אור חדש

התקשור הרביעי והאחרון

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

תיאטרון הבימה, תל אביב, ישראל

14 במאי, 2017

תרגום מקובץ האודיו ועריכה: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

יש כאן אנרגיה שאפשר לגעת בה ולחוש אותה… וכך קורה על פי התכנון. נשמות עתיקות הגיעו לסוף היום, לסוף ההוראה והן מתחילות לחשוב על מה שנאמר. הן שרות ביחד, באהבה. יש כאן טוּב, יש כאן נדיבות, יש כאן הרמוניה. וכך קורה לעתים קרובות כאשר נשמות עתיקות נפגשות עם נשמות עתיקות כמוהן. הפמליה שעליה אני נוהג לדבר השתנתה לאמתו של דבר. היא השתנתה יחד אתכם, לאור הגישות, ההבנה, החוכמה.

אני רוצה להעניק לכם תקשור על מה שמכונה ״אור חדש״. ותקשור זה הוא המשך לכל הדברים שהשותף שלי אמר היום. יקרים, כל הדברים שאני מספר לכם, הם בגדר ״חדשות טובות״. אני רוצה שתבינו את הסיבה להגשת התקשורים האלה. הסיבה היא שיש מה לומר בנקודת הזמן המסוימת הזאת, שהיא שונה מכל נקודת זמן אחרת. במשך מאות שנים הוגשו תקשורים, דיברנו על כך בעבר. אך המסר הזה שונה. אני יושב במקום שצריך לשמוע אותו, כדי שהלבבות יתחילו להירגע וידעו שאכן, יש תוכנית.

אור חדש… מהו אור חדש? האור הוא מטפורה, האור והחושך הם מטפורה לתודעות שונות על הפלנטה. אני לא חייב להסביר זאת לבני האדם. היו זמנים שבהם הייתם עדים לחשכה האפלה ביותר והייתם עדים לאור הבהיר ביותר. יקרים, כאשר אתם מהרהרים בדברים יפהפיים ואלוהיים, כאשר אתם חושבים על תמימותו של ילד – לבכם מוצף באור יפהפה, בתודעה גבוהה של נדיבות, יופי והרמוניה. זה האור שעליו אנחנו מדברים. וההפך מכך זו החשכה. מה מתרחש בחדר חשוך כאשר אתם מדליקים נר? החשכה מתפוגגת. האור תמיד ינצח את החשכה, אם יש די אור… החשכה היא תודעה נמוכה, היא עבדות, היא מוות, היא הריגה, היא אלה שלא מבינים את האלמנט הבסיסי שהוא האהבה. הייתם עדים לכל הדברים הללו. האנושות מכירה את מהות האור והחושך.

לפני שנים רבות, הפלנטה החלה להתכונן לשינוי. יקרים, יש לכם בחירה חופשית, אך כאשר ״קלף ג׳וקר״ [אירוע בלתי צפוי] החל להתרחש בשנות השמונים ואחת מהממשלות חדלה להתקיים – זו הייתה נקודת המפנה, אז התחלתם להשתנות. פרקתם מנשקו את מה שאמור היה להיות הארמגדון (מלחמת גוג ומגוג) והפלנטה החלה להשתנות. אני רוצה להזכיר לכם מה אירע. כאשר יצרתי קשר עם השותף שלי, לפני עשרים ושמונה שנים, המידע הראשון שנתתי לו, וזהו מידע שעליו אתם יכולים לקרוא בתקשורת הראשונה (הספר הראשון של קריון) היה: לא יתרחש ארמגדון. ובאותם שנים, היה קשה להאמין לכך, אך כך בדיוק היה. ואז התחלתי לדבר על השירות המגנטי.

אנשים תמיד תוהים מדוע אני מכנה את עצמי ״קריון מהשירות המגנטי״. משום שהבאתי עמי את ״קבוצת הרשת״, כפי שאני מכנה אותה. כדי שתוכלו להבינו, מדובר ברעיון לינארי. קבוצה אשר תזיז, פשוטו כמשמעו, את הרשת המגנטית של הפלנטה! סיפרנו לכם בתקשורים שהצפון המגנטי יזוז, שמחט המצפן תזוז, משום שהיה צורך לכוונן את המגנטיות כדי ליצור את הפיזיקה שתשמש כמצע עבור התודעה החדשה. לפני עשרים ושמונה שנים אף אחד לא ראה את הברית שבין התודעה והפיזיקה. האנשים ששמעו את התקשורים, צחקו עליהם. הם לא הבינו. היום יש תחום מחקר שלם שעוסק בפיזיקה שמשנה את התודעה ועל התודעה שמשנה את הפיזיקה. יש לא רק ברית, יש גם שותפות. ולמה שלא תהיינה ברית ושותפות? אתם תוצר הסביבה שלכם, אמרנו זאת בעבר, הגעתם מן הכוכבים. כל מהותכם היא חלק מכל הקיים. אינכם ישות מבודדת, הצועדת על הפלנטה מנותקת לחלוטין. אתם חלק מהכימיה של כדור הארץ, מהפיזיקה של היקום ולפלנטה שלכם יש תכונות ספציפיות המיועדות לכם.

