אסטרולוגיה אינטואיטיבית: פלוטו במזל דלי 2024-2023

מאת: טאנאז

תרגום: סמדר ברגמן

בעודי כותבת זאת, פלוטו עושה את דרכו לנקודת מעלה אפס העוצמתית והקרמתית של מזל דלי.

פלוטו שהה במזל גדי מאז 2008, אבל רקד הלוך ושוב בין גדי לדלי מזה שנה כבר. פלוטו יעבור רשמית למזל דלי בנובמבר, אבל בעודו ממשיך את ריקודו, אנו נתחיל לקבל הורדות ואינטגרציות של הדברים שקרבים ובאים.

פלוטו במזל דלי הוא שינוי אדיר שייחשף על פני העשורים הבאים (כן, עשוריםזו אנרגיה אינטנסיבית שנעה באיטיות!). 

פלוטו במזל דלי יעצב את הפרק הבא שלנו כקולקטיב, אבל גם ידריך אותנו להיחשף ולהשתנות ברמה האישית. 

האֶנֶרְגֶּטִיקָה של פלוטו

פלוטו הוא הפלנטה של הטרנספורמציה העמוקה. הוא מושל במחזורי המוות והלידה מחדש. הוא האנרגיה היא הדלק שמתדלק את אש ההרס, והדלק שמסייע לאפר לקום ולהפוך למשהו חדש. 

פלוטו הוא התתמודע שלנו, השלדים שבארון, הדברים שטאטאנו מתחת לשטיח. פלוטו הוא שלוש לפנות בוקר, כאשר אתם לבד לגמרי והעולם דומם.

פלוטו מייצג את התשוקות העמוקות ביותר שלנו, את הפחדים העמוקים ביותר ואת התכנות התתמודע העמוק ביותר שלנו. פלוטו פועל במחשכי חיינו, מניע אותנו דרך מחזורים קבועים של מוות ולידה מחדש, עד אשר אנו משתנים ומגשימים את הפוטנציאל המלא שלנו. השאלה באיזו מידה אנו מאפשרים לו לבצע את קסמיו תלויה בנו וברמת התודעה שלנו. 

פלוטו מעלה נושאים שקשורים במוות ובלידה מחדש, מדריך אותנו לחוש בנוח בעת שאנו משחררים, מתאבלים, משילים ובנוגע לטרנספורמציה שמתרחשת בכל אלה. 

מוות עלול להיות נושא בעייתי עבור כולנו, בין אם אנו מדברים עליו בהשאלה או פשוטו כמשמעו. אבל כאשר פלוטו מופעל, כאשר פלוטו מתעורר בחיינו, תכופות הוא מבשר על קץ של דבר מה.

פלוטו גם מדריך אותנו למקום שבו טמון הכוח ויכול לעזור לשנות ולהניע דינמיקות של כוח, הן ברמה האישית והן ברמה הקולקטיבית. למעשה, המעבר של פלוטו למזל אחר יכול לחשוף היכן נעשה שימוש לרעה בכוח ויכול לגרום לשינויים בתחום זה. 

פלוטו יוצא ממזל גדי ועובר למזל דלי

פלוטו שהה במזל גדי מינואר 2008, אבל ב-23 במרץ 2023 הוא עבר למזל דלי בפעם הראשונה מזה יותר ממאתיים שנים.

פלוטו ירקוד בין גדי לדלי עד ה-19 בנובמבר 2024, וינוע לבטח אל מזל דלי עד מרץ 2043.

כאשר פלוטו שהה במזל גדי, הוא עבד כדי לחשוף ולשנות בעיות הקשורות בעסקים גדולים, בחומרנות, במגזר הפיננסי, בחוקים ובתקנות.

עכשיו בעודו עובר למזל דלי, אנו נהיה עדים לחשיפה ולטרנספורמציה בתחומים שקשורים לטכנולוגיה, אינטליגנציה מלאכותית, קהילה, הוּמָנִיטָרִיּוּת ו״העם״. 

