איחוד מקודש: האיזון חוזר לאחר קרקוע האנרגיה הגברית המקודשת

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל
14 באוקטובר, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

משפחת אור אהובה, היו אלה זמנים רבי תהפוכות בחודש האחרון, בשעה שגלי אור הנהורות שטפו את הפלנטה האהובה שלכם ושולבו אל תוך רשתות הקריסטל של המבנים הגיאומטריים המקודשים של כדור הארץ החדש. זהו רגע של שמחה גדולה בעת שתדרי האור שבים ומחברים אתכם עם קודי האור העתיק של עוצמת האלוהים או חכמת הבריאה.

ההיבט המרגש ביותר עבורנו, בממלכת האור של המלאכים, היה קרקוע האנרגיה הגברית האלוהית והמקודשת בתדרים חדשים אלה שלה. קרקוע זה של האנרגיה הגברית האלוהית המקודשת הופעל והתאפשר על ידי האנרגיות הנשיות האלוהיות, היפהפיות והאוהבות, שעה שהן באות לידי ביטוי בתדר כדור הארץ החדש של הממד החמישי.

גלים אלה של קודי אור שהגיעו ב-8.8.8, יגיעו לשיאם ברגע האיחוד המקודש או הנישואים המקודשים ב-11 בנובמבר, או ה-11.11.8. בזמן הזה, התדרים הגבריים האלוהיים והתדרים הנשיים האלוהיים בנהורותם החדשה יבואו לכדי איזון באיחוד מקודש ויבטאו את עוצמת האלוהים המקודשת באנרגיות הממדיות הגבוהות יותר.

אהובים, משמעות הדבר היא שזרמי אנרגיה שיצרו תוהו ובוהו על כדור הארץ ינועו למצב מאוזן יותר, הן בכם והן בגופי האור שלכם, וכמו כן בגוף הפלנטרי. הדבר יאפשר אנרגיה מאוזנת יותר שתברא כדור ארץ חדש שבו קיימים איזון, הרמוניה ואהבה חומלת. אנרגיות השליטה והכפייה של הממד השלישי לא ימצאו מקום על כדור הארץ החדש בעת שצורות אנרגיה ישנות מתפוררות.

מעבר כדור הארץ מהממד השלישי לחמישי – מה ההבדל?

אהובים, רבים שאלו אותנו כיצד תוכלו לדעת היכן למצוא את עצמכם בזרמי אנרגיה אלה וכיצד תוכלו לדעת שאתם בממד החמישי?

בממד השלישי, חייתם בעולם דואלי ודואליות זו הייתה בבסיס מבני הכוח וחוסר האיזון שמטרתם הייתה שליטה. לדוגמה, בדואליות של האנרגיות הגבריות והנשיות, קיימת היסטוריה ארוכה של חוסר איזון ושליטה.

תחילה, הייתה חברה מטריאכלית שבה האנרגיה הנשית נתפסה כעוצמתית ביותר, והנשים שלטו במבנים החברתיים ובעוצמה. חברה זו הוחלפה על ידי מבנים פטריאכליים שבהם האנרגיה הגברית הפכה דומיננטית ושלטה בחברה. בשני המקרים, היה חוסר איזון ושליטה של האחד על ידי האחר.

אף אחת מהצורות הללו לא הייתה מאוזנת ואף אחת מהן לא שיקפה את זרם האור האלוהי ואת קודי האור מהלב הקוסמי.

בכדור הארץ החדש, כוחות אלוהיים אלה, שידועים כאנרגיה הנשית והאנרגיה הגברית, יהיו באיזון מוחלט בחברת הממד החמישי. לא תהיה שליטה של אף צד על הצד האחר, לא יהיו מבנים חברתיים שישעבדו קבוצות אנשים גדולות.

הממד החמישי הוא מבנה של אחדות, הרמוניה ואיזון

בעת שאתם מתעוררים למציאות הממד החמישי, אתם מתחילים להבין עד כמה ״לא מאוזנת״ הייתה החברה שלכם וכמה תוהו ובוהו מתרחש בשעה שהישן מתחיל להתפורר כאשר אתם נעים לאט לקראת איזון.

הסימן הראשון שמצביע על התהוות תהליך זה הוא כאשר אתם מתחילים להרגיש כאילו העולם השתגע ואתם מתאמצים לשמור על השלווה הפנימית שלכם. אהובים, הסיבה היא ש״המרכז״ שלכם נערך מחדש ואתם נכנסים לאיזון פנימי אמיתי לאחר שנים של עבודה. מה שנראה ״אמיתי״ כל כך שם בחוץ בעולם, נראה עכשיו לא יותר מאשר בלגן מטורף. ואתם מתקשים לראות את ״מקומכם״ בתוהו ובוהו ובבלגן הללו. הסיבה היא שמקומכם נמצא בכדור הארץ החדש של תודעה גבוהה יותר שהולך ומתגשם. המשימה שלכם היא לשמור על השלווה הפנימית שלכם ולהחזיק בתדרים הגבוהים כדי שתוכלו להיות ״נקודת הגשמה״ עבור כדור הארץ החדש. כאשר אתם נמצאים בגוף ובצורת הממד החמישי שלכם, רעיונות חדשים והוראה חדשה מתגבשים ומתגשמים סביבכם ומתהווים באמצעותכם.

