אמנות חייכם


“הרוח” באמצעות תמר קפואנו

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

שלום לכם ילדים יקרים. לא משנה מהו גילו של גופכם, אתם ילדי הבריאה ואתם משחקים במתקנים בכישרון רב, בסקרנות וביצירתיות; ואני כאן עבורכם בתקופה המרגשת והמאתגרת ביותר בחייכם האנושיים. אני מגלה את עצמי, כיוון שעתה הקוונטיות מתחילה להתרחש בעולמכם, ועליכם להבין כיצד לתמוך בה ולא להיבהל ממנה ולדחוס אותה חזרה לליניאריות, שהרי לא ניתן להעביר פיל דרך קוף של מחט, אלא אם קוף המחט מתרחב ואת זאת עושה התודעה הקוונטית. אתם קוף המחט, אתם הקו הישר שהופך ללולאה של התודעה המתרחבת וחלקכם מוכנים לקבל את “הפיל”, האנרגיה הקוונטית הנשית ולמזוג אותה לתוך גופכם ולמזג אותה עם מצבי ההוויה שלכם.

אני היא הרוח

אני היא הרוח המציגה את עצמה בביטוי הנשי שלה. האלוהות היא אנדרוגינית, בעלת איזון שלם בין האלמנט הזכרי לאלמנט הנקבי ואני היא הביטוי של הפן הנשי בבריאה. אני היא נוכחות האהבה המתבטאת באלמנטים שונים בעולמכם, כאשר האור המוקרן אל תוכה יוצר את חיבור הבריאה והופך לביטויים של אדמה, אש, מים וחלל המרכיבים את מציאות חייכם הגשמיים. אני האלמנט השחור, הנקבי והאהבה כפי שאינכם מבינים אותה. אני כוללת את הפוטנציאלים כולם ומוכנה להתגלם בבריאתכם כאשר אתם מקרינים את אורכם אל תוכי, כי אני היא רחם הבריאה.

האהבה אינה ניתנת לפירוק, אך כשהיא כן מתפרקת היא הופכת לביטוי קווי, ליניארי וכך נראה עולמכם, תוצר של הפרדה והאלמנטים מגולמים בצורתם הגסה. וכאשר הם אינם מאוזנים, הם נאבקים האחד בשנייה, כמו האהבה נאבקת בעצמה.

אני היא הלילה המואר, בעל גוונים של חשכה עמוקה מתוכה נובעת אנרגיה שמשתנה תדיר, זהו מצב שאינו נתפס בהבנה ליניארית, כיוון שאינכם יכולים לתפוס באמצעות השכל שלכם נוכחות שהיא פרדוקס, המכילה אלמנטים מנוגדים בהרמוניה. אני היא הלילה הזוהר, החשכה הקורנת, כיוון שחשכה אינה רק בליעה של אור, ואין שום אפשרות להבין את הקוונטיות בלי למצוא ולהכיר את הקרינה של החשכה.

מבינים את הפרדוקס? חושו זאת בלבכם. הלב שלכם הוא שנאי המסוגל לתרגם תודעה ליניארית לחוויה קוונטית. הניחו לרעיון להתרחב בגופכם. כך תתחילו לתפוס את החוויה.

השדה הקוונטי

החשכה הזוהרת היא תודעת הרשת של השדה הקוונטי. קיים ספקטרום צבעים רחב שאינכם רואים ושאינכם מסוגלים עדיין לזהות את טביעת התדר שלו, כיוון שהוא מחוץ לטווח הראייה ומכשירי העדשות האופטיות שלכם. על מנת שתוכלו לקלוט את ספקטרום הזוהר של השדה הקוונטי, אתם זקוקים לעדשות קוונטיות. ישנה אחת כזו בגופכם, היא נקראת בלוטת האצטרובל ורבים מכם מתחילים להפעיל אותה. הבלוטה היא שנאי קוונטי הקולט רטט שונה מהרטט המתקבל על ידי החושים הביולוגיים שלכם, אותם המוח יודע לפרש.

