ביתו של הטבע האנושי

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

ליסבון, פורטוגל

10 במארס, 2013

תרגמה משמיעה: כרמית יודוביץ כהן

עריכת תרגום: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

השער המצוי בעצמי הגבוה של שותפי נפתח. החלק הפיזי שלו משתנה. קשה לתאר זאת. יהיו שישאלו: “היכן הוא כעת” (לי קרול). התשובה היא שהוא עדיין כאן. כל מה שבתוכו עומד לצדי. תקשור אינו השתלטות, התקשור הוא מיזוג, הוא לוקח את כל מהות בן האנוש ומשלב אותה עם החלק המקודש שהוא רב ממדי. בן האנוש מתרחב אז על מנת לאפשר את מה שאתם רואים.

בני האנוש אוהבים להפוך הכול לליניארי. הם רוצים לשים דברים בקופסאות. הם רוצים ששותפי יעזוב, יכנס לקופסה ושקריון יכנס. מעשה זה אינו מכבד את בן האנוש. יש כאן מרפאים והם יאמרו לכם את אותו הדבר: שבאופן בסיסי הם מתקשרים וכאשר הם ניצבים לפני אדם שזקוק לריפוי, החלק שבתוכם מתרחב. ובמסגרת ההתרחבות, הם מקבלים מסרים. הם יודעים מה לעשות, וזה אותו הדבר. ומה שממשיך להתקיים בהם הוא האינטלקט, הרגשות, האישיות שלהם, כל שיש בהם. ובנוסף לכך, קיים השער של העצמי הגבוה שנפתח.

אתם יודעים שהדבר זמין מאוד. לתהליך זה פנים רבות. כל הנשמות עתיקות שכאן מסוגלות לעשות זאת. לא מדובר בהכרח בישיבה על במה מול אנשים – זהו נתיב חיים. אני מדבר על פתיחת השער ומתן אפשרות להתרחב. מה יקרה אם תעשו זאת? אולי תמצאו פתרונות, אולי ריפוי, אולי תשובות שחיפשתם היום.

אין בעיה בחדר שאינה ניתנת לפתרון. רבים באים ושואלים את אותו הדבר: “כיצד אוכל לעשות דבר זה או אחר?” רגע זה מתאים לריפוי. הפמליה של קריון נוכחת בחדר, אתם מוקפים בנשמות עתיקות שחושבות כמוכם. ברגע זה, אני רוצה שתעמידו פנים שאתם יודעים את שמות כל הנוכחים כאן. ואני רוצה לומר לכם שבכנות אינכם צריכים להעמיד פנים. אם אוכל להרחיב את מודעותכם לרגע קט, אתם תדעו את שמות כל הנוכחים, כיוון שהם משפחה, מוכרים לכם. גם האנשים שהגיעו מארצות אחרות, הם בני משפחתכם ומוכרים לכם.

קשה להאמין שבנשמתכם האחרונה, כאשר אתם חוזרים הביתה, אתם יודעים את שמם של מיליארדים. הם כולם משפחתכם, כולם חלק מכם, כולם עולצים ביופייכם. וזו האמת. קשה לאדם ליניארי לחשוב כך. נגביל זאת אפוא רק לנוכחים בחדר. אני רוצה שתכירו באופן אינטואיטיבי כל אחד מהנוכחים כאן. אני רוצה שתשדרו את החמלה שלכם אל השכנים שלכם כאן. אני רוצה שתעמידו פנים שזרועותיכם גדולות כגודל החדר ושכולכם משלבים ידיים יחד וכך מתקבל חיבוק של כל האנשים שבחדר. ומסיבה אחת, שלרגע אחד נמזוג אל קבוצה זו את אנרגיית הריפוי למענה באתם. הדבר עשוי אפילו לשנות את הדנ”א שלכם, לשכתב אפילו את החלקים שאתם חושבים שאינכם יכולים לשכתב. יש כוח במקום שבו מצויות נשמות עתיקות רבות. ואם אתם משלבים את כוונתכם לעבוד עם אלו שזקוקים לכך בחדר, אפילו אם אינכם יודעים את שמם בממד השלישי, אתם תשנו את המציאות במקום זה. האם אתם מוכנים לעשות זאת איתי כעת? לפני שנתחיל במסר קצר זה. רק לרגע קט. בואו נעשה זאת.

