אחדות המדע והרוח – חלק 6

מאת המתקשרת נועם קורל גלעד

בשיתוף עמיחי ים

תוכנית הרדיו “ערי האור והמאסטרים של החכמה”/רדיו “החיים הטובים”

(מתוך תוכנית מס’ 27, ששודרה ביום 22.9.11)

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

 

מה משפיע על מסלולי התנועה של כוכבי הלכת וכיצד? אילו טכנולוגיות יש לכם למדידתם? מה הייתה המחשבה מאחורי הבריאה של מערכת השמש והכוכבים הסובבים אותה?

 לורד מלכיצדק

שלום לכם, כאן לורד מלכיצדק.

התנועה העיקרית הקיימת בתוך מערכת כוכבי הלכת, הן שלכם והן של מערכות כוכביות אחרות, היא מערכת התנועה העיגולית. כלומר, עיגולית או אליפטית. רוב מסלולי התנועה של כוכבי השמש מסביב לשמש הם בצורה מעגלית, ולעתים ישנם מספר כוכבים שפועלים גם בצורה יותר אליפטית.

הדבר שמשפיע הן על המסלולים עצמם והן על תנועת כוכבי הלכת, הוא ראשית, ברמה מסוימת, כוח הכבידה והכוח המגנטי שנוצר עם תנועת הכוכבים בינם לבין עצמם. דבר נוסף, פעמים רבות ישנם בחלל, ביקום הסובב אתכם, כוכבים, אסטרואידים, או גרמי שמיים אחרים, שלעתים נכנסים לתוך המסלולים ומאפשרים תזוזה, גורמים לתזוזה מסוימת במסלול, דבר שלעתים עלול לגרום להתנגשויות בין כוכבים, כפי שכבר קרה גם בעבר, כאשר לפני אלפי שנים כוכב מסוים התקרב לכדור הארץ, ויצר שינוי בתנודות, במהלך הרגיל.

שמו של הכוכב הוא ניבירו. ניבירו הוא למעשה מערכת שמש בפני עצמה, שמסלולה מקביל למערכת השמש שלנו, כך שכל 3,600 שנה יש מפגש בין המסלולים של שני הכוכבים הללו. 

האם ישנו הסבר אודות הישויות הנמצאות בניבירו, ומדוע מתרחשת ההתנגשות הזו שבין שני הכוכבים הללו?

 לעתים כאשר כוכב או מערכת שמש מסוג זה מתקרבים, הדבר משבש כמובן את מהלכי המסלולים של הכוכבים הנמצאים במערכת השמש.

כעת, ברצוננו להזכירכם, כי במקור, עוד לפני שנברא כדור הארץ, כפי שאתם מכירים אותו, שתי מערכות השמש היו מערכת אחת. זו הייתה מערכת שמש בעלת שתי שמשות, כפי שקיים ביקומים ובגלקסיות אחרים, מערכות אשר השמשות שבהן הן שתיים, ובדרך כלל אחד הסימנים המובהקים לכוכבים או למערכות שמש אשר יש בהם חיים, הוא גלקסיה שיש לה שתי שמשות.

לאחר מכן, על מנת לאפשר מעין רחם היווצרות עבור בני האדם, עבור כוכב הבחירה החופשי היחיד, נוצרה היפרדות בין שתי המערכות, כאשר מערכת אחת, היא המערכת המוכרת לכם כיום, המשיכה לפעול בצורה כזו, על מנת לאפשר את התפתחות החיים בתוך מערכת השמש על פני כדור הארץ. והמערכת הנוספת נפרדה מהמערכת הראשונית, ופנתה לצרכים אחרים, לתפקיד אחר, מאחר שלא היה לה מקום, מבחינת תפקוד, יחד עם המערכת של כדור הארץ.

פעמים רבות גרמו המפגשים בין ניבירו לכדור הארץ, או יותר נכון, בין מערכת השמש של ניבירו לבין מערכת השמש שבה נמצא כוכבכם, לשינויים עמוקים הן בכדור הארץ עצמו והן בכל הגלקסיה שלכם. בכל 3,600 שנה קיים פוטנציאל שחלק ממנו נוגע באפשרות של השמדה, אך חלק ממנו נוגע גם באפשרות של פתיחה אנרגטית רחבה יותר, ואפשרות להתעלות גבוהה יותר, מבחינת הרטטים והתדרים שפועלים בתוך כדור הארץ ובכל מערכת השמש שבה אתם נמצאים.