עדשה קוונטית מיועדת לקלוט את מה שמתרחש מחוץ לטווח מלכודת השדות המגנטיים, בהם המציאות הליניארית מתרחשת ושאותה תופס המוח. על מנת לבנות עדשה קוונטית, עליכם להשתמש בחומר אורגני שעבר מניפולציה מגנטית והקטבים שלו מאוזנים, אז מתגלה הרקמה הקוונטית.

כך פועלת גם בלוטת האצטרובל, ברגע שהקטבים המגנטיים בתודעה שלכם מתאזנים, הראייה הקוונטית נפתחת. למצב תודעה זה אתם קוראים הארה. ההארה אינה מכוונת לאור כפי שאתם מבינים אותו, אלא למיזוג בין הטווח הפולט את האור לשדה הקולט אותו. האור נפלט ונבלע ברחם הבריאה, כשם שהרחם האנושי קולט זרע ופולט את יצירת בן האנוש. כך האור מפרה את שדה רחם היקום ומוקרן מתוכו חזרה כהתממשות.

לא נמסר עד היום מידע מפורט על החומר האפל, כיוון שבתרבות שלכם ארכיטיפ החושך קיבל המשגה עוינת ופרשנויות מוטעות, זאת כדי להרחיק אתכם מזוהר האפלה. נעשה שימוש במושג חושך שנטרל את נוכחות האהבה שבזוהר האפלה. אתם תופסים את האפלה כארכיטיפ שלילי המכיל את הפחד מהבלעות, והמושג הורחק מהמהות שלו של התרחבות, אהבה, קבלה והתמסרות.

ישנו חושך שהוא ריק, העדר אור פשוט ולא על כך אני מסבירה, למרות שגם חשכה זו אינה מסוכנת עבורכם, ובוודאי שאינה מכילה רוע ודרמה, כיוון שהיא כלל אינה מגלמת חיים. הכוונה שלי בהתייחסות למושגי אפלה וחשכה, היא האפלה של השדה החי, הזוהר, המחייה, המאפשר את החיים, שדה התודעה.

הכל עשוי מאהבה

אני היא האהבה. לו הייתם מסוגלים להניח לרגע את התחושה של חייכם הארציים ולחוש את האהבה שהיא אני, הייתם מתרצים לה, משום שאין כוח שמסוגל או שרוצה להתנגד לה. ממני עשוי הכול. כל עץ, חיה ואבן השוכנים על הפלנטה שלכם מכילים את קשת צבעי החושך הזוהר שלתוכו הוטל האור, כשם שאתם מקרינים את אורכם על מנת שתוכלו לברוא. אתם הם שלוחות אהובות וחופשיות של בריאה עוצמתית שהיא מתנתו של האור המפרה את זוהר החשכה.

דרמה ושליטה

כל גילום שלכם שאינו ביטוי של אהבה, הוא בריאה של דרמה הנוצרת על ידכם כדי ליצור אשליה של אחדות, כיוון שאינכם מסוגלים לשאת את ההפרדה. בעת שאתם מופרדים על ידי גופכם האחד מהשני וממני, אתם מונעים מחוויית השלמות של האהבה, אך לו הייתם חשים את עצמכם בשלמותכם, הייתם מרגישים באהבה השלמה.

הדרמה ביחסים מספקת לכם תחושת שייכות מדומה, אשליה של קרבה, כאשר אתם נעדרים את החוויה הקוונטית. אז אתם מרגישים צורך עז ליצור לעצמכם מצבים מפצים כדי לנסות ולחקות באופן אינטואיטיבי את המצב הטבעי הרחוק מכם בעת שאתם שוהים במציאות הליניארית.