כיצד נראית אהבת האלוהים? דמיינו זאת: קטיפה ירוקה יפהפייה תרד על פני החדר, והיא כוונת כל הנשמות העתיקות כאן, ויש לה את היכולת לרפא את כל מי שהיא נוגעת בו. בהתבסס על מסלול חייהן וההרשאה שנתנו, בהתבסס על המקום שבו הן מצויות בתוכנית הרוחנית. תנו לדבר להתחיל כאן. יקרים, עזבו שונים מכפי שהגעתם. פתחו דלת מדהימה זו שהיו שקראו לה נסים, ושאנו קוראים לה “אהבת המשפחה”. והחלו להבין מה אתם יכולים לעשות ביחד.

מה אתם רואים? האם אתם יכולים לחוש בדבר? האם הוא נוגע בכם? הפמליה שולחת את ידה אל הקבוצה, יד אחת, גדולה ומאוחדת מאוד, נוגעת במבנה התאי ומביאה שלווה לנשמה. אולי הריפוי עוסק בדאגה, כדי שתוכלו לעזוב מקום זה בשלווה ולומר שהכול כשורה עמי.

ברגעים קצרים אלו, אני רוצה לקחת אתכם למסע מטפורי. ואני רוצה שתשמעו זאת בשפתכם (פורטוגזית). לא עשינו זאת בעבר. לכן הוא ייחודי ומקורי. אני רוצה לדבר על הכיול מחדש של הטבע האנושי.

מתרחש שינוי על הפלנטה ולכל דבר יש הזדמנות להשתנות. שינוי איטי כדי שיהיה מובן, תוך שימוש בהיגיון רוחני שיסביר את הדברים שמובנים לכם מבחינה רוחנית ושהינם הגיוניים באופן רוחני, ידחפו אתכם לאמונות ולדרכים חדשות.

זהו בן האנוש החדש, שלא יצטרך לבטוח לחלוטין בדברים בלתי נראים ובמקום זאת ירכוש את מה שאנו קוראים לו “היגיון רוחני”, שיאפשר לו לדעת מה לעשות בשלב הבא. יש שיאמרו ששני המושגים הללו, הגיון ורוחניות, אינם הולכים יד ביד. שתי מילים שהן כביכול מושגים מנוגדים זה לזה. וזהו חלק מבן האנוש החדש. הצעד הבא יראה הגיוני לנשמות העתיקות. אראה לכם למה. מאחר שאתם עומדים לארגן מחדש את “הבית” של הטבע האנושי.

אנו עומדים לקחת אתכם לבית. בעמקי דמיונכם, ניצור מטפורה. והסיבה מדוע אנו עושים זאת באופן זה היא שהדבר עוזר לכם לזכור, הופך זאת לפשוט. דברים אלו מלאים בנומרולוגיה, ואתם יכולים לנתח את שאני עומד לומר מאוחר יותר ולקבל משמעויות נוספות, אפילו מעבר לאלו שאתן לכם היום.

כיצד אתם מגדירים את “הטבע האנושי”? הטבע האנושי מורכב מהנטיות המוקדמות של בני האדם, מה הם יעשו, מי יהיו, כיצד יפעלו. זהו הטבע האנושי, והוא עומד לעבור כיול מחדש. האם זה אפשרי? האם משהו שאמרו לכם שהוא נצחי יכול להשתנות? והתשובה היא כן. כמעט בכל תחום על הפלנטה. כמעט בכל נושא שעליו אנו מדברים. המגנטיות של הפלנטה שלכם משתנה. היא משפיעה על הכול. האוקיאנוסים של הפלנטה שלכם משתנים. אם לא שמתם לב, מזג האוויר משתנה. זהו כיול מחדש של כל הדברים. סוגי חיים מתפתחים, כאלה שלא ראיתם בעבר. אפילו מזונות שלא ראיתם בעבר. כל הדברים מתחילים להשתנות. הטבע האנושי יהיה אחד מהם. האופן שבו אתם חושבים.