הרשת המגנטית הייתה חייבת לזוז, כדי לאפשר את השינוי אותו אתם חווים. היא זזה, בשנת 2002 קבוצת הרשת עזבה וההיערכות הושלמה. אתם יכולים לאשש עובדה זו, משום שאתם יכולים למדוד זאת באמצעות מצפן. בדקו – האם הרשת זזה או לא? כן בהחלט, היא זזה. קרוב לוודאי שמהר יותר מכפי שציפו. עובדה זו מסבירה דברים שעד היום אנשים לא מבינים.

אתם זוכרים זמן שבו יונקי הים הגדולים – הלווייתנים – היו שוחים ועולים על החופים בכל רחבי הפלנטה? מאות לווייתנים, להקות ומשפחות לווייתנים, היו פשוט נשטפים אל החוף. אנשים טובים היו גוררים אותם חזרה אל הים, הלווייתנים היו שוחים במעגל וחוזרים הישר אל החוף! הסיבה לכך היא שלווייתנים מנווטים בעזרת דבר מה המכונה ״מגנטייט״, יש להם מצפנים מובנים והרשת זזה במידה רבה כל כך שחלק מנתיבי הניווט שלהם מנחים אותם עתה, פשוטו כמשמעו, אל החוף, במקום לאורך החוף.

האם שמתם לב לכך שתופעה זו נפסקה, כיום הם לא עושים זאת לעתים כה קרובות. כיוון שהשינוי המגנטי הפסיק לזוז במידה שבה זז קודם לכן. דור שלם של לווייתנים למד את הנתיב ואת הכיוון החדש. אני נותן לכם דוגמה זו כהוכחה למה שאני מספר לכם. הדבר נעשה למענכם, הדבר נעשה כהכנה לזמן הזה. הפיזיקה של הפלנטה הייתה חייבת להשתנות כדי שתודעה חדשה תוכל להיוולד.

דיברנו על ״השדה״, השותף שלי דיבר על כך היום. השדה מתחיל להתעצם, השדה הוא פיזיקה שמאחדת אנרגיות הרמוניות, ואחת מהאנרגיות הללו היא התודעה. יכול להיות שראיתם דוגמאות פיזיות לנוכחות השדה. אבל אני אמרתי לכם זה הרגע שאתם קשורים לפיזיקה ומשמעות הדבר היא שהפיזיקה הזאת תהיה בת בריתכם, בדרך שהיא עוצמתית יותר מאי פעם. זו התכונה השניה… למעשה יש עוד.

דברים מקודשים מתחילים להיראות במידה רבה יותר. אנשים מכל קצוות העולם מתחילים להיות פתוחים הרבה יותר לרעיונות חדשים לגבי המהות שלהם ולהשתחרר מפרדיגמות ישנות על ברכיהן גדלו. הדבר מתרחש בכל רחבי הפלנטה, אך יקרים, אתם לא שומעים על כך כיוון שלא מדווחים על כך בשום מקום. הסוציולוגים ידעו, ההיסטוריה תעיד על כך. אלה הם הדברים שמשתנים, באופן אישי, אצל בני האנוש.

אני יושב באולם תיאטרון בישראל, בנוכחות נשמות עתיקות שהגיעו כדי לשמוע את המידע הזה, שיודעות מי הן, שמאמינות בדברים אזוטריים: שאלוהים נמצא בפנים, שהדוקטרינה נמצאת בפנים, שהנביאים נמצאים בפנים! ושכל המידע על שובם של הנביאים בעידן הזה כבר התרחש. הם נמצאים על גבי הרשת, הם חלק מהתודעה. הבנתם את זה כבר? שובם של הנביאים שלכם מתרחש בשדה. מה דעתכם על כך? הם לא יושבים על הכיסא, הם נמצאים בשדה. האם יש דרך טובה יותר מזו כדי לעזור לכלל האנושות, לא רק לחלק אחד מהאנושות? זו חשיבה מרחיקת לכת, נכון? יש עוד. אור חדש. אור שלא היה כאן קודם לכן. הרשו לי לפרט.