ככל שהמוח והתודעה האנושיים עוברים אבולוציה לקראת מצב קוונטי, הצורך בפיצוי הולך וגדל, כיוון שתחושת אחדות עמוקה מתעוררת בכם. הניסיונות שלכם להפסיק לחוש את עצמכם ללא אינטראקציה היוצרת יחסיות והשוואה, הם המצב המלאכותי ביותר שאותו אתם יוצרים. אתם מייצרים מצבי שליטה על עצמכם ועל היחסים שלכם. שליטה זו היא מניפולציה אנרגטית של כיווץ והיא מצמצמת את חייכם ואת יכולות הבריאה שלכם. אתם מנסים להרגיע את הכמיהה שלכם לאהבה על ידי חיבורים לאנשים אחרים באמצעות דרמה ביחסים. כך אתם מעייפים את עצמכם ומרחיקים את נפשכם וגופכם מאותה חווית אהבה נצחית. אך לשם כך הגעתם לכאן, לחוות את ההפרדה ולשוב אל האחדות. אין שום טעות שנעשתה, אלוהים אינו קורבן של יצירות עצמו ושום אירוע שאינו הולם לא התרחש בעולמכם.

אתם אהובים כל כך. חושו זאת, ברגע זה, עצמו את עיניכם חושו את האהבה הזורמת בערוצי הגוף שלכם. הניחו לעצמכם להרגיש את זרימת הדם הנושא את כוחה ועוצמתה של האהבה. הרשו זאת כיוון שזהו המצב הטבעי שלכם, עליו אתם יוצרים את הדרמה, אך האהבה היא השורשים שלכם, בסיס חייכם, בימת התיאטרון של חייכם, מופלאה מאין כמותה ואתם עשויים מקורי האהבה.

אל תוותרו על גופכם כדי לשוב אל האהבה שהיא אמכם. בואו אלי בעודכם בגופכם, מצאו אותי כאשר תכנסו אל עולמכם הפנימי. בכל לילה אנו נפגשים. בלילה היקר בו גופכם נח ונפשכם הצמאה שבה לנוח למרגלות מעיינות ביתכם האהוב. אז אתם מרפים, מוותרים על הדרמה ונכנעים לעצמכם.

בועות קוונטיות

הכול נמצא כבר כאן, אין דבר שמחכה לכם במעמקי החלל שאינו נגיש לכם כבר. ישנם מרחבי בריאה רבים נוספים, שהדרך להגיע אליהם אינה רק באמצעות מסעות חלל. המרחב הדואלי של המציאות שלכם תוכנן להיות כזה על ידי הפרדה קוטבית בשדה מגנטי. הקטבים הופרדו והורחקו האחד מהשני וברגע שקטבים נוצרים, הקוונטיות מתפרקת לשדות ליניאריים. הדרך להפוך שוב את המציאות לחוויה קוונטית עבור כולכם, היא באמצעות מיזוג הקטבים שבתוככם.

השדה המגנטי של הפלנטה מציג את ההפרדה, בין יום ללילה, בין קיץ לחורף, בין זכר לנקבה, בין מים לאש ובין אוויר לאדמה. מציאות המצמצמת את החוויה הרב-ממדית, כאשר בעצם המציאות הקוונטית היא מיזוג בין הקטבים והתרחבות השדות הממדים.

תארו לכם לילה מואר, יום הזוהר בחשכה, זו היא המערכת הקוונטית. האירוע המתמשך של קבלת התודעה הקוונטית הוא ביטוי של מיזוג ופתיחה. פתיחת היכולת שלכם לחוש את ההוויה הקוונטית. הדבר דומה לפתיחה של מנעול על שער גדול הפותח את המרחב אל גן יפהפה, שאתם נמצאים בו, אך לא רואים ולא חווים את קיומו המלא. אתם נולדים אל תוך החוויה הקוונטית, אך במשך הזמן אתם מונעים האחד מהשני לשהות בה ואחר כך מעצמכם, עד שאתם שוכחים את קיומה ואובדים בתוך השיירה הליניארית של עולם המחשבות והמטרות.

