היום הארוך ביותר – יוני 2015 – מדיטציה והפעלה

יום ההיפוך – יוני 2015
מדיטציה והפעלה
סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל
15 ביוני, 2015
תורגם מאנגלית על ידי סמדר ברגמן

 

הפעלת יום ההיפוך – יוני 2015 – עם המלאך מיכאל והמעגל המקודש של רוחות בעלי החיים

אתם מוזמנים באהבה רבה להצטרף אלינו ביום ראשון, ה-21 ביוני, לאירוע גלובלי של מדיטציה והפעלה. אתם יכולים להצטרף אלינו בכל שעה במשך היום, כיוון שיהיה זה גל אנרגיה שיכלול את הפלנטה כולה. זהו גם ״יום ריפוי המים העולמי״ ו״יום היוגה העולמי״, ולכן תהיה אנרגיה רבה שם בחוץ! אני אעבוד עם קבוצת ידידים במעגל אבנים עתיק במפומאלאנגה, שבדרום אפריקה, הידוע אצל המקומיים כ״מקום הולדתה של השמש״ ו״האבנים מן הכוכבים״. אם אתם נמצאים באזור, אתם מוזמנים להצטרף אלינו, אם לא, אנא הצטרפו לגל המדיטציה.

להלן הטקסט עבור המדיטציה/ההפעלה:
חלק ראשון: הפעלת לב היהלום

תחילה התמקדו במרכז הלב שלכם ונשמו נשימות עמוקות. התחברו ללהבה של אור היהלום האלוהי שחיה בלבכם. בעודכם נושמים, הרחיבו את אור היהלום הלבן אל גופכם הפיזי ואל גוף האור שלכם.

כעת, חושו בנוכחות המלאך מיכאל ומלאכי האור שלו שנמצאים כאן כדי להדריך עבודה זו. נשמות אהובות, בעודכם נושמים עמוק שוב, הניעו אור לבן זה מטה לאורך גופכם, דרך צ׳אקרת הבסיס וכפות הרגליים שלכם, ומטה אל כדור הארץ, דרך צ׳אקרת כוכב ארץ ואל מרכז לב כדור הארץ. כאן תמצאו את עצמכם במערת קריסטל יפהפייה המלאה באור הקשת בענן. תהפכו מודעים לפעימות אור, בשעה שלב כדור הארץ נושם ופועם בהרמוניה עם פעימות הלב הקוסמי האלוהי. בעודכם נושמים עמוק שוב, אפשרו ללבכם להיערך עם פעימת הלב הזאת. הרגישו באהבה ובחמלה העמוקות שנמצאות בליבת כדור הארץ והחזירו אותן חזרה אל לב היהלום היפה והאוהב שלכם. פשוט נשמו עמוק, והחזיקו באנרגיה זו לזמן מה.

כעת נשמו שוב עמוקות, אפשרו לאנרגיית אור היהלום לעלות מעלה דרך צ׳אקרת הכתר וצ׳אקרת כוכב הנשמה שלכם, דרך המרכז הגלקטי אל הלב הקוסמי הגדול. שם אתם מרגישים בפעימות האהבה והחמלה האלוהיות בעת שאתם נערכים עם לב האלוהים. הרגישו כיצד כל חלקיק בישותכם הופך לאור יהלום ונערך עם פעימות הלב האלוהי. כעת, בעודכם נושמים נשימות עמוקות, אפשרו לאנרגיה הזאת לחזור אל לבכם והחזיקו בה שם בעודכם משלבים שמים וארץ בתדרים, בתבניות ובפעימות האור האלוהי.

עכשיו, אהובים, נשמו שוב עמוק, הכניסו את אנרגיית היהלום הנשית האלוהית. הרגישו בזרימה של אהבה, תשוקה, כוח, חכמה וחמלה. אפשרו לאנרגיה זו להפעיל את גופכם ואת גוף האור שלכם בעודכם נושמים עמוק. כעת הכניסו את אנרגיית היהלום הגברית האלוהית יחד עם הבהירות, העוצמה, היושרה, כוח הכבידה והאחריות האוהבת שלה, ואפשרו לאנרגיות הללו לברוא רשת עבור זרימת האנרגיה הנשית האלוהית. נשמו עמוק.

עתה, אהובים, שעה שהאנרגיות הללו מתרכזות בלבכם, אתם תרגישו בהתפוצצות של אש יהלום לבנה בכל תא, בזמן שאתם מפעילים את אנרגיות לב היהלום.

נוחו כעת, נשמו עמוק והירגעו. הפעלת לב היהלום הושלמה!

חלק שני: מעגל מקודש לזימון בעלי החיים אל תוך וורטקס היהלום

על ידי שימוש בוורטקס אור היהלום שיצרתם בעת ההפעלה, אתם יכולים עכשיו לברוא מעגל מקודש שיהווה מוליך לאהבה אלוהית ולברכות עבור כדור הארץ. האוריינטציה של מעגל זה היא לצפון. אם אתם נמצאים בחצי הכדור הדרומי, תרצו אולי ״לכוון״ את המעגל לדרום, משמע התנועה עוברת ממזרח לצפון, למערב, לדרום.