אני רוצה לקחת אתכם אפוא אל תוך מה שאקרא לו “הבית של הטבע האנושי”. התייחסו אליו כאל ביתכם. אך בעת שאתם נכנסים אליו, אינכם מזהים אותו. זהו חדר עגול ובו שבע דלתות. אסביר את המטפורה, מה שתראו בנוגע לדלתות ומה משמעותו. אני רוצה למנות, בתקשור ספציפי זה, שבע דלתות ושבעה חדרים בביתו של הטבע האנושי. זה יהיה ביתם של בני האנוש החדשים, אלה תהיינה הנשמות העתיקות.

יש הרבה יותר משבע דלתות, אך הבית ישתנה עם כל שיעור שאעביר. בשיעור של היום – שבע דלתות. אומר לכם מה הן בעוד רגע.

בואו נתבונן תחילה במטפורה. לכל חדר שני מאפיינים. הראשון הוא הדלת, האם היא פתוחה או סגורה? אם היא פתוחה, פירושו של דבר שהחדר זמין. המטפורה הבאה היא, האם האור בחדר דולק או לא? אם האור דולק פירושו שהחדר פעיל ושנעשה בו שימוש. אם האור כבוי פירושו שהחדר אולי זמין, כי הדלת פתוחה, אך שלא נעשה בו שימוש. תוך שימוש בכללים אלו לגבי המטפורה, נבחן שבעה חדרים של בן האנוש החדש, של הטבע האנושי.

הדלת הראשונה – הישרדות

הדלת הראשונה תיקרא “הישרדות” והדלת פתוחה. למעשה אין שם דלת ומעולם לא היתה. אין אפילו צירים של דלת. כיוון שזהו הטבע האנושי הבסיסי. בתוך החדר תגלו שהאור דלוק ופירוש הדבר הוא שאתם תמיד במצב הישרדות. ואתם יודעים זאת. ישנם פסיכולוגים שיאמרו שדלת זו תמיד תהיה פתוחה ושבחדר זה לא ניתן לגעת, כיוון שאם תסגרו את הדלת, לא תשרדו. והם צודקים. אנו רוצים להציע הצעה: אני רוצה שתכבו את האור (צוחק).

וזו המשמעות: דלת ההישרדות תמיד שם, החדר תמיד פתוח, אך כאשר אתם מכבים את האור, פירושו של דבר שאינכם תמיד מצויים בחדר באופן פעיל. פירושו של דבר, שתוכלו להדליק את האור בכל רגע שתרצו, אך כשהאור דולק יש בכם חלק שתמיד מצוי שם. ואם האור דולק, משמעות הדבר היא שבכל אשר תלכו ובכל אשר תעשו, הישרדות תהיה הדבר הראשון שעליו תחשבו. ודבר זה עומד להשתנות.

כשתכבו את האור, אין זה אומר שאתם מחוץ למצב ההישרדות, אלא שמצב ההישרדות זמין אך שאינו עוד המיקוד. בן האנוש החדש אינו זקוק לאור דולק בחדר ההישרדות. הדלקת האור בחדר ההישרדות פירושה שאתם מודאגים, תמיד מתכננים את העתיד, תמיד מסתכלים קדימה, בממד השלישי. פירוש הדבר הוא שאתם “מבינים” את הדברים, “יודעים” מה עתיד להתרחש, או לפחות מקווים שאתם יודעים ומציבים את המטרות.