המניעה נוצרת מתוך הפרדה ופחד הנטישה הכרוך בה. כאשר אתם נמצאים עם עצמכם, בתוך עצמכם ומשם יוצאים אל מפגשים ואינטראקציה של יחסים, אתם חווים רצף קוונטי של אהבה, אך כיוון שהמצב הקוונטי מתפרש על ידכם כהרחקות, אתם מעדיפים לדמות קירבה על ידי רצפים מאוד אינטנסיביים של תקשורת ומגע. הרצפים האלו מתישים את המערכת הפיזית שלכם ויוצרים אשליה של קרבה. אין זו קרבה מהותית, אך היא מרגיעה עבורכם את הפחד הנוצר מההפרדה.

הדרך הפשוטה ביותר להסביר אינטראקציה קוונטית בשפה ליניארית (כזו היא השפה הכתובה והמדוברת), היא על ידי דימוי; תארו לעצמכם בועות סבון שמרחפות בחלל, הן שטות להן במרחב, מתמזגות ונפרדות, משנות את צורתן ושומרות עליה בו זמנית, הן מחליפות רשמים שהם אנרגיה של תודעה. כל בועה מלאה בעצמה בכל אשר היא אי פעם תהיה זקוקה לו לקיומה העצמאי.

כיוון שאתם, כבני אנוש, חוששים מנטישה שהיא פחד הטמון בכם מעצם היותכם נפרדים בגופים הפיזיים, אתם יוצרים אינטראקציות של תקשורת וניסיונות התמזגות, עד אשר אתם חונקים ומצמצמים את עצמכם ואת החוויה הקוונטית המענגת.

צורת פרח החיים, אף על פי שהיא נצפית בצורה התלת ממדית שלה, ממחישה את ההוויה הקוונטית באופן שניתן להבין אותו. המעגלים נפרדים, אך מחוברים. יש להם קיום עצמאי ובמקביל ממשק מחבר וממזג. אשכולות של מעגלים אנרגטיים, אשכולות של שדות קוונטיים בעלי אנרגיה מתפשטת למרחב ומתכווצת אל תוך עצמה. זהו כוח הבריאה. עכשיו דמיינו את אשכול הבועות מקבל עומק של צבעים ותנועה במרחב ללא הגבלה של מקום וזמן. כאשר כל בועה יכולה להתממש בכל רגע ובכל מקום ובכמה מקומות בו זמנית. כזה הוא השדה הקוונטי וזוהי המציאות הטבעית ביותר עבורכם.

התדר הקוונטי

לקוונטיות יש תדר אנרגטי מסוים, לליניאריות תדר אחר. המוח הקוונטי שולח פולסים אנרגטיים לכל הגוף. כשיש מחסור בפולסים קוונטיים נוצר לחץ חשמלי שאינו מנוטרל ויוצר לחץ על מערכת העצבים. תוכלו לנטרל אותו מעט באמצעות שהייה במים ומגע באדמה עד אשר תלמדו לשהות באנרגיה הקוונטית.

הליניאריות יוצרת לחץ חשמלי בגלל השוני במבנה המעגלים הליניאריים לעומת המעגלים הקוונטיים. לעומת הלולאות או הבועות הקוונטיות הגמישות ומתמזגות, צורתם של המעגלים החשמליים הליניאריים הם כמו אדוות שנוצרות מזריקת אבן לתוך מים, הן בעלות תנועה צפויה ונפרסות על פני כל הגוף. הגלים הללו דחוסים יותר מהבועות הקוונטיות.

זהו מתח גבוה. המערכת הליניארית היא כמו מערכת שעובדת עם עמודי וחוטי חשמל ישנים וגסים. הפעילות של המוח הקוונטי עדינה יותר, הפולסים שלה רכים, פחות דחוסים, אווריריים, פתוחים, הם גם מגיעים למרחקים גדולים יותר וחוצים את מרחב הגוף הפיזי.