במציאות או בדמיונכם, ראו את עצמכם עומדים במרכז המעגל והפנו פניכם לכיוון מזרח, מקום האוויר, השמיים, השמש העולה והתחלות חדשות. נשמו עמוק וקראו לשבטי הציפורים: ״רוחות אוויר יפהפיות, שבטי הציפורים של כדור הארץ, אנו מזמנים אתכם עתה אל כדור הארץ. אנו קוראים לעיטים הגדולים ולנצים, לשליחי הרוח. אנו קוראים לכל יצורי האוויר המכונפים. אנו אוהבים ומוקירים אתכם. אנו מעריכים את הווייתכם ואת מתנותיכם לכדור הארץ. אנו מבקשים מכם להישאר עמנו ולבנות כדור ארץ חדש יחד איתנו. אנו מביעים הודיית אור יהלום לנוכחותכם ולמתנותיכם!״

עתה פנו לכיוון דרום, למקום המים הגדולים, מקום הזרימה, השפע והברכות. נשמו עמוק וקראו לכל הישויות שמאכלסות את האוקיינוסים, האגמים והנהרות של כדור הארץ: ״רוחות המים, הדולפינים והלווייתנים, כלבי הים, הדגים וכל הישויות ששוחות במים, אנו קוראים לכם באהבה! אנו אוהבים ומוקירים אתכם. אנו מעריכים את הווייתכם ואת מתנותיכם לכדור הארץ. אנו מבקשים מכם להישאר איתנו ולהגשים יחד עמנו את כדור הארץ החדש. אנו מביעים הודיית אור יהלום לנוכחותכם ולמתנותיכם״.

עתה נשמו עמוקות ופנו למערב, מקום האש והתשוקה וזמנו את כל חיות היבשה שהולכות ושרצות על כדור הארץ שלנו עם תשוקת ואש החיים בלבן ובגופן. ״רוחות עולם בעלי החיים, יצורים הולכים על ארבע שנוכחותם מביאה לנו נחמה ותמיכה, מהזאבים והחתולים הפראיים לאלה עמם אנו חולקים את חום ביתנו ולבנו, אנו קוראים לכם. כמו כן, לכל בעלי החיים הפראיים של המישורים וההרים, אנו מעניקים לכם, למהותכם, כבוד ואהבה עמוקים ובשל יכולתנו לחלוק את כדור הארץ שלנו איתכם. אנו אוהבים ומוקירים אתכם. אנו מעריכים את הווייתכם ואת מתנותיכם לכדור הארץ. אנו מבקשים מכם להישאר איתנו ולהגשים את כדור הארץ החדש יחד עמנו. אנו מביעים הודיית אור יהלום לנוכחותכם ולמתנותיכם״.

עכשיו, לבסוף, נשמו עמוק ופנו לכיוון צפון, המקום של אימא אדמה, החכמה והאהבה העמוקות. כאן אנו מזמנים את רוחות בעלי החיים ואת המדריכים שהם בעלי חיים, את האריות הלבנים, את הלווייתנים הלבנים, את הבפאלו הלבן, את חדי הקרן, את הדרקונים ואת כל הישויות הקסומות והחכמות שמדריכות אותנו.

״ישויות חכמות, אנו קוראים לכן לבוא אלינו ולהיות עמנו ולעבוד יחד איתנו פעם נוספת. רבים שכחו מי אתן ושאתן מתנות מן הכוכבים, אבל אנו זוכרים ומכבדים אתכן. אנו מכבדים את חכמתכן, עוצמתכן, את הדרכתכן על גלגל החיים. אנו מכבדים את כדור הארץ, ביתנו, ואנו מכבדים את הרוח ואת כל ישויות האור, את המלאכים ואת ממלכות רוח בעלי החיים שמדריכים אותנו הביתה אל האור. אנו אוהבים ומוקירים אתכן. אנו מעריכים את הווייתכן ואת מתנותיכן לכדור הארץ. אנו מבקשים מכן להישאר עמנו ולהגשים את כדור הארץ החדש יחד איתנו. אנו מביעים הודיית אור יהלום לנוכחותכן ולמתנותיכן״.

החזירו את תשומת הלב שלכם אל מרחב לבכם, ושלחו את הודיית היהלום שלכם כלפי מעלה, אל לב האלוהים, ומטה, אל לב כדור הארץ. אפשרו לעצמכם ולמעגל שלכם להיות מוליך או ערוץ לזרימת ברכות ואור היהלום האלוהי מלב האלוהים אל לב כדור הארץ. הרגישו כיצד אתם מצטרפים למעגלים מקודשים וללבבות יהלום רבים אחרים במעגל של ברכה אוהבת והודיית יהלום לכדור הארץ ולכל הקיים!

וכך הוא, הדבר נעשה. אנו מודים לכם! נשמו עמוק והחזיקו באנרגיה כמה זמן שתרצו. אז הודו לכל ישויות הרוח שעבדו אתכם ושחררו את המעגל.