איך לעצור הפרעות רוחניות מזיקות

מאת: כריסטינה לופז

פורסם במקור בספטמבר 2023

תרגום ועריכה מקובץ הווידאו: סמדר ברגמן

בימים אלה, כדור הארץ הוא מקום פרוע, ודברים הזויים ומקטבים רבים שמתרחשים בכל יום. ואף על פי שהכול מרגיש אינטנסיבי למדי בזמנים מאתגרים אלה, החדשות הטובות הן שהרבה מהתוהו ובוהו נגרם על ידי מה שידוע ברוחניות כ״תהליך ההתעלות״עליית התודעה והאנרגיה על הפלנטה. קיימת דחיפה התפתחותית אדירה שמתרחשת עכשיו שמשפיעה על אנשים, חברות, מערכות כלכליות, מערכות פוליטיות, על המוסדות שלנו ואפילו על עולם הטבע עצמו. 

אחד הנושאים העיקריים שאנשים רבים מתמודדים עמו עכשיו, באמצע תהליך ההתעלות הזה, הוא הפרעות רוחניות. למעשה, יכול להיות שאתם סובלים מכך עכשיו מבלי לדעת זאת כלל. הפרעות רוחניות יכולות לזעזע את האנרגיה שלכם וליצור תוהו ובוהו בחייכם, אך סרטון הוידאו הזה ישים לכך קץ. 

אתם תלמדו מהן בכלל הפרעות רוחניות, כיצד הן משפיעות עליכם ותרגול עוצמתי אחד שבו אני משתמשת כדי לנקות הפרעות רוחניות במהירות. אז מה זה לעזאזל הפרעות רוחניות? מצב זה מתרחש כאשר מערכת האנרגיה שלכם מופצצת באנרגיה שלילית דחוסה. אנרגיה שלילית דחוסה משמעותה בפשטות שהרטט של האנרגיה הזאת נמוך הרבה יותר מהרטט הטבעי של מערכת האנרגיה שלכם. אני רואה אנרגיה זו כעשן שחור שמנסה להפריע לאור הטבעי של מערכת האנרגיה שלכם. המטפורה הזאת של עשן שחור היא למעשה ייצוג מדוייק למדי לאופן שבו רואים אנרגיה דחוסה מרפאים ושאמאנים, כמוני, הם מסוגלים לראות את האנרגיות הללו בעודם במצב תודעה נעלה. כך בדיוק אני רואה אנרגיה שחורה. עליכם להבין, הפרעות רוחניות אלה נמצאות בעלייה על הפלנטה בזמן הזה ולכן רבים מאיתנו, בייחוד אנשים רגישים, מרגישים עכשיו מרוקנים, תשושים וחלשים. 

אבל מהיכן מגיעה האנרגיה השלילית, השחורה והדחוסה הזאת ומדוע הפרעה זו נמצאת עכשיו בעלייה? ישנם שני מקורות להפרעות רוחניות והראשון שבהם הם הצללים האישיים שלנו. בעת שהעצמיים האנושיים והרוחניים שלנו נקראים להתעלות, לרומם את האנרגיה ולהתפתח, אנו פוגשים בשדים ובצללים הפנימיים שלנו. אלה הם פשוט פצעים ודברים בתוכנו שאיננו רוצים לראות או לרפא. האנרגיה של ההתעלות, כל אותו אור שנכנס אל הפלנטה, מאלצים אותנו לראות חלקים בעצמנו שעמם לא עבדנו מעולם או אפילו לא הכרנו בהם והדבר יכול להעלות אל פני השטח רגשות כבדים יותר ואנרגיה שלילית הנובעים מתוכנו. את אלה אנו יכולים אז להקרין שלא מדעת אל העולם ואל אנשים אחרים. 