מה יקרה כשתכבו את האור? אומר לכם: זהו בן האנוש החדש שאומר: “ההישרדות שלי תיווצר על ידי סינכרוניות שאיני יודע עליה עדיין, לגבי דברים שעלי עדיין לראות בי, מטרתי בלתי נראית, היא קוונטית ואיני יודע מה היא, אך אלוהים יודע והיא תהיה טובה מכל דבר אותו אני יכול לדמיין”. זהו בן האנוש החדש שחושב מחוץ לממד השלישי ושאינו חושש לכבות את האור. זו הדלת הראשונה.

הדלת השניה – אגו

על הדלת השנייה כתוב “אגו”. הדלת פתוחה והאור דולק. האם אני צריך להסביר? דלתות אלה קשורות זו לזו (הכוונה להישרדות ולאגו). אני מתייחס אליהן כאל מחלקות נפרדות בעבורכם, אני מפשט את הדברים. אך הדברים אינם פשוטים. פעמים רבות חדר האגו קשור קשר הדוק לחדר ההישרדות. ודרוש אגו חזק על מנת לשרוד.

אני רוצה לשאול אתכם שאלה: נקבו בשמות המאסטרים לאורך ההיסטוריה שהיו אגואיסטים. מי מהם עמד, טפח על חזהו ואמר “הביטו בי”. התשובה היא: אף לא אחד מהם. הדבר אמור לומר לכם משהו – משהו שאתם כבר יודעים. אלו רגשות בסיסיים ואלמנטריים ואינסטינקט הישרדות, ואתם יכולים לכבות את האור. האור הזה דלק זמן רב. אתם יכולים להשתמש באגו, אינכם חייבים שהוא יהיה דלוק כל הזמן. אתם יכולים להגן על הדברים שבהם אתם מאמינים ועל מי שאתם ואינכם צריכים שהאור יהיה דלוק על מנת לעשות זאת.

יודעים למה? משום שהמהות שלכם אינה מצויה בחדר (הכוונה ל”חדר” האגו). המהות שלכם שייכת לבורא. חמלת האלוהים לא נמצאת בחדר האגו. חמלת האלוהים לא נמצאת בחדר ההישרדות. חמלת האלוהים גרה במקום אחר לגמרי – היא אינה גרה בטבע האנושי אלא בטבע האלוהי. היא מצויה בכל חדר ובו בזמן אינה מצויה בשום חדר. היא אינה בממד השלישי. היא ממלאה אתכם באופן כה שלם שאין לה אפילו דלת. והיא יכולה להפוך לחלק שבכם שאתם חושבים שהוא אגו.

לא האגו האנושי הישן, אלא הייצוג הגאה בשל היותכם חלק מהבורא, שמאפשר לכם לזקוף את ראשכם בעודכם הולכים ולומר: “תודה לך אלוהים על שאני חלק מהשמים, מהעצים ומהשדות ומהמערכות של מערכת השמש. שחיי שלובים באנרגיות של כל הדברים הללו”. זהו בן האנוש החדש.

אתם מבינים מה קורה כאן? אנו מבקשים מכם לארגן מחדש את סדרי העדיפויות שלכם. להוציא רבים מהם אל מחוץ לממד השלישי, אל מחוץ למציאות שאומרת “אתם הדבר היחידי שיכול לעבוד איתכם” ולהבין שיש כל כך הרבה יותר.

הדלת השלישית – אינטלקט ורגש

הדלת השלישית נקראת אינטלקט ורגש. הא פתוחה ומשמעות הדבר הוא שהיא זמינה, והאור דולק. אני רוצה שתשאירו אותו דולק. אני רוצה שתשאירו חדר זה בדיוק כפי שהוא.

דומה שאינטלקט ורגש הם אנרגיות מתחרות. הן אינן כאלו. הן אנרגיות שצריכות להיות מאוזנות. אינכם יכולים לעשות שימוש בהיגיון רוחני ללא אינטלקט חד. אינכם יכולים לחוש באהבת האלוהים ללא רגש חזק. יש הולמות בבכי האהבה. יש הולמות בבחינה האינטלקטואלית של ההיגיון הרוחני. בחינת העבר, בחינת הדברים שאמרו המאסטרים, חיפוש אחר הדברים שאתם צריכים לראות על מנת למצוא את מה שאתם צריכים למצוא. אינטלקט. רגש. שימו עוד נורה שם (צוחק) והפכו את החדר לבהיר ביותר. אלו הכלים של בן האנוש החדש.

