ברכו את הפער

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

יולי 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

כל שינוי בתדר וברטט האנרגטיים נושא ברכות רבות והוא רגע של חסד שבו יכולות להתרחש טרנספורמציה משמעותית ותנועת התעלות. התנועות הללו הן אישורים להתעלות כמו גם הפרדה מדחיסות הממד השלשי כדי שתדר אור גבוה יותר יוכל להיכנס למרחב זה. הן מייצגות רווח והפסד ופוטנציאל אינסופי, והן מקום לריפוי, לשלמות ולסוף הקרמה, מחזורי הנשמה והסבל.

פער באנרגיה מתרחש כאשר פוטנציאל אנרגיה חדש נברא בין הרוח לבן האנוש, כיוון שפרדיגמת הממד השלישי שהאנושות נושאת מוכנה לקבל תדרים חדשים. הפער האנרגטי הוא תגובת הרוח להזמנה להתרחב לרמות מציאות חדשות ולאפשר לתדרי מציאות חדשים להפוך לחלק מהרשת האנרגטית האנושית. הגוף הפיזי עלול לחוות זאת כהלם, כיוון שהוא מארגן מחדש את המערכת האנרגטית, מסיר כיסי דחיסות שנוצרו על ידי טראומה ישנה שהוחזקה זמן ממושך, מקורות כאב, סבל והפרדה מהאלוהי.

פתיחה זו היא רגע של חסד שמאפשר לכם לראות את פוטנציאל המציאות החדשה, ומספק התנסות ברצון חופשי – את האנרגיות והמציאויות החדשות יש לבחור מתוך רצון חופשי, הן לא נכפות עליכם. הן כרוכות בהיפרדות ממציאות הממד השלישי, שהייתה הבסיס שלכם במשך תקופות חיים רבות, שעה שאתם שוקלים את ההזמנה לסיים את משימות הריפוי שלכם ולקחת על עצמכם משימות אור חדשות. הן מהוות גם הזמנה לשחרר את הקרמה ואת התחייבויות הריפוי שלכם ולאפשר לשותפי הנשמה שלכם להחליט האם הם רוצים להמשיך בנתיבים שלהם בלעדיכם או ללכת בעקבותיכם למציאויות חדשות ולפוטנציאלים אנרגטיים חדשים.

פערי אנרגיה הם ברכות כיוון שהם מהווים תגובה לרצונכם בחיים מספקים ומלאי שמחה במידה רבה יותר. הברכות אינן מוגבלות לאותם דברים שגורמים לכם אושר ותחושה טובה; תכופות הן אותן בחירות קשות כאשר אתם חייבים להחליט להציב את ההוויה האנרגטית שלכם כולה על הנתיב האישי שלכם ולהיפטר מהאמונה שאתם אחראים לריפוי של אנשים אחרים. ברכה מרחיבה את המציאות שלכם, תכופות על ידי שחרור הדברים שמגבילים אותה. פערי אנרגיה מברכים אתכם על ידי כך שהם מראים לכם שמציאויות אחרות הן אפשריות, ואז אתם חייבים לבחור כיצד תשתמשו בברכה זו.

אמצו את פערי האנרגיה כאשר הם מופיעים בחייכם, כיוון שהם נושאים הבטחה להתרחבות ולאור שהם נתיב חדש להתרחבות אנרגטית, להגשמה ולאנרגיות השמחות של הממד החמישי, שיבראו גן עדן עליי אדמות. הנשמה שלכם יכולה לעזור לכם לזכור את החסד שכלול בכל פער אנרגיה ולמצוא את השמחה שבברכת התעוררות העוצמה היצירתית שלכם, בעת שאתם מאמצים את מאסטריות הרוח שלכם ומעגנים את הפרדיגמות החדשות של השמחה למען עצמכם, למען האנושות, למען כדור הארץ ולמען מחזור ההתעלות.