האלוהים נמצא בתוככם

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

בית האופרה, תל אביב, ישראל

13 במאי, 2017

תרגום מקובץ האודיו ועריכה: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

האם אתם מסוגלים להבין שיש כאן פמליה? פמליה מסוימת זו שונה מן האחרות. לעתים קרובות אנו מדברים על הפמליה, היא שונה בכל פעם. אם רק היה לכם מושג לגבי החיים הנמצאים בחדר הזה. על פי התפיסה שלכם, החיים הם דבר מה אנושי – בעלי חיים, עצים, עשב. ההגדרה שלכם לחיים מוגבלת. האם אלוהים חי? זו הגדרה נוספת, נכון? יקרים, ברגע זה מצויים סביבכם חיים רבים כל כך. ברגע זה, למקום הזה, מגיעים אבות אבותיכם. 

הניחו לי לשאול אתכם… דוברי העברית, האם הצבתם אי פעם כיסא ריק עבור מישהו? ואם הייתי אומר לכם שהכיסא הזה לא נותר ריק? ואם הייתי אומר לכם שמאסטרים נוספים נמצאים כאן? ואם הייתי אומר לכם שההיסטוריה של השושלת שלכם נמצאת כאן? ״זה די מדהים, קריון״, הייתם אומרים. ונניח שהייתי אומר לכם שאתם נושאים אותם עמכם ושהם כאן כיוון שאתם כאן. לא מדובר באירוע מיוחד כל כך. הם תמיד איתכם. השינוי שחל על הפלנטה הזאת איפשר זאת. השיבה לה חיכיתם, הגיעה. אך היא שונה מכפי שאתם חושבים. הם נמצאים בממד הקרוב לכם… ואינכם יכולים לראות את פניהם, אבל אתם יכולים לחוש בהם. כן, אתם מסוגלים להרגיש בהם. אנשים שאהבתם ושאיבדתם נמצאים כאן. אתם מרגישים?

יקרים, אתם מוזמנים להרגיש, צאו מהקופסה בתוכה הגעתם, לעשר דקות בלבד, היו שונים מכפי שבאתם. מבלי לשפוט, אולי, את מה שמתרחש כאן, רק להיות בחברת אנשים שדעתם כדעתכם. אני רוצה לדבר על האינטגרציה עם מקור הבריאה. והפמליה מאזינה… אפשר אפילו לומר שהפמליה מחזקת מסר זה, מסר שמיועד בעיקר לקהל היושב למולי. רבים יאזינו למסר זה. אבל המסר הזה מיועד לכם.

כמה גדול אלוהים מבחינתכם? בעודכם יושבים באולם, או אחר כך, כאשר תצאו אולי אל האוויר שבחוץ… היכן הוא האלוהים? מה סיפרו לכם? האם אלוהים נמצא במקום מסוים? או אולי הסיפור שונה? יקרים, אמרנו לכם פעמים רבות: אלוהים אינו בן אנוש, הוא לא נמצא במקום מסוים אלא בכל מקום, כל הזמן. זוהי תכונה רב-ממדית, זה יופי האלוהים. בנוסף לכך, סיפרנו לכם שהנשמה שלכם היא ייחודית, קיימים חיים בכל רחבי הגלקסיה הזאת. אך לפלנטה הזאת יש תכונה מיוחדת מאוד: האלוהים נמצא בתוככם, הנשמה שלכם נצחית. לא כך הוא במקומות אחרים. הייתם כאן בעבר. ולאחר שתסיימו את דרככם על הפלנטה הזאת, הנשמה שלכם תיוותר עדיין בחיים. הנשמה היא ליבת המהות שלכם. אם אתם חושבים: ״מי אני באמת?״ אתם אותה נשמה, נשמה שהייתה איתכם במשך דורות רבים. היא החברה הטובה ביותר שלכם והיא מחוברת לאלוהים. ניתן אפילו לומר שחלק מהבורא נמצא בתוככם. אולי זו הסיבה מדוע אתם אוהבים את אלוהים כל כך. אתם מרגישים בו, כיוון שהוא חלק מכם.

שינוי פרדיגמת האמונה כבר הגיע. היא משתנה מאמונה שהאלוהים נמצא בחוץ לאמונה שאלוהים נמצא בפנים. אין שום דבר רע בתפילה ובסגידה לאלוהים, כל עוד אתם מבינים גם שהוא מצוי בכם. זהו מסר אזוטרי שניתן היום. אם כך הוא הדבר, המשמעות היא שיהיה עליכם להתחיל לשלב את אלוהים בכל שאר הדברים. אם האלוהים מצוי בכם, היכן הוא? [צוחק] לא ניתן לומר היכן הוא. הוא משולב עם כל שאר הדברים. האם ידעתם שאתם מחוברים לכוכבים? האם עמדתם אי פעם בחוץ, לבדכם? צאו מגבולות העיר, סעו למדבר ושאו את עיניכם לשמים. אתם יכולים לראות את שביל החלב, מיליארדי כוכבים.

