בין שני עולמות במסדרון הבין-ממדי

ג׳ניפר הופמן

דצמבר 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

השבוע האחרון בכל שנה הוא תערובת מוזרה של אנרגיות, בעת שאנו מצפים להתחלה החדשה ומקווים שתהיה שונה מהשנה שחלפה. השנה, המעבר מ-2016 ל-2017 הוא בלתי רגיל ביותר ו״עסק גדול״ מאוד, ואולי זו הסיבה מדוע אנו כה חסרי סבלנות לבואו. כאשר אנו עוברים מפרדיגמה אחת לשניה, משום שהכניסה לשנת 2017 היא שינוי פרדיגמה משמעותי מהממד השלישי לממד החמישי, ואנו נכנסים לפרדיגמה אנרגטית חדשה, עלינו להמתין במסדרון, מקום מאוד לא נוח בין שני עולמות. ניווט במרחבי המסדרון הבין-ממדי אינו נוח, אבל הוא כולל מידע שדרוש לנו כדי להבטיח שההתחלות החדשות שלנו תהיינה באמת חדשות ושהן תאפשרנה לנו לעשות קצת ניקוי בית אנרגטי, כיוון ששנת 2017 עוסקת כולה באנרגיה.

כדי להבין את הסיבה האמיתית מדוע שנה חדשה זו היא כה חשובה, עלינו לחזור לשנת 2007, השנה שבה מחזור זה בן תשע שנים החל. עבורי, היה זה סיום הקריירה שלי בעולם התאגידים, כאשר פוטרתי מעבודתי ביולי 2007 והבנתי שהקריירה הטכנולוגית שלי לא תתרחש כפי שקיוויתי. אף על פי שידעתי מאז 2003 שהמלאך אוריאל הזמין אותי (הייתה זו הזמנה נטולת יכולת בחירה למדי) להפוך למורה ולמדריכה שאני כיום, עדיין לא הייתי מוכנה לעשות זאת במשרה מלאה. שנת 2007 הייתה השנה שבה עזבתי את עולם התאגידים והתחלתי בעבודתי במשרה מלאה. עד לאותה עת חייתי בשני העולמות, התאגידי והעצמאי. ואף על פי שאהבתי את עבודתי וחשבתי שהיא מתגמלת מאוד, היה זה שינוי גדול עבורי, משום שהיה עליי לוותר על חלום הקריירה בעולם התאגידים למענו עמלתי קשה כל כך במשך עשורים. מה התחיל או הסתיים עבורכם בשנת 2007, שסוגר עתה מעגל כדי שתוכלו לקחתו לרמה הבאה?

בנוסף, איננו יכולים להתעלם מההשפעה של אירועים אסטרולוגיים רבים שמתרחשים השבוע, שהם נדירים למדי ובלתי רגילים, ושמעורבים בהם כל הגופים הפלנטריים שהם חלק ממערכת השמש שלנו ומהמערכת האנרגטית שלנו. הימצאות מספר משמעותי של פלנטות חיצוניות באותה המעלה, במזלות המשלימים, המקיימות היבטים אלה לאלה, הוא דבר בלתי רגיל ביותר, בהתחשב במשך המחזורים ובנסיגות הארוכות שלהן. הפלנטות תומכות בשינוי זה מהממד השלישי לממד החמישי, ובעבודת הניקוי שמתלווה לו ולכן היו פתוחים לקבל ניקוי זה.

אם אתם נמצאים במסדרון בין-ממדי זה, והמעבר מ-2016 ל-2017 הוא שינוי ממדי, ואם אתם מרגישים מגוון רחב של רגשות, או יש לכם התפרצויות מוזרות של כעס או עצב, הסיבה היא שאתם נמצאים עכשיו בתקופת סקירה ובחינה. המסדרון שבין העולמות אינו ריק, הוא מלא באנרגיות ובחוויות של מחזור זה, משנת 2007 ועד 2016, כמו גם מחזורים אחרים שאנו משלימים עתה. העבר האנרגטי שלנו קורא לנו פעם אחת אחרונה, שואל אותנו האם ברצוננו לשמור אותו או לשחררו, להביא אותו עמנו אל העולם החדש או להותיר אותו מאחור בעולם הישן. נקודת ההחלטה שלנו היא לשאול האם הוא תומך בחזון ובכוונה שלנו למציאות שאנו רוצים, או לא. ואם התשובה היא ״לא״, אזי דלת האנרגיה המסתובבת ״תעיף״ ותסלק אותו בשעה שהיא מכניסה אפשרויות ופוטנציאלים חדשים.

אנו נמצאים בשבוע עוצמתי והוא מרגיש מעט כבד, זאת משום שאנו מעבדים אנרגיה מתשע השנים האחרונות, כמו גם אנרגיה ממחזורים רבים שקדמו להן. אנו חוצים את הגשר ה-4-ממדי אל פרדיגמה חדשה של הממד החמישי ואף על פי שהדבר מרגש, הוא גם מפחיד וכבד מעט. מעולם לא היינו כאן קודם לכן, ההתעלות עוברת עתה להילוך גבוה, ואף על פי שאנו רוצים שהדבר יתרחש, יש הבדל בין רצון שמשהו יקרה לבין היותנו בדיוק בתוכו. הדבר דומה לאישה בהריון שרוצה שהתינוק יוולד, ואז מתחילה לידה קשה והיא מבינה שלפני שהתינוק יוולד, צפויים לה כאב ואי נוחות.

אנו נמצאים באמצע הלידה עכשיו, ומשמעות הדבר שאנו מנקים את העבר כדי לשחרר כל דבר שלא יכול ללוות אותנו אל הפרדיגמות החדשות של הממד החמישי. הן לא פועלות בתדר שמאפשר פחד, קרמה, ספק ודחיסות. הן קשורות להתעצמות, לבריאה, למודעות עצמית ולמאסטריות אנרגטית. עבורנו זוהי בחירה בין ריבונות אנרגטית לבין שיעבוד אנרגטי. אנו מוכנים לכך ולכן בואו נפיק את המירב מהזמן שלנו במסדרון הבין-ממדי ונבחר את מה שאנו יודעים שיאפשר לנו את החיים המספקים, העוצמתיים, המהנים, השמחים והמוארים ביותר בשנת 2017. השתמשו בזמן הזה כדי לבצע נקיון בית אנרגטי אחרון, כהכנה לשנה החדשה, להתחלות החדשות ולפרדיגמה החדשה שלנו עבור בן האנוש הרוחני. כמעט והגענו לשם.