האור עוצמתי כעת יותר מכפי שהיה אי פעם. נשמות עתיקות, אם תדליקו גפרור בחדר חשוך, הגפרור יודע מי אתם! הוא הופך לאור עצום וממלא את החדר כולו. קודם לכן, באנרגיה ישנה יותר, הוא היה גפרור זעיר אחד בחדר חשוך עצום. אף אחד לא היה שם אליו לב. זו הייתה ההתנסות שלכם – האור והחושך לא היו שווים זה לזה. לאמתו של דבר, החשכה משלה בפלנטה הזאת. אני לא חייב להסביר לכם זאת, אתם חוויתם את הקשיים הללו. ועכשיו… האור החדש הגיע. אינכם מאמינים לכך עדיין, לא ניסיתם זאת עדיין, אבל הוא מתחיל להופיע. האור היום חזק יותר מכפי שהיה אי פעם בעבר. לא משנה מה יתרחש, אם תמשיכו בנתיב זה – האור ינצח.

והקושי הוא: זה עתה התחלתם, ואתם לא מאמינים. הנה תכונה נוספת: האור מתחיל להורות את הדרך. כאשר אתם מדליקים גפרור, אתם מקבלים אור קטן, אבל כאשר אתם מדליקים זרקור, או מגדלור – הם מאירים הכול סביבם. אתם מסוגלים לראות לאן אתם הולכים, כיוון שיש בידכם אור חדש. לאמתו של דבר, הוא חדש מאוד. ״קריון, למה הכוונה במילים פשוטות?״ משמעות הדבר היא שהאינטואיציה שלכם טובה יותר היום מכפי שהייתה אי פעם; האינטואיציה שלכם היא שמאפשרת לכם לצעוד אל תוך החשכה והיא מעניקה לכם תשובות לשאלות: האם הדבר נכון או לא נכון? טוב או רע? האם זה בשבילי או לא בשבילי? דמיינו אינטואיציה שמאירה את הדרך, כך שהספקות נעלמים. כמה מכם ניסו זאת לאחרונה? אם אינכם מאמינים, הרי שאף אחד מכם לא ניסה זאת.

בואו נבחן תכונה נוספת: האור מסייע להתפתחות של התודעה האנושית. באופן מטפורי, הוא חושף דברים שלא ראיתם מעולם. אם מצוי בידכם רק גפרור, אתם תתקלו בדברים ותמעדו. אך אם מצוי בידכם אור גדול, אתם תראו את הדברים שהתחבאו פעם בחשכה – רעיונות חדשים שמעולם לא נוסו קודם לכן, תהליכים שמעולם לא העליתם בדעתכם, דברים חדשים לגמרי. ואתם תראו אותם ותאמרו: ״מדוע לא חשבנו עליהם קודם לכן?״ דברים שיעבדו היום שלא היו עובדים בעבר, משום שהאור חושף אותם. חשיבה חדשה, רעיונות חדשים, דרכים שיגרמו לדברים מסוימים לעבוד, דברים שלא עבדו קודם לכן. הרשת המגנטית והשדה, שניהם פועלים יחד כדי ליצור הרמוניה בין בני האדם. אבל אתם אלה שמחזיקים בגפרור גם כן. האם תאפשרו לגפרור להפוך למגדלור? או האם תסתמכו על ההיסטוריה ועל מה שעבד בעבר ומה שלא עבד בעבר?

האם אתם מוכנים לתכונה נוספת? הנה דבר מה שלא ראיתי בעבר. ואתם תגידו: ״קריון, לא יכול להיות שאתה צודק בקשר לכך״. האור החדש יוצר עוד אור חדש! חשבו על כך. חשבו על כך שאתם הזרקור, ולפתע ישנם שני זרקורים. לא אמרתי שמדובר בעוד אדם, נכון? אור בורא אור, אנשים רבים יותר מסוגלים לראות. לפתע, החדר שבו אתם נמצאים מואר יותר מכפי שאתם הייתם מצליחים להאירו לבדכם. תאמרו אולי שמלאך נושא את האור הזה, איך אור יכול לברוא את עצמו? כיצד תודעה גבוהה מכפילה את עצמה? בגלל הפיזיקה החדשה. יקרים, אני רוצה שתבינו: ידענו שהדברים הללו מגיעים, ולכן אתם רואים את מה שאתם רואים. האור מסוגל לברוא את עצמו.