האם הבטתם אי פעם לשמים ואמרתם: ״בדרך כלשהי, הם חלק ממני״? זו לא רק תהייה, זו תחושת שייכות. אני שייך לכאן, תאמרו, והסיבה היא שיש לכם ברית עם הבורא שברא את הכוכבים. אתם ערוכים עם היקום, עם הכוכבים ועם החומר ממנו כוכבים עשויים. אתם שייכים לכאן. ישראלים, לא במקרה אתם חיים כאן בזמן הזה. אתם אכן שייכים לכאן. יש שיתחברו למסר הזה ויש שלא. זו הזמנה להרחיב את החיבור לכל הדברים.

אם תרצו, אתם יכולים לשהות באזור מדברי, שנמצא לא רחוק מכאן. האם נסעתם למדבר והרגשתם שאתם חלק מהחול ומהעפר? האם הבטתם אל האופק, ראיתם את יופיו ושאלתם את עצמכם אם יש לו אישיות? האם ייתכן שהאדמה יודעת מי אתם? היא יודעת! אימא אדמה יודעת מי אתם! אתם חלק ממנה! כמה פעמים אמרנו זאת בשבועות האחרונים? אתם חיים בזכות הברית שלכם עם אימא אדמה. אתם פולטים פחמן דו חמצני ונושמים חמצן מהאדמה. אתם חושבים שזה במקרה, שאתם מקיימים סימביוזה עם הצמחים עצמם, סימביוזיה שמאפשרת חיים? אימא אדמה תומכת בכם. מהיכן אתם משיגים את מזונותיכם? מאימא אדמה. האם ייתכן שהאדמה היא יותר מאשר סתם חומר, האם ייתכן שהיא מכירה אתכם?

זו ההתרחבות שעליה אנחנו מדברים. מהכוכבים ועד לכדור הארץ, וכל מה שביניהם. מה קיים ביניהם? כל חלק מהביולוגיה שלכם, כל חלק מהתודעה שלכם. כאשר אתם שרים שיר, האם אתם מבינים שהוא חלק מאלוהים? היצירה שלכם, האינטואיציה שלכם – כולם חלק מהבורא. יקרים, אינכם ניצבים כאן לבדכם, כיצור ביולוגי המהלך על הפלנטה. אני רוצה שתזכרו את האמירה הבאה: ״אלוהים יודע מי אתם״. ״אלוהים יודע מי אתם״. לפני שתלכו לישון הלילה, תביטו אולי מעלה ותגידו: ״אלוהים יודע מי אני״. מה אתם מרגישים בקשר לכך? מבחינת אנשים מסוימים, מדובר בפרדיגמה חדשה. יקרים, אין זו סתם מערכת רוחנית, זו המציאות. זו מציאות שאני מבקש מכם לראות! היא לא עטופה בדוקטרינות, היא לא עטויה בדברים שאתם חייבים לעשות או בדברים שאסור לכם לעשות. יש בה הגיון רוחני פשוט.

אתם ורבים אחרים, מהווים חלק מכל היש. אם תתחילו להאמין בכך, יתרחשו דברים מסוימים. אתם תתחילו גם להבין שהתודעה, השכל והלב שלכם, גם הם אינם לבד. אתם חלק מהכול! זאת אומרת שלבעיות שלכם יש פתרונות. באמת שיש להן פתרונות. אתם מחוברים. דיברנו על סינכרוניות, על משהו שמכונה ״השדה״ – הפיזיקה יודעת מי אתם. החומרים הכימיים שבגופכם מגיבים לתודעה שלכם. האם זה מידע חדש מבחינתכם? מרפאים (הילרים), אני יודע מי נמצא בקהל, אני יודע מי נמצא כאן. אני רוצה לעצור לרגע ולומר תודה, בעבור כל מעשיכם במקום הזה. לפעמים זהו מקום קשה להחזיק בו את האור. האם ידעתם שאתם מומחים לכך, חשבתם על כך אי פעם? אתם נושאי אור מומחים במקום הזה, וכדי לעשות זאת, אתם חייבים להרגיש שאתם חיים ומחוברים לכל שאר הדברים כאן.