במערכת השמש ניבירו חיות ישויות מהממד התשיעי, ומערכת זו נשלחת לעתים, ברצון הבורא, לעשות עבודות שונות באזורים שונים ביקום שבו נמצאים כוכבכם ומערכת השמש שלכם. תפקידה של מערכת שמש זו, אשר נשלחת כמערכת ניידת, הוא לאפשר התפתחות וזרימה, ולמעשה עד היום תפקידה היה מרכזי מאד בעניין של פיתוח מצב הנפרדות.

[“הדיירים” של ניבירו נקראים “רפטיליאנס”. נטען לגביהם כי הינם מדענים המתמחים בגנטיקה, שפעלו גם בתקופת אטלנטיס וגם בתקופות מאוחרות יותר, ושנוהגים להציג עצמם כ”אלים שבראו את בני האדם”, למרות שזה לא מדויק. החוקר הידוע ביותר אודותם הינו זכריה סיטשין (Zecharia Sitchin), שלטענתו פענח את הכתוב אודותם בכתבים שומריים שנמצאו בחפירות שנערכו באזור שומר העתיקה.]

 קיימת טענה כי בשנת 2012 כוכב ניבירו יתקרב לכדור הארץ. האם הדבר נכון?

 עליכם להבין כי כפי שנאמר קודם לכן, הכל תלוי ברמת התודעה האנושית שבה בוחרים בני האנוש להיאחז. כלומר, אם המסה הקריטית של רמת התודעה האנושית תבחר להישאב אל תוך הפחדים המתבססים על זיכרונות וידע העבר, כפי שהיה בדורות קודמים, אז הסיכויים שדבר זה אכן יתרחש, תלויים אך ורק בזימון הרצונות שלכם, בין אם המודעים, ובין אם הבלתי מודעים. אך עליכם להבין כי השליטה נמצאת בידכם ולא בידיי שום ישות או כל כח אחר שהוא. כיוון שאם תבחרו להיכנס לתודעה שהינה אוהבת וחומלת יותר, תודעת הממד החמישי, אז לא תזמנו רטטים המתאימים לממד השלישי, אלא תזמנו רטטים המתאימים לממד החדש, אליו תבחרו להשתייך.

עליכם להבין כי גם אם יתקרב כוכב זה אל כדור הארץ, הבחירה מה ייעשה ומה יתרחש, נמצאת בידי האנושות עצמה. עליכם להבין כי התוכנית האלוהית קיימת, אך קיימים בה פוטנציאלים רבים, ואתם בוחרים איזה פוטנציאל לממש. אם תבחרו להתחבר לחלק האלוהי שלכם, ואין זה אומר להיות פחות אנושיים, כי אם לחבר את האנושיות עם הרוח, אז תוכלו להבין בצורה אמיתית ועמוקה הרבה יותר עד כמה הכוח הקיים בידכם עוצמתי, באשר לבריאת המציאות שלכם. אך אם תעדיפו להישאר באותה רמת תודעה השייכת לממד השלישי, אז תמסרו, במובן מסויים, את כוחכם לאירועים חיצוניים. כיוון שאם תישארו במגמת הממד השלישי, תודעת הקורבנות היא התודעה העמוקה ביותר הקיימת אצל בני האנוש שמחוברים אך ורק לממד השלישי. כיוון שהאמונה הקיימת בהם היא שהם אינם שולטים בגורלם, שהינם חלשים מול כוחות חזקים מהם, וזהו המקום שמאפשר השתלטות של כוחות אחרים והנהגה באמצעותם. זהו בדיוק המקום המוותר על כוחכם האלוהי, המוותר על עוצמתכם ועל ואיכותכם, וזהו בדיוק הזמן שבו עליהם להתגלות, ולבוא לידי ביטוי.

עליכם להבין כי עבור תקופה זו כולה נברא כוכב הבחירה שלכם, ולכן הבחירה, יקירים ואהובים, יותר מאשר אי פעם, נמצאת בידכם.

מהי הסיבה הרוחנית להיווצרות החורים השחורים, ומה נמצא בצד השני שלו (להבדיל מהצד האחר, אשר על פי הידוע לנו, שואב אנרגיה ומפרק כל מה שנקלע לתוכו)?

