בן האנוש הפצוע

פמלה קריב מתקשרת את מרים המגדלית

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידי אור יקרים, אני היא מרים המגדלית. אני מכירה אתכםאני מכירה את נתיבכםאני יודעת מי אתם. אנו מחוברים עמוקות אלה לאלה; הקשרים בינינו עתיקים ונמשכים מאות שנים. אנו קשורים יחד כמשפחה אחת גדולה, והחיבור אינו חיבור של השכל, אלא של הלב. הוא טמון לא רק בהיכרות אישית אלה את אלה, הוא עמוק אף יותר מכך. קיימת אנרגיה קבוצתית שמחברת אותנואנו משפחה.

אתם חיים בזמן משמעותי. כבר הייתם כאן על כדור הארץ פעמים רבות וחוויתם דברים רבים באותן תקופות חיים אנושיות. בזמן הזה, הדבר שמאיץ את התפתחות הלב שלכם הוא שינוי התודעה שהופך מקורקע וחי יותר בלבבות ובנשמות האנשים. בלבכם חיים תקווה, תשוקה וכמו כן, גם זיכרון של הבטחה שנשאתם עמכם במשך תקופות חיים רבות.

באמצעות תהליך זה אתם רוצים להביא תודעה המבוססת על הלב אל כדור הארץ, ואתם גם מתחילים לפרוח. אתם רוצים להתחבר עם הנשמה שלכם, בעודכם כאן על כדור הארץ. אתם רוצים לאפשר לאור שלכם לזהור, כדי שתהפכו לבני אנוש חופשיים מפחד, לאנשים שמעיזים להתייצב באופן מלא באורם האישי. בדרך זו, אתם גם מאירים את העולם. לאור שלכם יש השפעה מעוררת תקווה ורבת השראה על אנשים אחרים.

אבל הצעד הראשון והגדול ביותר שלכם הוא להכיר באור שבתוך עצמכם ולהתחבר עם נשמתכם. זהו צעד שמחייב את מלוא תשומת הלב והמחוייבות שלכם. אתם, אלה שמחוברים אליי, זוכים לעידוד לצעוד בנתיב זה, להתחבר עם נשמתכם, עם המקור האלוהי שלכם, ומשם לחיות חיים מלאי השראה. הדבר הופך אפשרי יותר ויותר על כדור הארץ. רטט כדור הארץ משתנה.

אף על פי שקיימים עדיין אי סדר ותוהו ובוהו, וישנם עדיין כאב רגשי ובלבול אצל אנשים רבים, זרעי העתיד החדש כבר נזרעוואתם הזרעים הללו. אתם כבר בחרתםאתם רוצים לנוע לצלילי קול לבכם, קול נשמתכם. אך לפני שתוכלו לעשות זאת, לפני שתוכלו לחוות את שמחת החירות האמיתית, אתם פוגשים במחסומים ישניםבחלקים הכבדים שלכם שחוסמים זמנית את אורכם.

אתן הנשים, כאשר אתן חיות בגוף של אישה, קרוב לוודאי שהמחסומים שלכן קשורים לכאב הנשי הקולקטיבי; לנפש הנשית ולמה שהיא חוותה לפני מאות שנים וחווה עדיין היום. קיימים עדיין מקומות על כדור הארץ שבהם האנרגיה הנשית לא זוכה בכבוד ואפילו מדוכאת באמצעות אלימות. כאשר אתן מתגשמות כנשים, אתם נכנסות עם רגל אחת אל תוך ההיסטוריה הזאת, אל תוך האנרגיה העבר הקולקטיבית, שבה גם אתן לקחתן חלק במשך כמה תקופות חיים. הכוונה היא שתחוו שוב אנרגיה זו כדי שתוכלו לרפאה, תחילה על ידי כך שתרפאו את עצמכן מבפנים.

ביסודו של דבר, העניין הוא העובדה שנשים הפנימו תחושה עמוקה של חוסר ערך מן העבר. במשך זמן רב מאוד ובעקביות, הן נחשבו לאזרחים מסוג בי״ת, לבני אנוש בעלי ערך מופחת. הן לא יכלו לאמץ את דרך החשיבה הגברית, ולכן נחשבו למין החלש. אולם, הכישורים האמיתיים שלהן מצויים בתחום האינטואיציה והיכולת להתחבר, היכולת להיכנס לעומק לב הדברים, אבל האמפתיה שלהן קיבלה יחס מבטל וצומצמה לרעיון שנשים הן רגשיות, אימפולסיביות ולא מסוגלות להתייחס לדברים באופן רציונלי.

