פתיחת עידן חדש

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

 Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

לקולקטיב עובדי האור המתעלים.

שחרור משמעותי של פחד קולקטיבי מתרחש עתה, מביא לתסמינים שונים כגון הפרעות בשינה, אנרגיה נמוכה ועצימות מנטלית/רגשית גוברת. המודעות הקולקטיבית שלנו מתרחבת והלב נפתח לרמות תודעה חדשות.

החודש הראשון של השנה חולף במהירות בעת שאנו מסתגלים לשינויים המתמשכים. הגופים הפיזיים שלנו חווים כיול מחדש ושדרוג, הנגרמים בשל האנרגיות הקוסמיות האינטנסיביות.

ריפוי מחייב זמן, דורש אמונה, וסבלנות להישאר פתוחים כדי לתקן את הרווחה הכללית שלכם. מערכת העצבים מושפעת מאוד, מרכזי אנרגיה מתרחבים כדי להכין את הגוף הפיזי להתפתחות.

תסמינים כוללים עייפות, בחילה, טיהור מערכת העיכול, עצבנות, מתח, צורך רב יותר להיות לבד. כל דבר שחוסם את קבלת האור יעלה אל פני השטח, יזדקק ליותר רוח/עצמי גבוה לשם טרנספורמציה.

המיינד התקדם לממדים גבוהים יותר, ועכשיו הגוף הולך בעקבותיו, עובר מהממד השלישי להתעוררות הממד הרביעי ובסופו של דבר, לאחדות הממד החמישי. טבע, מדיטציה וגישה חיובית מסייעים במסע זה. לא הכרחי לדאוג לגבי מה שאחרים אומרים ועושים, הגופים שלכם נמצאים בנתיב לריבונות אינדיבידואלית ולרטטים הגבוהים ביותר בהתפתחות ההתעלות.

הדבר מאפשר לזרם של אנרגיות נשיות אלוהיות להגיע בפברואר. תדרים גבוהים חוזרים אל הפלנטה ואל קולקטיב הממד החמישי. שדרוגי אנרגיה ושילוב של אנרגיות חדשות, כולל הפעלות של מרכזי אנרגיה מסוימים, כבר התרחשו אצל בני האנוש המתעלים. תהליך שילוב זה מתרחש בקצב מהיר יותר, מצביע על התקדמות במסע התרחבות הנשמה.

השטף הגובר של האנרגיות גורם לתחושות לא נעימות בעודנו מנסים לשלב את אנרגיות השער הקוסמי שזרמו פנימה בשבעים ושתיים השעות האחרונות. הקולקטיב חווה טיהור וניקוי. שחרור דפוסים שליליים, יישוב חובות קרמיים, השלמת מחזורים וניתוק קשרים, מקרבים אותנו אל מטרותינו.

אמון בהדרכת הנשמה מוביל אותנו לנתיב הנכון, ללא קשר לדעות של אחרים. נתיב ההתעלות כרוך במידה רבה בביטול תכנות שקרי ושינוי הזהויות שלנו. הוא כרוך גם בריפוי טראומה דורית שעברה אלינו מהשושלת שלנו.

במסע זה, אנו יכולים לחוות ריחוק מאנשים שלא נמצאים עוד על התדר הרוחני וההתפתחותי שלנו. אולם, אלה שמהדהדים עם ההתעלות שלנו, יופיעו בחיינו בדרכים ספונטניות ואלוהיות.

במשך תהליך זה, יכולות להתרחש תקופות של התבודדות, ושיפוט חיצוני יכול לעוות את התפיסה שלנו לגבי מהותנו האמיתית. ברגע שאנו יוצאים למסע הזה, אין כבר דרך חזרה בעת שאנו רוכשים מודעות, ידע והבנה גבוהים יותר. אף על פי שהדבר עלול להיות מאתגר ואף מפחיד לפעמים, אנו יודעים שהכול נועד לתכלית פלנטרית גדולה וגבוהה הרבה יותר.

התעלות אינה תחרות או מידת התקדמות ארצית. כל אדם נמצא בדיוק היכן שהוא צריך להיות בנתיב האישי שלו. כולנו הן מורים והן תלמידים, לומדים, מתפתחים וגדלים ללא הרף.

לפעמים אנו משיגים את מה שאנו רוצים, בעוד שפעמים אחרות אנו לומדים שיעורים רבי ערך בתחומים שונים של החיים. ללא קשר, אנו יוצאים כלוחמים. המסע הרוחני כרוך בשחרור הפחד ובאימוץ אנרגיה של אהבה אוניברסליתאחת מההתנסויות המאתגרות והטרנספורמטיביות ביותר בחיי בן האנוש. 

ב-20 בינואר, פלוטוהפלנטה הטרנספורמטיבית ושוחרת האמתעושה את דרכו אל מזל דלי. פלוטו, הידוע כפלנטת המוות והלידה מחדש, כמו גם אדון האמת והטרנספורמציה הקיצונית, שהה במזל גדי מאז 2008. במשך שהייתו במזל גדי, שמושל במבנה, פלוטו אתגר מערכות מעוותות ומיושנות.

פלוטו נמצא עכשיו במעבר של פעםאחתבחיים אל מזל דלי, מזל שמשוייך לטרנספורמציה, להמצאה ולמהפכה, פלוטו החל מסע זה ב-23 במרץ, 2023.

מעבר זה מציין את פתיחתו של עידן חדש וימשיך לחשוף אמת, להביא ללידה מחדש קולקטיבית עוצמתית, ולהוציא לאור את צללי החברה.

בשירות אוהב ומסור להתעלות.