בני האדם נוטים לדאוג, לא מבינים את החיבור שלהם עם הבורא. למדתם כיצד לדאוג, משום שלתחושתכם אינכם שולטים בשום דבר, אבל יש לכם שליטה. אפשר אפילו שיש לכם שליטה על מה שמתרחש כאן. יש לכם שליטה מוחלטת על המתרחש בגופכם. דיברנו על כך בעבר. רבים מכם מבינים את עקרונות ההומיאופתיה. ההומיאופתיה היא מערכת ששולחת אותות זעירים לגוף, אתם מאותתים לגוף ואומרים לו: ״זה מה שאני רוצה״. והיא עובדת. המדע גורס שההומיאופתיה לא יכולה לעבוד, התמצית דלה מדי מכדי ליצור תגובה כימית. אך בדרך כלשהי, הגוף יודע מה אתם מבקשים ממנו לעשות. המרפא יושב למול האדם הזקוק לאיזון. ישנם תהליכים רבים שיכולים לאזן בן אנוש. אך בדרך כלשהי, הגוף חש שהמרפא נמצא שם.

יקרים, באנרגיה חדשה זו – אור נמשך לאור! בנוכחות האור – החשכה נעלמת. הגוף האנושי רוצה להתאזן. מעולם לא היה זמן טוב יותר למרפאים מאשר הזמן הזה. מרפאים (הילרים), אם אתם כאן, האם אתם חווים דבר מה חדש? אם אינכם חשים, אנחנו מזמינים אתכם לחוש בכך. התהליכים שבהם אתם משתמשים, שאותם למדתם, עשויים להיות עוצמתיים אפילו יותר מכפי שאתם חושבים. אני מזמין אתכם להרחיב אותם. אני יודע מי נמצא כאן. אני מדבר אל כמה מכם ממש עכשיו. אולי הגיע הזמן להתחיל לעשות דבר מה שחשבתם עליו מזה זמן רב. אני יודע מי נמצא כאן!

הרעיונות הללו ינבטו, ואפשר שלא היו מצליחים לנבוט באנרגיה ישנה יותר. יש עוד אנשים בעיר שלכם, שעשויים להפתיע אתכם. הם עשויים להפתיע אתכם, כיוון שהם מוכנים, זו הפעם הראשונה, לבחון את מה שאתם מציעים. איזון הוא משהו מפתה מאוד. אולי אתם רגילים לשמוע צעקות רבות, אולי מדובר בדרך חיים. מה היה קורה אילו הייתם מפסיקים לקחת בכך חלק? ובמקום זה, להיות מאוזנים תמיד?!

האם אפשר להילחם בחשכה באמצעות מתיקות? כן. זה חדש, ממש חדש. גישה זו שיש לכם, של איזון – יוצרת איזון באנשים אחרים. דומה שהאיזון מדבק, אנשים אחרים יראו אותו והוא ידבק בהם. לא תמיד עימות הוא בהכרח הדרך. זה חדש. ומה בנוגע לפחד? אתם יודעים שהפחד מסוגל לעצור את האור? משום שהאדם בוחר לפחד. ואם אתם מפחדים, דברים מעטים מאוד יכולים לחלוף דרככם – דברים יפים, משמחים או מאוזנים. הפחד יכול להתמוטט לנגד עיניכם. אני יודע מי נמצא כאן. אולי הגיע הזמן לשחרר את הפחד. נמצאים כאן ארבעה אנשים שהפחד מניע את חייהם. אולי לא הייתם מודעים לכך, חשבו על כך, על מה שאתם עושים ומדוע, בגלל הדברים שאתם חוששים ומודאגים בגינם. אני לא מדבר כאן על המצב, זה עניין אישי. אני מדבר על המקום האישי בחייכם. מה אתם מפחדים לעשות, שאתם יודעים שעליכם לעשות? אני פונה עכשיו למישהו אחר. האיזון מטפל בדברים הללו. אתם מבינים, הבורא חי בכם, אתם מאוחדים, עם עפר הארץ ועם הכוכבים ועם כל מה שביניהם. זו ההזמנה עבורכם: לעזוב מקום זה שונים מכפי שבאתם. נתנו מסר זה בכל רחבי הפלנטה. ואף על פי כן, הוא חדש לאנשים רבים כל כך. ישראלים, זה המסר שאני רוצה להעניק לכם: אתם גדולים יותר מכפי שאתם חושבים, ויש כאן אור רב יותר מכפי שאתם חושבים. חשבו על זה.

וכך הוא,

קריון