הן בהוראה הדתית, כמו גם בדעות פילוסופיות רבות, הנשים קיבלו יחס מזלזל. והדבר קרה, כמובן, לא רק באמצעות מילים, אלא גם באמצעות מעשיםאלימות מינית רבה מאוד השפיעה על הנשים באופן עמוק. כאשר פגעו בכן מיניתכאשר השפילו וביזו אתכןהדבר הותיר סימנים עמוקים בגוף הרגשי ובגוף המנטלי שלכן.

בשל כך, ניתן לדבר על פצע קולקטיבי בתודעה הנשית, תחושה של חוסר אונים, וכפי שאמרתי, תחושה של חוסר ערך ונחיתות. אני רוצה לעודד אתכן להביט בפצע זה בחמלה רבה ככל הניתן. קיים בכן צער, בכל הנשים, וקיימים גם כעס וטינה. רק בעזרת התייחסות רחומה לעצמכן, תוכלו לחדור ללב הכאב הזה, ובו בזמן, ללב העוצמה שלכן.

וכעת, בין אם אתם גבר או אישה, אני רוצה לעודד אתכם להפנות את תשומת הלב שלכם לאזור הבטן, והנשימה יכולה לסייע לכם לעשות זאת. על ידי נשימה מודעת אל תוך הבטן, אתם מפנים את תשומת הלב שלכם באופן אוטומטי מטה. מלאו את הבטן שלכם בתודעה עדינה. דמיינו שהבטן שלכם מלאה באורכם. תשומת לב עדינה אינה אלא אור, פתיחות, נכונות ואמירת ״כן״.

ראו האם באזור הבטן שלכם חיה אישה פצועה, ואני מעודדת גם את הגברים וגם את הנשים לעשות זאת. תראו אולי דימוי של אישה פצועה, אף על פי שיכול להופיע דימוי אחר שמצביע ישירות על אותו דבר. לדוגמה, אצל אנשים רבים, גברים ונשים כאחד, מצוי חוסר ביטחון ביחס לאנרגיה הנשית שלהם: הרגישות, האינטואיציה, היכולת לחוש ולהרגיש. תכופות אתם מבטלים יכולת זו; אתם מאמצים את דרך החשיבה הגברית יותר הסובבת אתכם, וכך אתם מנתקים את עצמכם ממקור עמוק יותר של חוכמה.

אני מבקשת מכם עתה להושיט יד לאישה הפצועה שבתוככם, אף על פי שהיא עשויה גם להופיע כילדה. דמיינו שאתם קוראים לה אליכם ומביטים בעיניה. ומשום שאתם מאמצים באופן מלא את מי שהיא, היא מרגישה נראית וכבר נרפאת חלקית. נשמו אור אל תוכה; דעו שהיא נושאת משאות ישנים הרבה יותר מהחיים האלה. היו לכם גלגולים קודמים; אתם חלק מהאנושות, ובשל כך, האנרגיה הקולקטיבית של האנושות קיימת בכם במידה מסוימת. חשוב שהאישה הפצועה שבכם תראה אתכם ותרגיש בנוכחותכם.

אבל מי אתם בכלל? אתם הנשמה שלכם, וכנשמה, אתם מחוברים ישירות לאלוהים, למקור. דבר אינו עוצמתי כמו הנוכחות של נשמתכם. כמות הכאב והסבל מן העבר עלולה להיראות אדירה, אך היא אינה יכולה לעמוד בפני האור החי שלכם בהווה. היו סמוכים ובטוחיםאתם יכולים לרפא את עצמכם. הכניסו אור אל תוך אזור הבטן שלכם והרגישו בעוצמה של האישה הפנימית שלכם: בחוכמה שלה, באהבה שלה, בידיעה הפנימית שלה. מותר לה להיות; היא מבורכת על כדור הארץ, ולכן קדמו את פניה בברכה. והעניקו לה משהו יפה: פרח או מתנה אחרת שצצה בראשכם.

אני מבקשת מכם עתה להניח לדימוי הנשי, כדי שנוכל לפנות לקוטב האחר, לזה של האנרגיה הגברית. בעבר, אי ההבנה וההשפלה שמהן סבלה האנרגיה הנשית, השפיעו גם על הגברים בהווייתם. תכופות הם נדרשו לפתח אנרגיה גברית חדצדדית, דוממדית, שהתמקדה בשליטה עצמית, בשליטה בחיים, ובסופו של דבר, בשליטה באחרים. הם נותקו, פחות או יותר, מהלב שלהם, מהרגשות שלהם. כגברים, היה עליכם להיות חזקים ועוצמתיים ולתמוך ברעיונות ובכללים הקיימים.

