האנרגיה של האהבה ללא תנאי

פמלה קריב מתקשרת את מרים האם

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, אני היא מרים האם. אני כאן כדי לחזק אתכם ולאפשר לכם לרחוץ באנרגיה של מתיקות ועדינות. אהבה רבה מוענקת לכם כאן, אבל קשה לכם לקבלה כיוון שיש בכם התנגדות לקבלת האהבה. אתם מתייחסים אל עצמכם בנוקשות רבה מדי, משום שאתם מפחדים לקבל. למדתם לעשות כמיטב יכולתכם, לדחוף את עצמכם, לבקר את עצמכם, לחשוב שאתם טובים רק אם אתם עובדים קשה ומניבים תוצרת. אתם עושים זאת גם לגבי החיים הפנימיים שלכם, תהליכי הצמיחה הפנימיים שלכם, ולכן אתם פועלים כרס״רים נוקשים.

אני רוצה להביא לכם את אנרגיית האהבה ללא תנאי, כדי שתצליחו להירגע ופשוט להיות כפי שאתם. כל הקיים בכם הוא טוב; לכל שקיים בכם מותר לחיות ולהראות את פניו האמיתיות. הרגישו באנרגיית האהבה שעוטפת אתכם כעת באור כחול רך. שכחו כל מאמץ וחובה והירגעו. הירגעו באור מהותכם האמיתית, ה״אני הנני״ העמוק ביותר שלכם. אתם טובים בדיוק כפי שאתם. אתם כמלאך שכנפיו שבורות או מלאך משותק חלקית; כשלתם וכמעט שנפלתם אל הקרקע. כאשר אתם נשארים במצב זה במשך זמן רב, אתם שוכחים שאתם מלאך ושאתם יכולים לעוף; שאתם חופשיים מחוקי האדמה, מחוקי החומר, המרחב והזמן.

אני מבקשת מכם עכשיו להתחבר מחדש אל העצמי המלאכי שלכם. כנסו אל לבכם והיו פתוחים ועדינים מאוד בתוככם. הפנו את תשומת לבכם למרכז הלב, שם חיה אנרגיה שמימית שמחוברת ישירות לעצמי המלאכי שלכם. אפשרו לקרן של אור, תקווה ואהבה לחדור אל לבכם. אתם ראויים לכך; עבדתם קשה כל כך. הניחו לאור הזה לזרום דרך לבכם, דרך הבטן, האגן והרגליים. התחברו באמצעות הלב והעצמי המלאכי שלכם לספרות השמימיות שאינן רחוקות כלל וכלל. אתם מכירים את הספרות הללו, כיוון שהן הבית שלכם והמקום אליו אתם שייכים. מהן הגעתם כדי להביא אור לפלנטה, ולא רק למען עצמכם, אלא גם למען אחרים. אבל אתם יכולים לעשות זאת רק בשמחה, אם אתם מאמינים בעצמכם: בטוב שלכם, בטוהר שלכם.

דמיינו שמלאך ניצב מאחוריכם ועוטף אתכם באורו. הביטו בעצמכם וראו אם יש מקום בשדה האנרגיה שלכם שבו דרוש האור באופן מיוחד, והפנו את תשומת הלב שלכם למקום זה. אפשרו לאור לזרום לשם ובטחו שהוא פועל את פעולתו. קרקעו את עצמכם היטב לרגע. הרגישו כיצד כפות רגליכם ניצבות איתנות על הקרקע, כדי שמה שאתם חווים כאורהאנרגיה המעודנת והמהותית של העצמי המלאכי שלכםיקורקע בכם היטב. הרגישו במוצקות גופכם ובמוצקות הפלנטה. הפלנטה מסוגלת לחלוטין לקבל ולתעל אנרגיה מלאכית, כיוון שהיא עצמה גם היא מלאך.

לפעמים אתם רואים ניגוד בין האנרגיה הרגישה של לבכם לבין המציאות הנוקשה של העולם. במובן מסוים, זה נכון, אבל הפלנטה עצמה אינה נוקשה. היא עצמה מעודנת וטבעית מאוד, ממש כמותכם. לכן בטחו בפלנטה, בקצבים ובדפוסים שלה, בגוף שלכם, ברגשות שלו ובאופן שבו הוא מנחה את האנרגיות. הרגישו כאן בבית. הרגישו כיצד האנרגיות הנעלות שבכם מסוגלות לאכלס באופן מלא את כל תאי גופכם, בריקוד שמח עם הפלנטה.

אתם חושבים אולי: ״אני עדינה מדי, שבירה מדי, רגישה מדי״, אך אין זה כך. עוצמת העצמי האמיתי שלכם חזקה וגדולה לאין שיעור. האהבה היא החוזקה הגדולה ביותר שיש. ובסופו של דבר, כל הצללים, כל הכוח והשימוש לרעה בו יעלמו. הכול יוצף באהבה, כיוון שהאהבה תמיד מנצחת. לכן, אל תפחדו להיות העצמי האמיתי שלכם בעולם זה. הדבר דרוש מאוד לפלנטה, גם כן, שישנם אנשים שמעזים לעשות זאת. אינכם צריכים להיות מי שאתם למען אנשים אחרים, פשוט עשו זאת למען עצמכם, אף על פי שהדבר יחולל שינוי גם עבור אנשים אחרים.

תודה לכם על שהייתם כאן.

אל תשכחו לתמוך