תאמינו או לא, יש למעשה מבנה בדברים רב ממדיים. הוא אולי אינו מבנה תלת ממדי, אך קיים מבנה. הוא אולי אינו ליניארי בעבורכם, אך עדיין קיים מבנה. האינטלקט והרגש יגלו זאת. זהו היגיון רוחני.

אתם עומדים זקופים באהבת האלוהים, מאמינים במה שאתם מאמינים, יודעים בוודאות שזה הגיוני. אינכם סומכים על הבלתי נראה. לא. אתם רואים את המבנה. בפעם הראשונה, בן האנוש החדש יכול להסתמך על הדברים הרב ממדיים שהוא יכול לחוש, להרגיש ולדעת. אינטואיציה היא חלק מזה. כיוון שהאינטלקט והרגש הם חלק מהתהליך האינטואיטיבי. ואז האינטואיציה מדברת אליכם, והיא המסרים מאלוהים רב ממדי, שמכוון אתכם לפנות ימינה או שמאלה. זהו חדר חשוב. החזיקו את הדלת פתוחה, בני אנוש. השאירו את האור דולק.

הדלת הרביעית – ערך עצמי

דלת מספר ארבע היא “ערך עצמי”. והדלת פתוחה, היא תמיד היתה פתוחה. אך האור כבוי. זאת אומרת שהיא נגישה אך מצויה בחשכה. בני האנוש הישנים לא משתמשים בה. באנרגיה הישנה, רבים מבני האדם אינם מודעים כלל לדלת.

ואתם יודעים למה. משום שברוחניות של האנרגיה הישנה אמרו לכם, במשך מאות שנים, שאינכם ראויים כבני אדם. חלק מהמערכות אומרות לכם שאתם נולדים מלוכלכים ושאין לכם סיכוי. חלק אמרו לכם שאלוהים לא יבחין בכם אף פעם. האם אתם יכולים להאמין בזאת? האור כבוי. בן האנוש החדש יכנס לחדר זה וידליק את האור. ערך עצמי.

אם אתם פיסת אלוהים שמהלכת על פני הפלנטה, והבורא מצוי בכל תא ותא שלכם, הדבר הופך אתכם לראויים! אתם כאן בכוונה. שוב ושוב ושוב – בכוונה. כאן, בזמנים אלו, כחלק ממערכת, בכוונה. יותר מראויים, נערצים על ידי אלוהים בשל עבודתכם, אהובים על ידי מיליארדים בשל מה שעברתם. יותר מראויים.

הדליקו אור זה. זקפו קומתכם מעט יותר כשתצאו מכאן. כולם אומרים לכם שנולדתם לסבול אל תתווכחו איתם – פשוט לכו לדרככם. תנו להם לסבול אם הם רוצים. אין זו המציאות שלכם. אל תתנו לאיש לומר לכם שהגעתם כדי לחלות או שזה החוזה שלכם, כיוון שאין זה החוזה שלכם. אין אדם שנולד כדי לחלות.

האם אתם יכולים לעשות זאת? האם אתם יכולים לראות את נפלאות האלוהים בתוככם? אה, מי אמר זאת בעבר? האם תוכלו להיכנס לחדר קטן בביתכם ולהתבונן בראי, לפקוח את עיניכם להתבונן ולומר: “אני ראוי להיות בן אנוש”. ולהתכוון לכך. זהו בן האנוש החדש.

האם זה אגו? לא, זו המציאות. ראוי להיות כאן. לעבוד על הרטטים של הפלנטה. זו הייתה הדלת הרביעית.