כמה גברים מתו בשדות הקרב של מספר איןסופי של מלחמות שהתרחשו? מלחמות אלה פרצו לעתים קרובות בשל מאבק בין גברים על עוצמה גברית. אבל בקרב אותם קורבנות היו גברים רגישים, וכמו כן, גברים הומוסקסואלים, שלא יכלו למצוא בתוך עצמם את הדימוי הגברי הרגיל שהתקיים במשך זמן כה רב. ולכן, אצל הגברים התרחשה פציעה עמוקה בכל הקשור ליכולת שלהם לאהוב עמוקות, להיות אותנטיים, פגיעים, פתוחים, תכונות שהן תנאי לאינטימיות אמיתית במערכות יחסים. והיכולת הזאת נפגעה. ולכן, גם הגברים הם קורבנות של היסטוריה כואבת זו, הקשורה כולה לשליטה ולדומיננטיות.

אך מהיכן כל זאת נובע? הוא נובע מפחד, מהיעדר אהבה. האנרגיה הגברית איבדה את החיבור לאחד. הפחד הטיל אימה על שני המינים. אבל בימים אלה משהו משתנה. קיימת תשוקה לאותנטיות במערכות היחסים, לחיבור עמוק, הן אצל הגברים והן אצל הנשים.

אני מבקשת מכם עתה להתחבר לאנרגיה הגברית שבכם ולהביט אל תוך לבכם כדי לראות אם תוכלו למצוא גבר פצוע, או ילד, שמשקף את האנרגיה הגברית האישית שלכם. גבר זה הפך חסום באזור הלב. המשמעות לכך עבור הנשים הייתה שהיה קשה להן יותר ויותר לקבל את האנרגיה הגברית האישית שלהן, כיוון שהן משייכות אנרגיה זו לאנרגיה מתנשאת ושונאת נשים.

אך דעו שהאנרגיה הגברית בצורתה האמיתית היא אוהבת ממש כמו האנרגיה הנשית. כנשים באופן מיוחד, האנרגיה הגברית האמיתית יכולה להעניק לכן כוח. לכן, חשוב לא רק לגברים, אלא גם לנשים, לרפא את האנרגיה הגברית האישית. ראו אם אתם יכולים להושיט יד לאנרגיה הגברית האישית שלכם והביטו הישר בעיניה.

בזמן הזה, מתפתחת בלבבות אנשים רבים רגישות גוברת לסבל שאתם רואים בעולם סביבכם. קיימת גם תשוקה לחיבור עם עצמכם ברמה עמוקה יותר מבעבר, וערגה למערכות יחסים אמיתיות עם אנשים אחרים. בדיוק כאן, בהבנה של תשוקה זו, אתם פוגשים בגבר הפצוע ובאישה הפצועה שבתוככם. בייחוד במסגרת מערכות יחסים, הפצעים הללו עלולים להוביל לאיהבנות.

חשוב שתבינו שאתם, כל אחד מכם, נושא בתוכו מקור שפע. אתם מכילים הן את האנרגיה הנשית והן את האנרגיה הגברית, ואתם יכולים לרפא את שתיהן. אתם שלמים. גם אם אתם נושאים את נטל העבר, קיים בכם כוח בלתי נדלה: עוצמה עדינה, כוח אמיץ. אמצו את הגבר הפנימי ואת האישה הפנימית שבכם אשר ראיתם, וקחו אותם אל תוך עצמכם. ראו את שניהם כדמויות זוהרות, נרפאות, שנמצאות בהרמוניה זו עם זו.

כאישה, היי מודעת לערך העצמי ולמודעות העצמית שלך. כגבר, חוש בחום ובאהבה שבלבך. אתם עובדי האור של הפלנטה הזאת. אתם מביאים אור להיסטוריה עתיקה של כאב; אתם מחזירים את האור באמצעות האנרגיה הגברית והאנרגיה הנשית שלכם. היו עדינים כלפי עצמכם; קחו את הזמן ורפאו את פצעיכם. דעו שאתם יכולים לעשות זאת בעזרת המקור האלוהי שלכם. כאשר תטעמו את טעם השפע שבתוככם, כל מערכות היחסים שלכם תהפוכנה קלות יותר, קלילות יותר ואוהבות יותר.

אני מברכת אתכם עמוקות מלבי. תודה רבה לכם על נוכחותכם.