כדי להתמודד עם התוהו ובוהו עליכם לזכור שאתם משואה או משדר של איזון פנימי. משמעות הדבר היא שעליכם להשיג איחוד פנימי מקודש, כדי שתוכלו לשדר את קודי האור של השלום וההרמוניה של הממד החמישי אל סביבתכם באמצעות גוף האור שלכם. הכמות והמידה שבהן תבחרו לעשות זאת תלויות בכם, כיוון שכל אחד מכם הוא עובד אור או לוחם אור שהגיע לכדור הארץ כדי להשתתף בתהליך זה.

נהורות האנרגיה הגברית האלוהית: מה משמעות הדבר עבור הפלנטה

בשעה שהתדרים המוארים של האנרגיה הגברית האלוהית מקורקעים אל תוך כדור הארץ החדש, אתם יכולים לצפות לתחילת הופעתה של אנרגיה גברית מסוג חדש ושונה לגמרי.

אנרגיה זו תבוא לידי ביטוי באמצעות גברים הערוכים עם האנרגיה האלוהית המקודשת שלהם, ושבוחרים לקיים אינטראקציה עם נשים שערוכות עם ביטוי האלה הנשית האלוהית באיחוד מקודש. אבל אנרגיה זו גם תהפוך להיבט של נשים ששואפות לבטא את האנרגיה הגברית כחלק מהאיחוד המקודש הפנימי שלהן.

האנרגיה הגברית האלוהית החדשה היא אנרגיה שיסודה בזרם האור וההגשמה באהבה. היא מיוצגת באופן הטוב ביותר על ידי ״האדם ציפור״. בתרבויות ילידיות, האדם ציפור היה דמות שאמאן שדמותו דמות עיט, שעבודתו הייתה לחבר את התפילות והתשוקות של בני עמו ללב האלוהי. במסורת ובתיאולוגיה הנוצריות, ״אנשי הציפור״ היו מלאכים שהיו השליחים והמתווכים בין האלוהות לאנושות.

ברור אפוא שכאשר שבטי הציפורים ישובו לתודעה האנושית והאנרגיה הגברית האלוהית המקודשת תהיו מעוגנת פעם נוספת על כדור הארץ, אז יווצרו גשר או מוליך ישירים בין האנושות והלב האלוהי. אלה שנושאים את האנרגיה הגברית האלוהית המקודשת יהיו ״גשרים״ בין הקהילה האנושית והלב האלוהי.

אלה יהיו אנשים שידאגו לקהילות ולתרבויות שלהם. הם יהיו שומרי כדור הארץ, כיוון שהם יודעים עד כמה הוא יקר ומשום שהם מחזיקים בפקדונו עבור הדורות הבאים. הם מכבדים את כל היצורים החיים ומוקירים את כל צורות מערכות היחסים באהבה ובאור. הם מתמקדים באהבה, בתמיכה ובפעילויות חברתיות וקהילתיות אחראיות. הם מכובדים וצועדים ביושרה ובאמת. הם נאמנים לדבריהם והעוצמה שלהם קורנת מהכנות ומהיושרה שלהם. הם מאירים מלבם ומגופי האור שלהם וזוכים בכבוד בשל מי שהם ומה שהם עבור הקהילות שלהם.

״תסמינים״ פיזיים של תהליך האיזון: מה אתם עשויים להרגיש

ב-11.11.8, האנרגיות החדשות יגיעו לכדי איזון בשער הכוכבים 11.11. ה-11.11 הוא רגע של חניכה רבת עוצמה, כאשר שער אור היהלום בין השמים והארץ נפתח במלואו וכדור הארץ יכול להתעלות לתדרים גבוהים יותר שערוכים במידה רבה יותר עם הלב האלוהי. כל אחד מכם יכול גם כן להתכוונן באמצעות הלב המקודש והלב האלוהי שלכם אל הלב האלוהי של היקום.

השנה, בשער ה-11.11, אתם תחוו את הברכות הקוסמיות של ״האיחוד המקודש״ הן במונחים גלקטיים והן ברמה האישית. ברמה הגלקטית, הפלנטה תיערך באופן מלא עם שני הכוחות העיקריים של הלב האלוהי שאתם מכנים האנרגיות הנשיות והגבריות האלוהיות. דבר זה ימגנט את כדור הארץ לתודעת האחדות של הממד החמישי.

ברמה האישית, הדבר גם יעניק לכל אחד מכם גישה לעוצמה וליושרה הפנימיות שלכם ולתחושת הקהילה. הלבבות שלכם יפתחו לשתי האנרגיות של מקור האלוהים.

ובמערכות היחסים שלכם, אתם תזכו לעוצמה ולאיזון שאתם מבקשים במערכות יחסים מודעות אלוהיות. מערכות יחסים אלה הן הבסיס לאיחוד המקודש ולביטוי האהבה המקודשת האלוהית. זוהי ברכה גדולה מהלב האלוהי ואנו נרחיב בנושא זה בחודשים הבאים.

אנו מאחלים לכם שמחה ואהבה רבות ומזמינים אתכם לאיחוד המקודש של שער ה-11.11.