הדלת החמישית – מודעות עצמית

דלת מספר חמש היא “מודעות עצמית”. דלת מסוימת זו היתה סגורה. היא יכולה להיפתח על ידי אחדים ולאחרים מתקשים לפתוח אותה. היא אינה סגורה לכלל האנושות. הנשמות העתיקות פתחו את דלת המודעות העצמית. לעתים הדלת פתוחה רק באופן חלקי. הן רק הופכות מודעות למה שבאמת עשוי להימצא בפנים, אך הן אינן יכולות לראות זאת מאחר והאור אינו דולק. הוא לא נמצא בשימוש. לא באמת.

מודעות עצמית, בואו נגדיר אותה. מודעות עצמית היא החלק בכם, החלק התלת ממדי, שיש לו מודעות מלאה לחלק הרב ממדי. זהו הגשר, האין זה כך? זהו החלק שאומר: “אני חלק מאלוהים. אני מודע למקומי ביקום”.

יש לכך רמות רבות, יקרים. לא אפשט זאת. בחדר זה יש מחלקות רבות. ושיעור החיים שלכם יאמר לי אם פתחתם בכלל את הדלת, לאיזה מרחק הגעתם בחדר זה. נשמות עתיקות, אתן לכם הנחיות לחדר זה כעת. אני רוצה שתסירו את הדלת (צוחק), ואני רוצה שתדליקו את האור. זה הגשר.

כששותפי קיבל את החלטתו לתקשר, הוא פתח דלת זו. היתה זו דלת שהוא מעולם לא פתח קודם לכן. מעולם לא. ונדרשו לו ארבע שנים לפתוח אותה. הוא פתח אותה מספר פעמים ומיד סגר אותה בטריקה. זה הפחיד אותו. שיתכן ויש יותר ממנו מכפי שידע.

אתם יודעים מה עושה מודעות עצמית בחדר זה? כשאתם מדליקים את האור, אתם מודעים לרשומות האקאשיות שלכם. יתכן שאינכם יודעים מה היו תקופות חייכם, אך אתם יודעים שכבר הייתם כאן. לפתע אתם מודעים ל”עצמי” גדול יותר. לעצמי עצום בגודלו. ועל קירות חדר זה רשומה אמרה. והאמרה היא: “אני הייתי כאן מאז ומעולם”. ולכך בדיוק הכוונה. תמיד הייתם ותמיד תהיו. וברגע זה, אתם בני אנוש על כדור הארץ, שנושאים את השם שרשום בדרכון שלכם. אך יש כל כך הרבה יותר.

לחדר זה ראוי להיות פתוח, ראוי שהאור יידלק בתוכו. ההזמנה היא שתגלו מי אתם.

ולפתע הדבר מתמזג עם היגיון רוחני (החדר החמישי) ועם החדר השלישי (אינטלקט ורגש). אז יש לכם כאן חמש ושלוש שקשורים זה בזה. אל תחמיצו את המשמעות, זהו בשמונה. ובמונחים נומרולוגיים פירושו “הגשמה”. אתם מבינים זאת? אינטלקט, רגש, מודעות עצמית, היגיון רוחני – מאפשרים לכם להגשים את הדברים בחייכם שבגינם הגעתם. לא תעשו זאת ללא מודעות עצמית.

קיימות שתי דלתות נוספות. הדלתות הללו, שתי הדלתות הבאות סגורות ותמיד היו סגורות. בן האנוש החדש עומד לפתוח אחת מהן. לא כרגע, אך זה מגיע. זוהי דלת שכלל אינכם יודעים על קיומה, משום שהיא אינה חלק מהמציאות שלכם, אך היא תמיד היתה שם. היא דלת יפהפייה, ויש בחדר סודות רבים.

הדלת השישית – ידע מולד

שם הדלת הוא “ידע מולד”. וזו דלת מספר שש. ושם נוסף שלה הוא “תבונת הגוף”. בחנו זאת בעבר. האם אתם מודעים, ואתם אכן מודעים, שדבר מה בגופכם יודע יותר מאשר מוחכם. ככל שאתם מאמינים שאתם יכולים להיות אינטלקטואלים, עדיין אינכם יודעים מה מתרחש בתוככם. נכון שזה מוזר?