 יקירים, ראשית, עם כל הכבוד הראוי לכם, אינכם יודעים בדיוק מהם החידושים העמוקים ביותר הקיימים במדע אצלכם. כיום כבר קיימות תיאוריות רבות המדברות על החורים השחורים, על מהותם האמיתית, על מושג הנקרא “חורי תולעת” ועוד. למעשה, הגישות המדעיות החדשות קיימות כבר עשרות שנים בתור תיאוריות המתחברות לנושא תיאוריית האם ותיאוריית המיתרים.

תיאוריית האם היא התיאוריה האחרונה ביותר, הכוללת את כל התיאוריות הקיימות עד היום, שקשורות ושמתאימות למהות תיאוריית המיתרים.

תיאוריית המיתרים, אם ניתן לסכם זאת בקצרה, טוענת כי כל חלקיק ביקום הינו מיתר בכלי מוזיקלי ענק, וכל מיתר רוטט ברטט ובתדר המתאימים לו, ובאמצעות תדר זה בורא את החומר הקשור לאותו תדר. למעשה, גם לפי תיאוריה זו ידוע היום אצלכם כי ייתכן שהחורים השחורים הם שערים למעברים ליקומים אחרים, מעברים בזמן למהירות אחרת, לזמן אחר, לממדים אחרים וליקומים שונים.

טרם פיתחתם עדיין כלים המסוגלים לחדור דרך חורים שחורים ולצאת מצידם השני, וטרם פיתחתם את היכולת לקלוט את התדרים הקיימים בצידו השני, וזאת כיוון שלחור השחור אכן קיימת אנרגיה הממסכת כל אנרגיה אחרת, ועליכם להבין כי הזמן, המקום והמרחב, הנמצאים מעבר לחורים השחורים, הינם שונים לחלוטין, וטרם פיתחתם את היכולת לבדוק או למדוד או להשיג אף בתודעתכם ממדים ויקומים אלה.

החורים השחורים מהווים שערים בממדים, בזמנים, ביקומים. עליכם להבין, קיימות תרבויות כוכביות מפותחות, שלמדו ליצור כלי טיס שמסוגלים לעבור דרך החורים השחורים, ובאמצעות זאת הם מסוגלים לעשות מסעות בזמן ובמרחב, ולהיות בו זמנית במספר מקומות. הם גם פיתחו טכנולוגיות שאינן מאפשרות לחור השחור, לאנרגית הכבידה, העצומה והדחוסה שבו להשמיד את כלי הטייס, כיוון שהם פיתחו טכנולוגיה המצליחה להתעלות מעל התדרים והרטטים שמסמל אותו חור שחור ולהתגבר עליהם.

כפי שידוע לכם, כיוון שטרם פיתחתם כלים, טכנולוגיות ודרכים לעמוד בעומס הגדול של החורים השחורים, עבורכם כניסה לחור השחור פירושה התפרקות טוטלית ומוות. אך עליכם להבין כי כאשר תצליחו לגעת בטכנולוגיות המתקדמות והמפותחות יותר, החורים השחורים יהוו עבורכם פתח עוצמתי שיכול להוביל לגילויים חדשים, לידע חדש ועמוק, ולתקשורת עם תרבויות כוכביות אחרות, כמוכם.

לגבי חורי התולעת. חורי התולעת מהווים נקודות קפיצה בין זמן ומרחב. כלומר, כאשר יגיע היום, ותלמדו להשתמש בטכנולוגיות שאתם מפתחים כבר כעת ברמות מסוימות. במקומות מסוימים בעולמכם כבר טורחים ומפתחים טכנולוגיות חדישות ביותר, שלא ידוע עליהם לציבור ולקהל הרחב. באותן טכנולוגיות עדיין יש דברים שניתן לשפר כדי להגיע באמת למצבים שעומדים בכל גבולות מהירות האור, מהירות הזמן המרחב, והגבולות שהם מציבים לכם. כאשר תוכלו לעשות זאת, תוכלו להרחיב את מנעד הידע, התקשורת והחיבור שלכם, פי כמה וכמה, פי אלפי מונים, מכפי שהוא קיים כעת.

האם תוכל לספר אודות יקומים אחרים, ולהסביר מהי הסיבה להקמת עוד ועוד יקומים?