לדוגמה, נניח שיש לכם כעס עצור בשל משהו שקרה בילדותכם, אם אף פעם לא הכרתם בכעס הזה או עיבדתם אותוהוא יופיע ללא ספק באנרגיות מתעלות אלה. אבל אם אתם לא מודעים לכך, אתם יכולים לעמוד בתור לקופה במכולת ומישהו יסתכל עליכם בצורה מוזרה ואתם עלולים להתפרץ על אותו אדם. התפרצות הכעס שלכם לא קשורה באמת למבט המוזר שלו, זוהי השלכה של העבר שלכם שלא נרפא על מישהו אחר. ועבור האדם האחר שחוטף את השלכת האנרגיה השלילית הלאפתורה שלכם, הדבר מרגיש כמתקפה על מערכת האנרגיה שלו. כעת דמיינו שמתוך שבעה מיליארד אנשים על כדור הארץ, ובואו נניח בשמרנות שמחצית מהם לא מודעים לצורך לבצע עבודת ריפוי או עבודת צלמדובר בשלושה וחצי מיליארד אנשים שמשליכים את האנרגיה הדחוסה הבלתיפתורה שלהם על העולם. עכשיו, דמיינו את כל האנרגיה הדחוסה הזאת מושלכת לכל עבר.

המקור השני להפרעות רוחניות הוא מה שידוע כ״ישויות מפריעות״, כאשר ישויות מרמה נמוכה יותר מנסות להפריע לאנרגיה שלכם או לחייכם, במטרה להנמיך את הרטט שלכם לרטט המבוסס על פחד, במקום על רטט גבוה המבוסס על אהבה. 

עכשיו לפני שאתם מתחרפנים ומניחים לדמיון שלכם להריץ איזה סרט אימה הוליוודי, זכרו שאנרגיה אפלה זו אינה דומה כלל למה שמתואר בסרטים. אמונות ונרטיבים ישנים אלה סייעו להוליווד להרוויח מיליונים במשך השנים וגם הדת משתמשת בהם כדי לגרום לאנשים לפחד ולא להתחבר לעולם הרוח באופן ישיר. ככל שאנשים מפחדים יותר מהרוח, כך הם זקוקים יותר לכנסייה או לכומר שיצילו אותם מהרשע. אבל המציאות היא שעבודת הישויות הללו משעממת הרבה יותר מכפי שמתואר בסרטים או בטלוויזיה. כן, קיימת אנרגיה שחורה או ישויות מרמה נמוכה ביקום, אבל הנזק היחיד שהן יכולות לגרום לכם הוא לנסות להתעלק על הפחדים, הכעס, האלימות שלכם ועל אנרגיות נוספות מרטט נמוך שאתם מקרינים. ישויות מתדר נמוך משגשגות ברטטים נמוכים שכאלה, ולכן, קרוב לוודאי שהן נצמדות לאנשים שמפיצים את האנרגיות הללו. ברגע שתבינו שלאנרגיה האפלה אין באמת יכולת אמיתית להשפיע עליכם, תוכלו לנקות אותה משדה האנרגיה או הסביבה שלכם במהירות רבה מאוד. אראה לכם כיצד לעשות זאת בהמשך הסרטון (המאמר). אך לעת עתה, פשוט זכרו שישויות מתדר נמוך אוהבות מצבים של אלימות ותוהו ובוהו כאן על כדור הארץ, כיוון שהן ניזונות מכל האנרגיה הדחוסה הזאת שמפיצים בני האדם. הן נהנות מתוהו ובוהו ומשמעות הדבר היא שבעת הזאת יש לנו ישויות מפריעות רבות, כיוון שיש כעת הרבה תוהו ובוהו על הפלנטה, באופן זמני לכל הפחות. 

איך הפרעות רוחניות משפיעות עליכם?

אז איך בדיוק ההפרעות הרוחניות הללו משפיעות עליכם? תוכלו לדמיין זאת כסכינים המושלכים לכיוון שדה האנרגיה שלכם, וכל סכין מחליש את השדה שלכם עד שבסופו של דבר, עלולים להיווצר קרעים בהילה שלכםאותו שדה אנרגיה אליפטי שמקיף את גופכם. אם יש קרעים בהילה שלכם, אתם עלולים להתחיל לאבד אנרגיית כוחחיים והשדה שלכם מתכווץ, גורם לכם להרגיש עייפים, חסרי אונים, מפוחדים וחסרי ישע. ואם כך אתם מרגישים עכשיו, בואו ננקה את ההפרעות הרוחניות הללו. תרגיל ניקוי פשוט זה הוא בעל שלושה שלבים שאותם אתם יכולים לבצע יחד או אחד בכל פעם, כרצונכם.