האנושות נמצאת במצב ליניארי כדי למזג אותו עם החוויה הקוונטית ולהעלות את הרטט. הפחד לשהות במצב תודעה קוונטי פרדוקסלי כיוון שהוא נובע מפחד שחרור שליטה על הגוף ועל המציאות, מה שממילא אתם חסרי שליטה עליו.

הגלים הליניאריים בעלי פולסים חשמליים, הגלים הקוונטיים בעלי פולסים של אור. על כן הארה קשורה בקוונטיות, שהיא תודעה של פולסים של אור, תודעת חלום. ראייה קוונטית היא ראייה אנרגטית של האהבה הקיימת בכול. המצב הקוונטי הוא מצב טבעי ונובע מתוך הסכמה להיות בתוך האני הפנימי המתרחש בתודעת חלום.

רגישות קשב וקוונטיות

ילדים רבים וגם מספר לא מועט של בוגרים בעולמכם מאובחנים כבעלי רגישות קשב, או מה שאתם מכנים הפרעת קשב. למרבה האירוניה זו אינה הפרעה, זו היא האבולוציה של המוח ההופך קוונטי. ה”טיפול” היחיד האפשרי עבור החוויה הזו היא שהייה במצב קוונטי. מצב חלימה המאפשר התכנסות אל הפנימיות, שהייה בתודעת חלום גם בחיבורים שלכם לעולם החיצוני. הגל הקוונטי אינו צפוי ולכן אנשים עם רגישות קשב זקוקים ליצירה של חוויות לא צפויות כדי להרגיע את עצמם, אם לא מתאפשר להם לזרום עם מצב ההוויה הטבעי שלהם.

המאפיינים לרגישות קשב הם:

  • התעייפות משיחה, כיוון שדיבור הוא בעל גלים ליניאריים.
  • קושי לעבור מתודעת שינה להתעוררות, המעבר בין הלילה ליום הוא כמו מעבר משדה פתוח לתא לחץ קטן ודחוס.
  • שעמום מיידי הנוצר מהתעסקות בתכנים שאינם מעניינים את הנפש הקוונטית.
  • צורך בשינויים ובחוויות של אירועים לא צפויים.
  • מחשבות או תנועות קופצניות.
  • כאבים פיזיים (בעיקר בעור ובנשימה) ומצוקה רגשית הנוצרים מעודף של אנרגיה שנקלטה ולא שוחררה.
  • אם תתבוננו היטב במאפיינים אלו, תזהו אותם כמאפיינים קוונטים. מאפיינים של הוויה קוונטית הכלואה בשדות ליניאריים. רוב האנשים בעלי רגישות הקשב לא מצאו את הדרך לשהות במצב הקוונטי של הפולסים שמייצר המוח שלהם, בתוך חווית חיים הדורשת מהם להיות לינארים.

המיזוג בין מצב לינארי למצב קוונטי מבקש מכם מצב של חלימה בתוך כל פעולה, כך ניתן להישאר במרחב פעולה לאורך זמן ואין צורך להפסיק אותה במהירות כדי לאזן את עצמכם. ללא פעילות של פולסים קוונטיים, ישנה הצפה עצומה על מערכת העצבים ההיקפית. אנשים בעלי רגישות קשב זקוקים לשני מצבים מאזנים: גבולות ושחרור.