 זוהי שאלה שקיים בה פרדוקס, כיוון שהתשובה פשוטה ומורכבת בו זמנית. לשאלה “למה?” התשובה פשוטה מאד: כי זהו רצון הבורא. אך מדוע זה רצון הבורא? כיוון שככל שמתפתחים עוד ועוד יקומים, ממשיכה הבריאה להתקיים בהווייתה האינסופית, ולכן מטרת הבריאה היא לברוא, ולברוא, ולברוא. ולכן, עוד ועוד יקומים נבראים, עוד ועוד ביטויים של הבורא נבראים, בצורות שונות, במקומות שונים. אך עליכם להבין כי ישנה מטרה לבריאה זו: ישנה תוכנית אלוהית ענקית, הכוללת את כל הבריאה כולה, את כל היקומים כולם, את כל המהות והעומק של הבריאה.

עליכם להבין קיימים שיתופי פעולה עמוקים בין יקומים שונים, גם אם אינכם מסוגלים להכיל, לדעת, לראות זאת. למעשה, כל יקום משפיע על התפתחותו והתנפחותו של יקום אחר, וכיוון שכל יקום קיבל בתוכו את תכונות הבורא, רוצה גם הוא לברוא, ולכן קיים מצב ההתנפחות, ומתוך ההתנפחות, נוצרים עוד ועוד יקומים, כך שכל יקום הופך להיות הורה של יקום חדש שנולד מתוכו. ואותם יקומים מולידים עוד ועוד יקומים, זהו היופי העצום שבבריאה.

עליכם להבין, אם ניתן יהיה לסגל זאת בצורה שתוכלו להבין או לראות את הדברים, כי קיימת מעין רחם בריאה ענקית, הכוללת בתוכה אשכולות – אשכולות של יקומים (“Multiverse”), שזורמים, שמתחלפים, שמעבירים תדרי אנרגיה, מידע וכוח ביניהם, שמתפתחים, שמתכווצים, שמעבירים ידע ביניהם. למעשה, קיימת אינטראקציה עמוקה בין יקומים שונים.

ואכן, קיימים יקומים רבים מאד. לא ננקוב במספרם, כיוון שכל פעם נבראים עוד ועוד ועוד. אינסוף למקום ולהוויה שהם יכולים לתפוס, כיוון שרק בממד שלכם קיימים זמן, מרחב ומקום.

לטענתה של ליידי עמנואלה, הפוטנציאל האנרגטי של כל אדם הינו יקום שלם, וכל מה שהיא עשתה בעצמה, כנשמה, הוא לשרת את רצון הבורא, עד שהיא עצמה הפכה ל-“Multiverse“.

 האם תוכל לאמת או לשלול את הטענה הזו, לפיה בכל בנאדם טמון פוטנציאל של יקום שלם?

ילדיי, עליכם להבין, יקירים, כי קיימות מספר נקודות התבוננות עליכם, על מהותכם, על הווייתכם, ועל המקום בו בוחרים אתם להימצא.

עליכם להבין, כי מבחינת הבריאה שהנכם, הפוטנציאלים האדירים הטמונים בכל אחד ואחד מכם, הינם אינסופיים. הדבר ה י ח י ד י שמגביל את מימוש הפוטנציאלים, הוא אותם מקומות שמערכת ההפרדה והנפרדות יצרה בתוככם, ביניכם לבין עוצמתכם, ביניכם לבין החיבור לכוחות הבריאה, העמוקים והאמיתיים הקיימים בתוככם.

עליכם להבין כי כל דבר שהבורא ברא, מכיל איכויות מהבורא עצמו, ואחת האיכויות שמכילות נשמותיכם, היא הכוח לברוא. הנתק נוצר בין הידע שלכם וההבנה שלכם לגבי יכולותיכם, לגבי אפשרות הבריאה, וזאת על מנת שלא תפעלו בניגוד לתוכנית האלוהית הגדולה, כל זמן שהנכם נמצאים בממד השלישי, אתם נתונים לעליות ומורדות שעלולות לגרום לבריאה של הרס, כפי שקרה בעברכם. אמנם, הדברים קרו אז בהתאם לתוכנית האלוהית, אך אז מטרת התוכנית האלוהית הייתה להשתמש בזה כמניע לצורך הנפרדות. אולם, מאז אין צורך במניע נוסף על מנת לדחוף קדימה תוכנית זו, כיוון שכעת היא עומדת להגיע אל קיצה, ולהתחבר מחדש בכל החלקים, כדי להגיע אל האחדות.

