היערכות ומוכנות לפעולה

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

הבסיס האנרגטי עבור כדור הארץ והאנושות הגיע לרמות חדשות והדבר יצר חיכוך רב עבור אלה שזוכרים מחזורי התעלות קודמים. בכל פעם שהגעתם למקום דומה בגלגולים הקודמים שלכם, התוצאות לא היו כפי שציפיתם ועכשיו אתם מפחדים מאפשרות הכישלון ואי ההשלמה. אתם מודעים לכך שאנרגיה חדשה זו מהדהדת בתדרים שלא היו ידועים קודם לכן לאנושות ואתם מרגישים שאתם חייבים לעמוד על המשמר כדי שיעשה בה שימוש בדרך הגבוהה והטובה ביותר האפשרית. כיוון שהאנושות ניצבת על בסיס חדש, השימוש לרעה באנרגיה הזאת לא ישיג את התוצאות שהן אפשריות לדעתכם, משמע, חזרה לקווי זמן נטולי התעלות. כיוון שהתדר הבסיסי של האנושות גבוה יותר, תוצאות קודמות אינן יכולות להתגשם עתה באותה הדרך. ההיערכות שלכם חיונית, כיוון שהאנרגיות כבר מוכנות עבור החיבור שלכם איתן.

הממדים שהגישה אליהם קיימת עכשיו עבורכם הם שערים לאנרגיה שמקורה בעבר האנרגטי שלכם וחלק מהעתיד האנרגטי הפוטנציאלי של האנושות. זו ההתנסות הקודמת שלכם במחזורי התעלות, בממדי הוויה אחרים וביקומים של התנסות, ולכן אתם נזכרים בעבר שלכם שעה שאתם מלווים את האנושות אל עתידה הנעלה והמפותח. כדי להתרחב אל תוך פוטנציאל האנרגיה שנגיש עתה לפלנטה, אתם חייבים להיזכר בעבר שלכם, בהתנסויות שהיו לכם בתקופות חיים, בקווי זמן ובממדים אחרים, כמורים וכמרפאים שהשתתפו במחזורי התעלות קודמים. אתם כבר ערוכים עם אנרגיה זו מהיבטים ומגלגולים אחרים. עכשיו אתם חייבים להיערך עמה מההיבט ומהתפיסה האנושיים שלכם.

אף על פי שזו התנסות חדשה עבור כדור הארץ והאנושות בזמן הזה, אין זו התנסות חדשה עבור רבים משליחי האור שמשתתפים עכשיו בתהליך, היא פשוט חדשה עבור ההיבטים התלת ממדיים שאתם מגלמים. הבאתם את הזיכרונות הללו אתכם ככלים בהם תעשו שימוש במחזור זה. קיימים היבטי התעוררות רבי עוצמה בכל אחד מכם ובהרבה מן האנושות, המחברים אתכם מחדש לעוצמה ולאלוהות שלכם, שיעזרו לכם לברוא נתיבים אנרגטיים חדשים שיהפכו לערוצים עבור האנרגיות החדשות הדרושות לשלבי ההתעלות הבאים. אלה הן אנרגיות עמן אתם כבר ״ערוכים״, עכשיו אתם יכולים להביא את האנרגיות של כדור הארץ והאנושות לכדי התאמה עמן. התרחבות אנרגטית מביאה אתכם לכדי מודעות חדשה לעוצמה, לפוטנציאל ולאפשרויות שלכם שמחייבים אתכם להיזכר במה ששכחתם, בהיבטים שהזזתם הצדה משום שהאמנתם שהם יגרמו לכם יותר כאב מאשר התקדמות, ושלא עזרו או היו יעילים, למרות היכולות העוצמתיות שלכם, במחזורי ההתעלות שלעולם לא הושלמו.

כל מחזור התעלות מביא להיערכות עם תדרים חדשים, מניע אור ואנרגיה הלאה לאורך ספירלת התפתחות שמקרבת אותו למקור האלוהי. המחזורים נסמכים זה על זה ומחזור חדש מתחיל עם השלמת המחזור הקודם. כאשר מחזור מושלם, תדרים חדשים הופכים נגישים אם הייתה התרחבות באמצעות נכונות האנושות לגלם יותר אור ורטטים גבוהים, דבר שמאפשר קבלה של אנרגיות חדשות. כעת הגעתם לסופו של מחזור ואתם מוכנים להתחיל מחזור חדש.

אהבה הופכת לתדר החיבור החדש, האדם הפיזי מתחבר מחדש למרכז האלוהי שלו, מבקש שמחה ושלווה בהתנסות החיים ועבור העולם. לא זה הזמן לעצור, זה זמן להגביר את המאמץ, להעלות את התדר שלכם, להעמיק אל תוך זיכרון הזמנים שבהם הייתם מורים ומרפאים עוצמתיים, שבהם הגעתם לכדור הארץ כדי להשתתף במחזורי התעלות אחרים, ואין זה משנה כיצד הם הסתיימו. תמיד הצלחתם להעלות את התדרים, גם אם לא היה בכך די כדי להשלים את מחזור ההתעלות כולו, והגיע הזמן להיערך מחדש עם אנרגיה זו.

אם תקופה זו מתסכלת, הסיבה היא שאתם נמצאים עכשיו בשלבים חדשים, שעה שאתם קרבים להשלמה, הפחד מפני הכישלון צץ ועולה. כישלון הוא אמונה אנושית, ובהקשר הגדול יותר של תנועה אוניברסלית, הכישלון אינו קיים. התמקדו בתכלית של ההתעלות, ההיערכות מחדש עם האלוהות, חיבור מחדש לאנרגיית המקור, טרנספורמציה והתפתחות, שיבה לטבע האלוהי הפנימי. היו פתוחים לקבל אישור לעוצמה שלכם, האירו באורכם בחוזקה, ואל תפחדו מפוטנציאל הכישלון, כיוון שהאמון והאמונה המוחלטים שלכם דרושים עתה כדי לשמר את התנופה שיצרתם להשלמת מחזור זה עכשיו. וזיכרו שעומדת לרשותכם תמיכת היקום כולו בתהליך זה, לכן בקשו סיוע, הדרכה ותמיכה בעת הצורך, הם שם עבורכם.