נכון לעכשיו בנתיב ההתעלות

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

 Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

זרעי כוכבים, אתם התעקשתם להיות כאן, בזמן הזה, על כדור הארץ. אתם התגייסתם למשימה זו. ידעתם מה צפוי לכם. דבר לא התרחש במקרה. הכול תוכנן. הלך הרוח המודע שלכם הוא הנכס הגדול ביותר של העולם.

כאשר אנו חווים נקודות החלטה והתכנסויות קווי זמן, יש לנו הזדמנות לשדרג את הרטטים שלנו ולעבור לקו זמן בעל רטט גבוה יותר, המבוסס על החלטות קודמות שלנו.

כתוצאה מכך, היקום יחשוף את הצבעים האמיתיים והכוונות האמיתיות של אנשים ומצבים בחיינו. הסיבה לכך היא, שבהתחשב בבחירות שלנו, ייתכן והם כבר לא מתאימים לרטט הגבוה שלנו ואינם יכולים להתלוות אלינו אל קו זמן נעלה יותר, אליו אנו נעים.

עובדי אור וזרעי כוכבים, האנשים הערים והמודעים, אינם קורבנות או קדושים מעונים. הם בחרו להתעורר כדי לחולל השפעה חיובית על העולם ועל האנושות. הם קיבלו עליהם את האחריות לשנות את התנהלות הפלנטה לכיוון אהבה, אור וריפוי. אף על פי שיכול להיות שהתפקיד הזה אינו קל, נשמות מתעלות מבינות שהן אלה שמחוללות את הטרנספורמציה הגלובלית הזאת.

הנשמות המתעלות על הפלנטה הזאת, הן הנשמות שהסכימו לרומם את כדור הארץ לרמת תודעה גבוהה יותר על ידי ריפוי הדואליות הפנימית שלהן והפצת אור האהבה, החירות, הידע, ההבנה והריפוי בעידן דלי חדש זה. 

הן נושאות הלפידים והמגדלורים שתכופות לא מודעות לגמרי למהות שלהן, ולכן הן חוות רמות עוצמתיות של התעוררות רוחנית כדי להגשים גילוי ומימוש עצמיים, שמאפשרים להן להגשים את תכליתן האלוהית.

מיקומו הפלנטרי של מרקורי בשלב שלאחר צל הנסיגה מאפשר לנו להכיר בפחדים שעוד נותרו מעצמי הילד הפנימי מן העבר ולטפל בהם, כמו גם לקחת אחריות כלפי החיים האישיים שלנו, ולהפסיק להטיל אומללות פנימית על אחרים. שלב זה, לאחר צל הנסיגה, מעניק לנו הזדמנויות רבות להתבגר ולאמץ את עוצמתנו האישית. 

אף על פי שתהליך הצמיחה יכול להיות לא נוח ולהפעיל אצלנו טריגרים שונים, כל הפלנטות הנסוגות מעניקות לנו הזדמנות להתפתח ולהתקדם במסע ההתעלות שלנו. מתעלים רבים חוו ניקויים קרמתיים משמעותיים, סגירות מעגל קרמתיות ושינויים פתאומיים שאפשר והיו מאתגרים עבור האגו, ואשר הניבו בסופו של דבר תודעה נעלה יותר ושדרוגים של העצמי.

הפעלות של צ׳אקרת העין השלישית מתרחשות אצל הקולקטיב המתעלה. היא נפתחת ומתרחבת, מאפשרת לכם לראות מעבר לאשליות. היא מסייעת למוסס מסננים, עיוותים ושקרים שמערפלים את יכולת השיפוט והתפיסות שלנו. 

פתיחת העין השלישית כרוכה בפירוק ובשחרור של אמונות מגבילות ואשליות שקיבלנו כאמת. היא מאפשרת הבנה עמוקה יותר של חכמה נעלה ואמת רוחנית וחיבור חזק יותר אליהן.

בזמנים אלה בנתיב ההתעלות שלכם, אתם עלולים להרגיש כאילו הכול מתפרק. אולם תהליך זה מתרחש לטובתכם הנעלה ביותר. הוא מאיץ בכם להתפתח ולצאת מאזורי הנוחות שלכם, מאפשר לכם לאמץ ולחוות את העצמי האמיתי שלכם. קידום בברכה של שינוי זה והיותכם פתוחים להזדמנויות, יובילו להתפתחות עמוקה של העצמי ולסיפוק רב יותר בחיים.

שדרוגים והורדות התעצמו בשבועות האחרונים, והדבר ימשיך להביא שינויים משמעותיים והתנסויות. הצטמצמות הצעיף תאפשר שטף חזק של מסרים מממדים גבוהים רבים.

מתעלים רבים ימשיכו לחוות שדרוגים משמעותיים וכיול מחדש, שיחזירו אותם לאיזון. השראות חדשות, רמות מוטיבציה גבוהות, מחשבות ושאיפות נעלות יופיעו בזמן הזה. אתם יכולים להרגיש רצון לאמץ הרגלי אכילה בריאים יותר ולעסוק בפעילות גופנית רבה יותר. שטף של אנרגיה מתדר גבוה ממשיך לזרום אל תוך המערכות הפיזיות שלכם, משפיע עליכם מבחינה אנרגטית בעיקר בעת לילה. כתוצאה מכך, הגופים שלכם יכולים להרגיש עייפים ותשושים מאוד.

שהייה בטבע, בייחוד באור השמש, יכולה להועיל. טיולים בטבע לא רק מאפשרים לכם להתחבר עם הטבע, אבל גם עוזרים לרומם את רוחכם ולהחיות את הגוף והמיינד שלכם.

תנו עדיפות לטיפול עצמי והקשיבו לצרכים של גופכם. טפלו בעצמכם בזמן שלב אינטנסיבי זה של אנרגיה עוצמתית והדבר יעזור לכם לשמור על איזון, להגיע לכדי היערכות, לייצב את שדות האנרגיה שלכם ולחזק את כלל ההיבטים הפיזיים, הרגשיים והמנטלים שלכם.

הכול קשור. הכשרונות והיכולות שלכם, הנסיבות שלכם, התכלית שלכם, הליקויים הנתפסים שלכם, המסע שלכם, הייעוד האמיתי שלכם. הם מעצבים אתכם, משנים אתכם, כדי שתוכלו לאמץ את כולם באופן מלא. 

השינויים הפלנטריים שמתרחשים הם משמעותיים ומשפיעים בחיוב על היבטים רבים ושונים של חייכם. בטחו באינטואיציה שלכם והאזינו היטב לקול הפנימי שלכם. תנו עדיפות לטיפול עצמי, לדיבור עצמי בריא יותר ולדאגה לעצמי בעת תהליך התעלות גלובלי וטרנספורמטיבי זה. 

המתעלים על פלנטת גאיה מתכוננים אנרגטית וקולקטיבית לשינויים משמעותיים הקרבים ובאים בשנת 2024.

תוקשר באהבה עבור הקולקטיב המתעלה.