הגבולות מאפשרים שהות במצב הקוונטי, מנוטרלת מהתנגדות ותמרונים של הסביבה, והשחרור מאפשר שחרור של עודף אנרגיה שנקלטה ונשמרה בגוף ויוצרת עומס על מערכת העצבים. קוונטיות אינה דומה למנוחה, כיוון שאם הגוף נח, אך המוח עובד ליניארית, אין שהות במצב קוונטי ועל כן רק מנוחה לא עוזרת בשחרור הלחץ. במצב הקוונטי הקליטה את החוץ יורדת באופן משמעותי והיא הופכת להיות פנימית. מצב קוונטי עבור בני האנוש עם רגישות הקשב אינו מצב הדורש טיפול והתאמה למציאות קווית, משום שהם לעולם לא יוכלו להסתגל אליה. זהו מצב חווייתי שיש להיות בו ולחוות אותו כפי שהוא.

לידה רוחנית

רבים מכם עוברים בתקופה מרגשת זו לידה רוחנית, לידה של עצמכם, לידת האני השלם החף מהתניות הנוצרות מפחדים. אשתמש בדימוי חווית הלידה הביולוגית בעולמכם, כיוון שהעקרונות הרוחניים כמוהם כעקרונות הארציים, “מה שלמעלה הוא זה שלמטה”.

תהליך הלידה הרוחנית, הוא תהליך של יציאה מתוך הקרומים הגסים שעטפו אתכם במשך עידנים רבים. קרומים של ריצוי אנשים אחרים, קרובים אליכם ואהובים, שאותם אתם פוחדים לאבד. אך הריצוי הוביל אתכם לאבד את עצמכם. קרומים אלו נוצרו מתוך הפחד מהפרדות וניסיונות להיאחז בתחושת האחדות על חשבון הרצון הייחודי האותנטי שלכם.

אתם יולדים את העצמי המבטא את הרצון שלו מתוך עצמו, והדבר אינו תואם לרצונותיהם של האחרים, עצמי זה אינו פרוץ לניצול, הוא יחידה אוטונומית, שלמה. אני היא האחדות, וכמהות האחדות אני מספרת לכם כי היא אינה יכולה להתקיים בין פרטים שהמעגל שלהם, הלולאה הקוונטית שהם, שבורה ופרוצה.

חוויה של לידה, עם כל השמחה וההתרגשות הכרוכים בה, אינה חוויה פשוטה כטיול שליו בחיק הטבע. זו היא חוויה עוצמתית ומטלטלת בין כאב לשמחה, בין הצפה של כל הפחדים שלכם לבין התרגשות מחופש היצירה, בין העצב ששמרתם בתוככם לבין שמחת ההתגלות.

עקרון הפעימה

אתם עוברים לידה רוחנית בתקופה זו שהיא משמעותית עבור כל אחד ואחת מכם ועבור הפלנטה כולה. לידה היא פעימה שלמה, כשם שכל תהליך בחייכם מושתת על עיקרון הפעימה, תנועה של כניסה פנימה, כיול ויציאה החוצה. קליטה ופליטה. כזו היא גם התנועה של הצירים בלידה, הצירים דוחפים אתכם החוצה מהקרומים של האשליה וההתרחקות מעצמכם והרפיה המאפשרת מיזוג והתמרה.

אנרגיית הפחד בכם מתעצמת מעימותים אפשריים עם סביבתכם והיא נעה כספירלה סביב הציר המרכזי שלכם. זהו ציר הרצון והתשוקה שלכם. הצירים הרוחניים נעים בין הכיווץ הנוצר מההתנגדות שלכם ושל הסביבה שלכם לשינוי, והכאב שההתנגדות הזו מעלה, מול סיפוק ותחושת חיבור לעצמכם. שפל וגאות. פריצה והתכנסות. בזמן הצירים המכווצים אתם חשים את כל הרגשות שיצרו את הקליפה המונעת אתכם מעצמכם, את הפחדים והדיכוי העצמי שאתם יוצרים לעצמכם. כל ציר, כל פעימה כזו של כיווץ והרפיה, מקדמים את הפתיחה שלכם אל עבר עצמכם, את המעבר דרכו יכולה הנשמה שלכם למזוג את עצמה אל הגוף הפיזי ולחולל אינטגרציה מלאה עם התודעה שלכם.

