הכנה, הכוונה והדרכה לקראת 8.8.8

העלייה הקרובה בתדר והקפיצה הקוונטית

מאת ענת כהן
30 ביולי, 2015
עריכה לשונית: סמדר ברגמן

גל האנרגיה החדשה העוצמתית החל ב-26 ביולי, 2015 (השנה הפלנטרית החדשה) ויגיע לשיאו ב-8 לאוגוסט, 2015 (8.8.8).

בזמן זה מתרחשת מעין מהפכה שקטה; הישן עוזב והחדש מתחיל. הרשו לעצמכם למות קצת ולהיוולד מחדש, אפשרו והסכימו לשחרר את הישן ולקבל בברכה את החדש, שיחלחל וינבוט.

זהו מות האנרגיה הישנה, הדפוסים, האמונות, המחשבות הישנים שכבר לא משרתים את הטוב הגבוה שלנו ולא מסתנכרנים עם האנרגיה החדשה.

למעשה מתחולל בגופים שלנו מחול של שתי אנרגיות – הישנה והחדשה. מחול זה יוצר (בגופים הפיזי, האנרגטי והאסטרלי) בלבול, חוסר בהירות, מחלות וכדומה. על מנת ליצור בהירות וסדר עלינו לעצור את מחול שתי האנרגיות שקיימות בתוכנו. עלינו לעצור ולהתבונן באנרגיה הישנה לעומת החדשה, ולזהות אותן. לאחר שזיהינו, עלינו להסכים לוותר על האנרגיה הישנה ועל כל מה שהיא מייצגת עבורנו, לאפשר לה לעזוב את כל הגופים שלנו: הפיזי, הרגשי, הנשמתי וכן הלאה.

לצד ההסכמה על פינוי האנרגיה הישנה, יש להסכים לקבל בכל הגופים את האנרגיה החדשה ואת מה שהיא מייצגת עבורנו. ניתן לומר שמתרחשת “הפשטה” אנרגטית בכל הגופים שלנו ודומה שאנו עומדים עירומים כביום היוולדנו, מוכנים “ללבוש” את האנרגיה החדשה. כן, מדובר בתהליך של מוות ולידה מחדש, והוא מתרחש כשעינינו פקוחות לרווחה.

הסכימו ואפשרו לתהליך להתרחש. בימים הקרובים הקפידו לשתות הרבה מים, להימצא בקרבת מים, ים, בריכה, מקלחות… המים עוזרים להתמרה.

רצוי להימנע כמה שאפשר משהייה בסביבה של מכשירים שפולטים אנרגיה חשמלית, יש לשאוף לשהות בחיק הטבע, באוויר נקי, להימנע מסביבת אנשים שחברתם פחות נוחה לכם. הפחיתו פעילות גופנית ופיזית, והעניקו לגוף מנוחה ושינה מרובה. עבודת סנכרון מבורכת מתבצעת כאשר אתם ישנים, בין האנרגיה החדשה לבין כל הגופים שלכם.

השתדלו להיות בהוויה של שקט, ואם אפשר אפילו בדממה, כיוון שמתוך השקט תיווצר בהירות, ומתוך הבהירות ייווצר סדר. הסכימו.

בהצלחה לכולנו.

 

image005

הכותבת מטפלת ברייקי, הילינג, פסיכו-הילינג, תקשור והדרכה רוחנית. 

ליצירת קשר: 050-4255126.