תרגיל ניקוי 

השלב הראשוןאמונות מעצימות

האמונות והמחשבות שאתם חושבים בדרך קבע תורמות בסופו של דבר לרטט הכולל של שדה האנרגיה שלכם. ככל שאתם מאפשרים למחשבות שלכם להיכנס למעגלים שליליים, כך הרטט שלכם יורד, מחליש את המערכת שלכם ומאפשר להפרעות רוחניות לחורר את שדה ההילה שלכם. בשל כך, תרגלו הלך רוח שהוא אופטימי יותר באופן כללי לגבי החיים, דעו שהיקום תמיד עובד לטובתכם ואוהב אתכם ללא תנאי. אני אוהבת להשתמש בהצהרות חיוביות בשלב הזה והנה כמה מההצהרות האהובות עליי: ״אין אנרגיה שחזקה יותר ממני״, ״הכול כשורה״, ״אני בטוחה״, ״הכול תמיד עובד לטובתי״, ״רק טובה תצמח ממצב זה״. אתם יכולים להשתמש בהצהרות אחרות, אבל זו התחלה טובה שתעזור לכם לצאת ממעגל של מחשבות שליליות או שוחקות, שמחלישות אולי את שדה האנרגיה שלכם. 

שלב שניניקוי אנרגיה יום יומי

אני מבצעת ניקויי אנרגיה יוםיומיים, באותה דרך שבה אני מתקלחת בכל יום. ולכן ניקוי האנרגיה הוא חלק משגרת ההיגיינה שלי. אתם יכולים לבצע ניקוי יוםיומי על ידי ״רחצה״ בעשן מקודש סביב גופכם או אתם יכולים לבצע טכניקה פשוטה יותר שאני אוהבת להשתמש בה. שפשפו את כפות ידיכם יחד למשך דקה, כפי שהייתם עושים במטרה לחמם אותן. תוכלו להרגיש כיצד לאחר זמן מה, כפות הידיים שלכם נטענות באנרגיה. לאחר מכן הניעו את כפות ידיכם בתנועה מטה מקצה ראשכם, מטה, עד לקרקע מתוך כוונה לשחרר כל אנרגיה דחוסה אל האדמה לצורך מחזור. עמדו כשכפות ידיכם מופנות קדימה והודו לאימא אדמה על עזרתה בניקוי האנרגיה שלכם.

שלב שלישיהטענת ההילה

זה החלק האהוב עליי בתרגול הזה והוא כרוך בהטענת ההילה שלכם מבפנים החוצה, תוך הסתמכות על העוצמה הפנימית שלכם ובייחוד על האנרגיה שנובעת ממקלעת השמש שלכםאזור הבטן העליונה שלכם שאחראי על תחושת העוצמה והרצון האישיים שלכם. אני אוהבת לקרוא לשלב הזה ״קפטן מארוול״, כיוון שהוא מזכיר לי את הדמות ״מארוול״ בסרט הזה. קפטן מארוול היא גיבורתעל עוצמתית למדי, אבל כאשר היא מבינה סוףסוף מי היא ומאמינה בכך בכל יישותה, הוא הופכת בלתי ניתנת לעצירה והכוחות שלה מתעצמים עוד יותר. העוצמה המלאה שלה מתגלה לאחר שהיא מאמינה בעצמה. כך עובד שלב ״קפטן מארוול״עמדו זקופים מאוד, כאשר ידיכם על המותניים שלכם והחזה שלכם בולט קדימה. כעת התחילו לנשום עמוק מאוד, התמקדו יותר על השאיפה מאשר על הנשיפה. בעודכם נושמים, דמיינו כיצד מקלעת השמש לכם נטענת וגדלה, עד אשר האנרגיה מאותה צ׳אקרה מטעינה את כל גופכם. דמיינו כיצד כל הגוף שלכם טעון באנרגיה ואז פוצצו אותה החוצה, כפי שעושה קפטן מארוול. ניתן לבצע שלב זה כתרגיל עצמאי והאמינו לי, הוא עוצמתי ביותר ונהדר לטעינת ההילה שלכם. אתם תרגישו כגיבוריעל בעצמכם ועם הילה טעונה, הפרעות רוחניות הן בלתי אפשריות ממש.