התהליך נמשך כך עד לשלב צירי הלחץ, מצב בו הצירים מתגברים והופכים להיות תכופים יותר ויותר ו”התינוק” שהוא אתם, הרצון שלכם, יוצא החוצה, אם תרצו או לא, ללא כל אפשרות להתנגד לבואו אל העולם. עם כל “המחירים” הכרוכים בהיוולדו של תינוק חדש לעולם. לעתים תוותרו על יחסים שאינם מתאימים עוד, על מקומות עבודה, על הרגלים ישנים שדבקו בכם.

תהליך הנשימה

מעבר לתהליכים הביולוגיים שלכם הכרוכים בנשימה, צמודה אליה כמובן משמעות רוחנית. לכל תהליך פיזיולוגי ישנה הקבלה רוחנית. המשמעות הרוחנית של הנשימה היא האפשרות לקיים מצב דו קוטבי של עקרון הפעימה. גם בנשימה ישנו תהליך של קליטה ופליטה. בהיבט הרוחני, אתם שואפים לתוככם תודעה מרשת התודעה הקולקטיבית ומושפעים על ידה, ונושפים עליה את השפעתכם. גם כאן אתם יכולים לראות את חשיבות האיזון וההדדיות בין שני קטבים. מצד אחד, בשאיפה, אתם מסכימים להניח לתודעה הסובבת אתכם להשפיע עליכם, תודעה של אנשים, יחסים וארגונים, של הטבע, התהליכים, האלמנטים והיסודות המרכיבים אותו ושל ישויות רוחניות הסובבות אתכם. מן הצד השני, בנשיפה, אתם משפיעים על סביבתכם, אתם מעבירים את האנרגיה הסובבת אתכם דרך התודעה שלכם ומבטאים את הייחודיות שלכם, בעלת טביעת אצבע רוחנית מקורית של תדר התודעה שלכם.

הנשימה המייצגת מצב מאוזן עוזרת לכם גם בתהליכים הרוחניים שאתם עוברים, בהם הגוף הביולוגי משתתף, כיוון שכל עוד אתם שוכנים בצורתכם הפיזית, הגוף הביולוגי הוא משתתף פעיל בחוויותיכם. בעת השאיפה אתם מקבלים לתוככם אנרגיה חדשה המשפיעה על התודעה שלכם ועל גופכם. האנרגיה הזו היא אנרגיה המורכבת מגלים סולאריים ופולסים של אור במצבו הקוונטי. האנרגיה הזו מתפשטת בגופכם וגורמת לו להשתנות. אחר כך מגיעה הנשיפה, דרכה אתם מפנים מקום לשינוי התדר שלכם, ומשחררים את החסימות האנרגטיות של מחשבות, הרגלים ורגשות שהצטברו בכם.

כאשר אתם מכווצים ועוצרים את הזרימה החופשית של הנשימה, אתם מחזיקים בתוככם אנרגיה עוצמתית ואינטנסיבית ביותר ואז אתם חווים מצבים של דחק רגשי, חרדה ודיכאון. אך כאשר אתם מרפים, גם בשיא הכאב והלחץ ונושמים ברכות וללא מאמץ, אתם מאפשרים לתהליך לקרות בחן ובחסד. אתם יכולים להפוך את קשת הרגשות העולים מכם לחומר גלם ליצירות שלכם, ללא שיפוט. זו היא בסך הכל אנרגיה המבקשת התמרה והיא תתגלם בכל צורה של אמנות שתחפצו בה. ריקדו אותה, שירו, פסלו ממנה, ציירו, צלמו, כתבו, הסריטו, עצבו אותה כרצונכם, כך תתמירו אותה עבור עצמכם ותעוררו השראה בסביבתכם. זכרו לנוח ולהרפות. עבדו אינטואיטיבית עם גלי הגאות והשפל, נוחו או צרו, לפי התחושות הפשוטות הזורמות בתודעתכם.