למרות שאתם טוענים שאתם בעלי מודעות מפותחת, עדיין אינכם יודעים מה מתרחש. ומאחר ואינכם יודעים, אתם משתמשים בשיטות על מנת לגלות. שיטה אחת היא קינסיולוגיה. היא קרויה “בדיקת שריר”. קינסיולוגיה. באמצעותה אתם שואלים את גופכם מה מתרחש בתוכו. נכון שזה מוזר שאתם צריכים לשאול את גופכם מה מתרחש בתוכו? השיטה השנייה היא ללכת לרופא ולבצע בדיקות. יתכן שהרופא יאמר לכם שמשהו גדל בפנים ואתם צריכים לדעת זאת. בני אנוש, האם אינכם סבורים שזה מוזר שהמודעות שלכם אינה יודעת זאת?

האם אתם יודעים ששני הדברים הללו מופרדים לגמרי בזמן הזה? אתם מבינים, כשרק כשלושים אחוזים לערך מהדנ”א מופעל, ישנן דלתות מסוימות שאמורות להיות פתוחות אך אינן. וזו אחת מהן. הגשר שבין המודעות האנושית לבין הגוף בעל הידיעה המולדת. זה הגשר והוא מתחיל להיפתח.

האם שמעתם על אנשים בעלי יכולות אינטואיטיביות רפואיות? אלו בני אנוש שיכולים להתבונן בכם ולראות את החלק המולד. מוזר, יש להם מתנה, הם יכולים לראות לתוך החדר השישי שלכם ואתם לא. הוא מדבר אליהם. ראיתם זאת. הם יכולים לעמוד שם ולומר לכם על מה מדבר הגוף שלכם. אלו קשיים יש לו, מה לא בסדר בו, מה הוא צריך. הם מתבוננים בחדר השישי.

זה מה שאני רוצה שתעשו. אני רוצה שתדמיינו שאתם פותחים את הדלת. השאירו את האור כבוי. אני רוצה שתדמיינו שאתם פותחים את הדלת. זהו אות לגוף שלכם שאתם רוצים להתחיל לבנות את הגשר הזה. הוא עוד לא מוכן להדלקת האור, מאחר שהרטט של הפלנטה צריך לעלות אף יותר על מנת שהדבר יקרה. על האנרגיה הישנה ללכת, לבנות עצמה מחדש או למות. הזרעים אתם זורעים עכשיו, מטפורית, צריכים להתחיל ולהתפתח. חלון 18 השנים שעליו אנו מדברים צריך להתקדם מעט יותר. ואז חלקכם יתחילו לראות זאת. תהיה ידיעה, אינטואיציה, שמשהו מתרחש בתוך גופכם. ואם תיבדקו ותגלו שזה נכון, תדעו שהגשר בתהליך בניה. יבוא יום שבו הגשר יהיה בנוי. בני אנוש ידעו באופן אינטואיטיבי למה הם אלרגיים, הם ידעו מה חסר להם, הם ידעו אם יש להם לחץ דם גבוה, הם ידעו זאת באופן מיידי, ללא מכשירים, ללא עזרה, והם ידעו מה לעשות בקשר לכך. והדבר יעלה את תוחלת החיים שלכם. וכל זה חלק מהדנ”א שפועל באופן יעיל יותר.

הדלת השביעית – העצמי הגבוה

הגענו לדלת השביעית ובזו נסיים. איני יכול לומר לכם אם הדלת פתוחה או לא. זו דלת מוזרה. יש לה מראה מוזר מאוד. אתם יכולים לראות דרכה, היא פשוט לא תלת ממדית. חלק כלל אינם בטוחים שהיא שם. יתכן שאם תאמינו שהיא תהיה שם, ואם לא תאמינו, היא לא תהיה.