אספר לכם על התכונה האחרונה, התכונה החמישית: האור מאפשר לאנשים אחרים לראות אתכם! [צוחק] אינכם מסוגלים להתחבא עוד. אם אתם אנשים מאוזנים, ויש די אהבה בלבכם – אינכם יכולים להסתיר זאת. בהתחלה אנשים ישאלו אתכם אם אתם מרגישים טוב [צוחק]. אתם אחרים, השתניתם, אתם רגועים יותר מבדרך כלל. ואתם תגידו: ״כן, ידעתי שלא אוכל להסתיר זאת״. כיוון שהאור בורא את עצמו ממש לנגד עיניכם. אנשים ישאלו ״מי אתם? מה עשיתם?״ מה תענו להם? זה קל. ספרו את האמת: ״אני מרגיש שונה, יש לי גישה חדשה לגבי לאלוהים ולגבי עצמי״. זו לא דת, הרוחניות היא עניין אישי. אמרו: ״אלוהים גדול יותר מכפי שחשבתי, אני שליו כל כך, אני מרגיש את אהבת המאסטרים, הם חזרו והם נמצאים כאן בתוכי, אני כבר לא דואג, לא כפי שדאגתי בעבר. אני לומד להתמודד עם בעיות שאיתן לא הצלחתי להתמודד קודם לכן״.

אם תאמרו זאת לידיד או לשכן, הם לא יברחו מכם. אם הייתם אומרים: ״יש לי דת חדשה״, הם כן היו בורחים. אבל מדובר במשהו אישי. האור מנצח. ולכן אנו אומרים את מה שאנחנו אומרים כאן, שבמדינה נפלאה זו, בארץ הזאת, קטנה ככל שהיא, שיש בה תרבויות ושפות רבות כל כך, אתם תראו שינוי במצב, שינוי בלתי צפוי. יגיעו אנשים ויציגו רעיונות שלא שמעתם מעולם קודם לכן, במשך כל השנים שחלפו, לא שמעתם רעיונות אלה. ואתם תתהו: מהיכן זה מגיע? למה לא חשבנו על כך קודם? מדוע אף אחד לא היה חכם מספיק כדי לחשוב על כך? ואז תדעו שאני צודק, כיוון שראיתי זאת בעבר.

יחד עם תודעה נעלה יותר מגיע אור רב יותר, והאור החדש משרת אתכם אפילו ברגע זה. הרשו לי לספר לכם מהו הזרז – אתם! אתם מאמינים לכך או לא? ״קריון, אני רוצה להאמין!״ מצוין, בואו תראו שאתם מאמינים! האם תעזבו מקום זה כפי שבאתם או האם יהיה בידכם אור גדול יותר? הוא לא כואב, הוא לא בלתי רגיל, אנשים מכבדים איזון. אתם יכולים לשהות במחיצת אנשים רבים שאינם מאוזנים, ואז האור שלכם בורא עוד אור. הם יבחינו בכם, בדרך טובה. יש מישהו עדין, הוא יודע מי הוא, הוא מאוזן. מדוע? כיוון שהוא מאוהב באלוהים האחד, ומשמעות הדבר היא שהוא מאוהב בעצמו… סוף-סוף… והוא ראוי להיות כאן.

זה המסר של קריון. יהיו מסרים נוספים, אך לעת עתה… יקרים, אל תחששו מאהבת האלוהים. אתם תרבות שחשפה את האלוהים האחד, כעת הראו מה האלוהים האחד יכול לעשות באנרגיה הזאת. נשמות עתיקות בכל רחבי הפלנטה מאזינות למסר הזה. המסר עבורן הוא זהה, לכן אתן כאן… לכן אתן כאן. ראיתי זאת בעבר. אתם שולטים במהירות שבה הדבר יתרחש ומעטים מכם יכולים לחולל שינוי גדול באמצעות מה שאתם עושים עם עצמכם באופן אישי. איזה מסר נפלא הוא זה, האם אינכם מרגישים שהוא הגיע מהאלוהים האחד… לאור כל מה שאתם יודעים, לאור כל מה שהשושלת שלכם סיפרה לכם – אלוהים מקרין את אורו על האנושות ברגע זה, באור שמעולם לא היה שם קודם לכן, לא באופן הזה… משום שאתם מוכנים. חשבו על הדברים הללו.

וכך הוא,

קריון