בצעו את קפיצת האמונה שלכם אל פרדיגמות חדשות

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל
מאנגלית: סמדר ברגמן

האם אתם מרגישים בזמן הזה שאתם חוזרים על שיעורים ישנים ורואים כיצד העבר חוזר על עצמו בחייכם? האם זהו חלק משיעורים שחשבתם שסיימתם והנה הם שבים ומופיעים? האם אתם מרגישים שאתם נסוגים לאחור במקום להתקדם? זהו זמן חשוב לאנושות, משום שאתם מסיימים פרדיגמה אחת ומתחילים אחרת. עד כה, המעבר לאנרגיות החדשות היה מעבר הדרגתי, וכל התנסות מן העבר היא הזדמנות להפוך אותה למשהו ״יותר״ מכפי שהיה קודם לכן. אינכם צריכים לשנות דבר, פשוט הוסיפו רמת אנרגיה אחת נוספת, שהופכת זאת ״ליותר מאשר״ היה בעבר, שמביאה אתכם לפרדיגמה חדשה וזוהי קפיצת האמונה שלכם.

בזמן הזה, ניתן לשנות כל תדר אנרגטי, לסקור ולכייל מחדש כל אנרגיה של כל התנסות, לבחור בטרנספורמציה ובהתעלות או בחזרה על המחזור הקרמתי. אם אתם עייפים הסיבה היא שאתם אוספים ומקבצים את כל ההתנסויות שלכם לכדי רגע אחד, כפי שקיבצתם ואספתם את כל הקרמה שלכם לכדי תקופת חיים אחת, כיוון שידעתם שזו תהיה הזדמנות להתמיר את ההתנסויות הללו. אתם ניצבים למול השלב האחרון של המעבר לדרכי הוויה חדשות. זוהי ״קפיצת האמונה״ שלכם, ההשארה מאחור של מה שידעתם, המבוסס על העבר והקרמה, וההתעלות אל הבריאה. העבר מבצע את הופעתו האחרונה כדי שתוכלו לקבל החלטה להיות באנרגיה הזאת או לחוות חוויה שהיא קפיצת אמונה ולנוע מהתנסות העבר הידועה אל פוטנציאל ההווה הבלתי ידוע.

עם כל רמת תדר ורטט חדשה שאתם חווים, ניצבת בפניכם ההזדמנות לבחון החלטות ובחירות מן העבר באמצעות חזרה על החוויה, כדי שתוכלו לבחור בין העבר לבין ההווה, בין הפרדיגמה הישנה לבין אחת שונה. אין זה תהליך של נסיגה לאחור, אלא של סקירת האנרגיה שלכם ושל הפרדיגמות והממדים שלכם, זיהוי דפוסים אותם ניתן לשנות כדי לברוא אנרגיה שמתאימה למבנים ממדיים גבוהים יותר. שינוי פרדיגמות הוא קפיצת אמונה שנושאת אתכם ממה שאתם יודעים אל הבלתי ידוע, זה צעד קדימה שמתחיל בצעד אחורה.

האנרגיה נעה בזרם דינמי שנע קדימה ללא הרף, ולעולם לא נע לאחור. אם אתם מרגישים שהעבר חוזר על עצמו בחייכם, הסיבה היא שאתם משתמשים באנרגיה מפרדיגמה ישנה כדי לברוא מחדש את העבר. אתם יכולים עכשיו ללמוד לחיות ברגע חדש, בהווה, אבל הדבר מחייב טרנספורמציה, שהיא נתיב ההתעלות. אתם מתעלים מפרדיגמה ישנה לפרדיגמה חדשה, מן העבר אל רמה אנרגטית שמעליו.

האתגר עמו מתמודדים רבים מכם עכשיו הוא החזרה על התנסויות העבר, המתרחשת כדי שתוכלו לקבל החלטות שונות וחדשות. אם בעבר בחרתם בפחד, עכשיו יש לכם הזדמנות לבחור באהבה או באומץ. אם בחירות העבר שלכם כוללות כעס, דרמה ותוהו ובוהו, כעת תהיה לכם הזדמנות לבחור שלווה ושמחה. היקום אף פעם לא נע ״אחורה״; זו רק תפיסת המצב שלכם. גם בשעה שאתם נעים לרטטים גבוהים יותר, עדיין יהיה עליכם לחוות ממד זה, לחיות בקרב האנשים עמם אתם חולקים את חייכם. ההתנסויות הללו הן רק הזדמנות לשלב תדרים חדשים ולהציע חיבורים אנרגטיים חדשים שהם יכולים לבחור לאמץ או לא.

זהו זמן של שינוי גדול ואתם מתפתחים ומתעלים, אף על פי שלא נראה כך לעתים. שום דבר שאתם עושים אינו טעות או משגה. כל בחירה שאתם מקבלים היא הבחירה הנכונה עבורכם, בזמן שבו אתם מקבלים אותה. כאשר אתם מוכנים לקבל בחירה שונה, אתם עושים זאת באותו זמן. היו סבלניים כלפי עצמכם, כיוון שאתם חווים רמות עוצמתיות ביותר של אינטגרציית נשמה, וכל אחת מהן פותחת שערים אנרגטיים חדשים של פוטנציאל.

כל שינוי במודעות מזמין תדרים חדשים וקפיצת אמונה חדשה אל ממדי הוויה שונים. זכרו לתרגל ריחוק והיו הצופים, הימנעו מלשפוט כל מצב שהוא כדי שיוכל להתפתח לכלל אפשרויות הבחירה שלו. אז תוכלו לראות את הדברים כפי שהם, ללא הפילטרים של הרגשות, האמונות והתפיסה שלכם, וכדי שתוכלו לזכור שאתם עוצמתיים, נמצאים בשליטה ובוראי המציאות שלכם על כל הממדים, המציאויות, ההזדמנויות והפוטנציאלים שלה. אמצו את קפיצת האמונה שלכם ובטחו שהיא תוביל אתכם לשמחה, לאהבה, לשלווה ולשפע להם אתם ראויים.