ולכן יקרים, במובן מסוים, זהו אחד הדברים שקרו עם נפילת למוריה, עם נפילת אטלנטיס, הקשורים לדנ”א שלכם. הנה רואים אתם, הכול הופך לאחד, כיצד הכל קשור, כאשר הייתם מחוברים בכל עוצמתכם בלמוריה, היה מבנה הדנ”א שלכם מורכב הרבה יותר והעוצמות והיכולות שהיו קיימות בו, היו אינסופיות, בדיוק כמו הבורא עצמו. אך כיוון שבשלב מסוים, בחרתם להתנתק מהבורא, ולהשתמש בכוחות הבריאה שניתנו לכם כדי ליצור דברים שאינם מחוברים לאמת העמוקה האלוהית, שאינם מחוברים לתוכנית האלוהית, ולמעשה להשתמש בכוח הבריאה הזה על מנת להשמיד זה את זה, או אז ניתנה הפקודה לאותם סלילים נוספים שהיו בדנ”א שלכם, להתקפל, להתפוגג ולהפוך לקודים מנוונים וחסרי שימוש.

כאשר הייתם באטלנטיס (שוב, בעקבות הירידה) קטן הכוח האנושי מכפי שהיה אמור להיות מלכתחילה. ולכן, עליכם להבין כי כאשר הנכם מחוברים לכל עוצמתכם ה א מ י ת י ת במלואה, אכן הנכם, כל אחד ואחד מכם, הינו יקום שלם, המכיל בתוכו מערכות כוכבים שלמות, קודים שלמים, תדרים ובריאה מושלמת ושלמה, וזוהי המטרה.

נשמח לקבל מדיטציה שבאמצעותה נוכל לחוות את הפוטנציאלים הללו של ההוויה שלנו, הקיימים בתוכנו, ובזאת לחתום את הסדרה שלנו אודות אחדות המדע והרוח.

 אתם מוזמנים לשבת בנינוחות, כל אחד במקום המיוחד לו. לעצום את עיניכם, לנשום נשימות רכות, ולמקד את תודעתכם פנימה לתוככם, לתוך גופכם.

כעת בקשו משלוש קרני קריסטל עבות להתחיל לקלוע מעין פירמידה קריסטלית שקופה סביבכם, לארוג שתי וערב קירות קריסטל לפירמידה קטנה, בעלת בסיס מרובע, שתקיף כל אחד ואחת מכם.

כאשר תראו ותרגישו שהסתיימה בניית הפירמידה, בקשו זרם אור קריסטלי שקוף וזוהר שירד על קצה הפירמידה, וממנה יתפשט לכל שטחה, עד שהפירמידה תתחיל לזהור באור זה.

ראו כיצד נוצר פתח בתוך קצה הפירמידה, וזרם האנרגיה הקריסטלית נכנס אליכם, דרך הכתר שלכם, אל תוך גופכם, דרך האנטקאראנה, הערוץ המרכזי, מתחבר לאדמה, ומתחיל לזרוח בתוככם.

עליכם להבין כי אחת מהמהויות העמוקות ביותר שהיו פעילות בכם בעבר, היא אנרגית הקריסטל, כיוון שכפי שנאמר לכם בעבר, המבנה הכימי של אנרגית הקריסטל של הקוורץ השקוף, דומה מאד למבנה הכימי שלכם. ובעבר, כאשר היו לכם גופי אור גדולים ורחבים ביותר, אחד המרכיבים המרכזיים שהיו בתוך גופי האור הללו, היה בנוי מאנרגיית הקריסטל.

כעת, בקשו מאנרגיה זו להיספג בכל אחד מתאי גופכם, בתוך כל הדנ”א. ראו כיצד האור מתעצם, עד שאינכם יכולים לראות או להבחין ביניכם לבין גבולות הפירמידה: היכן אתם מסתיימים והיכן מתחילה הפירמידה.

כעת, אתם מוזמנים להפוך לאור הקריסטל עצמו, שנמצא בתוך הפירמידה.