אקרא לדלת זו בשם, היא נקראת “העצמי האלוהי”. היא נקראת “העצמי הגבוה”. היא נקראת “האלוהים שבפנים”. היא נקראת ה”אני הנני”. היא השער שדרכו אני מדבר ברגע זה אל שותפי. אלו הסליל שמחבר אתכם אל הצד השני של הצעיף. והיא רב ממדית.

אין אור, כי אין חדר. אין חדר פיזי. כשאתם פותחים דלת זו, אתם מצויים בכל מקום בו זמנית. אין זו דלת המוות, אלא דלת החיים. אומר לכם משהו שחלקכם יבינו וחלקכם לא. ישנם כאן הוויות שמצויים עמנו כעת שאינכם יכולים לראות. הן מייצגות את זרע הביולוגיה שלכם. לא אתן לכם את שמן אך חלקכם כבר יודעים מי הן. ויש להן דנ”א והוא דומה מאוד לשלכם, כיוון שהן נתנו לכם חלק ממנו. והדבר שמאפשר להן להיות כאן הוא שהדלת הזו שלהן פתוחה לגמרי. הדלת השביעית. הן מודעות לבורא שבפנים. הדבר העניק להן ידע קוונטי לגבי הגלקסיה. והן עדיין בעלות גוף פיזי. אתם יודעים מה זה? זהו מצב של התעלות.

כעת, רבים מכם אינם יודעים את מה שכרגע אמרתי. וזה בסדר. אז תנו לי רק לסכם. הדלת השביעית היא דלת שתיפתח בסופו של דבר, אם האנושות תישאר על הנתיב עליו החליטה. זה ייקח זמן רב. וזה בסדר. אך באופן אינדיבידואלי, אחד אחד, בני האנוש יכולים לפתוח את הדלת לרגע. הם יכולים לחוש באלוהים שבפנים. הם יכולים לתקשר. הם יכולים לעשות את מה שאתם רואים כאן. לא כל הזמן, לא 24 שעות ביממה, אך למשך זמן מספיק על מנת להושיט יד ולאחוז ביד הבורא ולדעת באופן מוחלט מי הם. כל הדלתות יפתחו מיד לרווחה, האורות ידלקו ויכבו על פי הצורך, זה נקרא איזון. זהו האדם החדש. זה מתרחש לאט. זה מה שאנו מלמדים. זה מה שאנו רוצים בעבורכם.

אני רוצה לדבר על הריפוי שמתרחש בחדר. יש אחדים שמתחילים להבין דברים אלו. ומולי יושב אחד מהם. אני רוצה שרגע זה יהיה משהו מיוחד. אני רוצה שתרגישו זאת במבנה התאי שלכם, על מנת שתדעו את המציאות של שינוי פיזי שמתרחש בכם בממד השלישי ברגע זה, מאחר שיש לכם את האומץ לפתוח חלק מהדלתות האלו.

מה אתם חושבים על הדברים האזוטריים שנאמרו כאן, יקרים? האם זה משהו שתוכלו להאמין בו לאחר שתעזבו מקום זה? אולי תיקחו את הפמליה הביתה איתכם? כיוון שאתם יכולים. כולה יכולה להיכנס אל תוך המכונית שלכם, כולם ביחד, כיוון שהיא תיכנס אל תוככם. כך פועלת אהבת האלוהים. היא אישית. אתם משפחה, אינכם קבוצה. אתם אחד. כיצד אסביר זאת? כאשר אתם משלבים ידיים, אתם מתמזגים לאחד. לרגע, רק לרגע, אתם כמו פיסת האלוהים שממנה באתם. כמה פעמים נשמתם את נשמתכם האחרונה? הייתם יודעים שאני צודק אילו הייתם זוכרים את כל זה. וזה יהיה זמן טוב. אל תפחדו, כיוון שאתם חוזרים מיד. זו מערכת יפהפייה בשבילכם.

תודה לכן, נשמות עתיקות, על הטרחה שטרחתן, על הקשיים שעברתן. קבלו את האור שהודלק.

וכך הוא.

קריון