אולי אחד מהשינויים הגדולים ביותר שאנו צפויים לראות בעת מעבר פלוטו ממזל גדי למזל דלי, הוא מעבר ממבנים היררכיים בעלי צורת פירמידה (גדי) למבני כוח המתמקדים יותר בקהילה ובאנשים (דלי).

פלוטו במזל דלי

ברמה האישית, פלוטו גורם לטרנספורמציה בתחום מסויים בחיינו. תחום זה תלוי במפת הלידה האישית שלכם, אבל תכופות פלוטו מביא אנרגיות של אובססיה, התמכרות, שחרור, השלה, מוות, לידה מחדש, טרנספורמציה, חשיפת סודות, חשבון נפש ותכלית חיים, מאבקי כוח, הימצאות בעמדה של כוח רב יותר, עניין בנושאים שהם טאבו ואינטנסיביות.

אם אתם מכירים את המפה שלכם, אתם יכולים לבדוק באיזה בית ישהה פלוטו כאשר הוא נודד במזל דלי. אבל אם אינכם מכירים את המפה שלכם, שימו לב למקום שבו הנושאים הללו יכולים לצוץ עבורכם, משום שקרוב לוודאי שתהיה זו פעולתו של פלוטו.

אך זכרו שמשום שפלוטו משפיע עלינו ברמה תת מודעת, תכופות רק לאחר שפלוטו השלים את מסעו, נוכל באמת להבין מה היו השיעורים והשינויים שהוא ניסה להדריך אותנו ללמוד ולחוות.

ברמה הקולקטיבית, פלוטו במזל דלי יביא, קרוב לוודאי, טרנספורמציות שקשורות לשימוש בטכנולוגיה ובאינטליגנציה מלאכותית, במערכת היחסים שלנו עם הקהילה, במטרות ובחלומות שלנו ובחופש. פלוטו במזל דלי יכול גם ליזום דחיפה גדולה יותר לכיוון אותנטיות. 

יהיו הטרנספורמציות שנחווה, הן ברמה הקולקטיבית והן הרמה האישית, אשר יהיו, הן שם כדי להביא אותנו לגרסה של העצמי האמיתי שלנו שהיא עמוקה וערה יותר. הטרנספורמציות נמצאות שם כדי לקחת תחום בחיינו שנחבא, שלא נבדק, שאינו נראה ולחשוף אותו בדרך כלשהו כדי שנוכל להתעלות ולהתפתח.

תחזיות לשהיית פלוטו במזל דלי

להלן כמה מהתחזיות שלי למסע זה בן עשרים שנים:

התרחקות ממנהיגים אינדיבידואלים למנהיגות של קבוצות.

דחיפה חזקה יותר לבטא את האינדיבידואליות שלכם.

טרנספורמציה של מבני כוח בעלי צורת פירמידה בעסקים ובממשלה.

מיקוד גדול יותר על בניית קהילה.

מנטליות של עדר או ״חשיבה קבוצתית״.

טקטיקות לשליטה במחשבות באמצעות טכנולוגיה.

שגשוג טכנולוגיה/אינטליגנציה מלאכותית.

חברות טכנולוגיות צוברות כוח רב יותר.

חשיפה של התנהלות מפוקפקת של חברות טכנולוגיות.

חברות טכנולוגיות גדולות מאבדות מכוחן.

טכנולוגיית שבבים.

טכנולוגיות/רעיונות נסיוניים או מהפכניים.

התפתחויות מהפכניות ברפואה.

גישות חדשות לרפואה תוך שימוש בצלילים, גלי קול ולייזר.

צמיחה של שיטות ריפוי אלטרנטיביות.

ביזור מטבעות/מטבע קריפטוגרפי מבוזר.

אינטרנט חדש – Web3.

בעלות על תוכן מקוון.

הופעה חזקה יותר של רובוטיקה ואינטלגינציה מלאכותית.