כעת, בקשו להתבונן בבלוטת ההיפופיזה שלכם, הנמצאת בתוך מוחכם, ובקשו כי אור הקריסטל יצור מעין העתק מושלם שלה מאנרגיה קריסטלית, והציבו אותה מולכם, מול עיניכם.

כעת, התבוננו ומקדו את כל תשומת לבכם בנקודה מרכזית בתוך אותה הבלוטה שנמצאת מחוץ לכם. אם תתבוננו, תראו כי קיימת נקודה מסוימת, שזוהרת ומהבהבת, וכאילו קוראת לכם. התמקדו בהתבוננות בתוך נקודה זו, הרגישו כי מתחיל ההדהוד של צליל שתוך הפירמידה, בתוככם, מעין, “אהההה…”. התחברו לרטט הצליל, הרגישו כיצד כל גופכם רוטט עם הפירמידה ברטט זה. ככל שתגבירו את הרטט, תחושו כיצד גופכם מתחיל לרטוט ולרעוד בצורה עמוקה ועוצמתית, כאילו איבד את כוח השליטה על עצמו, אך הזרמים העוברים בכם הינם זרמים של חיוּת ועוצמה. זרמים אלו נועדו לעורר את כל אותן יכולות ותכונות הקיימות בתוככם. הרגישו כיצד רטט הצליל גדל וגובר, הרגישו כיצד אתם הופכים לגל עם אותו הרטט.

התמקדו בנקודה בתוך ההיפופיזה, ברגע אחד, הישאבו פנימה, אל תוך הנקודה. תמצאו את עצמכם בתוך שדה של אור זוהר אינסופי. כאשר לא מדובר בשדה, כי אם במבנה, דמוי כדור, שאתם נמצאים בתוכו, אך לא ניתן לראות את גבולות המבנה, כיוון שהכול שופע אור.

כעת, התחילו את מסעכם בתוך אותו כדור. אם תתבוננו היטב, תראו כי במרכז הכדור, קיים מעין כדור נוסף קטן יותר, שזוהר בעוצמה אדירה, אם כי עדינה מאד. הקשיבו. כדור זה קורא לכם. זהו אותו הזרע, בתוך הדנ”א אשר מבקש שתיכנסו לתוכו, התאימו את צליל שלכם לתדר הצליל הגבוה שלו, והישאבו פנימה לתוכו.

כעת אתם נמצאים במרחב של אור אינסופי. אם תתבוננו מסביבכם, תראו מעין אשכולות של עצמים שקופים, ובצבעים שונים, שאת חלקם אינכם מסוגלים לראות, הנעים בתוך המרחב הזה, באשכולות. לעתים, כאשר תתבוננו, תראו כי אחד העצמים נפרד מאשכול מסוים, מתחיל לזרום בתוך האור, ומתחיל להתחבר לאשכול אחר.

בקשו להישאב לתוך אחד היקומים הללו, לתוך אחד העצמים המחוברים לאשכול, ופשוט חוו את הצלילים שבו, את האנרגיה שבו, את האהבה האינסופית שבו, ואת העוצמה האינסופית הקיימת בתוכו. תנו לעצמכם להיות היקום הזה כולו, והתבוננו לתוך עצמכם, כאשר אתם הופכים להיות היקום כולו, אותו יקום שבחרתם להיות.

חוו את האנרגיה, את העוצמה, ולאט לאט בקשו מיקום זה להתחיל להיספג ולהתגמד לתוככם. כעת אתם מכילים יקום זה. תמיד תוכלו לשנות אנרגיה הקיימת בתוכו. שחו מעט בתוך האור, קבלו את האהבה וההזנה שבו, וראו את הפתח הרומז לכם לצאת מתוך כדור האור. שחו החוצה, היפרדו גם ממרחב האור הרחב והגדול יותר, של הכדור הגדול יותר, ובעדינות פסעו אל מחוץ לכדור הזה, אל בלוטת ההיפופיזה.

כעת, בקשו להחזיר ולמזג את בלוטת ההיפופיזה של האור, עם הבלוטה הפיזית הקיימת בגופכם, ובקשו ממנה לקרון אור זה לכל הכיוונים. לאט לאט החזירו את תודעתכם לכאן ולעכשיו, ראו את פירמידת הקריסטל מתפוגגת, חיזרו לכאן עם כל העוצמה וההוויה שאתם באמת.