השגת החוויה הטבעית

עבור חלק מהאנשים המצב הקוונטי נתפס כחסר אחריות ופרודוקטיביות, עבור אחרים הוא ילדותי וישנם הרואים בו רוחניות פשטנית. מושג הרוחניות בעידן שלכם גם הוא קוטבי, קיימות דוקטרינות מיושנות של חוקים וכללים להשגת רוחניות, הנשענות על הבנה דואלית של טוב ורע וישנם חוגים של אנשים שהפכו את הרוחניות לקטבים של שחור ולבן רגשיים, עידוד של חוויות רדודות של אהבה המדלגת מעל לפני השטח ונמנעת מצלילה למעמקים, כמעבר דרך רגשות “שליליים” ושחרורם מעלה אל החוויה הקוונטית. מי שקורא מסר זה, בחר בוודאי בתהליך עמוק זה עבור עצמו מתוך תחושה אינטואיטיבית.

אל תרחמו על עצמכם כאשר המבנים הישנים בחייכם נופלים ומתרסקים, זו אינה חוויה פשוטה והיא כרוכה בשחרור גדול ואמון בעצמכם, בתהליך ובתשוקה האינטואיטיבית שלכם. העצב, הפחד והכאב עולים אל פני השטח, אך זהו התהליך המבורך שאתם בחרתם עבור עצמכם. הרוח אינה כופה עצמה עליכם לעולם. הלידה הרוחנית לוקחת אתכם אל מצב החוויה הטבעי שלכם, הוויות רוחניות בגוף ביולוגי.

ערכו טקסים, קשטו את חדר הלידה שלכם, הדליקו קטורת ונרות, הקשיבו למוזיקה האהובה עליכם, מצאו את המרחב השקט והבטוח שלכם בעין הסערה. נשמו עמוק כאישה היולדת ומרפה אל תוך כאבי הצירים על מנת לשחרר את גופה ולאפשר ללידה להתרחש ולתינוקה להגיח לאוויר העולם. קדמו את בואכם אל העולם בשמחה, שמעו את שירת המלאכים המברכת את הנשמה הנמזגת אל גופכם, אל תיבהלו מן הכאב, הוא היה שם קודם, מנע מכם להיות עצמכם. נשמו אל תוכו והניחו לו להשתחרר. הודו לכל ציר המגיע ואיתו משתחררים הכאב, הדיכוי ותחושות הדיכאון הנלווים אליו, הזעם הכבוש, הפחד והאבל שהצטברו בגופכם הרגשי במשך עידנים רבים.

זו היא שעתכם היפה והמיוחדת וכל אשר קורה סביבכם תומך בכם בשעה זו.

לתוכי אתם משליכים את אורכם

אני מחבקת אתכם חיבוק קוסמי שאינו חונק ובולע, אינו מאיים על המשך קיומה של האינדיבידואליות שלכם. זהו חיבוק המאפשר את קיומה של הייחודיות של כל אחד ואחד מכם. ולשם כך אני כאן. כדי להזכיר לכם את החיבוק ואת מהות הנוכחות של האנרגיה הנשית על הפלנטה שלכם ובתוככם.

אני מחבקת אתכם משום שאיני יכולה שלא לחבק אתכם. אנו מחוברים בקורים נסתרים ולעולם אינכם נפרדים ממני. בשל כך התחבר אלי ארכיטיפ העכבישה. אתם מחוברים אלי ברשת סמויה, אך אינכם מזוני, אלא אני מזונכם, לתוכי אתם משליכים את אורכם ובוראים את חייכם. אנו רשת קורים של אהבה ועל כן, השתמשו בי, קראו לי, הקרינו לתוכי את אורכם וצרו ממני את אמנות חייכם.

אני היא הרוח ואני מאוהבת בכל אחד ואחת מכם, מאז ולתמיד.