוח. מנוסחאות מתמטיות ועד למתכונים למאכלים שלכם. ועל כן, אין זה האדם היוצר מתוך תבניות מוחו בלבד. גם אם לא נאמר כך במפורש, החתימה על היצירה היא חתימת האהבה ושיתוף הפעולה בין האדם לרוח. אין זו הרוח לבדה המעבירה לכם מסרים, כיוון שהרוח היא שותפה קוונטית המוזגת את עצמה לקיום שלכם במציאות הליניארית. אתם כולכם שותפים מלאים של הרוח. ללא שפתכם, הבנתכם, ידיעותיכם וכישוריכם הרוח אינה יכולה להעביר דרככם את המסר, וללא הרוח, יצירותיכם יהיו נטולות השראה.

האם אתם מאמינים שהרוח חסרת כישורים? שהיא חד-גונית ובעלת אותם תכונות עבור כולם? החתימה הרוחנית של נשמתכם היא ייחודית ואתם בוחרים ביצירות מסוימות על פני אחרות, כיוון שיש לכם את הנטייה להתמזג עם הכישורים הרוחניים שלכם!

שימו לב אילו נושאים מעסיקים אתכם, על מה אתם חושבים, על מה ועם מי אתם מדברים, מי מעורר בכם השראה. זוהי המפה אל ליבת הכישורים שלכם, אל התשוקה שלכם המבקשת לעורר בכם את ההכרה בעצמכם, להפעיל את הכישורים של כל הרבדים שאתם, על מנת ליצור בתחום ההתמחות הרוחנית שלכם! תחום ההתמחות שלכם אינו בהכרח התחומים שלמדתם בבתי הספר שלכם, הוא היכן שהתשוקה שלכם נמצאת ואינכם זקוקים לדיפלומות כדי לבטא אותה. התשוקה שלכם היא תחום ההתמחות שלכם. כך היא מתוכננת להיות כדי לשמש לכם כמצפן בדרככם. התשוקה שלכם היא אנרגיית הנשמה שלכם החפצה להתמזג אתכם באופן מלא ולבטא את מי שאתם, ללא מעצורים. אם אתם מוצאים את עצמכם חושבים על התשוקה שלכם אך פוחדים לממש אותה, כנסו אל מרחב בטוח בעצמכם, חושו את הפחד המונע ודמיינו כיצד היו חייכם נראים אילו הייתם מגשימים את התשוקה שלכם.

חושו בנוכחות ההשראה כאשר אתם יוצרים, פתחו עבורה שער רחב והבינו כי יצירותיכם הן שיתוף פעולה הממזג בין הרבדים של מי אתם. הרוח, ההשראה, היא הביטוי הנשי שלכם! הכירו בה, הצהירו עליה, פנו לה מקום בחייכם, הביאו אותה אל המפגשים והיחסים שלכם כמו אל שדה האומנויות והיצירות שלכם. כאשר אתם מתקשרים עם הרוח ויוצרים בהשראתה, אל תמעיטו בערכה או בערך עצמכם ובכישוריכם הרבים המאפשרים למסרים או ליצירות שלכם לעבור כפי שהם. העניקו את חתימתכם המשותפת ליצירה.

זוהי הזדמנות נוספת למיזוג בין הפן הנשי והגברי שבכם. קיימים ביטויים רבים מספור של המיזוג בין האנרגיה הנשית לגברית בכם. אחד מהם הוא שיתוף הפעולה עם הרוח, כאשר אתם בגוף הגשמי אתם הביטוי הפועל והמגשים דרך הגוף את הנוכחות הרוחנית הנשית של הכוליות שהיא אתם.

זוהי תקופה מרגשת מאוד עבור האנרגיה הנשית בבריאה, שתוביל למיזוג ולשיתוף יצירתי מודע.

אתם יכולים לעבור את תהליך ההתמזגות וההכרה בכך שאתם רוח חופשייה בבריאה בפשטות. זהו את מה שאתם רוצים לשחרר בחייכם ובמה אתם רוצים להעשיר את חייכם. את התשוקה הרוחנית שלכם.

האם אתם פוחדים מהשינויים אותם אתם מבקשים בסתר ליבכם? גלו וחשפו אותם עבור עצמכם וכך תתירו את הפחד. הכירו ברצון שלכם ותוכלו ליצור אותו באלגנטיות, במקום לחוש קורבנות של דרמה הנכפית עליכם על ידי יד נעלמת, שהיא איננה אלא התשוקה שלכם. ממילא אתם עורכים שינויים עבור עצמכם, היו מודעים להם, הכירו בכך שאתם הם אלו העורכים את חייכם מחדש.

אתם משתוקקים אל חיבור מחודש עם הפן הנשי שבתוככם וביניכם ועל כן אני מעניקה לכם את האנרגיה שלי באמצעות מסר זה, אך גם בכל פינה של חייכם. הרפו, צמצמו את כמויות המידע החיצוני שאתם צורכים, נוחו, הקשיבו לתשוקה שלכם. קראו אל הרוח שהיא אתם. חגגו את הלילה, את החושך ואת החורף, משום שאז מתרחשים ההתמרה והריפוי שלכם וחושפים את האהבה, ממנה כולכם עשויים.